Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) gbela válasza tknof1871 (#799) üzenetére


gbela
senior tag

Szerintem naivsag azt gondolni h 7-8000 Ft-ért fintesskarkötőt kap az ember. Nem csak a szabadteren lathatosag miatt, de egyik funkcio minosege sem kvalifikalja fitnesskarkotove, se lepesszam, sem pulzusmeres.
Ennyiért ezt lehet kihozni belőle. Valoban jobb a kijelzoje mind a 2es, de valoban napfenyben ertelmetlen.
Csak helyen kell kezelni, en imadom ahogy van mondjuk. Ha futok felveszek egy arra valo orat (Amazfit), de pl azt hordani mindennap nem birnam, meg töltögetni par naponta.

(#802) vendingo válasza tknof1871 (#799) üzenetére


vendingo
veterán

Létezik polar, meg garmin 50-70 ezerért. Azt látod majd.
Esetleg amazfit bip. Napfényben jobban látni, mint árnyékban.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#803) spidersoft


spidersoft
senior tag

Üdv!

Sikerült felmókolni az angolosítást a band 3-ra (a letölthető preparált .apk-val). A perec angol lett, de néha rezeg, majd teleírja kínai pókhálóbetűkkel a képernyőt. Sajnos nem tudom, hogy mire gondol ekkor... a bal felső sarokban vagy papírrepülő-ikont helyez el, vagy beszédfelhőt három ponttal. Valaki tapasztalt már ilyet?

szerk: egyelőre lumiám van, a windózzal meg nemigen akar kapcsolatban maradni csak kérésre, akkor is max. 1-2 másodpercig, szóval nem a telefonról jönnek ezek.

[ Szerkesztve ]

(#804) Victoryus94 válasza tknof1871 (#799) üzenetére


Victoryus94
őstag

A Mi Band 2 árnyékban se nagyon látható... Az enyém meg így másfél-két év után (kültéren nappal) semennyire.
A 3 "csak" napfényben nem. :D

[ Szerkesztve ]

(#805) spidersoft válasza Victoryus94 (#804) üzenetére


spidersoft
senior tag

A Band 2 hasonló fényerőt tudott újkorában, azaz napfényben kicsit árnyékolni kellett neki kézzel, de árnyas helyen azért lehetett látni, de aztán idővel esett a fényerő, vagy a frontablakával lett valami, ezt nem tudom megítélni. Több helyen is olvastam már, hogy a Band 2-nek van ilyen szériahibája... hogy ezt a hármas örökölte-e, azt majd az idő eldönti :)

(#806) Victoryus94 válasza spidersoft (#805) üzenetére


Victoryus94
őstag

Húgom vett egy kettest idén. Az enyém sokkal halványabb így másfél év után, mint az övé.
Viszont a 3-asom erősebb fényű az ő új kettesénél :)

(#807) razzorr


razzorr
őstag

Üdv Urak és Hölgyek. Kaphatok egy linket,leírást,tanácsot, hogy ha hamarosan kézhez kapom a band 3-asomat,akkor hogy is kezdjek neki az angolosításnak esetleg magyarosításnak.
Volt band 2-esem,tehát fent van a mifit meg a bandage app is. Azokban válasszam le a 2-est vagy hogy tovább? Előre is köszi ;)

(#808) Janaboy válasza razzorr (#807) üzenetére


Janaboy
veterán

Marha egyszerű, leszeded a miui.hu oldalon lévő moddolt mi fit appot, felrakod azt magyar lesz :)
Ma csináltam 2t, simaliba.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#809) razzorr válasza Janaboy (#808) üzenetére


razzorr
őstag

Azt hittem bonyolultabb. Akkor no para :) Köszi

(#810) bindi94 válasza razzorr (#809) üzenetére


bindi94
csendes újonc

Sziasztok. Ma jött meg a Mi Band 3-asom, viszont sehogyse tudom működésre bírni a gombot rajta.
Járt már valaki így? Csatlakoztatni sem tudom a mobilomhoz, mert mikor csatlakozna, kéri, hogy érjek a Mi band gombjához, de nem reagál semmit..
Sajnos Gearbest-ről rendeltem, szóval valószínűleg buktam az árát..

(#811) kirusz1 válasza bindi94 (#810) üzenetére


kirusz1
őstag

Le van merülve.töldsd fel

(#812) -secret- válasza bindi94 (#810) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

"Sajnos Gearbest-ről rendeltem, szóval valószínűleg buktam az árát.."

Gondolom a supportnak, hogy írj egy üzenetet még véletlen sem jutott eszedbe. Lefényképezed esetleg levideózod aztán küldik az újat. ;)

(#813) KamuMazsola válasza bindi94 (#810) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Én is most kaptam meg, szintén a gearbesttől. Semmire nem reagált, feltettem töltőre úgy két órát és minden rendben működik.
Amúgy meg miért buknád az árát? Ha eleve hibásan érkezett arra is van garancia, persze fel kell venni a gearbesttel a kapcsolatot.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#814) NORBl válasza tknof1871 (#799) üzenetére


NORBl
aktív tag

Ez Band 2 esetében is így volt, annyi különbel, hogy a távolkeleti piacra gyártottnak más volt a kijelző színhőmérséklete, halványabb is volt, az európai viszont hidegebb, erősebb és sokkal jobban látható fényben.

