Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) ElDiabloo válasza baitsee23 (#5350) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Az sok ölelés lesz, mert vagyunk egy páran akinél Note 3-at váltott :DD

(#5352) batai15 válasza ElDiabloo (#5351) üzenetére


batai15
félisten

Igaz nekem nem note 3 váltott, de sokáig elegdedetten használtam én is note 3prot. Utána volt 4 is mondjuk.

(#5353) #11620608 válasza natë (#5336) üzenetére


#11620608
törölt tag

A 360 óra miatt most én is aggódok. Az előző Note 5-öt június közepén nyitottam 2 fiókkal, 5 perc alatt. Aztán vettem egy újabb Note 5-öt más színben és most már nem megy a 2 fiókos nyitás, Xiaomi befoltozta a rést.
Az előző fiókommal meg sem próbáltam a nyitást, mert egy fiókkal 30 napon belül nem lehet újra nyitni, vagyis akkor nem indul el a számláló.
Csináltam egy új fiókot, azzal indítottam el a nyitási folyamatot, de közben meg beléptem a régivel is, a szinkronizáció miatt... Vagyis lehet, hogy megszopikáltam a nyitást.
Nekem elvileg még 7 nap van vissza, kíváncsian várom, mi lesz.

(#5354) schawo válasza natë (#5341) üzenetére


schawo
titán

De a nyitási várakoztatási idő konkrét darab telefonhoz kötődik, tök mindegy, hol próbálod. Csak az engedély maga accountfüggő, de már minden accountnak van engedélye automatikusan.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5355) batai15


batai15
félisten

Szerencsés vagyok out of box tudtam nyitni.

(#5356) *Mukeey* válasza satmen (#5348) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igen,ezen én is csak lesek....eustockon 65k,sehonnan nem lehet számottevően olcsóbban beszerezni,ráadásnak várni kell heteket.Gari meg itthon lesz.Jelenleg gearbesten 200$,az olyan 58k,plusz dhl még 15-20$.🤔

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5357) natë válasza schawo (#5354) üzenetére


natë
nagyúr

Ezert nem ertem, miert all vissza 360-ra, amikor kb 10x nyitottam elotte...gondolom a qrva fastboot 10-es.
amugy a recovery rom is egyenerteku a fastboottal ugye? Tehat tiszta flash?

(#5358) batai15 válasza natë (#5357) üzenetére


batai15
félisten

Igen egyen értékű azzal.

(#5359) hargitomi


hargitomi
tag

Na: [link]
Downloads oldal is elerheto lesz vegre.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#5360) juve600 válasza batai15 (#5358) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

(#5361) ktommy91 válasza *Mukeey* (#5356) üzenetére


ktommy91
addikt

60 cent az ÁFA-mentes posta és gyakran vannak kuponok mostanában amivel 190 dodó körül lehet zsákolni a 4/64-es változatot,ami 13k-val olcsóbb mint ha itthon venné. Cserébe ha bexarik akkor baj van... Akinek szűkös a büdzséje annak megérheti a szem előtt tartva a kockázatot is.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#5362) batai15 válasza hargitomi (#5359) üzenetére


batai15
félisten

Kíváncsi vagyok rá.

(#5363) *Mukeey* válasza hargitomi (#5359) üzenetére


*Mukeey*
addikt

:R

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5364) *Mukeey* válasza ktommy91 (#5361) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Bocsi no offense tényleg,de egy 50-60k körüli telónál nehogy az a 10k döntsön,hogy Kínából hozatom lassú gariztatással vagy itthonról,másnapra nálad korrekten,számlával.Akkor vegye meg a 3/32est 55k-ért és le van tudva...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5365) ktommy91 válasza *Mukeey* (#5364) üzenetére


ktommy91
addikt

Igazad van, az a 15-20% jelentéktelen és ezek a telók megbízhatatlanok, sorra romlanak el.

Nincs kerítés.

(#5366) batai15 válasza *Mukeey* (#5364) üzenetére


batai15
félisten

Vagy netto áron... Nekem 50 körül lett így a note az eustocktól 64es. Viccen kívül magyar garancia, meg elég jó ár vs Kína. Nálam is a fillér bszás netovábbja.
Ha nem lenne eustock még azt mondom oké de így?

[ Szerkesztve ]

(#5367) wwenigma válasza ktommy91 (#5365) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lol az a dupla fricska. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#5368) *Mukeey* válasza ktommy91 (#5365) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Neee légyszi tényleg.Veszel 55ért egy telót kínából,heteket vársz rá,kockáztatod,hogy út közben bármi történhet(nekem lopták el dpd központban a Mi Max1-em,true story,hónapokba telt,mire lett valami az ügyből).Akkor inkább ne vegyél semmit,ha 55k-ra nem tudsz rádobni meg egy 10est,főleg ha nem csak tesztelni veszed.Amúgy meg amit "elbuksz" az eustocknál 10k-t,azt késöbbiekben,ha eladnád visszakapod,mert mindenki használtban inkább vesz wayteq garis Xiaomit,mint Gearbest vagy Ali garisat,amit küldhetsz Shenzenbe vagy ki tudja hova....Na ha ez nem jut el hozzád,akkor rendelj a kuponokkal 190$ért,úgyis most csak 285 a dollár😂

Alap,hogy ezekről az oldalakról csak filléres szarokat rendelek,tokot,kábeleket stb...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5369) roti86 válasza pergabb (#5344) üzenetére


roti86
őstag

Ennyire fos, nálam 3 napot elmegy 8 óra kijelző idővel, másoknál 2 nap 10 óra sot, valakinél 1 nap 12 óra sot...

