Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Janaboy


Janaboy
veterán

20 nap 20%
Alvasfigyelos pulzus meres, heti 5 ebresztes van.
Semmi értesítés nincs.
Első kör :)

Janaboy

(#202) B-L-A-C-K válasza Janaboy (#201) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az elég baba. Én sokat szórakoztam FW-vel, így nem mértem még le normálisan, de tegnap töltöttem, és most nekem is ez jön. Eddig 2%-ot merült 1 nap alatt. Mondjuk nekem csak a hívást értesíti, ébresztő sincs, meg más értesítés nem, viszont mindent számol ami kell.

[ Szerkesztve ]

(#203) internetezoo


internetezoo
senior tag

Miui Magyarország fórum magyarította az időjárást a Mi Fit app segítségével.

(#204) TFSi válasza internetezoo (#203) üzenetére


TFSi
őstag

Ez konkrétan azt jelenti, hogy a Mi Band 3-at is lehet? Nekem ma jött a Banggood-ról, de jó lenne minimum angolul használni. Végigpörgettem a fórumot, ez alapján kérdeznék. Ha átállítom a Mi A1 telót angol nyelvűre az óra is átáll? Esetleg valami ügyes magyarítási lehetőség van/lesz elérhető?

Köszi.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#205) aero. válasza TFSi (#204) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Van már magyarítás, bár szvsz elég béna. A burned pl. Eleget (ugye ékezet nem lehet), pedig simán értelmesebb lenne helyette a kaloria.

(#206) Janaboy válasza TFSi (#204) üzenetére


Janaboy
veterán

Atall.

Janaboy

(#207) TFSi válasza Janaboy (#206) üzenetére


TFSi
őstag

Köszi mindenkinek.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#208) mukisrác


mukisrác
aktív tag

sziasztok, ma csatlakozom a közösséghez, megjött végre. Június 26-án rendeltem meg banggood-ról, július 1-jén már Magyarországon volt. Majdnem két hétig ült rajta a posta...
Telefonom magyarra van állítva, a miband pedig sikerült angolra (kivéve az időjárást)

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#209) #04441088


#04441088
törölt tag

Valaki aki be van regisztralva Xiaomi forumon tudna par screenshotot ideilleszteni, hogy megis milyen a magyarositott band 3 ? :R

(#210) vince válasza #04441088 (#209) üzenetére


vince
őstag

Van egy youtube videó is, abban látszik még egy csomó más is: [link]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#211) #04441088 válasza vince (#210) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nagyon szepen koszonom, mar nezem a videot is. :R

(#212) chatran válasza vince (#210) üzenetére


chatran
őstag

Egész jó az utolsó óralap. Ez valami új? Korábban úgy emlékszem csak olyan óralapok voltak, ahol az óra-perc egymás alatt volt.

(#213) aero. válasza chatran (#212) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem, ez gyári, nekem rajta volt, mikor kivettem a dobozból. 2 olyan van, meg ez.

[ Szerkesztve ]

(#214) vince


vince
őstag

Gearbesten $29.39 a Mi Band 3 app-onlyban, pontozva $0.01 postával $20.60-ért elhozható.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#215) -secret- válasza vince (#214) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Alakul az ára. :)

(#216) vince válasza -secret- (#215) üzenetére


vince
őstag

Én nem vettem, elegem van abból, hogy a lassan egy éves Band 2-t már felhős időben sem látom kint, Amazfit Bipre vadászom szintén app-onlyban. Vasárnap volt, de elbénáztam (túl sokat gondolkoztam rajta) és lecsúsztam róla :(((

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#217) detroitrw válasza vince (#214) üzenetére


detroitrw
addikt

link van hozzá? :F

(#218) SyMbioTe

No Aliról én is berendeltem egy Band 3-at, $29 volt 2 fóliával együtt. :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#219) tabbycat


tabbycat
csendes újonc

Sziasztok!
Mi band 2-öt cserélném le 3-ra majd. Nem tudjátok, hogy magyar országon mikor lesz elérhető a global?
Köszi :)

(#220) SyMbioTe válasza tabbycat (#219) üzenetére

Ha jól tudom augusztus vége, szeptember eleje.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#221) vince válasza detroitrw (#217) üzenetére


vince
őstag

Nincs, app-only ajánlat. Megnyitod a gb appot, ráböksz az App-only piros karikára és ott fogja listázni.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#222) detroitrw válasza vince (#221) üzenetére


detroitrw
addikt

értem
és a "pontozva" azt jelenti hogy beváltva a pontjaidat?

(#223) tabbycat válasza SyMbioTe (#220) üzenetére


tabbycat
csendes újonc

Köszi :) Addig még kibírom
Eustocknál is lesz majd?

(#224) -secret- válasza tabbycat (#223) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Biztos.

(#225) #04441088 válasza detroitrw (#222) üzenetére


#04441088
törölt tag

Igen, azt jelenti. 440 pont váltható be rá, ami 8.80 kedvezményt ad, így a legolcsóbb belga regisztrálatlan 0.01$-os postával 20.60 $ a vége.

(#226) SyMbioTe válasza tabbycat (#223) üzenetére

Band 2 is kapható ott, szóval szinte biztos.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#227) internetezoo


internetezoo
senior tag

Eustock jövőre árusítja a Band 3-t.

(#228) SyMbioTe válasza internetezoo (#227) üzenetére

Csak jövőre? :Y

Honnan az info?

