Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) kszthly válasza ElDiabloo (#6500) üzenetére


kszthly
senior tag

Szerintem megjeleniti, csak engedélyezni kell.
Gmail biztosan.

Ja, bocs! A statusbar.
Azt eddig nem is figyeltem.
És tényleg nem, csak eddig nem tűnt fel, mert mire megnézném már felold az arcomra.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#6502) G48


G48
senior tag

Szövet hátuljú Mofi tok mennyire tartós?

(#6503) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Fu de kéne egy összefoglaló,ami helyretenné a dolgokat.
Mégis csak az egyik legkedveltebb típusról van szó,abszolut sláger teló idén...És a topik 2/3-a ugyan azokról a dolgokról szól...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#6504) schawo válasza G48 (#6502) üzenetére


schawo
titán

Nekem ilyen van, két hónap alatt pont olyan, mint ahogy kivettem a dobozból.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#6505) natë válasza *Mukeey* (#6503) üzenetére


natë
nagyúr

Én kértem engedélyt topikgazdaságra és összefoglaló írásra, majd értesítenek..

(#6506) #11620608 válasza juve600 (#6486) üzenetére


#11620608
törölt tag

Már le is cserélted a Pixel Expericence romot? Most akartam feltenni, kipróbálni.

(#6507) juve600 válasza Viktor0610 (#6499) üzenetére


juve600
nagyúr

Időjárás appot hol tudom állítani hogy GPS alapján jelezzen?

(#6508) Viktor0610 válasza ElDiabloo (#6500) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, ezt már próbáltam. Nem segít.

De az a durva, hogy HR után is csak az első restartig volt jó.

Az igaz, hogy a 8.7.5 és a 8.7.12 után nem csináltam HR-t.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6509) *Mukeey* válasza natë (#6505) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Előre(vagy utólag) is köszi,nagy meló lesz😋

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#6511) Wesder válasza SztipitsA (#6510) üzenetére


Wesder
félisten

Én is ROM-olgattam, mert JÒ ÈRZÈS. Màra meguntam, mert a MIUI nekem mindenre elég.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6512) natë válasza SztipitsA (#6510) üzenetére


natë
nagyúr

Mindenki magánügye.

(#6513) jUUh válasza SztipitsA (#6510) üzenetére


jUUh
Topikgazda

Ezért lenne nagyon jó az összefoglalóban 72-es betűmérettel kiírni, hogy a telefon gyári szoftverrel kitűnő, nem kell mókolni, anélkül is király. Legalábbis szerintem nem lenne rossz, ezzel kezdeni az összefoglalót, de természetesen csak egy javaslat. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#6514) winery


winery
aktív tag

Köszönöm a tok ajánlást tényleg nagyon jó , illeszkedik rendesen és nem csúszós az anyaga :)

Az emberei kíváncsiság Romol :DDD

(#6515) trebrona válasza natë (#6505) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nincs összefüggésben a kettő, összefoglalót bármikor beteszik, ha készen van. Javaslom a saját blogot addig is.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6516) natë válasza trebrona (#6515) üzenetére


natë
nagyúr

Ok.

(#6517) Fulár


Fulár
senior tag

Irónikus,hogy ezt én mondom hiszen én is romolgatok.Már ha romolgatásnak szâmít,hogy mâr a legelején átmentem Eu.Dev-re meg egyszer kipróbáltam egy Ressurection Remix-et....de már megmondom őszintén nekem is zúg a fejem az utóbbi idők folyamatos ezzel kapcsolatos Hsz-eitől!Semmi közöm hozzá és nem is szemrehányâs,csak és kizárólag az én magánvéleményem.Nem igazán értem,hogy így használva is van ez a teló vagy csak kisérletezésre van fenttartva?(Tényleg bocs de mâr valóban kezdi szétcseszni a topikot a cucc!Legalább is szerintem)

(#6518) trebrona válasza Fulár (#6517) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azért azt ne felejtsük már el, hogy ez egy tech fórum. Persze lehet beszélgetni a tokokról és fóliákról is, de csupán azért kár egy külön topik. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#6519) NB2


NB2
aktív tag

Már 2x akartam én is írni, de aztán elvetettem, de én is osztom az utóbbi hozzászólók véleményét,hogy gyakorlatilag az utóbbi hétben csak a mókolásról szólt a topik. Már azon voltam, hogy nem olvasom, mert nincs értelme. Kicsit olyan érzésem van, mint amikor valakinek nem elég a nő akivel van, mindig másvalakit akar magáévá tenni:)

(#6520) Viktor0610 válasza trebrona (#6518) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:C :))

Samsung Galaxy A54

(#6521) ktommy91


ktommy91
addikt

Oneplus camera for whyred

Nincs kerítés.

