Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Victoryus94 válasza Zola007 (#2000) üzenetére


Victoryus94
őstag

Azt a miband 2 is tudja. Külföldön volt már 3 ezerért is.
Az akksija tovább bírja. Én nem éreztem nagy eltérést 2-ről 3-ra váltás során ebből a szempontból.
Itthon ha a kettes 7 ezer, a 3 meg 8500, akkor nincs sok értelme a kettest venni.

Valamelyik Huawei-ről olvastam, hogy hitelesítve van egy orvosi egyetem által. Az nem is csak 2 fázist mér, hanem 3-at (REM). Valószínűleg pontosabb adatokat kapsz vele.
Ilyen asszem a Honor Band 4 is.

[ Szerkesztve ]

(#2002) Disque válasza Pistak22 (#1990) üzenetére


Disque
aktív tag

NFC verzióhoz nincs Bold font, tudomásom szerint eddig nem is volt rá igény, de megkérdezhetem, hátha készítenek egyet.

(#2003) Nordik


Nordik
őstag

Ma reggel frissült a FB Messenger, azóta a Mi Bandage nem írja ki kitől kaptam üzenetet. Jelezni kellene a fejlesztőnek hátha tudja javítani? :)

(#2004) #81733120 válasza #81733120 (#1987) üzenetére


#81733120
törölt tag

Valaki erre?

(#2005) Zola007 válasza Victoryus94 (#2001) üzenetére


Zola007
veterán

köszi, megtaláltam, Hüvely Band 4
“A Beth Israel Deaconess Medical Center alá tartozó Center for Dynamical Biomarkers (DBIOM). a Harvard Medical School neves oktatókórháza által hitelesítve.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2006) Pistak22 válasza Disque (#2002) üzenetére


Pistak22
újonc

Az szuper lenne. Előre is köszönöm. 😀

(#2007) Disque válasza Pistak22 (#2006) üzenetére


Disque
aktív tag

Sajnos nem lesz bold font, mert aki csinálja annak nincs nfc-s verziója, és nem szeretné téglásítani más band-jét.

(#2008) Pistak22 válasza Disque (#2007) üzenetére


Pistak22
újonc

Értem. Azért köszönöm szépen hogy rákérdeztél. 😉

(#2009) Árpi001


Árpi001
senior tag

Sziaztok!

Nagyon szemezgetek egy mi band 3 al.
Mi band 2 esem van,nagyon bevált,csak az fránya halvány kijelző...

Olyan kérdésem volna,hogy a 3 tudja e hogy megjelenít minden értesítést,hívó-üzenet küldő nevével,és valamennyit az üzenet tartalmából úgy hogy csak a mi fit alap progit használom hozzá?
Mert a 2 csak ugye csak úgy tudja,hogyha külön progit használok hozzá,pl a fizetős mi band tolls-t.

Köszönöm!

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2010) SyMbioTe válasza Árpi001 (#2009) üzenetére

A hivó nevének kijelzését nem tudja.
Viszont értesítéseket, SMS-t, stb...-t el lehet olvasni rajta, a szöveget meg tudja jeleníteni.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#2011) Syl


Syl
nagyúr

Samsung A5 telefonnal párosítva a Mi Fit alkalmazás kér “Smart Manager”-en belüli beállításokat (automatikus indítás, akkukímélés stb.).
Mi a fene az a Smart manager??? Semmi ilyet nem találok a telefon beállításában.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2012) Mezcal


Mezcal
addikt

Azt, hogy híváskor rezegjen, azt hogy lehet beállítani?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2013) Árpi001 válasza SyMbioTe (#2010) üzenetére


Árpi001
senior tag

Azt mondod sima mi fittel nem írja ki ki hív, de azt igen mit írtak?
Gondolom plusz programmal ki írja a hívő nevét is.
Te mit használsz rá?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2014) Gloob válasza Árpi001 (#2013) üzenetére


Gloob
addikt

Nem írja ki. Két mód van rá. Vagy angol nyelvű telefon, vagy a MiBandage androidos program használata. Persze a MiBandage-t be kell állítani.

Samsung Galaxy A52S

(#2015) Victoryus94 válasza Gloob (#2014) üzenetére


Victoryus94
őstag

Csak halkan súgom meg hogy sok más program is képes rá, csak azok nem magyar fejlesztésűek, ill itthon nem népszerűek.

