Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) detroitrw válasza KamuMazsola (#1200) üzenetére


detroitrw
addikt

jelenleg csak a 3.4.6 -os verzióba magyar az FW attól magasabba gyári van

(#1202) KamuMazsola válasza KamuMazsola (#1200) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Már nem tudom szerkeszteni. Az eddigi adatok amik a mifitben vannak,azok megmaradnak, ha ugyanazzal a mi fiókkal jelentkezek be a modolt mi fiókba?
Nem vagyok egy modder, de ez alapján kedvet kaptam.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#1203) Meggyi001 válasza detroitrw (#1201) üzenetére

Na, ezt jó tudni, még nem volt időm mindent végig olvasni, köszi.

https://gamergep.hu/

(#1204) Gloob válasza Meggyi001 (#1199) üzenetére


Gloob
addikt

Az a 3.5.0 hu, az csak a moddolt Mifit, abban az eredeti FW van, ami kínai-angol. A legújabb firmware-hez (1.6.0.16) nincs magyarosítás. Van belőle viszont egy angol verzió, amit fel lehet tenni, így magyar nyelvű telefon esetén angol nyelvű lesz a band. Nekem is az van fent jelenleg, csak én a playos MiFitet használom, és mellette a MiBandage appot.

Samsung Galaxy A52S

(#1205) Meggyi001 válasza Meggyi001 (#1199) üzenetére

Egy kis videó is a javításhoz, hátha egyszer kell valakinek, és így jobban megy: [link]

Más...downgrade-elni próbált már valaki? Csak kérdem...

(#714) Gloob : De a régebbi mi fittel sincs gond nem? Megy az, nem kell neki feltétlen frissítés, ugye? Csak ha olyan órát kapok/veszek, igaz? Látom ott vagy miui topicban is.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1206) KamuMazsola válasza Meggyi001 (#1205) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A mi band 2-nél volt olyan, hogy mem működtek funkciók, míg nem lett frissítve a mi fit app.

Mielőtt nekikezdenék, az eddigi adatok amik a mi fitben vannak, azok megmaradnak, ha ugyanazzal a mi fiókkal jelentkezek be a modolt mi fitbe?

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#1207) detroitrw válasza KamuMazsola (#1206) üzenetére


detroitrw
addikt

igen megmarad minden

(#1208) Meggyi001 válasza KamuMazsola (#1206) üzenetére

Nekem a logika azt diktálja, hogy megmaradnak, de nem tudom megerősíteni, mert az asszony hordja az órát (meg a nadrágot is), és 2 hónapja neki változatlan minden. Ahogy megkapta, magyarítás, azt azóta úgy van. Azóta csak haverok "elrontott" óráit állítom vissza. Ma egyet, holnapután megint egyet.

(#1207) detroitrw: Megelőztél, de legalább neked pontos infód van erről. Kicsit lassan írok 4 unicum után :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1209) Meggyi001

A görögöknél találtam egy leírást, ezek szerint mükszik a downgrade [link] lényegében a GadgetBridge-es megoldás.

https://gamergep.hu/

(#1210) Gloob válasza Meggyi001 (#1205) üzenetére


Gloob
addikt

Persze, hogy megy. Frissíteni legfeljebb az új funkciók miatt (ha van), no meg a hibajavítások miatt ajánlott. Persze ez is kényes dolog mivel, ha az újabb Mifit tartalmaz új FW-t az óránkon lévőnél, akkor menthetetlenül frissíti azt is. Így el lehet cseszni a magyarított Fw-t, aztán lehet várni az új magyarítást. Ezért én a magam részéről letiltom a Mifit frissítését a playon.
Igen ott is vagyok.

Samsung Galaxy A52S

(#1211) Meggyi001 válasza Gloob (#1210) üzenetére

Kösz. Rajen mennyi idő alatt szokott megcsinálni egy magyarítást kb, erről mit tudsz? Ő csinálja nem?

https://gamergep.hu/

(#1212) detroitrw válasza Meggyi001 (#1211) üzenetére


detroitrw
addikt

3.4.7 óta csinálja, azóta nem jött ki újabb

(#1213) Gloob válasza Meggyi001 (#1211) üzenetére


Gloob
addikt

Tudtommal a firmware fordítását nem Ő csinálja. Ő a MiFit-be beépíti a FW-t, az időjárást magyarítja, meg megoldja, hogy a moddolt Mifit ne frissítsen a playról automatikusan elméletileg. Sajnos az 1.6.0.16-os FW magyarításáról semmi hír nincs jelenleg. Egy angol verzió van belőle.
Erről a dowmgrade-ről az a véleményem, hogy ha a GadgetBridge nem ellenőrzi a verziót,akkor működni kell. Ha ellenőriz, akkor meg nem indítja el a telepítést. Legalábbis ez lenne a logikus.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#1214) Meggyi001 válasza detroitrw (#1212) üzenetére

Aha, értem...

