Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) kszthly válasza juve600 (#6796) üzenetére


kszthly
senior tag

Nem, és a hivatalos oldalon sincs fent.
A "daily" gondolom titkos verziót jelent.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#6802) juve600 válasza kszthly (#6801) üzenetére


juve600
nagyúr

én se láttam fent máshol

(#6803) Ron Swanson válasza Laca0 (#6800) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

A gyári kamera app nekem is csalódás volt, a Google Camerával viszont elég jó képeket lehet készíteni.

(#6804) wwenigma válasza Laca0 (#6800) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Samsung Galaxy S7 kamera modulja van benne , szép képeket csinál, teljesen OK. Mihez méred? 210k-s P20 pro jobb lesz...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#6805) Trailblazer válasza wwenigma (#6804) üzenetére


Trailblazer
addikt

Szerintem is teljesen vállalható a végeredmény. Múltkor bringatúrázni voltam, sűrűn kattingattam, megnyerőre sikerültek.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#6806) Fulár válasza peestee83 (#6794) üzenetére


Fulár
senior tag

Nem támogatja?Nálad lesz valami gebasz.Nâlam is Win 10 van.Rádugom és kész.Még egyetlen olyan eszközzel sem találkoztam amit ne ismert volna föl azonnal!Többek között a Redmi Note 4-et és Note 5-öt is!Biztosan nâlad van a hiba de,hogy mi azt látatlanban képtelenség megmondani!Nêzd meg az Ezközkezelőben,hogy mit mutat ha rá van dugva a készülék!
Beâllítások-Rendszer-Biztonsági Mentés-Mentés az Ezközre-Ezt a Mentés a Miui-Backup mappába rakja.Ezt kimásolhatod a számítógépre! De!Ez a mentési módszer az Android 8 biztonsági korlâtozâsai miatt bassza lementeni a tartalmak bő 75 százalékát!Régen még okés volt de sajnos már nem!Viszont a Micloud mentés pöpec!Ahhoz net kapcsolat kell és a felhőbe menti a dolgaidat!De frankó elment és szükség esetén visszaállít mindent!
Laca0:Nem tudom.....Kollégáim Galaxy S7 és S8-âval,illetve egy Iphon X-el összehasnonlíva sem marad szégyenben!Remélhetőleg nem nálad van valami gond.

(#6807) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!
Mi az a Facebook manager? Van amikor egyedül, van amikor a play-el együtt megjelenik és appokat frissít. Hogy lehet kikapcsolni?
Ugyanúgy szeretném kikapcsolni a MiCloud készülékkeresésre való állandó figyelmeztetést. Nincs MiCloudom nem is akarom, nincs bekapcsolva a keresés és mégis baxtat vele.

(#6808) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Note 5 re témákat hol lehet találni? Van pár app ami ezekkel foglalkozik, de elég gagyik.

(#6809) hargitomi válasza #04441088 (#6808) üzenetére


hargitomi
tag

Indiai regiora allitsd a telefont, es megjelenik a temak app. Feltelepit par alkalmazast, 90%uk torolheto.

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#6810) #04441088 válasza hargitomi (#6809) üzenetére


#04441088
törölt tag

Köszönöm szépen.

(#6811) Fulár válasza M0RGI (#6807) üzenetére


Fulár
senior tag

Facebook manager?Passz.....
Én Eu.dew miui 10 romon vagyok.Ott van lehetőség végleg eltüntetni az idegesítő értesítéseket amikor azok felbukkannak!Gyári romnál sajnos nem tudom!
Staker:Beállitások-Témák.Amit ott a netes téma áruházban talász az nem elég?Szerintem van fönt egy pâr ezer darab!Ha gyári romon vagy inaktív a téma áruház de ha régiót váltasz a telón akkor egyből megjelenik!Hogy pontosan melyik menüpontban van a régió állítás azt nem tudom mert az én Dev.Romomban ilyen lehetőség nincs.

