Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) dime27 válasza ACE- (#1950) üzenetére


dime27
őstag

Hogy is lehetne ma Magyarországon bármi innovatív dolgot használni....meg is lepődtem volna ha működött volna!

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1952) Disque válasza dime27 (#1951) üzenetére


Disque
aktív tag

Igazából Kínán kívül máshol sem használható fizetésre.

(#1953) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Akkor újra...

NFC verzió chipje csak Kínában használható vagy olyan, zárt általad használt rendszer esetén ahol a MAC-et megtudod adni, hogy ismerje, pl. NFC zárak.

És ez kivételesen nem MO hibája. ;)

Új Samsung Gear óra pl bármilyen érintő terminállal kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1954) pitiless válasza dime27 (#1951) üzenetére


pitiless
senior tag

Lehet használni, csak olyan eszköz kell hozzá. A Xiaomi szépen mellőzi az NFC-t a telefonjaiból. Ezért lett Nokia 7 Plusom, nem pedig Mi A2.

(#1955) Victoryus94 válasza pitiless (#1954) üzenetére


Victoryus94
őstag

Fitnessz karkötőkről/okos órákról van szó. Illetve jelen esetben a MiBandról. Az okosteló más tészta, ahhoz írtak megfelelő alkalmazást, mely megfelel a google, és a kártyakibocsátó követelményeinek.

[ Szerkesztve ]

(#1956) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Most kintrol hol a legolcsobb a Global/International, tehat angol es nem kinai szoveges Band 3? :R

(#1957) Disque


Disque
aktív tag

Van új Mi Fit 3.5.5 verziószám alatt, és tartalmaz új FW-t is.

(#1958) Gloob válasza Disque (#1957) üzenetére


Gloob
addikt

Köszi! Ha találsz hozzá angol bold firmware-t, azt légyszíves linkeld be.
Lehet, hogy ez lesz az utolsó frissítésem egy darabig. Megrendeltem az utódját. Az majd az ünnepek között, vagy már az új évben fog megérkezni. Már úton van.

Samsung Galaxy A52S

(#1959) Disque válasza Gloob (#1958) üzenetére


Disque
aktív tag

És mi lesz az utód?

(#1960) Gloob válasza Disque (#1959) üzenetére


Gloob
addikt

Egy No1 F18-as.

Samsung Galaxy A52S

(#1961) Nordik


Nordik
őstag

Ma ugye frissült a MiFit, vele együtt a firmware is. Frissitettem, de valamiért mindig megállt hibauzenettel 99%nal. Csak egy telefon újraindítás után futott végig. Kicsit féltem, hogy tönkre vágja a Mi Bandet. :U

Nem tudom, hogy mi lehetett a probléma, lehet magával a frissítéssel volt gond. A lenyeg, hogy újraindítás után sikeresen lefutott. :)

[ Szerkesztve ]

(#1962) #81733120


#81733120
törölt tag

Hogy lehet magyarosítani a kütyüt?
Próbáltam belépni a miui.hu fiókomba, de elfelejtettem a jelszavam. Viszont kértem újat, de emailt azóta se kaptam...

Ja és még egy kérdés: hogy lehet újraindítani? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1963) Disque válasza Gloob (#1958) üzenetére


Disque
aktív tag

Elkészült a legújabb fw a GeekDoing jóvoltából, itt megtalálhatóak valamint van egy leírás a telepítéshez, hátha valakinek segít. [link]

(#1964) Gloob válasza Disque (#1963) üzenetére


Gloob
addikt

Köszönöm!
Egyébként ezt az írásodat az engedélyeddel be lehetne tenni a sokat hiányolt összefoglaló gyanánt is. Persze csak linkelni kéne, hogy az esetleges frissítéseid is azonnal megjelenjenek ott. Nagyon jó munka, biztosan sokaknak lenne segítség. Persze ahhoz el is kéne olvasni az érintetteknek!

Samsung Galaxy A52S

(#1965) Disque válasza Gloob (#1964) üzenetére


Disque
aktív tag

Ha valaki megcsinálja témaösszefoglalót, részben, vagy egészben esetleg linkelve is felhasználhatja az írásom akár forrásmegjelölés nélkül is.

(#1966) scream24 válasza Disque (#1957) üzenetére


scream24
senior tag

Szia. És hozott bármi hibajavítást, újítást esetleg? Tehát megéri feltenni? Köszi.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1967) Disque válasza scream24 (#1966) üzenetére


Disque
aktív tag

Van benne futópad támogatás.

(#1968) #81733120 válasza Disque (#1967) üzenetére


#81733120
törölt tag

Én egyébként azóta vettem észre ezt a futópad módot, miután kipróbáltam az appon belül. Bár jött update is, szóval biztos az hozta be nekem is.