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#229) internetezoo válasza SyMbioTe (#228) üzenetére


internetezoo
senior tag

Facebook

(#230) tabbycat válasza internetezoo (#227) üzenetére


tabbycat
csendes újonc

Ez biztos hogy csak jövőre lesz ott kapható? :((

(#231) internetezoo válasza tabbycat (#230) üzenetére


internetezoo
senior tag

link

A hozzászólásban van a válasz.

(#232) TFSi


TFSi
őstag

Várható amúgy, hogy a kínai-angol Mi Band 3 karkötőm egyszer majd magyarul is fog tudni egy firmware update után?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#233) Janaboy válasza TFSi (#232) üzenetére


Janaboy
veterán

Hivatalosan nem hinnem.

Janaboy

(#234) varázsgömb válasza TFSi (#232) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Egyelőre ennyi: [link]

[ Szerkesztve ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#235) kirusz1 válasza varázsgömb (#234) üzenetére


kirusz1
őstag

Már az időjárás is magyar

(#236) sutszi


sutszi
veterán

Most készültem rendelni Mi Band 3-at. Viszont kicsit bizonytalan vagyok... Ha most megrendelem akkor a global verziós FW esélytelen, hogy rámegy? Érdemes inkább várni amíg jön a global vagy nyugodtan megvehetem most is?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#237) Janaboy


Janaboy
veterán

Gyerekek amig nincs global verzió azt se tudjuk, hogy lesz-e fw-es különbség vagy nem...

Kb minden nap eljon, nem sok hsz van, érdemes visszaolvasni.

Janaboy

(#238) sutszi válasza Janaboy (#237) üzenetére


sutszi
veterán

Oké, akkor másképp teszem fel a kérdést. A mostani állapotában mennyire használható? A nyelvet nem lehet külön átállítani pl angolra? Mindenképp a telefon nyelvét örökli?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#239) gyalu 1 válasza sutszi (#238) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Mostani állapot szerint van hivatalos angol, ha a telefon nyelve angol. De, ha felrakod a mi bandage apk-t, akkor magyar nyelvű telefonnál is angol a mi bandage

Amúgy magyar firmwaret is "reszeltek" már rá :)

[ Szerkesztve ]

(#240) Janaboy


Janaboy
veterán

Epp jott Mi Fit frissítés de se angol nyelv választási lehetőség, se fw frissítés :(

Janaboy

(#241) sutszi válasza gyalu 1 (#239) üzenetére


sutszi
veterán

Nekem a konstans angol is megfelelne...csak ne kínai legyen.
Mondjuk telefon nálam angol, de a páromnál magyar és neki is lenne egy. De nem opció a nyelvváltás telefonon. Ha így is lehetne angol az már siker.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#242) Gloob válasza sutszi (#241) üzenetére


Gloob
addikt

Nálam a telefon magyar, a mi band is magyar nyelvű a magyarított firmware-rel, sőt a MiBandage alkalmazással azok az ékezetes betűk is megjelennek ékezet nélkül ugyan, amik egyébként ❓ - ként jelennének meg. Sőt még az időjárás is magyar. Mondjuk abban van ❓ is. Pl. a felhősben az ő miatt. De ezt már többször leírtam.

Samsung Galaxy A52S

(#243) gyalu 1 válasza sutszi (#241) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Én magyar nyelven használom a telefont, így is angol a karkötő (ezért kell a mi bandage apk)

Próbáltam a magyart is a karkötőn, de nem jött be.

(#244) kirusz1 válasza gyalu 1 (#243) üzenetére


kirusz1
őstag

Mi nem jött be a magyar nyelvben?

(#245) gyalu 1 válasza kirusz1 (#244) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Maga a magyar szöveg. Tudom ízlések és pofonok, de majd ha támogatja az ékezetes karaktereket, akkor majd teszek még egy próbát :)

(#246) Gloob válasza gyalu 1 (#245) üzenetére


Gloob
addikt

Konkrétan mi nem nyerte el a tetszésedet fordításban? Azért azt tudni kell, hogy a karakterszám kötött ilyen esetekben.

Samsung Galaxy A52S

(#247) gyalu 1 válasza Gloob (#246) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Természetesen tisztában vagyok, hogy adott a karakterszám. Konkrét kifogásom nincs. Kipróbáltam, jobban bejön az angol nekem. Nem fikázni sem leszólni nem akartam, sőt nagyra értékelem a fejlesztő munkáját (csak így tovább). Későbbiekben még az is lehet visszarakom a magyart :)

[ Szerkesztve ]

(#248) aero. válasza gyalu 1 (#243) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Felraktam én is az appot, azt hiszem te mondtad. Elég hasznos pl. hogy a telefon ébresztővel együtt rezeg, de valamiert ha távolabb megyek a telotol, de még van bt akkor kinaira vált, ha nálam van a teló akkor angol. ??? :DD

A magyaritas tényleg hasznos, de pl. ELEGET helyett simán lehetne Kal., Ha az a betű nem fér már ki.

[ Szerkesztve ]

(#249) Gloob válasza aero. (#248) üzenetére


Gloob
addikt

Nem tudom, de nálam Egetve x cal. Ezt írja ki. Az Elégetve gondolom, hogy már hosszú lett volna, az é az pedig ugye még nem megy. Ígéret van arra is 😀. Rajenék talán megoldják.

Samsung Galaxy A52S

(#250) aero. válasza Gloob (#249) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Az már jobban hangzik:R

Így is segítség sokaknak, és biztos lesz ez jobb is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.