(#6812) hargitomi válasza M0RGI (#6807) üzenetére


hargitomi
tag

Igen, van ilyen szar miui alatt. Ez szerintem csak egy kulon program, ami igazabol ugyanazt csinalja mint amikor te frissitesz.. Felesleges szemet, de ehhez miuin sajna hozza kell szokni.

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#6813) Laca0 válasza wwenigma (#6804) üzenetére


Laca0
addikt

LG G6-hoz viszonyítottam a képeit. A G6 sokkal jobb képeket lőtt. Igaz, nagyon változatos volt a felhőzet, az kicsit megzavarhatta a fénymérést és a fókuszt is.

Trubad Úr: tudsz adni linket a google camera-hoz?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#6814) natë válasza ktommy91 (#6777) üzenetére


natë
nagyúr

Nagyon korrekt az eustock és az említett ph-s kolléga is.

(#6815) schawo válasza M0RGI (#6807) üzenetére


schawo
titán

Facebook manager? Nem hangzik jól...

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#6816) #04441088


#04441088
törölt tag

Szóval ez a téma dolog anélkül nem oldható meg, hogy a régiót átállításra kerüljön és feltelepüljön pár nem kívánatos app? Elég tré megoldás ez így. Kérdés, ha utána a régió visszaállításra kerül, a már beállított téma megmarad, illetve a régióváltással feltett appok törlődnek? Nem az enyém a telefon, kollégámé, és nem nagyon szereti, ha tele van mindenféle hülye appal, amit esetleg törölni se lehet. :R

(#6817) Goose-T válasza Laca0 (#6800) üzenetére


Goose-T
veterán

Ilyen képeket lehet vele lőni. Ha te látványosan rosszabb képeket tudsz csinálni, akkor a telefonoddal lehet a gond.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6818) madrac válasza schawo (#6779) üzenetére


madrac
őstag

Mármint most melyik a profi szerviz szerinted? 2 cégről volt szó egyszerre....

(#6820) batai15


batai15
félisten

Mi fog változni azzal hogy lesz hivatalos Los a telefonra?
Lehetséges hogy lesz végre fullosan portolt Google kamera vagy hasonló dolgok?

(#6821) Fulár válasza #04441088 (#6816) üzenetére


Fulár
senior tag

Ennek a cirkusznak valami adatvédelmi fasz korlátozás az oka.Elvileg majd ki lesz javítva és akkor már nem kell a régiókkal szarakodni!(Régebben sem kellett)Ha nem Indiaira állítod át akkor is megjelenik a témaáruház és nem is települ fel egy deka app sem!Ki kell barkóbázni,hogy mely régiók a jók mert van egy tonna!Az asszony sem Indiai régióra állította a Redmi 5 plusát és felesleges appok megjelenése nélkül megjelent neki a témaáruház.Sajnos nem tudom megkérdezni,hogy melyik az mert most melóban van.
Ha visszaállítod a régiót a téma-témák letöltése után a letöltött témáid természetesen megmaradnak!

SztipitsA:A Google Play-nak nincs köze a régiókhoz!Simán működni kellene!Valami baj van nálad!Próbáld meg ezt:Beáálítások-Telepített Alkalmazások.Itt keresd meg a Google Playt és nyomj rá a gyorsítótár törlésére.szükség esetén az adatok törlésére is!Ha az adatokat is törlöd akkor majd azt hiszem újra meg kell adnod a bejelentkezési adataidat! Ha így sem megy akkor majd írj újra és megpróbálunk kitalálni valamit!
Ja igen!Nyomhatnál a telónak egy ki majd bekapcsolást mielőtt bármibe is belekezdesz!

