Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Veron


Veron
őstag

Csak hogy senkit se érjen meglepetés a vízállóság terén, itt a vízállósági szintek leírása. [link]
IP67: nem lehet vele úszni, 1 M statikus nyomást visel el.
5 ATM/50 M: lehet vele úszni és 50 M statikus nyomást visel el.
Úszáskor, csobbanáskor dinamikus nyomás éri az órát, így a statikus adatok nem mérvadók abban az esetben.

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#702) Gloob


Gloob
addikt

Van új MiFit! 3.4.6 verzió. Vajon van bent új FW is? Valószínű, mivel valami éjszakai módot, meg napnyugta, napkelte szerinti világosságot állít be, ha jól értettem. Lehet, beáldozom a magyar FW-t, és kipróbálom. Legfeljebb használom angolul.

Samsung Galaxy A52S

(#703) vendingo válasza Gloob (#702) üzenetére


vendingo
veterán

Van új FW benne. Végre este nem égeti ki a szemem, ha megnézem mennyi az idő.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#704) SyMbioTe válasza Gloob (#702) üzenetére

No igen, angol FW volt az enyémen, most visszafrissítette kínaira :DDD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#705) vendingo


vendingo
veterán

Adhatnának ki végre egy hivatalos angol fw-t.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#706) mukisrác válasza Gloob (#702) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Hogy kell felrakni az új Mifit-et, ha már egy módosított volt fent a telefonon?

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#707) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok,

Látom, hogy lehet már vásárolni Xiaomi MiBand 3 aktivitásmérő, okos karkötőt.

Tudja valaki, hogy ez már magyar menüvel és nyelvvel rendelkezik?

köszönöm.

(#708) kirusz1 válasza Orionk (#707) üzenetére


kirusz1
őstag

Gyárilag nincs benne magyar nyelv.viszont csináltak hozzá magyaritást

(#709) Orionk válasza kirusz1 (#708) üzenetére


Orionk
senior tag

Köszi.

És szerinted amit Edigitalban lehet megvenni Mi Band3-at, annak a csomagolásában létrehoztak erre a célra egy kis leírást, hogy hogyan kell megcsinálni a magyarítást? Vagy Edigital angolul árulhatja?

köszönöm

(#710) Pgabor79 válasza Orionk (#709) üzenetére


Pgabor79
aktív tag

....Ne légy rest visszaolvasni egy kicsit! Minden kérdésed meg lett válaszolva sokadszorra már....

(#711) deadelon válasza Orionk (#709) üzenetére


deadelon
aktív tag

Igen létrehoztak ráadásul névre szólóan én is így kaptam!

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#712) SyMbioTe válasza Pgabor79 (#710) üzenetére

Az angol fw-t ami előzőleg volt felrakva, az visszarakhato ismét, vagy arra is kell várni egy frissítést?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#713) Gloob válasza Orionk (#709) üzenetére


Gloob
addikt

Ugyan már mit képzelsz! Ki fog neked leírást adni arról, hogy hogyan kell moddolni a Band-et? Van neted szerintem, és van google, no meg itt a fórum is.
#Mukisrác
Szerintem megszűnteted a párosítást, törlöd a moddoltat, és telepíted a playost.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#714) Gloob válasza SyMbioTe (#712) üzenetére


Gloob
addikt

Hát nem tudom a GadgetBridge engedi-e a downgrade-et. Esetleg meg lehet próbálni. Ha engedi, akkor viszont régebbi MiFit kell utána.

Samsung Galaxy A52S

(#715) SyMbioTe válasza Gloob (#714) üzenetére

Áh akkor hagyom, nem kockáztatom. Inkább lehúzom mellé a Mi Bandage-t.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#716) Orionk válasza Gloob (#713) üzenetére


Orionk
senior tag

Nem magamnak akarom, hanem egy idősebb korosztályú rokonomnak és ő nem fogja tudni a netet bújni, hogy hogyan kell moddolni a menüjét a MiBand3-nak. Ezért kérdeztem, hogy amit Edigitalban árulnak, ahhoz vajon van-e már valami leírás, ami alapján mások is tudnak boldogulni.