(#2016) scream24 válasza Gloob (#2014) üzenetére


scream24
senior tag

Biztosan? Én Mi Fit 3.5.4 használom, csak ez van fent és kiirja a hívó fél nevét, rezeg meg amit kell.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#2017) Gloob válasza scream24 (#2016) üzenetére


Gloob
addikt

Igen biztosan. Én a gyári, playos MiFit-et mondtam. A moddoltak tudják, már amelyik tudja. Azért, ha moddoltat használsz, akkor azt illik jelezni.
@Viktoryus
Nem kell halkan súgni, én is tudom, hogy más is van, ami tudja ezt. Akartam is szerkeszteni, de elmaradt. Viszont ahogy írtad is, nem annyira ismertek, meg nem hazai fejlesztések.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#2018) scream24 válasza Gloob (#2017) üzenetére


scream24
senior tag

Ó, hogy a play-es játszik. Afelett átsiklottam. :R De kinek mi a fontos.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#2019) Gloob válasza scream24 (#2018) üzenetére


Gloob
addikt

Így igaz. Viszont Ő a sima MiFit-re kérdezett rá, én meg arra válaszoltam. A moddolt viszont mást nem tud tudtommal.

Samsung Galaxy A52S

(#2020) scream24 válasza Gloob (#2019) üzenetére


scream24
senior tag

Nem vettem észre. Mire gondolsz?

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#2021) Gloob válasza scream24 (#2020) üzenetére


Gloob
addikt

Be tudsz jelentkezni google fiókkal? Tud térképet rajzolni a megtett útvonalról? Vannak akiknek ez is fontos. Ha igen, akkor egy tényleg jó moddolt MiFit.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#2022) scream24 válasza Gloob (#2021) üzenetére


scream24
senior tag

A google fiókos bejelentkezést nem tudom, nem is próbáltam. A térkép jól működik.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#2023) Gloob válasza scream24 (#2022) üzenetére


Gloob
addikt

No az egész jó akkor.

Samsung Galaxy A52S

(#2024) sunavlys


sunavlys
senior tag

Fel akartam rakni ezt a MI Fit-et két régebbi telefonra. Az egyiknél azt írja a Play:

"Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval"

Van megoldás, van hajítsam a kukába a telefont?

A másiknál működik, pedig bár az újabb telefon (talán fél-egy évvel) de jóval gyöngébb és mégis fut rajta a Mi Fit.

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#2025) Gloob válasza sunavlys (#2024) üzenetére


Gloob
addikt

Nézd meg a telefonok android verzióit. Melyiken fut, és melyiken nem.

Samsung Galaxy A52S

(#2026) sunavlys válasza Gloob (#2025) üzenetére


sunavlys
senior tag

Most nincsenek nálam, de a régebbi valami 4.3.x, az újabb meg talán 4.4.y.

Csak ezen múlik? Sz@rnak korlátozza be a dolgot emiatt, most vehetek új telefont is.

OFF

és akkor a többi programban (Opera, Viber, Skype stb.) is lehet ilyen korlátozás, hogy bár most még mennek, de később nem fognak?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#2027) vargalex válasza sunavlys (#2026) üzenetére


vargalex
félisten

Nyilván minden alkalmazásnál előfordulhat, hogy valami olyan feature-t használ, amit későbbi android verzióban vezettek csak be.
Persze olyan is előfordul, hogy csak hanyagul állítja be a fejlesztő a minimális android verziót (vagy nem volt lehetősége korábbi verzión tesztelni, így inkább azt adja meg minimumnak, amin már biztosan megy).

Alex

(#2028) Gloob válasza sunavlys (#2026) üzenetére


Gloob
addikt

Pedig múlhat rajta. Talán nem kell új telefont venni, csak az apkmirroron kell keresni régebbi verziót, ami még fut rajt.

Samsung Galaxy A52S

(#2029) Derry76


Derry76
csendes tag

Sziasztok! Mi Band 3-at használok Redmi Note 4x telefonnal, Mi Fit, Mi Bandage alkalmazásokkal. Eddig minden teljesen jó, de ma próbáltam a készülékkeresést és nincs hangja. Az értesítési sávon megjelenik de azzal meg nem sokra megyek. Gondolom valami beállításom nem jó. Nem találtam erre vonatkozó leírást. Attól persze lehet, hogy van. Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni!

(#2030) #81733120 válasza #81733120 (#1987) üzenetére


#81733120
törölt tag

Erre valaki? :DDD

(#2031) SyMbioTe válasza #81733120 (#2030) üzenetére

Hát a víz az elvileg nem árt neki, a tusfürdőt azért már meggondolnám.
Mondjuk én inkább nem is veszem fel fürdéshez, nehogy nekem beázzon vagy valami :DDD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#2032) #81733120 válasza SyMbioTe (#2031) üzenetére


#81733120
törölt tag

Akkor inkább hagyom, nehogy beázzon. :DDD
Múltkor meg is ijedtem, mert a víz miatt nem reagált semmi érintésre. Nem lett semmi baja, de jobb félni, mint megijedni. :K

[ Szerkesztve ]

(#2033) pitiless válasza #81733120 (#2032) üzenetére


pitiless
senior tag

Amióta megvan (szeptember eleje) napi szinten zuhanyzok benne, babauszi, stb. Semmi baja.