(#6522) natë válasza NB2 (#6519) üzenetére


natë
nagyúr

A nő dolog stimmel, pedig igen jó bőr az asszonykám 😁

(#6523) juve600 válasza Viktor0610 (#6520) üzenetére


juve600
nagyúr

szia
gyári időjárás app-ban be lehet állítani a helymeghatározást ?? csak a népszerű városokat dobja fel
:R

amúgy sokkal simábbnak tűnik mint a glob dev :) IGO -ban van egy érdekesség hogy két hang között lehet választani az egyik mondja az utcaneveket a másik nem,ha arra állítom hogy mondja akkor kilép a programból,ha arra hogy ne mondja akkor patent működik,nem zavaró csak érdekesség.......

(#6524) juve600


juve600
nagyúr

amit linkelem PixelExperince romot még ne tegyétek fel, elég fapados még sajnos,sok beállítási lehetőség hiányzik belőle

(#6525) Trailblazer


Trailblazer
addikt

BL nyitáshoz mindegy, milyen rom van fent? A gyári romnak engedtem egy frissítést, így lett ilyen, hogy 9.5.17.0 (OEIMIFA). Remélem, nem lesz gubanc majd...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#6526) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Azt hogy tudom kikapcsolni hogyha lentről felfele húzom a képernyőt akkor a google jön be... illetve hogy ne küldözgesse nekem az aktuális helyzetemről(gps kikapcsolva) a telefon hogy hány fok van az xy nevű településen.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#6527) Viktor0610 válasza juve600 (#6523) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudtam beállítani. :(

Samsung Galaxy A54

(#6528) juve600 válasza Viktor0610 (#6527) üzenetére


juve600
nagyúr

köszi

SztipitsA kolléga ne lepődjön meg ha nem lesz elérhető a fórumon ..............

(#6529) bucihost válasza ktommy91 (#6521) üzenetére


bucihost
senior tag

9.5.17.0: nem sikerült megnyitni a kamerát

[ Szerkesztve ]

(#6530) Fulár válasza Potyka03 (#6526) üzenetére


Fulár
senior tag

Ez attól függ,hogy milyen Romon vagy!Ha mezei global stable akkor tartok tőle,hogy sehogy.Dev Romokon erre a mozdulatra egy általános kereső jön be amit nem(csak)netes hanem keres a telefonszámaid,telepített progijaid és gyakorlatilag bármi között ami a telódon van!Ha gesztus vezérlést használsz akkor a lentről felfelé"suhintás"is kétféleképpen működik.A lassabb mozdulat az alkalmazásváltót hozza elő a gyorsabb pedig a már említett keresőt!
Bocs de a második kérdést pedig nem igazán értem!

Juve:Bár nem ismerjük egymást de szerintem nem vagy az a sértődős fajta! :) Ezért még véletlenül se vedd annak amit mondok!Ha rajtam múlna én feltolnám azt a telefont a valagadba!Vagy elvenném és egy hétig nem használhatnál mást csak egy kiherélt 3310-est! :DD

Kösz a kamera linket!A pro mód egész baráti!
Nekem viszont mind a gyárihoz mind pedig a Google kamerához képest sokkal zajosabb és talán egy kicsit részletesebb felvételeket készít!De összességében azt hiszem inkább rosszabb!Az előlapi kamera pedig egyenesen fos valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#6531) juve600 válasza Fulár (#6530) üzenetére


juve600
nagyúr

mer ? :DD :DD :DD

(#6532) bucihost válasza juve600 (#6528) üzenetére


bucihost
senior tag

És ezt miért kell ide írni ha ő úgysem tudja elolvasni....? Vagy ez most "az én apukám erősebb" rész? :N

(#6533) juve600 válasza bucihost (#6532) üzenetére


juve600
nagyúr

privátban írogat ,nem éppen szalonképes hangnemben,holott nem adtam rá okot .......