De az iphone biztos többet tud 2000 mah akkuval :F

(#5370) G48 válasza roti86 (#5369) üzenetére


G48
senior tag

Több mint 2 nap üzemidő, 13 h SOT. Wifi mindig be, GPS energiatak, érintetlen MIUI.

(#5371) juve600 válasza roti86 (#5369) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

(#5372) G48 válasza ktommy91 (#5365) üzenetére


G48
senior tag

Xiaomik romlanak el sorra? Note 4-el semmi bajom nem volt. Ezzel még nem tudok nyilatkozni.

(#5373) Carline válasza G48 (#5372) üzenetére


Carline
őstag

Nem tette a bejegyzését [IRONA][\IRONIA] tag-ek közé.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#5374) ktommy91 válasza *Mukeey* (#5368) üzenetére


ktommy91
addikt

Rendelsz egy telót kínából 2-3 hét alatt megérkezik fizetsz érte 53k-t. Jó eséllyel semmi baja sem lesz, majd miután 2-3 év múlva csere érett lesz eladod 20k-ért és veszel egy másikat 30-35k ráfizetéssel. Ez pont ugyanúgy elképzelhető mint az amit leírtál. A wayteq gari csak akkor ér valamit ha 1 éven belül eladod vagy javítani kell, utóbbinak az esélye elég csekély. Nem mindenki cserélgeti félévente a telefonját. Ez a duma meg hogy akinek nem mindegy hogy 53k vagy 65k az ne vegyen semmit, még levegőt sem egy cseppet röhejes. Egyébként a deviza eladási árfolyam alulról közelíti a 280 forintot, én pont annyival számoltam.

Neked volt egy rossz tapasztalatod és ezért mindenki hülye aki racionális indokok mentén Kínából rendel telefont...

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#5375) zorzy4 válasza *Mukeey* (#5368) üzenetére


zorzy4
őstag

Azért én adok egy +1.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#5376) kszthly


kszthly
senior tag

Működik a letöltő oldal, és ott a 8.7.5.
Most már biztos hogy public.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#5377) batai15 válasza ktommy91 (#5374) üzenetére


batai15
félisten

2 3 év? Mikor évente jön új note? Bagatel összeg ez...

(#5378) *Mukeey* válasza ktommy91 (#5374) üzenetére


*Mukeey*
addikt

En úgy vagyok vele,hogy ha összeállt a kép,akkor nem akarok 2-3hetet se várni....

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5379) ktommy91 válasza batai15 (#5377) üzenetére


ktommy91
addikt

2 év múlva ez egy rossz telefon lesz? Az a te bajod hogy ilyen szinten beszippantott a fogyasztói társadalom szelleme. Van akinek bagatel van aki pedig 2-3 hetet robotol egy ilyen telefonért.

Nincs kerítés.

(#5380) juve600 válasza kszthly (#5376) üzenetére


juve600
nagyúr

már ideje volt mindkettőnek :D

(#5381) batai15 válasza ktommy91 (#5379) üzenetére


batai15
félisten

Nem csak általában mindig van az aktuális noteban ami miatt meg éri nekem cserélni. Legyünk őszinték, az s625 már koros volt.
A 18 9 képarány számomra nagyon megfelelő, a jobb kamera úgy szintén.

(#5382) hargitomi válasza kszthly (#5376) üzenetére


hargitomi
tag

Na, akkor lassan flashre fel, bar ez az AOSIP nagyon tetszetos. :P

Akkor most ha aosiprol jovok, siman fastboot romot fastboot modban felrakom es kesz? Ujra zart lesz a BL, meg stock recovery kerul vissza?

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#5383) kszthly válasza hargitomi (#5382) üzenetére


kszthly
senior tag

A bootloader nem feltétlenül záródik.
Csak ha álmos vagy, nem figyelsz és kapkodsz.
Mint például én...

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#5384) hargitomi válasza kszthly (#5383) üzenetére


hargitomi
tag

Ja, ez a miFlash-ben a clean all and lock akkor gondolom... Na majd arra figyelek, nehogy azon maradjon. Köszi!

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#5385) Carline


Carline
őstag

Azért hetente mindig jön valaki megmondóember, hogy minek romolunk, tök jó a gyári rendszer és aki ezzel nem ért egyet az népi cserépedény.
Valamint előkerül az is gyakran, hogy aki kínából vesz az micsoda csodaember, hiszen itthon (szlovákiából) milyen jó is megrendelni a telefont. Valamint az is, hogy 10-15k ilyenkor már mit számít.