(#1213) Gloob:

"Erről a dowmgrade-ről az a véleményem, hogy ha a GadgetBridge nem ellenőrzi a verziót,akkor működni kell. Ha ellenőriz, akkor meg nem indítja el a telepítést. Legalábbis ez lenne a logikus."

Nekem is így tűnik logikusnak.

Gyorsan szétkaptam a mi fit-et, szépen benne is vannak az fw-k, stb. Csak tudnám, hogy az fw-t például mivel szedik szét? De mi van akkor ha egy újabb mi fitbe, amiben csak még angol van, teszek bele egy régebbi magyar fw-t? Gondolom az fw-ben benne van valahol a verziószám.....csak azt kéne átírni valahogy.....ááá... igazából tudnunk kéne, hogy az fw-t hogy kll lefordítani, azt ennyi. Megcsinálnánk itt pillanatok alatt, vagyunk elegen :) Na, mindegy, csak jár az agyam ezen azon.....

"meg megoldja, hogy a moddolt Mifit ne frissítsen a playról automatikusan elméletileg."

Elég csak 1 karakter módosítani, és máris külső appnak látja a google play, így nem frissíti.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1215) tipuka


tipuka
addikt

Sziasztok!

Bocsánat, hogy hülye vagyok, de jobbnak találtam ide írni. :D
Elég jó árban van aliexpressen a Mi Band 3, (22,9$- tartalékpánttal és 2 fóliával), ha jól látom akkor ez globál? (leírást is megkavarták kicsit, rossz az angolom).
Lehet magyarítani normálisan ezt vagy csak a kínai verziót? Ha nem, appot használhatom magyarul attól még?
Köszönöm előre is! :R

(#1216) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Az én minimális tudásommal sikerült a magyarítás. Annyi nehézség volt, hogy az fw fájl telepítésekor valamiért megszakadt a kapcsolat, így ezt újra kellett kezdeni. Újra kellett kapcsolódni és ismét telepíteni, de a végeredmény jó lett.
Annyi most a különbség, hogy a play-es mi fit freeware-ben van egy edzés lap, ami itt nincs.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#1217) Gloob válasza tipuka (#1215) üzenetére


Gloob
addikt

Nyugodtan megvehetnéd, ha volna. A leírás szerint global, ami magyar nyelvű telefon esetén angol nyelvű band. Ha mégsem az, akkor refund. Az appot használhatod magyarul. A magyarosítást nem tudom, még kevés a global, de gondolom megy az is. Ha mégsem, akkor sem kínai, hanem angol lesz. Az már jobb úgy.

Samsung Galaxy A52S

(#1218) KamuMazsola válasza tipuka (#1215) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ha biztosra akarsz menni, itt egy hozzászólás. Tán 60 centtel drágább.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#1219) Gloob válasza KamuMazsola (#1216) üzenetére


Gloob
addikt

Azt tudod hogy kurv@ nagy mákod volt! Több esetben is a firmware frissítés közbeni kapcsolat megszakadása egyenlő volt a band elvesztésével, téglásításával. Szerencsére megúsztad.

Samsung Galaxy A52S

(#1220) KamuMazsola válasza Gloob (#1219) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Talán a szűz kéz miatt volt szerencsém. Nem vagyok egy romolgatós típus.

Üdv.: KamuMazsola

(#1221) tipuka válasza Gloob (#1217) üzenetére


tipuka
addikt

most már mindegy, elba$ztam ezt is. :) - majd akkor legközelebb, azért köszönöm, hogy megírtad, leszek én még topik tag. :D :R

KamuMazsola: köszi, gb-s akciókat szoktam figyelni, de a plusz pánt és 2 fólia miatt nagyon megérte volna, mert 2-3$ a pánt , ha külön veszem. :D - igen garaskodás level 9000. :)

(#1222) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! A Mi Fit app hány Mi Band-hoz tud kapcsolódni? Tud más gyártó fitness karkötőhőjéhez is kapcsolódni?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#1223) Gloob válasza tknof1871 (#1222) üzenetére


Gloob
addikt

Egyszerre csak egyhez. Alapvetően xiaomi cucc. Nem hiszem, de tévedhetek.

Samsung Galaxy A52S

(#1224) Armi5


Armi5
tag

Most vettem a magyar Lurdy házban lévő Mi storeban egy Mi band 3-at ami Internationalos, angol nyelven van alapból ami nem gond, de ékezeket nem jelenti meg, simán á-ból a betűt csinál stb. ezen lehet változtatni? csak kínaira van magyar nyelv? bár jobban örülnék ékezetnek és angol nyelvnek..

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#1225) KamuMazsola válasza Armi5 (#1224) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A kínaira sincs "hivatalos" magyar nyelv, de még nekem is sikerült ráhegeszteni. Szerintem a tiedre is pont addig tartana.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#1226) Armi5 válasza KamuMazsola (#1225) üzenetére


Armi5
tag

Biztosan nem sok idő de az érdekelne, hogy kompatibilisek-e ezek egymással, kínai és international custom cuccok :)

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#1227) papeti01


papeti01
senior tag

Sziasztok,

Tud a mi. Band 3 lépcsőzést számolni, hogy mennyi emeletet, vagy ilyesmi mászok meg?
Illetve az lenne a kérdésem, és nem trollkodas, de egy fitbit (charge 3) jobb annyival mint amennyivel többe kerül, vagy az túl van arazva? Ha jobb miben jobb?
Előre is köszi

E kettő között gondolkozom.