[ Szerkesztve ]

(#6822) Trailblazer válasza hargitomi (#6812) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ezzel a módszerrel root nélkül is agyon lehet ütni többek között ezt is. Véglegesen nem távolítja el, de legalább az adott user nem látja, nincs az applistában. Az imént távolítottam el így egy rakás bloatware-t, többek között a Google alkalmazást.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#6823) #04441088 válasza Fulár (#6821) üzenetére


#04441088
törölt tag

Hm, igy mar jobban hangzik, akkor probalkozom. :R

(#6824) Wesder válasza Goose-T (#6817) üzenetére


Wesder
félisten

Na de ebből melyik gyàri, és melyik mókolt?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6825) trebrona válasza M0RGI (#6807) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ahogyan a neve is mutatja, a facebook saját frissítője. Nem csak a FB frissítést, de az instagram-ét is manageli. FB alkalmazáson belül kell kikapcsolni, vagy downgrade-elni egy régebbi verzióra. Semmi köze a MIUI-hoz.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6827) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Szerintetek mitől lehet az, hogy kb 30-40 másodperc után küldi el az SMS-eket? MIUI-n és custom romokon is.

(#6828) #04441088 válasza Ron Swanson (#6827) üzenetére


#04441088
törölt tag

A térerőddel minden rendben? A sim kártyád se régi?

(#6829) Ron Swanson válasza #04441088 (#6828) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Térerő rendben van szerintem: -109 dBm 30 asu a jelerősség
SIM kártyám kb 6 éves.

(#6830) Viktor0610 válasza Laca0 (#6813) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja, hogg a G6-hoz képest rossz! ;]

Képzeld, az S9-nél is rosszabb lenne, de az iPhone X is lekörözi, ahogy sok, felsőkategóriás telefon, vagy épp' DSLR-gép pl. :))

(Imádom a reális elvárásokat! :C )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6831) Viktor0610 válasza Ron Swanson (#6829) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kártyacserét javasolnék.

Nálam 3 másodperc alatt kézbesítésre került az üzenet.

Fontos.

Ha hosszabb szöveget küldesz, ami több üzenetbe fér csak el, az szintén tarthat tovább.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6832) #04441088 válasza Ron Swanson (#6829) üzenetére


#04441088
törölt tag

Másik telefonnal ki tudod próbálni, hogy jól működik e azokban?
Egy sim kártya bármikor képes meghibásodni, ha más telefonban elmegy az sms rögtön, csak ebben szarakodik, akkor lehetséges, hogy valami hálózati beállítás nem oké. Ha másokban is rossz, akkor szolgáltató, megmondod, hogy gyakran nincs térerő és lassan mennek át az sms-ek, cserélteted.

(#6833) #88470784


#88470784
törölt tag

Sziasztok.
Ilyen vagy jobb akksi töltő házzal van vkinek tapasztalata?
[link]
Esetleg tudtok ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#6834) octopus75 válasza #04441088 (#6823) üzenetére


octopus75
tag

Albán és Bosznia-Hercegovina alatt csak a témák app jelenik meg... 😁

(#6835) #04441088 válasza #88470784 (#6833) üzenetére


#04441088
törölt tag

Hali!
Tapasztalat van, régebben használtam egyet Samsunghoz, az 4800 mAh-ként volt hirdetve, jó ha 1200-1500-at tudott. Szerintem itt sincs másképp. Illetve inkább ajánlanék egy Xiaomi Powerbankot, ha gondod van a töltéssel, mert azok minőségiek és tényleg jók is. Gearbest vagy Banggod amit ajánlok vételre.
Xiaomi telefonokban általában nagy akksi van, jól vannak optimizálva akkuhasználat téren is, egy ilyen toktól undorítóan nézne ki a telefon és nem is keskeny tok, az biztos. Inkább egy powerbank.