(#1969) sunavlys válasza #81733120 (#1968) üzenetére


sunavlys
senior tag

De mintha a magyar 3.4.6-os Mi Fit-ben is lenne futopad

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1970) Gubek-Einste válasza sunavlys (#1969) üzenetére

Az app-ban eddig is volt az edzések között de most már közvetlenül az eszközben is van ilyen lehetőség.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1971) sunavlys válasza Gubek-Einste (#1970) üzenetére


sunavlys
senior tag

Kösz.

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1972) #98193408


#98193408
törölt tag

Ma, mikor bekapcsoltam a Mi Fitt appot, se-szó, se-beszéd frissítetett. Na, azóta nincsen időjárásom. Mit lehet vele csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#1973) #98193408 válasza #98193408 (#1972) üzenetére


#98193408
törölt tag

Megjavult magától.

(#1974) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

Lenne egy kérdésem, nem a banddel van összefüggésben, de hátha vki tudja a választ.
Milyen a tökéletes alvás, ami 100 pontot ér?
8 óra 7 percet aludtam, ebből 4 óra 10 perc a mélyalvásom (51%). Erre adott 94 pontot. 0 perc ébren töltött idő.

(#1975) fila válasza _Moriarty_ (#1974) üzenetére


fila
senior tag

Nekem 98 pont az eddigi legjobb alvásom..

De nem tudom mi kell a százhoz

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1976) _Moriarty_ válasza fila (#1975) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Köszi, nem akarom teleszemetelni a fórumot, de azt hittem eddig, hogy a mélyalvás fontos, lehet a túl sok sem jó.

(#1977) fila válasza _Moriarty_ (#1976) üzenetére


fila
senior tag

Szerintem elég 2 óra mélyalvás, főleg, ha egybe van.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1978) Victoryus94 válasza _Moriarty_ (#1976) üzenetére


Victoryus94
őstag

Szerintem azt is nézi, mikor aludtál el-mikor keltél.
Csak mert szinte mindig éjfél után fekszem, és csak akkor értem el a 90 pontot, amikor épp nem. :D

[ Szerkesztve ]

(#1979) namilegyen válasza fila (#1975) üzenetére


namilegyen
tag

Nekem ez a rekord. De elég keszekusza. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1980) _Moriarty_ válasza namilegyen (#1979) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Az de durvaaaa, komolyan ilyen egy majdnem tökéletes alvás :F
Azért gratula :)

(#1981) Gubek-Einste

Hogy nektek mennyi időtök van aludni!

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1982) vargalex válasza Gubek-Einste (#1981) üzenetére


vargalex
félisten

Pont ezt akartam én is írni... :)

Alex

(#1983) #81733120


#81733120
törölt tag

Ha már alvás, nekem egész jók jönnek ki.:)
Amúgy a mély alvás és a könnyed alvás között milyen különbségek vannak? :F

(#1984) Victoryus94 válasza #81733120 (#1983) üzenetére


Victoryus94
őstag

Első NREM: átmeneti állapot az alvás és az ébrenlét között. S bár lassul az agyhullámok aktivitása, az izmok állapota még az éber állapothoz hasonló.
Második NREM: a könnyű alvás fázisa, amikor tovább lassulnak az agyhullámok, csökken a szívritmus és a testhőmérséklet, abbamarad a szemmozgás.
Harmadik NREM: az agyhullámok még tovább lassulnak, s ekkorra jelentősen csökken a vérnyomás és az izomtónus is.
Negyedik NREM: az agy ilyenkor állítja elő a leglassabb agyhullámokat, az idegrendszer aktivitása pedig a minimálisra csökken. S bár a végtagizmok még képesek a mozgásra, ilyenkor alszunk a legmélyebben. Az alvásnak ezt a szakaszát tartjuk mélyalvásnak, ami nélkülözhetetlen ahhoz, hogy másnap kipihentnek érezzük magunkat. Az alvásnak ebben a fázisában lehet a legnehezebben felébreszteni valakit.
REM: az alvás ötödik szintje, amikor felerősödik az agy aktivitása, és álmodni kezdünk. Ilyenkor gyakran felébredünk egy pillanatra, amire később nem emlékszünk, mert nagyon gyorsan visszaalszunk. Ilyenkor a vázizomzat átmenetileg mozgásképtelen.

Azt ne kérdezd, pontosan hogy osztja el a band ezt az 5 fázist 2-re.

[ Szerkesztve ]

(#1985) #81733120 válasza Victoryus94 (#1984) üzenetére


#81733120
törölt tag

:R :R

(#1986) Zola007


Zola007
veterán

vennék egy 3-ast, hol van most jó áron Global verzió?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#1987) #81733120


#81733120
törölt tag

Az nem baj, ha zuhanyzás közben tusfürdővel megtisztítom a Band-et?