[ Szerkesztve ]

#proudfather

(#1228) Kuczi911


Kuczi911
újonc

Sziasztok! Nem vagyok otthon ebben, de minden engedélyt megadtam az alkalmazásnak, sajnos a hívó nevét nem jelzi a Mi Band 3-am. Mi lehet a probléma? (Android 7.0, Honor 8) Válaszotokat köszönöm!

(#1229) Meggyi001 válasza Kuczi911 (#1228) üzenetére

A mi fit-en belül kell beállítani. De ha magyar nyelvű az óra, a mi bandage appal kezeld a hívást, mi fit-en belül meg tiltsd le.

https://gamergep.hu/

(#1230) Gloob válasza Kuczi911 (#1228) üzenetére


Gloob
addikt

Magyar nyelvű telefon esetén nem írja ki a hívó nevét. Vagy angolra állítod a telefon nyelvét, vagy használd az előbb említett MiBandage programot.

Samsung Galaxy A52S

(#1231) ReFleXx


ReFleXx
addikt

erdemes megvenni a mibandage-hoz a premiumot 700ftert?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#1232) ratobi válasza ReFleXx (#1231) üzenetére


ratobi
senior tag

Én a ne zavarj funkció miatt megvettem, fe sajnos nem tudtam működésre bírni...

(#1233) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy a pulzusmérést nem csinálja magától az óra (hiába van beállítva)? Manuálisan elindított pulzusmérés sikeresen lefut és a miFit applikáció is "lekönyveli, de magától nem csinálja...

Találkozott már valaki hasonló problémával? Első körben megpróbálok egy miFit reinstallt (ahhoz válasszam szét az órát és utána párosítsam megint, vagy mindegy?)

(#1234) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok.

Nah én is megvettem az 1S a 2 után ezt a 3. mi bandet is. Elmentem az aqua computerbe és megvettem. 11490 Ft ért. Kicsit furán nagyobb lett meg valahogy más mint a 2. De egész jó. :K

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1235) Arolotifar válasza Mr.Grincs (#1234) üzenetére


Arolotifar
őstag

Olyan drágán? :F Eustocknál is olcsóbb, házhozszállítással.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#1236) krizmo_ válasza Regirck (#1233) üzenetére


krizmo_
addikt

Üdv,

A Mi Bandage-t is használod? Nekem amiatt volt ilyen gondom...

(#1237) Kátai


Kátai
senior tag

Na, megérkezett!Minden szuper,csak egy kis segítség kellene ahhoz,hogy az SMS értesítéseket is jelezze.Ez az egy beállítás fogott ki rajtam(MI fit-et használok).

(#1238) M3aN


M3aN
senior tag

Kikerült a mobilarena-s teszt is róla :)

(#1239) gyuri2008 válasza M3aN (#1238) üzenetére


gyuri2008
veterán

:F
Miért került ki?

[ Szerkesztve ]

(#1240) gyalu 1 válasza gyuri2008 (#1239) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

:DDD

(#1241) gyuri2008 válasza gyalu 1 (#1240) üzenetére


gyuri2008
veterán

Te örülsz neki?

(#1242) tipuka válasza gyuri2008 (#1239) üzenetére


tipuka
addikt

:DD

(#1243) gyuri2008 válasza tipuka (#1242) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem értem mi ebben a vicces :F :F

(#1244) vargalex válasza gyuri2008 (#1243) üzenetére


vargalex
félisten

Erre gondoltak a topictársak...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#1245) Regirck válasza krizmo_ (#1236) üzenetére


Regirck
senior tag

Szia, nem csak a miFit van.

(#1246) M3aN


M3aN
senior tag

Megjött a band, hogyan tudok rajta folyamatos pulzusmérést állítani?

(#1247) M3aN


M3aN
senior tag

Már megtaláltam, köszönöm! 😀

(#1248) Mr.Grincs válasza Arolotifar (#1235) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem volt kedvem várni. Pedig már régóta agyaltam rajta. Az eurostockot el is felejtettem, pedig szoktunk onnan rendelni...
12990 Ft az Aqua-ban ha nem rendeltem volna meg neten.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1249) pitiless válasza Mr.Grincs (#1248) üzenetére


pitiless
senior tag

Lurdyban ott a Mi Store...

(#1250) KamuMazsola válasza Mr.Grincs (#1248) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nem cukkolni akarlak, de nekem ennyiből kettő is kijött volna, meg két sajtburger menü a mekiben. :)
Igaz kinai volt és két vagy három hetet utazott, de sikerült magyarosítanom. Jah, a nemzetközi sem magyar.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.