(#6836) Trailblazer válasza #04441088 (#6835) üzenetére


Trailblazer
addikt

+1! :R

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#6837) #88470784


#88470784
törölt tag

Valaki akinek van esetleg konkrét ajánlott tipus és tapasztalata?
Nem 10 évvel ezelötti megsárgult emlékekre gondolok ;)
Biztosan van normális minőségi cucc is az ilyenekből.
Köszu előre is.
Ez pl kicsit jobban néz ki
[link]

Külsö aksi kábellel nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#6838) Laca0 válasza Goose-T (#6817) üzenetére


Laca0
addikt

Köszi a linket!
Napfényben még nem sikerült fotózgatni, mivelhogy folyton be van borulva, de úgy látom a te képeiden is, hogy a borult idő nem éppen a barátja.... Egyébként meg a zöldekkel van a legnagyobb baja, kevés a kontraszt a zöldek között. Ez a te képeiden is ugyanúgy látszik. Megpróbálom egy kis kontraszt és szaturáció- és gamma emeléssel javítani. De pl az ég kékjét nagyon szépen visszaadja, azzal nincs gond.

Viktor0610:
A G6 egy régebbi készülék és bár a Samsung Galaxy S7 sem mai darab, kimondottan jó képeket lőtt.
A képek felbontása közel azonos, mint a G6-nál, ezért gondoltam, hogy hasonló lesz a minősége is a mesterséges intelligencia támogatásával.

U.i.: azért visszanézve az S7 fotóit a neten, a felhős képekkel és a zöldekkel ugyanúgy meggyűlt a baja, mint a note5-nek.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#6839) Viktor0610 válasza #88470784 (#6837) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kaptál konkrét ajánlatot.

Xiaomi powerbank.

Nekem pl. egy 10000 mAh kapacitású van: ilyen.

Samsung Galaxy A54

(#6840) #04441088 válasza Trailblazer (#6836) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nincs mit. Jó ha ezt látják mások is, és nem dőlnek be mindenféle hülyeségnek.

Amúgy picit más téma, úgyhogy offba is teszem.
Már már szánalmas, hogy mennyire naivak vagyunk mi emberek egy páran, illetve mennyire hülyék.
Tavaly még voltam fb-on, főoldalon millió hirdetés. Egyik egy magyar órákkal foglalkozó webshop volt, ismerős volt a Xiaomi Mi Band2 és egy másik, normális óra a képen, ami a hirdetésben szerepelt. Az árukkal viszont nem voltam kibékülve. Volt a hirdetés alatt vagy 25 hozzászólás, épp ráértem, végigolvastam őket.
Olyanok voltak, hogy:
- A legjobb webáruház, megérkezett az óra nagyon szépen köszönöm.
- Királyok vagytok, tényleg a legjobbak. Megrendeltem 2 nap múlva meg is jött.
és még sorolhatnám...,de erre a kettőre reagáltam. Megkérdeztem a hozzászólót, hogy melyik órát vette meg, csak kíváncsiságból. Kaptam választ mindkét sráctól. Ugyanazt az órát vették, szállítással együtt 16-17 ezer Ft-ért.A hozzászólások dátumából meg kiderült, hogy pár napja kapták csak meg.
Aztán próbáltam jó fej lenni, rájuk írtam üzenetben, hogy a webáruház ászf-jében szerepel az 1 hónapos pénzvisszafizetés garancia, küldjék vissza, vaterafutár.hu, így buknak egy picit, a vissza posta összegét, de aliexpressen megtaláltam az órát, 8-9 dolcsi között lehet kapni. Segítek rendelni ha kell, regisztrálni alira, paypalra, vagy ha elutalják a pénzt és adnak nevet, címet, megrendelem nekik, semmit nem kérek csak +200 Ft-al többet utaljanak, mint az ára, az átváltás miatt. Erre mintha ikertestvérek lettek volna, megkaptam mindkettőtől, hogy menjek a mocskos k anyámba, ezt az órát Magyarországon gyártják(!) és itt is szerelik össze, nem érdekli őket mindenféle kínai majomság. Hát jó... :DDD 2500 Ft-ba került volna nekik az óra, a webshopból rendelt visszaküldésével legyen 3500. De mégsem 15k vagy fölötte.