Szóval lehet, hogy az "international" verzió meg fogja oldani ismét ezt a problémát, vagy legalábbis javít rajta.

(#815) KamuMazsola válasza NORBl (#814) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nincs az újnak semmi problémája a láthatósággal, legalábbis nálam és be lehet állítani, hogy naplemente után csökkentett fényerővel működjön.

Üdv.: KamuMazsola

(#816) fila


fila
senior tag

Mifit/MiBandage van telepítve,

este beállítottam hajnalra az ébresztést Mifit-be, de
mire ébresztenie kellett volna, elállítódott az idő a karperecen.

Nem kevés, közel 2 órával késett a Band.
A francért csinálja ezt? Még szerencse, hogy felkeltem magamtól.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#817) Peter M


Peter M
tag

Masnak is ennyire nyogve nyelos a regisztracio a miui oldalra?
(reg email konkretan napok alatt jon meg...)

https://www.behance.net/marosi-peter-k

(#818) gyuri2008 válasza Peter M (#817) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen sajnos........

(#819) Peter M válasza gyuri2008 (#818) üzenetére


Peter M
tag

Ennek fenyeben halas lennek ha valaki feldobna vagy linkelne a moddolt appot... ez igy kicsit betarcsazos net feeling. (varni confirmation emailre)

https://www.behance.net/marosi-peter-k

(#820) cSuwwi válasza Peter M (#819) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

A moddolt appba is ugyanugy be kell jelentkezned, csak annyiban kulonbozik, hogy a karkoton normalisan jelennek meg a magyar karakterek. Cserebe nem megy a google login es a terkep se.

(#821) bindi94 válasza -secret- (#812) üzenetére


bindi94
csendes újonc

Írtam nekik.. küldtem videót, kíváncsi leszek, hogy mit reagálnak.
Teljesen feltöltöttem, de mégsem reagál semmit se a gomb és így lehetetlen társítani a telefonnal.

(#822) Lorqi


Lorqi
újonc

Üdv!
Ébresztésnél lehet vhogy növelni a rezgésszámot?
Kicsit karcsúnak érzem azt a 6 rezgést :))

(#823) -secret- válasza Lorqi (#822) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:N

(#824) vendingo válasza Lorqi (#822) üzenetére


vendingo
veterán

Mibandage-ba lehet variálni a rezgések intenzitását, erősségét.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#825) vargalex válasza bindi94 (#821) üzenetére


vargalex
félisten

Ugye nem hagytad töltőn a Band-et, miközben érintenéd a gombot?

Alex

(#826) tknof1871 válasza KamuMazsola (#815) üzenetére


tknof1871
őstag

Nincs az újnak semmi problémája a láthatósággal
Melyik van? CN version vagy Global version? Nekem CN van.

és be lehet állítani, hogy naplemente után csökkentett fényerővel működjön.
Ezen van fényerőállítás? Hol van? Talán növelni is lehet a fényerőt?

Mi Fit app miért akar hozzáférést a fotókhoz, médiatartalmakhoz és fájlokhoz?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#827) kirusz1


kirusz1
őstag

[Moddolt mifit 3.4.6.]

[ Szerkesztve ]

(#828) Victoryus94 válasza tknof1871 (#826) üzenetére


Victoryus94
őstag

A beállításokban van éjszakai fényerő - opció.
Feljebb venni, állítani nem tudod a fényerőt.
Csak azt tudod beállítani, mikor vegye le magától, és mikor tegye vissza maxra.

(#829) oris válasza vargalex (#825) üzenetére


oris
aktív tag

Csomagból kivett, nem párosított eszközön is működik a gomb töltés közben.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#830) Zsocó


Zsocó
aktív tag

Felraktam a 3.4.2-hu apk-t amivel frissült a firmware, azóta folyamatosan azt írja az óra, hogy csatlakozás frissítéshez. Valakinek valami ötlet? Ja és 3.4.6-hu-val nem frissített, azért próbálkoztam a 3.4.2-vel.

(#831) tknof1871 válasza Victoryus94 (#828) üzenetére


tknof1871
őstag

Az órában van? Nem találom. Vagy a Mi Fit appban?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#832) oris válasza tknof1871 (#831) üzenetére


oris
aktív tag

MiFit/profil/miband3/éjszakai mód

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#833) vargalex válasza oris (#829) üzenetére


vargalex
félisten

Ahogy megérkezett, töltőre dugtam és nem működött a gomb. Aztán persze minden gond nélkül. Most csak miattad kipróbáltam újra. Töltőre dugom és a gombra annyit reagál, hogy felébreszti a képernyőt. De semmi egyéb nem megy. Erre gondoltam, lehet, hogy pontatlanul fogalmaztam.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#834) Zsocó válasza Zsocó (#830) üzenetére


Zsocó
aktív tag

A miui.hu forumban leirtak szerint ok, viszont nem jelzi ki a hivo fel nevet. Masnak is ilyen?

