Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) B-L-A-C-K válasza KamuMazsola (#650) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem lesz kuka a karkötő akkor sem, csak macera visszaállítani, de van erről is videó youtube-on.

(#652) oris válasza Gloob (#645) üzenetére


oris
aktív tag

Tools & MI Band használatával is angollá válik.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#653) PRORETEKBEN


PRORETEKBEN
csendes tag

Ezt az alkalmazást valaki próbálta már? Nem rég olvastam róla, hogy sok mindent tud de sajnos még nem tudtam kipróbálni mert nem érkezett meg a mi band 3-asom.

[link]

(#654) SyMbioTe

Ma megérkezett a Band 3-hoz egy új szíj, egész jó kis cucc, kivenni sokkal könnyebb ( :D ), és szerintem egy fokkal elegánsabb. Fém a tok része, és gondolom műbőr a szíj. [link] Mondjuk én még 2500-ért vettem.

[kép]
Kis rugós rögzítése van

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#655) Janaboy


Janaboy
veterán

Volt mi fit frissítés, van par mi band 3 specifikus, de h miert nem tudjak ezt a nyomorult nyelvi helyzetet megoldani!? Kesz vicc mar..

Janaboy

(#656) gyuri81 válasza SyMbioTe (#654) üzenetére


gyuri81
veterán

van ez olcsóbban is :)

[link]

Eladó új bontatlan Samsung S24 Ultra - 3 év garancia - https://bit.ly/3vedqBg

(#657) moriak válasza B-L-A-C-K (#647) üzenetére


moriak
tag

Nekem 100% után kiírja, hogy nem frissíthető. Van valami tipped, hogy miért? Firmware verzió most 2.2.0.8 amit most a Mi Fit app kiír, láttam a videóban, hogy neked nem ír ki firmware verziót a MI HR.

[ Szerkesztve ]

(#658) B-L-A-C-K válasza moriak (#657) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te már buheráltad előtte?

Amúgy szerintem az lesz a megoldás hogy lépj be Mi HR app-ba -> Firmware update -> menj legalulra, ott lesz Mi Band 3 1.3.0.4 resource file, rakd fel, és utána mehet ugyan itt a magyar nyelv.

(#659) moriak válasza B-L-A-C-K (#658) üzenetére


moriak
tag

Így vásároltam itthon, most, hogy a hozzászólásom után utánanéztem ez az Androidos `magyarítás` így most szerintem előtte vissza kellene állítanom a legfrisebb gyári firmware-re. Sajnos nem sikerült visszaállítanom az általad leírt módszer alapján, pedig elsőre ésszerűnek tűnt nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#660) gbela válasza PRORETEKBEN (#653) üzenetére


gbela
senior tag

Én ezt használtam miband2-höz majdnem 2 évig, teljesen jó, tényleg elég sok mindent tud.
Tegnap óta 3ashoz is, eddig jó.

(#661) B-L-A-C-K válasza moriak (#659) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor passzolom, vagyis akkor egy androidos teló kell hozzá hogy visszavarázsold rá a megfelelőt.

[ Szerkesztve ]

(#662) moriak válasza B-L-A-C-K (#661) üzenetére


moriak
tag

Megoldottam.. bár már menetközben androidos telefonra leszedtem a GadgetBridge-t
Az alábbi lépésekben meg tudtam oldani, hogy a korábban Android-os verziójú magyarítás került a Mi Band 3-ra azt iOS-es verzióval felülírjam:
Mi HR alkalmazásban a firmware update menüpont alatt:
1. Mi Band 3 1.3.0.4 resource file
2. Mi Band 3 English 1.3.0.4
3. Mi Band 3 Hungarian 1.3.0.4

Lépések között újraindul a Mi Band (8-10mp legalább) azt követően meg kell szűntetni a párosítást a Mi Fit alkalmazásban, majd ki kell szedni a memóriából az alkalmazást, újra meg kell nyitni és kezdeményezni a párosítást.

Több, mint valószínű, hogy az 1-es pont kihagyásával is működne, viszont azért raktam bele, mert az első pontot követően már a Mi Fit alkalmazás nem ismerte fel a Mi Band-et.

[ Szerkesztve ]

(#663) B-L-A-C-K válasza moriak (#662) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szupi, ezt én se tudtam volna magamtól így megy.

