Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) juve600 válasza kszthly (#5850) üzenetére


juve600
nagyúr

ott van
[link]

(#5852) schawo válasza Goxi (#5849) üzenetére


schawo
titán

Ez esetleg segíthet
Fejlesztői lehetőségek - Memóriaoptimalizálás: Közepesről valami másra.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5853) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Mitől van az, hogy kb 10 perc után leáll az MX player lejátszó?
Minden mindegy a vezetékes headset vagy Bt fülhallgató.
Így van beállítva.

[ Szerkesztve ]

(#5854) Norby86


Norby86
őstag

Nem tudjátok véletlenül hogy vízálló tok létezik a mi telefonunkhoz? Csak ezt az átlátszó kis tasakot látom mindenhol, olyanom van is, meg arra jó is amire kitalálták, csak éppen víz alatt nem tudok fotózni ha ilyen kis tasakba van a telefon, nem reagál semmire kb. Persze bűvészkedéssel sikerül néha egy-egy fotót lőni, de azért jobb lenne valami olyan tok, ami rá passzol és nem ázik be. :D

-Norbi-

(#5855) kszthly válasza juve600 (#5851) üzenetére


kszthly
senior tag

Erre az oldalra gondoltam.
Eddig ott volt.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#5856) ElDiabloo válasza kszthly (#5855) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Érdekes, hogy csak a két Note 5 tűnt el. Lehet még nem tökéletes a több mint egy hónapig fejlesztett letöltő rendszer :DDD

#5852 schawo: sajnos MIUI 10 alatt már nincs meg ez a lehetőség.. 2 gb ram tök fölöslegesen kihasználatlanul áll.

[ Szerkesztve ]

(#5857) *Mukeey* válasza ElDiabloo (#5856) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nekem is átlag a 2gb ram szabad mindig...

Kiváncsi leszek lesz-e pénteken ota a global betára.Lenne mit javítani.Várom a stablet,az fog felmenni sztem,ha kiadják végre!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5858) schawo válasza ElDiabloo (#5856) üzenetére


schawo
titán

béta :(

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5859) Viktor0610 válasza ElDiabloo (#5856) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálad. ;]

Nekem 1,3 GB szabad, és még fenn dincs minden app, amit szoktam használni. ;)

Samsung Galaxy A54

(#5860) Wesder válasza wwenigma (#5821) üzenetére


Wesder
félisten

Itthon hol lehet tokot venni a Redmi Note 5-re? SOS kellene :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5861) ElDiabloo válasza Viktor0610 (#5859) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Nálam éppen 1.7 gb a szabad úgy hogy sosem zárok be semmit. De inkább 1.8-2 az átlag szabad.

(#5862) Kerni62


Kerni62
tag

Hi! Tudtok már megoldást, hogy a felül nagyobb legyen az állapotsor? Szar a szemem alig látom az időt vagy az aksi állapotot. Köszi

(#5863) schawo válasza ElDiabloo (#5861) üzenetére


schawo
titán

Nem kell bétát használni...

Nálam 840 szabad a 4 gigából, 9.5.17.0 gyári beállítás szerint.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5864) ElDiabloo válasza schawo (#5863) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Cpu-z nekem is annyit ír.

(#5865) M0RGI válasza juve600 (#5793) üzenetére


M0RGI
őstag

Nekem továbbra sem jön elő semmilyen menü, ha hosszan nyomok bármelyik ikonra a homescreenen.

(#5866) *Mukeey* válasza Wesder (#5860) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Hát én passzolok.Ha lehet is,akkor is drága.De ha nem annyira sürgős,akkor nemsokára megérkeznek az alis tokjaim,lesz 6dbom,szívesen adok át belőle...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5867) M0RGI válasza Kerni62 (#5862) üzenetére


M0RGI
őstag

Nekem is ez volt a gondom. Hihetetlen hogy ekkora hangyafaxnyi betűket kellett oda rakniuk.
Itt mondták a megoldást: Lineage N nevű témának alkalmazd csak az állapotsorát.