Szerintem meg hagyjuk meg mindenkinek a gyári rendszer vagy a romolás örömét, más zsebébe meg ne turkáljunk. Valakinek 10-15k igenis számít, míg másnak az bagatell összeg.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#5386) juve600 válasza Carline (#5385) üzenetére


juve600
nagyúr

ez így igaz
mindenkinek szabad döntése a vásárlás és a rom-olás is
ennyi

(#5387) Graphics válasza ktommy91 (#5379) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én pl nem a fogyasztói társadalom szelleme miatt cserélek telefont, hanem mert vonzó az újdonság ereje.

Mobilból, mivel nem nagy összeget képvisel, évente le tudom cserélni, független készülékre, minimális bukóval.

2-3 évig tartogathatnám, de utána eladhatatlan lenne. Akkor kell kiszállni belőle, amíg eladható

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5388) G48 válasza Carline (#5373) üzenetére


G48
senior tag

:D

(#5389) pergabb válasza wwenigma (#5345) üzenetére


pergabb
senior tag

Lövésem sincs android alatt szükség van e időre, hogy az akku beálljon, ezért is kérdeztem :) Note 4 volt anno az iphone mellett és az jól bírta, de androidos fronton nem sok tapasztalatom van. Eddig minden új telefonom pont, hogy 100%-ról alig akart lemenni 99-re, aztán már ment rendesen, itt viszont egyből esnek a százalékok, azaz lehet más a szofter és másképp áll be, vagy kifogtam egy akku hibás készüléket, ezért kértem a segítségeteket.

(#5390) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Srácok ez az állítás:

"hivatalos MIUI ROM-on nem használnék semmilyen moddingot, mert pl. hivatalos MIUI + TWRP recovery azt eredményezi, hogy nem lesz OTA frissítés (van special TWRP amivel működik OTA is, de Oreo-ra ilyen még nem létezik). Sok esetben be sem bootol a teló TWRP telepítés után csak "mount system partition read only" opcióval. Vagy pl. bármilyen módosítás a system partíción szintén bukik az inkrementális frissítés, full ROM fog települni OTA visszaállítva az erdeti állapotot."

még mindig igaz, hogy a TWRP elcseszi boot után a telefont és a rendszert ha MIUI-t teszek fel? :Y

[ Szerkesztve ]

(#5391) schawo válasza *Mukeey* (#5368) üzenetére


schawo
titán

Alap,hogy ezekről az oldalakról csak filléres szarokat rendelek,tokot,kábeleket stb...

Neked alap. Szíved joga azt tenni amit akarsz.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5392) schawo válasza WhiteWalker (#5390) üzenetére


schawo
titán

Nekem pár napja jött ota frissítés.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5393) juve600 válasza WhiteWalker (#5390) üzenetére


juve600
nagyúr

hivatalos miui-t célszerű fastboot feltenni,nem szereti a TWRP-t
de pl az eu-s miuit meg csak azzal tudod feltenni

(#5394) szemmelver válasza kszthly (#5169) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Igazad volt! :) Senkitől-re állítva némák a hívások. Az hittem ez úgy működik, hogy mintha repülőgépes üzemmódban lenne a telefon... Tehát nem tud hívni senki.

Köszike!! :R

[ Szerkesztve ]

(#5395) *Mukeey* válasza Carline (#5385) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Oké,akkor mondhatnám a xiaomishopot is,ott is 65k.

De most tényleg,ne legyünk már ennyire fillérezgetők...kínából jobb megrendelni,kijátszani az áfát dhl szállítással?Mennyiben jobb,mint Szlovákiából?Engem ez idegesít,ezért tart itt Mo.De zárom is,tényleg mindenki döntse el,honnan szerzi be!Egy biztos,jó készüléket fog kapni a pénzéért😎

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5396) WhiteWalker válasza juve600 (#5393) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A MIUI global stablit szeretném feltenni .... szóval akkor az megy fastboot alól?
Utána lehet TWRP alól rootolni? Így megmarad az OTA update ?

(#5397) juve600 válasza WhiteWalker (#5396) üzenetére


juve600
nagyúr

TWRP,root után nem lesz sztem OTA

(#5398) WhiteWalker válasza juve600 (#5397) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Annyira nem életbe vágó az OTA update , viszont ha letöltöm a következő frissitést (pl.:MIUI 9.x.x Global stabil), majd fastboot alól felteszem, akkor bebootol a készülék vajon?

Mert ha igy működne akkor nem érdekelne , hogy nincs OTA , befrissítem manuálisan.

[ Szerkesztve ]

(#5399) kszthly válasza WhiteWalker (#5396) üzenetére


kszthly
senior tag

Az új twrp[link] állítólag ota kompatibilis.
Egy hét múlva kiderül.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#5400) wwenigma válasza pergabb (#5389) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lenyeg hogy kapcsold ki a szazalekos megjelenitest es hasznald. :) Szerintem ha linearis az akkukijelzes az jobb mintha fura gorbe lenne, tervezhetőbb igy.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.