(#664) moriak válasza B-L-A-C-K (#663) üzenetére


moriak
tag

Szerencse, hogy így elsőre összejött. Angol firmware volt a kulcs szerintem, mert akkor már a Mi Band újraindítását követően angol nyelvű volt. Amúgy megérte ezt az összeget kiadni érte, mert gyönyörűen kiírja az ékezetes karaktereket és a szmájlikat is.

(#665) B-L-A-C-K válasza moriak (#664) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, meg hosszútávon bármi van vele, lehet ezzel b@sztatni, és sokkal egyszerűbb mint androidnál. Annyi hogyha a Mi Fit frissül, visszaáll alapra, meg kell várni míg után frissítik a Mi HR-t is.

(#666) moriak válasza B-L-A-C-K (#665) üzenetére


moriak
tag

E-mailra nem értesít, ez a jelenség csak nálam van? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#667) B-L-A-C-K válasza moriak (#666) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem jó.

(#668) andrisms


andrisms
aktív tag

Sziasztok! Tegnap megjött a 3-asom. Két kérdésem lenne:

Ilyen gyatra napfényben a fényereje? kb alig látni belőle valamit. Itt utánakerestem, többen is panaszkodtak rá, de azért jó lenne még néhány visszajelzés

Másik, ami érdekesebb: percenként méri a pulzusom, holott mindkét programban 30perces időköz van beállítva. (Mi Fit és Mi Bandage van fent az angolosítás miatt)
Gondolom jelentősen csökken az üzemidő percenkénti pulzusméréstől. Mit rontottam el?

(#669) krizmo_ válasza andrisms (#668) üzenetére


krizmo_
addikt

Üdv,

Sajnos napfényben semmi sem látszik belőle. :(

A pulzusméréssel nekem is volt gondom, nagyon lehúzza. Bandage-> Pulzus-> Offline beállításnál kikapcsoltam mindent, így nem mérte már percenként, amúgy minden beállítás hasztalan volt ezt leszámítva.

[ Szerkesztve ]

(#670) adamos0606 válasza moriak (#666) üzenetére


adamos0606
tag

Nekem gmail app értesítései megjelennek a band-en.

(#671) moriak válasza adamos0606 (#670) üzenetére


moriak
tag

Köszönöm, nekem is sikerült közben beállítanom iOS-en. Email fiók értesítéseknél ha nincs bekapcsolva az, hogy a megjelenjen a zárolási képernyőn akkor nem jelenik meg. (bekapcsoltam, hogy az előzményekben is jelenjen meg, de szerintem fő ok a zárolási képernyő lesz)

(#672) andrisms válasza krizmo_ (#669) üzenetére


andrisms
aktív tag

Viszont ha itt kikapcsoltam, fél óránként sem mérte, ami meg azért jó lenne. Nektek úgy mérte rendesen, ha ki volt kapcsolva aza offline?

Kicsit csalódott vagyok, kültéren kb használhatatlan, lehet meg sem tartom, pedig tök jó lenne. :(

(#673) krizmo_ válasza andrisms (#672) üzenetére


krizmo_
addikt

A Mi Fit-ben méri, nappal pulzusérzékelésre, éjszaka pedig alvásfigyelésre van beállítva.

(#674) gaben88


gaben88
őstag

Még 2016-ban rendelt Mi Band 2-met lecseréltem Mi Band 3-ra, kb egyből, ahogy megjelent, sima NFC nélküli verzióra (GearBestről rendeltem). Mi Band 2-re az elején nagyon vigyáztam, aztán már nem. Jó pár szilikon pántot elhasználtam, voltam vele medencébe, termál fürdőbe, sőt, otthon a kádba is rajtam volt, stb (tengernél a só miatt azért levettem) és köszöni szépen mai napig tökéletes és a párom használja tovább. Viszont a Mi Band 3-mam elkezdett beázni. Pedig vízzel max kézmosásnál és zuhanyzásnál találkozott. Pedig ez elméletben vízállóbb, sőt 50 méterig az... Most, hogy van ez? Tapasztalt hasonlót valaki? A sok kis pára csepp egyrészt zavaró, másrészt nehezebben is kezdi érzékelni az érintéseket... Most írtam ticketet erről a GB-nek is. Ötlet?

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#675) B-L-A-C-K válasza gaben88 (#674) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ilyen előfordult Mi Band 2-nél is, egyértelmű gyári hibás, írj nekik hátha küldenek egy másikat.