(#5868) *Mukeey* válasza schawo (#5863) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Átlag ilyesmi.Pedig 54 app van telepítve...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5869) G48 válasza juve600 (#5819) üzenetére


G48
senior tag

Hát ez az AEX nem gyenge lett!
Most a NoName kernel lett benne, vagy hogy értve? Nekem CodeX-et ír még. Frissítettem.

[ Szerkesztve ]

(#5870) #11620608


#11620608
törölt tag

Megjött az átlátszó NILLKIN NATURE TPU Case tokom. Note 5 PRO néven fut:

- előny, hogy nem olyan büdös, mint a gyári szilikon tok,
- előny, hogy az oldalán van egy recés, bordázott sáv, így nem csúszkál a kézben (ilyennek kellene lennie a gyárinak is),
- precíz kialakítás, tökéletesen passzoló lyukak,
- fényképeken úgy tűnt, ráfodul az előlapra, védve azt. sajnos nem fordul rá, a gyárinál csak fél milliméterrel magasabb, így nem merem ezzel a tokkal pofára fordítani a telefont,
- kamerát éppen hogy csak védi, ez is csalódás,
- nyomógombok kialakítása lehetne jobb, nem érzem, hogy megnyomtam a gombot.
Összességében jobb, mint a gyári, de nem estem hanyatt tőle, szerintem nem ért meg kb. 1500 Forintot. Használni fogom itthon, mert a gyári tok szagától hányok :)
Utazásnál pedig marad a fekete OFF! tok.

(#5871) Viktor0610 válasza #11620608 (#5870) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, valahogy a Nillkinnek most nem jön össze ez a kameravédelem.

Ugyanezt érzem a Frosted Shield tokkal is.

Persze, vigyázok rá, de azért egy-két millivel lehetne magasabb a kamera körüli rész.

Samsung Galaxy A54

(#5872) -conrad- válasza mm89 (#5789) üzenetére


-conrad-
addikt

Szia,

semmi értesítés a smartshoptól? Direkt felhívtam a diszpécsert, hogy TUTI az a 3 napos szállítás? Azt mondta igen mert beszállítónál 2004 darab volt készleten. Még értetlenkedett is, hogy miért nem hiszem el, hogy a hétfői rendelés pénteken max hétfőn ideér.

(#5873) #11620608 válasza -conrad- (#5872) üzenetére


#11620608
törölt tag

A második Note 5-öt én is a smartshoptól rendeltem, nekem 2 nap alatt átvehető volt.

(#5874) gghrtz válasza *Mukeey* (#5868) üzenetére


gghrtz
őstag

A gyári feladatkezelő fals értékeket szokott írni. Rakjátok fel a RAM truth nevű programot.

(#5875) *Mukeey* válasza gghrtz (#5874) üzenetére


*Mukeey*
addikt

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5876) Teszla_


Teszla_
senior tag

Sziasztok, ma én is Note 5 tulaj lettem :)
FirstPhone-tól vettem, 4/64-es, arany színű. Feketét szerettem volna, de az egyik boltjukban sem volt. Ezt áthozták egy másik ütletből. Webshopjukban 68900-ért volt fent, az eladó is ennyit mondott. Pénteken "rendeltem", ma ért ide. De a számlánál jött a csavar, 72900ft. Állítólag csak akkor megy webshop áron, ha ott rendelem meg. Wtf? Végül elhoztam, mert a másik telómmal már fél órát kell szarakodni, hogy tölteni tudjam. Írtam a cégnek facen, ők is megerősítették, hogy más a bolti és a webshop ár, de jó fejek voltak, átutalják a különbözetet.
Az utóbbi 6 évem szinte csak iOS-en telt, így biztos lesz kérdésem. Az első az lenne, hogy Chrome-ban nem lehet-e beállítani, hogy a lapok között ne a kijelző tetején, hanem lent lehessen váltani. Vagy van-e ilyen böngésző. Safariban megszoktam és sokkal praktikusabb.
Másik, hogy szövegbevitelnél lehet-e a szóközt hosszan nyomva navigálni a kurzort?