(#1988) fila válasza namilegyen (#1979) üzenetére


fila
senior tag

Ezt már csak száz ponttal lehet felülmúlni :)

Gratula!

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1989) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Valami elképesztő puha a Band kijelzője... az oldal peremen ahova nem ér ki a fólia sikerült megpattintani. Épp, hogy hozzáért az ajtóhoz a kocsiban de van rajta egy tűhegyni megpattanás nyom. :W :W Ez egészen biztosan nem üvegből van. :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1990) Pistak22


Pistak22
újonc

Valaki nem tud egy 1.6.0.10 verziójú angol Bold Font Firmware-t Mi Band 3 NFC-hez? Fontos lenne számomra, mert ez tartalmazza a magyar ékezetes karaktereket is.
(Vagyis ebben a cikkben ez volt leírva, viszont az NFC verzió esetében ilyen itt nincs:
https://m.logout.hu/bejegyzes/disque/xiaomi_mi_band_3_custom_firmware_telepitese.html )

[ Szerkesztve ]

(#1991) Gloob válasza Pistak22 (#1990) üzenetére


Gloob
addikt

Pedig csak 1963-ig kéne visszaolvasni! Ha ott nincs, akkor valószínűleg nincs bold belőle.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#1992) pulpi


pulpi
csendes tag

Hali, segítséget szeretnék kérni. A frissítés óta nem írja a Band hogy ki hív.Rezeg bejövő hívás esetén de a nevet nem írja. üzeneteknél írja a feladót. Valami ötlet?

(#1993) Gloob válasza pulpi (#1992) üzenetére


Gloob
addikt

MiBandage használata, vagy angol nyelvű telefon. Hacsak nem valami moddolt MiFit-et használtál, akkor eddig sem írta ki!

Samsung Galaxy A52S

(#1994) Icetee


Icetee
aktív tag

Sziasztok!

Szemezek ezzel a kis kütyüvel. Az lenne a kérdésem, hogy csak a futást érzékeli sporttevékenységnek, vagy esetleg az úszást is (ha már vízálló)? :) Kinek mi a tapasztalata, bírja a vizet?

[EZZEL] találkoztatok már? Mi Band 3-nak lehet a dekoratívabb kivitele?

(#1995) pulpi válasza Gloob (#1993) üzenetére


pulpi
csendes tag

Eddig minden rendben volt kiírt minden. El is tudtam utasítani a hívást. Most nem írja ki a hívó nevét és nem tudom elutasítani a hívást sem. Eddig almással használtam most pedig droiddal próbálom. Minden engedély megadva mindehol.

(#1996) Gloob válasza pulpi (#1995) üzenetére


Gloob
addikt

Más az almán, és más a droidon! Írtam a megoldást. No meg jó lenne pontosan leírni a problémát. Ki a fene fogja kitalálni, hogy eddig alma volt?

Samsung Galaxy A52S

(#1997) Zola007


Zola007
veterán

az itthon Edigi, Xiaomi.hu, stb forgalmazott MiBand3 mindegyik Global?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#1998) #81733120 válasza Zola007 (#1997) üzenetére


#81733120
törölt tag

Ha jol tudom igen.:)
Egyebkent az Euronicsban meg biztos h global verzios, en ott vettem.

(#1999) Victoryus94 válasza Zola007 (#1997) üzenetére


Victoryus94
őstag

Elvileg igen, de sufni gsm-be még találhatsz kínait.

Ha neten rendeled, bontsd ki szépen, csekkold le. Ha nem kacsalábakat látsz, global lesz.
Ha személyesen veszed át, az ügyfélszolgálatnál érdemes bekapcsolni, akkor nem kell köröket futni vele, és visszaveszik azonnal.

Akkor is érdemes bekapcsolni (max nem társítod) ha ajándék lesz. Én nemrég társasnál fogtam ki olyat, ami részben lengyel nyelvű volt.
Hogy örülhetnek majd neki azon gyerekek, akiknél ez szekrénybe / Jézuskához került néhány hétre... miután a fa alatt kibontva senki nem fogja érteni a játékot, mert csak a kézikönyv lett magyar (de az akciókártyák nem).
Még jó hogy kibontottam. Ott derült ki, hogy mind ilyen. Szó nélkül visszavették, de egy hét múlva láttam kihelyezve ugyanezt...

[ Szerkesztve ]

(#2000) Zola007 válasza #81733120 (#1998) üzenetére


Zola007
veterán

itthon venném inkább
külföldi webshopból 1 hónap és ott is 25 dollár, tehát max 3e Ft-al olcsóbb
Euronics van helyben, megnézem náluk

nekem gyakorlatilag csak éjszakai pulzus és alvásmonitorozásra kellene
van erre jobb választás?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.