(#6534) Fulár válasza juve600 (#6531) üzenetére


Fulár
senior tag

Rom fóbiám lett cseszed!!!! :DD
Meglátom leírva a Rom szót és szarul leszek!A végén vissza fogok szokni a cigire! :D

Ha már Rom.Az új Eu.Dev nem látja az 5 ghz-es Wifi hálózatokat!Vissza kellett durrantanom a modememet a standard 2 ghz-re.Így már oké.

(#6535) natë


natë
nagyúr

Mire visszajön a szervizből a telefonom, már mindent kipróbáltok, csak válogatnom kell 😁

Egy Lenovo 3500 FL-t romolok addig, kemény.

[ Szerkesztve ]

(#6536) juve600 válasza Fulár (#6534) üzenetére


juve600
nagyúr

PixelExperince rom +NOTE5 = MiA2

(#6537) bucihost válasza juve600 (#6533) üzenetére


bucihost
senior tag

Ami a Ti magán ügyetek, nem a topicé.. szerintem. Na de részemről ez itt off is. Peace :R

(#6538) kszthly válasza Potyka03 (#6526) üzenetére


kszthly
senior tag

Global dev. romon:
Beállítások > további beállítások > gombfunkciók és kézmozdulatok.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#6539) Fulár válasza juve600 (#6536) üzenetére


Fulár
senior tag

Ez egyéni ízlés kérdése de nekem hányingerem van a snassz-nyers Android felülettől és minden olyan rendszertől ami arra hajaz!Ez is az egyik oka annak,hogy Miui fan lettem!

(#6541) ElDiabloo válasza Fulár (#6539) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Ugyan így vagyok vele. 3 éve csak eu romot használok, bármi mást próbáltam kiakasztott. :D

(#6542) juve600 válasza ElDiabloo (#6541) üzenetére


juve600
nagyúr

én Note4-ről MiA1-re pont a stock droid miatt váltottam,de annak sajnos az aski ideje nem volt az igazi,most a Note5 aksiideje+Pixel rom talán jó lesz :)

(#6543) #11620608


#11620608
törölt tag

Nagyon idegesít, hogy a Xiaomi nem képes kijavítani az autórádiókat érintő bluetooth hibát, sokat utazom, naponta többször használnám ezt a funkciót.
Az este kipróbálok pár custom romot, hátha működik valamelyikben működik a bluetooth rendesen.

Segítsetek légyszíves, milyen kiforrott, stabil, nagy népszerűségnek örvendő egyedi romok vannak?

(#6544) Wesder válasza kszthly (#6538) üzenetére


Wesder
félisten

Nem nyert, ugyan úgy előjön. :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6545) Fulár válasza ElDiabloo (#6541) üzenetére


Fulár
senior tag

Azt hiszem ezzel mi maradunk kisebbségben! :)

(#6546) kszthly válasza Wesder (#6544) üzenetére


kszthly
senior tag

A Google segéd indítása "nincs"-re van állítva?
Nem szabadna előjönnie. Nálam nem is teszi.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#6547) Potyka03 válasza kszthly (#6538) üzenetére


Potyka03
senior tag

Köszi,de az a fura hogy ott minden nincs-re van kapcsolva,kivéve a zseblámpa meg a képernyő készítés :D
Akkor hogyan tovább?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#6548) hislah válasza #11620608 (#6543) üzenetére


hislah
aktív tag

Érdekes. Nekem megy a BT kapcsolat a kocsival. Küldöm rajta a zenéket ezerrel.

(#6549) ElDiabloo válasza Potyka03 (#6526) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Ahogy írták rom függő, de ha jól emlékszem amikor a felfele húzással előjön a google cucc, ott jobb fent egy fogaskerék van ahol kitudod kapcsolni.

(#6550) G48 válasza ktommy91 (#6521) üzenetére


G48
senior tag

Köszi, nyilván nem megy nekem az app.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.