(#717) SyMbioTe válasza Orionk (#716) üzenetére

Mivel hogy ez egy nem hivatalos magyarítás, ezért nincs is a dobozban semmi ilyesmi.
Viszont ha olyan embernek lesz, aki nem nagyon akarja moddolni, akkor inkább ne is magyarítsd le. Mivel a Mi Fit appot nem szabad akkor frissíteni.
Inkább hagyd akkor angolul, és akkor nincs hibaforrás. Ill. szerintem boltot kérdezd meg, hogy ez rendes, angol nyelvű Global Band 3.
Edigitalba én nem is találok Mi Band 3-at :F

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#718) Gloob válasza Orionk (#716) üzenetére


Gloob
addikt

Hát nem tudom, én elmúltam 60, és simán megcsináltam a magyarítását, meg a bütykölést vele, meg úgy általában minden ilyesmit. Persze nem vagyunk egyformák. Ha ez a helyzet akkor fogadj szót az előttem szólónak!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#719) Orionk válasza SyMbioTe (#717) üzenetére


Orionk
senior tag

köszi,

Edigital:
Mi Band3

[ Szerkesztve ]

(#720) Gloob válasza SyMbioTe (#715) üzenetére


Gloob
addikt

Te tudod, de szerintem, ha nem engedi, akkor nem lesz baj, marad ami rajt van. Ha engedi, akkor meg azért nem lesz baj. Itt legfeljebb a csatlakozással lehet gubanc. Ezt viszont tényleg nem tudom.

Samsung Galaxy A52S

(#721) SyMbioTe válasza Orionk (#719) üzenetére

Áh, én külön írtam a Mi Band-et azért nem találtam. :D

(#720) Gloob
Most jó így, letöltöttem, párosítotam, angol lett. Bandage-t meg kilőttem, hogy ne menjen háttérben.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#722) Gloob válasza Orionk (#719) üzenetére


Gloob
addikt

Ez érdekes! Elméletileg nem árulhatná, csak a global verziót. Viszont semmi nem jelzi ezt. Persze magyar abban sem lesz! Tényleg kérdezz rá náluk.

Samsung Galaxy A52S

(#723) internetezoo


internetezoo
senior tag

Árukereső: link:

(#724) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Futós alkalmazást tudtok ajnlani ami szinkronizál Mi Band 3al?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#725) Dare2Live válasza Dare2Live (#724) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mégvmi: mi band 2 töltő jól vettem észre, hogy nem lehet belerakni mi band 3at? Vagy eröltessem?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#726) vendingo válasza Dare2Live (#725) üzenetére


vendingo
veterán

Nem jó hozzá.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#727) timirosicka


timirosicka
tag

Sziasztok.Erösen gondolkodom egy ilyen vásárlásán,de fotók alapján elég bumszlinak tünik.Vékony, nöi csuklóm van.Vélemények esetleg nö társaimtól vagy egy fotót ha kérhetnék.Köszönöm.

(#728) -secret- válasza timirosicka (#727) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#729) timirosicka válasza -secret- (#728) üzenetére


timirosicka
tag

Köszi,de ez a 2-es.És ez ugye láthatóan kisebb,csak a vastagsága ugyanaz ahogy elnéztem.

(#730) krizmo_ válasza timirosicka (#727) üzenetére


krizmo_
addikt

Üdv,

Nekem is vékony a csuklóm, szerintem nem tűnik nagynak. :N

Majd küldök privátba képet. ;)

[ Szerkesztve ]

(#731) -secret- válasza timirosicka (#729) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Akkor nézd ezt! Csávónak vékony a csuklója rajt...

(#732) oris válasza timirosicka (#729) üzenetére


oris
aktív tag

Amióta megvan a hármas, azt veszem észre, hogy sokkal többször koppan bele valamibe, mint a kettes. A gyári szíj is, mintha magasabbra tartaná, mint az előző szériánál, ez adódhat abból, hogy hosszabb is lett a kapszula. Fel kell próbálni (szerintem, ha kiírod melyik város, biztosan lesz olyan topictárs, akiét megnézheted). Nekem sokkal kényelmesebb volt a kettes.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#733) vargalex válasza timirosicka (#727) üzenetére


vargalex
félisten

Az enyémet egy kolléganőm felpróbálta, ő úgy döntött, hogy inkább 2-est vesz.