(#835) Victoryus94 válasza Zsocó (#834) üzenetére


Victoryus94
őstag

Ha magyarul használod, és nincs fent a Mi Bandage, akkor teljesen "OK"

(#836) spidersoft válasza spidersoft (#803) üzenetére


spidersoft
senior tag

No, rajta kaptam egy ilyen kínai szövegen az angolosított bandot. Másnak is írdos ilyeneket? Egyáltalán: mit szeretne közölni?

(#837) Disque válasza spidersoft (#836) üzenetére


Disque
aktív tag

Google fordító szerint:

Kapjon új üzenetet kérjük ellenőrizze a telefonján

[ Szerkesztve ]

(#838) bindi94 válasza Disque (#837) üzenetére


bindi94
csendes újonc

Tegnap megjött a karkötőm. Feltettem töltőre. Teljesen feltöltött. Levettem töltőről, próbáltam csatlakoztatni a mobilhoz, majd mikor írja, hogy érintsem meg a karkötőt, nem reagál semmit se. Akár hogyan nyomkodom nem reagál semmit, olyan mintha egyáltalán nem lenne benne érzékelő.
Maga a készülék be van kapcsolva, mert mikor lehúzom töltőről írja az időt, de semmit se lehet vele csinálni.
Bocsi, hogy nem írtam le normálisan, hogy mi a gond. (Gearbest írta, hogy a videó alapján megnézik, 2 napon belül. Kíváncsi leszek, hogy mit mondanak rá.. na meg, hogy vissza kell-e küldeni a rossz karkötőt, mert nem lenne olcsó.. )

(#839) KamuMazsola válasza bindi94 (#838) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A Mi fitben próbálod csatlakoztatni ugye? És nem a telefon beállítások bluetooth alatt.

Üdv.: KamuMazsola

(#840) firpo1984


firpo1984
újonc

Hello. Olvasom a hozzászólásokat de eddig nem találtam. Ma jött meg a készülék. Nagyon tetszene de van egy kis bibi vele. Nagyon durván rosszul számolja a lépéseket. Elsősorban ezért vettem meg. Kocsiban ültem és két órás út alatt 600!!! Lépést számolt. Ha futottam vagy gyalogoltam akkor nagyon pontos volt. De akkor miért írják a 24 órás aktivitást mérést ha csak a tényleges sportnál tudja jól mérni? Tapasztalat? Minden aktivitás mérő karkötő ilyen? Mi band 2 akinek volt az is ezt csinálta? Köszönöm.

(#841) namilegyen válasza firpo1984 (#840) üzenetére


namilegyen
tag

Mindegyik ilyen. Akárhányszor mozgatod a kezed vagy kátyúba mész azt lépésnek veszi.

(#842) firpo1984 válasza namilegyen (#841) üzenetére


firpo1984
újonc

Akkor az hogy a telefon a zsebemben van az pontosabban mer? Vagy vegyek inkább egy ovre csatolhato lepesszamlalot 2ezer forintert.

(#843) spidersoft válasza namilegyen (#841) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nem minden mozgást vesz lépésnek: van valamennyi (talán 6-8?) lépés, aminek meg kell történnie valamennyi időn belül, ritmikusan, de nem valószerűtlenül gyorsan egymás után, hogy azt menésnek érzékelje. De valóban, mintha a band 2 magasabb lépésszámot produkált volna nap végére...

(#837) Disque: köszönöm! :R Képet hogy adtál be a google fordítónak? Nekem eddig csak szöveget meg honlap URL-t sikerült...

[ Szerkesztve ]

(#844) Disque válasza spidersoft (#843) üzenetére


Disque
aktív tag

A telefonos appban van olyan, hogy a kamerával beolvasott, lefényképezett szöveget lefordítja.

(#845) twi452 válasza firpo1984 (#840) üzenetére


twi452
senior tag

Rossz a lengéscsillapító..:D
Nekem nem szokta számolni mikor vezetek, most reggel megnéztem és szintén semmi.
Amikor doboláskor rajtam marad...na akkor meg szoktam dönteni a rekordjaimat :D

[ Szerkesztve ]

(#846) firpo1984 válasza twi452 (#845) üzenetére


firpo1984
újonc

Köszi. 😊 Inkább az utakkal van a gond. 😂

(#847) krizmo_ válasza spidersoft (#843) üzenetére


krizmo_
addikt

Bizony, nem minden mozgást vesz lépésnek, ha taposógézek vagy szobabiciklizek akkor sem mér. :(

(#848) dreko válasza krizmo_ (#847) üzenetére


dreko
aktív tag

Mert kapaszkodsz közben, tedd a lábadra, tuti mér.

(#849) krizmo_ válasza dreko (#848) üzenetére


krizmo_
addikt

Taposógépezés közben nem kapaszkodom mindig, elég kényelmetlen lenne, ha a lábamra tenném a kezem közben.

(#850) twi452 válasza krizmo_ (#849) üzenetére


twi452
senior tag

Szerintem úgy értette h a band-et rakd a lábra :D
Pl befűzöd a cipőfűzőbe, de lehet ha zsebre rakod is mérni fog, ki kell próbálni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.