Aztán volt valami csaj, aki rám írt, hogy Kínából nézzek már neki egy töltőt, iPhone-hoz. Volt pár márka, amit ismertem és bevált. Baseus, Orico, Ugreen, BlitzWolf...Visszaírtam neki, hogy oké, olyan 2500 körül lenne. Erre visszaírt, hogy akkor inkább felejtsük el, inkább felmegy Pestre Zalából és egy iStyle-ban vesz magának, mert ő nem akar gagyit. :U

Néha már sírok ezeken, komolyan. :DDD

(#6841) #88470784


#88470784
törölt tag

Próbálok keresni vmi jobb cuccot az aksis házból, ha megjön szívesen írok róla.
Különálló aksi nem érdekel.
Addig is köszi előre is 😉

(#6842) #04441088 válasza #88470784 (#6837) üzenetére


#04441088
törölt tag

Felejtsd el az ilyen tokokat haver.
A többségük tényleg jó, ha az akksi ötöd, hatod részét fel tudja tölteni, ha egyáltalán működnek rendesen. Aztán a tokot is töltheted...
És teljesen mindegy milyet veszel, ezekben van valamiféle cella, az ott ahol van vagy vastag vagy széles(mint az enyém ;] :DDD :DDD ).
Egy 10 ezres Xiaomi Powerbank, és a problémád megoldódik. Vagy eustock, vagy Kína.

szerk.:

csiribá: Te tudod...de minek? Esztétikus nem lesz. Nehezebb is lesz. Zsebre tenni se lesz egyszerűbb. Amennyit meg tölt beléjük egy ilyen tok, ha sokáig dörzsölöd a pólódhoz az is tesz bele annyi kraftot. :D

[ Szerkesztve ]

(#6843) Trailblazer válasza #04441088 (#6840) üzenetére


Trailblazer
addikt

Még mindig nem tudják sokan, mi a jó. És látszik az is, hogy a trendek/hirdetések mennyire manipulatívak tudnak lenni, még a tapasztalat sem téríti el őket a hülyeségtől.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#6844) M0RGI válasza trebrona (#6825) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszi. Bár furcsa, hogy eddig nem volt, illetve más nem nagyon szembesült vele. Azt esetleg tudod hol lehet kikapcsolni? Mert én semmi ilyent nem találok Facebookban

(#6845) #88470784 válasza #88470784 (#6841) üzenetére


#88470784
törölt tag

Nem fontos allis, lehet ebayes vagy mas webshopos ajánlat is.
Pl iphoneokhoz, samuhoz árulnak elég szép minőségi akksis tokokat. A külső akksit, vezetékkel és befőttesgumival oda rogzítve meghagyom a menő fórumtársaimnak.
:-D

Köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

(#6846) #04441088 válasza #88470784 (#6845) üzenetére


#04441088
törölt tag

Arra válaszolj légyszíves amit kérdeztem, mert érdekelne minek..

(#6847) Trailblazer válasza M0RGI (#6844) üzenetére


Trailblazer
addikt

Itt írtam egy módszert az eltávolításához.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#6848) M0RGI válasza Trailblazer (#6847) üzenetére


M0RGI
őstag

Bocsánat, elkerülte a figyelmemet. Próbálom. Köszönöm!

(#6849) Carline válasza juve600 (#6796) üzenetére


Carline
őstag

Én feltettem 8.7.12-re. De ezt is kiheréltem (updater-scriptből kivettem a firmware mappa felrakását és töröltem a firmware mappát is) így nem módosítja a ARB-t.
Elsőre annyi, hogy a biztonsági szint július 01-i. Ékezetes probléma ugyanúgy megvan mint az első óta. (nem igaz hogy nem zavarja őket... egy másik javított fontot kellene betenniük amiben ez a hiba nem lenne meg).
Más még nem néztem.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#6850) Trailblazer válasza M0RGI (#6848) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ezzel az adb-s varázslattal nagyon szépen letisztogattam a rendszeremet a nem kellő sallangoktól. Így még az sem tragédia, hogy egyelőre (BL nyitási várakozás miatt) nincs root.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.