(#5877) Goxi válasza schawo (#5852) üzenetére


Goxi
tag

Köszi. Kikapcsoltam de nem történt változás.

(#5878) Pityu. válasza Viktor0610 (#5871) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Isten igazán szerintem ez csak egy név egy általános tokon. Szerintem csak vesznek valami jogot,hogy rá tehessék a nevüket a gyártók de aműgy egy csomó ugyan olyqn tok fut más néven. Például a karbon tok a samsungomhoz forcegild vahy milyen néven futott,de meg tsláltam még mád néven más csomagolásban,kb ugyan ez a mostani karbon tokom is tök szuper meg minden de ugyan ez fent van jó pár féle néven. Anno volt egy tok az nagyon be jött most márkanév nem jut eszembe de 5000ft nél kezdődött samsung j5 re nem találtam aztán a neten találtam egy no name változatot meg is néztem élőben, egy hajszálnyi eltéréssel ugyan az volt mint a drága márkaneves csak ez 2000ft be került

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#5879) wwenigma válasza M0RGI (#5838) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Google alkalmazás hiányzott neked, azt tudod úgy elocsalni vagy a keresőre tapizva. Milyen rom van fenn? Mert látom más problémád is van. Nekem egyikkel se volt baj, ha más alkalmazás kell akkor még telepitsd fel, nem kell feltétlenül a gyariakat használni...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#5880) #11620608 válasza Teszla_ (#5876) üzenetére


#11620608
törölt tag

Nincs itt semmi csavar, szokj hozzá, ha online rendelsz, akkor az olcsóbb, így van például a nagyoknál is: Media Markt-nál, vagy az Aqua-nál is. Ha nem online rendelsz, akkor kényelmi felárat fizetsz.

(#5881) #11620608 válasza Pityu. (#5878) üzenetére


#11620608
törölt tag

A hiányosságok ellenére van innováció a tokban, például a recés, oldalsó csúszásgátló egyik tokban sincs benne, pedig marha jó ötlet! Nyáron, izzadtan sem csúszik ki a kézből a telefon.
Arról nem is beszélve, hogy egy drága toknak milyen szép és vastag csomagolása van, ami nem fér bele a postaládába és az ember besétálhat érte a postára :)

(#5882) Teszla_ válasza #11620608 (#5880) üzenetére


Teszla_
senior tag

Mediaban ha olcsóbb volt a webshopban, az üzletben is mindig ideadták azon az áron. Itt teljesen elzárkózott az eladó, a kisujját nem mozdította, hogy segítsen, vagy felhívjon valakit :(

(#5883) #11620608 válasza Teszla_ (#5882) üzenetére


#11620608
törölt tag

Nem értem, mit nyafogsz. Megfogod a mobilod és az üzletben állva leadsz egy rendelést a webáruházba.
Ha nem tudod online megrendelni, azt a te hibád.
Egyébként is sikerült kiválasztanod egy olyan boltot, ahol az online ár is drágább, mint máshol...

[ Szerkesztve ]

(#5884) Wesder válasza *Mukeey* (#5866) üzenetére


Wesder
félisten

8k lesz a tok meg üveg, ès mivel holnap után jön, már szeretnèm felrakni hogy ne legyen karcos. A Note4 üres zsebben első nap karcos lett :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5885) Teszla_ válasza #11620608 (#5883) üzenetére