Alex

(#734) vendingo


vendingo
veterán

Szerintem is kényelmesebb a 2-es, de megszokható a 3-as is.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#735) Biqci


Biqci
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek miért bont mindig kapcsolatot a MI3-as a telóval? Kb. egy hete van meg, az első nap még kínaiul használtam, akkor folyamatos volt a kapcsolat és jöttek az értesítések is. Utána meguntam, áttettem a telót angolra, így legalább emberi nyelven lettek a dolgok kiírva. De már elkezdte, hogy nem csatlakozik vissza automatikusan, ha elmentem a telefon közeléből. Ezt megunva feltettem a magyarítást és most már az őrületbe kerget. Van, hogy sem a Gadgetbridge sem a MiFit nem kapcsolódik, van hogy a GB igen, de a MiFit nem, pl. most is. Akkor is bont, ha 20cm-re van a teló és a Band egymástól. Persze be van állítva az automatikus újracsatlakozás. Valaki tapasztalt már ilyet?

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#736) Gloob válasza Biqci (#735) üzenetére


Gloob
addikt

Én még nem tapasztaltam ilyet, sőt az ellenkezőjét! Viszont azt tudom, hogy annak a GB-nek nincs ott keresni valója. Az FW felrakása után akár le is törölhető! Próbáld meg nélküle!

Samsung Galaxy A52S

(#737) Biqci válasza Gloob (#736) üzenetére


Biqci
aktív tag

Gondolod, hogy bekavarna? Íehet, bár azt tapasztaltam, hogy hamarabb csatlakozik és mintha tovább megtartaná a kapcsolatot. Mindenesetre letörlöm, hátha segít, meg a MiFit jobb is, szerintem.
Köszi a tippet! :)

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#738) vendingo válasza Biqci (#737) üzenetére


vendingo
veterán

Esetleg próbáld ki másik telefonnal is.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#739) Biqci válasza vendingo (#738) üzenetére


Biqci
aktív tag

Na igen, ez is jó ötlet, bár eddig nem volt gond a telómmal (LeEco) de nem lehet tudni, ez lesz a következő lépés holnap, ha még fennáll a gond. :)

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#740) Gloob válasza Biqci (#737) üzenetére


Gloob
addikt

Nekem a MiFit, MiBandage páros van fent, a legújabb playos MiFit, a legújabb FW. Csatlakozási problémám nincs. Régebben sem volt, pedig én is használtam magyarított cuccokat hozzá régebben.

Samsung Galaxy A52S

(#741) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Üdv. Mennyi időt bír ki a tapasztalatok alapján egy töltéssel?
Többet, mint a kettes?

(#742) tboy93


tboy93
nagyúr

Tegnap megjött nekem is a band, első negatívum, napfényben teljesen olvashatatlan :o

(#743) aero. válasza SzalaiG (#741) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nekem 8-10 napot. Pulzusmeres nincs, de allando ertesitesek igen. Ma egy hete töltöttem és 38%-on áll.

[ Szerkesztve ]

(#744) krizmo_ válasza SzalaiG (#741) üzenetére


krizmo_
addikt

Üdv,

Én július 30. óta használom, azóta kétszer lett töltve, és jelenleg 37%-on van.

(#745) SyMbioTe válasza SzalaiG (#741) üzenetére

7 napja volt maxra töltve, most 52%-on van.
Olyan 14-18 napot bírt ki eddig nálam, de most éjszakára be van kapcsolva a pukzusmérés is.
Plusz ugye értesítések mennek. Meg néha használom bringázás közbe mérésre.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#746) sutszi


sutszi
veterán

Nekem kb 2 hétig bírja. Pluzusmérés meg alvásfigyelés váltakozik. Igaz én munkaidőben nem hordom. Reggel leveszem délután felveszem.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#747) vendingo


vendingo
veterán

12 napja töltöttem, most vagyok 57 százalékon. Napi 2 ébresztés, alvásfigyelés, értesítések jönnek. Szerintem ez is elmegy nálam 25 napot mint a band 2.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#748) internetezoo


internetezoo
senior tag

Most akciósan 9990 Ft : link

(#749) NORBl


NORBl
aktív tag

Magyar, vagy angol firmware t érdemes feldobni?

Angol az fajin?

Magyarban szerintem idegesítenének az ékezetes bugok.

[ Szerkesztve ]

(#750) chatran


chatran
őstag

iOS-re is megérkezett a legújabb Mi Fit, firmware update is volt. Ami feltűnt, hogy az üzeneteknél már megjeleníti az ékezetes betűket, eddig ezeket kérdőjelezte. Az ékezetes betűket kicsit süllyesztve jeleníti meg a többi betűhöz képest, de annyira nem zavaró. Nem használok más appot csak a Mi Fit-et, sajnos továbbra is angolon kell hagyni a telefon nyelvét, ha nem akarok csirkelábakat. :(
Mintha változott volna az egyes menük feliratának a betűtípusa is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.