(#2034) SyMbioTe válasza #81733120 (#2032) üzenetére

1-2 eset volt itt a megjelenéskor a fórumban, hogy beázott, én emiatt hanyagolom inkább. Nem akarom tönkretenni, zuhanyzás közben úgyse nézegetem :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#2035) #81733120 válasza SyMbioTe (#2034) üzenetére


#81733120
törölt tag

Zuhanyzás közben én se sokszor nézem, esténként meg nedves törlőkendővel ígyis-úgyis át szoktam törölgetni, hogy tiszta maradjon. "Perverzióm" :D

(#2036) vendingo


vendingo
veterán

Se a 2 se a 3 nem ázott be nálam. Mindegyik nonstop rajtam van/volt, se tusolástól, se úszástól, se pipás búvárkodástól nem ázott be eddig. 2-3 méteres merüléseket simán bírta. 2-nél mondjuk baromi idegesítő volt, hogy folyton rezgett, mert a víz elindította a pulzusmérést.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2037) Derry76 válasza Derry76 (#2029) üzenetére


Derry76
csendes tag

Telefon újraindítás után pár óra múlva megjavult. :))

(#2038) kovgab válasza Derry76 (#2037) üzenetére


kovgab
aktív tag

Nálam is ugyan ez a helyzet, cfw update után nem kapcsolódik. Pedig vagy 15-ször próbáltam már :(

Ká Úr

(#2039) Árpi001 válasza Gloob (#2014) üzenetére


Árpi001
senior tag

Hm. Köszönöm!
Huawei storban azt mondta kuka eladó hogy tudja külön progi nélkül a hívó kijelzést..
Mindegy!
Én a kettesen a mi band tools-t használom.
A mi band tools erre is jó?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2040) boros44


boros44
tag

Sziasztok!

A Mi Band-emen az eggyel korábbi verziójú English Bold firmware volt és frissítettem a Mi Fit alkalmazást a Play-en, ami felrakta sikeresen a legújabb hivatalos firmwaret. A frissítés után a Band kijelzője kikapcsolt és azóta nem reagál semmire, hiába nyomkodom a gombot vagy teszem töltőre. Telefon nem találja, se a Mi Fit alkalmazásban, se a Gadgetbridge-ben.
Ami tippek vannak Geekdoing-on, már próbáltam őket, semmi változás.

Valakinek ötlete, hogy mit kéne csinálnom vele? :(

(#2041) Gloob válasza Árpi001 (#2039) üzenetére


Gloob
addikt

Akkora hülyeséget nem mondott, mivel angol nyelvű telefon használat esetén kiírja.
A progit nem ismerem, de biztosan jó lesz, ha a 2-es működött vele. Ki kell próbálni!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#2042) Troy. válasza Gloob (#2041) üzenetére


Troy.
addikt

Sziasztok! Melyik appot ajánljátok Mi Band 3-hoz (Mi Fit, Mi Bandage)? Keresőt használtam, de nem lettem okosabb.

üdv.

.

(#2043) Gloob válasza Troy. (#2042) üzenetére


Gloob
addikt

Ha a kérdést nekem szántad, akkor én pontosan ezt a kettőt használom. Illetve még a GadgetBridge-t, de azt csak a firmware cserére.

Samsung Galaxy A52S

(#2044) vendingo válasza Troy. (#2042) üzenetére


vendingo
veterán

Mi Fit nélkül nem is működik a band.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2045) Troy. válasza Gloob (#2043) üzenetére


Troy.
addikt

Véletlen ment neked de köszönöm a választ. Miért szükséges mindkettő app? Mit tud az egyik amit a másik nem?

(#2044) vendingo: Köszi!

.

(#2046) Árpi001 válasza Gloob (#2041) üzenetére


Árpi001
senior tag

Köszönöm!

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2047) sunavlys


sunavlys
senior tag

Frissítettem a redmi 4a-mat.

Bár ne tettem volna.

Letorolte a magyar mi fit-et, visszatenni nem lehet.
De semmilyen mi fit sem megy fel, sem a 3.5.4-es, sem a Google playes.

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#2048) ACE- válasza sunavlys (#2047) üzenetére


ACE-
addikt

Mi az hogy nem megy fel? Mi a hibajelenség?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#2049) Troy. válasza Troy. (#2045) üzenetére


Troy.
addikt

Érdekes módon nem jönnek meg az értesítések a Mi Band-re (telefon hívás igen!).
Profile -> Mi Band 3 -> App alerts -> csúszka jobbra húzva, Viber, Gmail app hozzáadva, de egyelőre nem működik.

LG G4, 6.0 Android. Valakinek ötlete?

.

(#2050) sunavlys válasza ACE- (#2048) üzenetére


sunavlys
senior tag

kilép hibával, hogy nem telepíthető

újrahúztam a miui-t (tiszta alapokra), most felmegy a Mi Fit.

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.