Teszla_
senior tag

Oké, akkor szerinted 2018-ban teljesen korrekt, hogy 6-7%-kal drágább lesz a telefon, amikor átveszed :)
Amikor kértem, hogy hozzák át a másik boltból, még az alacsonyabb árról volt szó (mellesleg a 3/32-es modell webshopos árban volt kitéve). Korábban is vásároltam tőlük és sosem volt szó webshoposnál magasabb árról.
Ha a boltban adtam volna le a rendelést, megint várhattam volna az átvételre, mert ezt ennyiért tudta csak ideadni.
Eredetileg eustockból rendeltem volna, de nem volt raktáron.
5 boltban olcsóbb, mint a FirstPhone-nál (+eustock), de egyik se egy megbízható bolt ránézésre, 0% áfával, meg köszi, nem érdekel. A gariztatásról nem is beszélve. Ha itt gond lenne, bemegyek és nem kell postázgatnom.
De azért köszi a kioktató, hasznos hozzászólást ;)

(#5886) schawo válasza Teszla_ (#5876) üzenetére


schawo
titán

Vagy van-e ilyen böngésző.
Kiwi browser (chromium alapú)
Beállítások / Kisegítő lehetőségek / Bottom toolbar

Valamiért a fő Chrome-ból kikerült a lehetőség idén áprilisban.

Másik, hogy szövegbevitelnél lehet-e a szóközt hosszan nyomva navigálni a kurzort?
Van egy csomóféle billentyűzet, ezer millió lehetőséggel. Van olyan is, aminek állandó kurzora van. Keresd ki azt, ami legszimpatikusabb.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5887) Teszla_ válasza schawo (#5886) üzenetére


Teszla_
senior tag

Köszönöm :R
Ilyen az, amikor a megszokott dolgokat keresi az ember.

(#5888) cech19960320


cech19960320
tag

üdv!

megéri a 10k felárat a 3/32-es helyett a 4/64-es?

illetve mely helyekről lehet érdemes rendelni, ahol nem 3 hét a szállítás és a garancia valóban garancia?
csak az eustockot ismerem

(#5889) Leftwitch73 válasza M0RGI (#5867) üzenetére


Leftwitch73
csendes újonc

Hogy lehet csak az állapotsort alkalmazni?

(#5890) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Használ itt valaki AOSIP ROM-ot? Működik nektek rendesen az automatikus fényerő? Nekem csomószor túl magasra allítja. Például most az utcán 100%-on van a fényerő úgy, hogy nem süt a nap..

(#5891) juve600


juve600
nagyúr

Van működő miui10es téma a telefonra?

(#5892) Elemental


Elemental
addikt

Itt a specifikációk csak el vannak írva?
Azt látom a dobozon, hogy B20, vagy global?

[ Szerkesztve ]

(#5893) wwenigma válasza Elemental (#5892) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az ára tuti egy otossel minimum.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#5894) kirusz1 válasza Elemental (#5892) üzenetére


kirusz1
őstag

el meg nem sd 625 van benne

(#5895) nimfas válasza Elemental (#5892) üzenetére


nimfas
addikt

625-ös proci írnak 636 helyett, B20-át sem látok.... Ott a telefonszám legfelül, hívd fel őket.

Ennyire felment a telefon ára? Nekem még 63-65eFt rémlik.

(#5896) wwenigma válasza nimfas (#5895) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

65 most is. Máshol.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#5897) Elemental


Elemental
addikt

Köszi, srácok!

Nekem megér 4-5 ezer forint pluszt a személyes átvétel. Ha bármi gondvan a garival egyszerűbb.
A telefon dobozán valahol fel van tüntetve, hogy global vagy b20? Vagy honnan derül ki biztosan?

(#5898) kirusz1 válasza Elemental (#5897) üzenetére


kirusz1
őstag

Rá van írva hogy globál a dobozára

(#5899) Elemental válasza kirusz1 (#5898) üzenetére


Elemental
addikt

Köszi!

(#5900) juve600


juve600
nagyúr

MIUI 10 Global Beta ROM 8.7.12 Changelog

Important Bug Fixes
Fix - Security stops working [Redmi Note 4]
Fix - No notification on lock screen [Mi 6]
Fix -The video is stuck when taking 1080P video [Mi 5]

elég karcsú..............

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.