(#676) Syri00n


Syri00n
csendes tag

Sziasztok!
Hány embernem ázott még be? Itt láttam hogy már 3 ember is írta de kíváncsi vagyok hogy van-e köztetek még valaki.
Már zuhanyoztam benne, nem láttam hogy beázott volna, de ha sokaknak van ilyen gondja akkor inkább hanyagolom. (Mondjuk ez így azért elég gáz.)

(#677) vendingo válasza Syri00n (#676) üzenetére


vendingo
veterán

Band 2-vel úsztam nem keveset tengerben, band 3-at se kímélem, mindegyik működik. Ha beázik, akkor reklamálni kell.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#678) gaben88 válasza Syri00n (#676) üzenetére


gaben88
őstag

Ahogy irtam, a Mi Band 2 ~2 eves es tengeren kivul, mindig, mindenhol rajtam volt es semmi baja, sose azott be, parom boldogan hasznalja most is. Ez meg kb par het alatt beazott ugy, hogy vizben nem is volt... Csak kezmosasnal es zuhanyzasnal talalkozott vizzel. Nem szep ez, gaz, benne van, hogy selejteset fogtam ki. Eddig nem volt gondom egy Xiaomi termekkel sem, remelem a GearBest rugalmas lesz es adnak megoldast a problemamra.

@B-L-A-C-K: Megtortent, remenykedem! :-)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#679) kirusz1 válasza B-L-A-C-K (#675) üzenetére


kirusz1
őstag

Csak a mi band 2 nem vizálló

(#680) B-L-A-C-K válasza kirusz1 (#679) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mi Band 2: IP védettség: IP67 (teljes mértékben védett por ellen ÉS vízbe merülés ellen védett korlátozott ideig).

(#681) kirusz1 válasza B-L-A-C-K (#680) üzenetére


kirusz1
őstag

Igy van tehát nem vizálló a mi band 3 50 méterig

(#682) vendingo válasza kirusz1 (#681) üzenetére


vendingo
veterán

Hogy jön ide a méter? Az órákon az M egy mértékegység, de nem métert jelöl. Water Resist 5ATM, WR 50M, WR 5BAR vagy a WR 5ATM jelölés nem azt jelenti, hogy 50 méterig vízálló az óra, vagyis hogy a gyakorlatban ilyen mélységig használhatjuk a vízben!
50M: Alapszintű víz elleni védelem

Zuhanyzáshoz, fürdéshez, alkalomszerű, rövid ideig tartó úszáshoz, horgászáshoz, mosogatáshoz használható. Intenzív eső sem okoz problémát. Vízcsap alatt lemosható, a kisebb mértékű, közvetlen vízfelszín alatti statikus nyomást, vagy az úszásból eredő dinamikus nyomást elviseli, de a nagyobb sebességből adódó dinamikus nyomásnak (vízi sportok) vagy a mélyebb merülésből eredő víznyomásnak nem tud ellenállni.

Az órával rendszeresen, egyszerre hosszabb ideig úszni, a startkőről fejest ugrálni vagy csúszdázni nem ajánlott.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#683) Gloob válasza kirusz1 (#681) üzenetére


Gloob
addikt

És miért nem? A specifikációja szerint watter resistant 5 ATM. Ez 50 m vízoszlop nyomásának felel meg! Az, hogy vannak esetleg selejtes példányok, az sajnálatos dolog, főleg annak, aki kifogott egy ilyet, de attól még vízálló. Garanciális probléma. Aztán, hogy ezt Kínában kell érvényesíteni, ez már egy másik probléma.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#684) B-L-A-C-K válasza kirusz1 (#681) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem tudom, de ha valamire azt írják hogy rakhatod vízbe, akkor nálam az azt jelenti vízálló...Nem búvárkodásról volt most szó.

(#685) kirusz1 válasza B-L-A-C-K (#684) üzenetére


kirusz1
őstag

Pont arra irtam hogy a mi band 2 nem vizálló arra nincs garancia a mi band 3 al ellentétben ami 50 métetig az

(#686) B-L-A-C-K válasza kirusz1 (#685) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hányszor írjam le hogy az IP67 az vizállóságot is takar? Látom nagyon nehéz felfogni... Mi Band 3 már akár buvárkodàsra is jó, Mi Band 2 nem, de ettől még vizálló az is. Ha nem megy hogy megértsd neten nézz szét, de itt már kicsit unalmas a téma.

[ Szerkesztve ]

(#687) kirusz1 válasza B-L-A-C-K (#686) üzenetére


kirusz1
őstag

Valoban én tudtam rosszul.azt hittem hogy az ip67 csak a fröccsenő viznek áll ellen

(#688) gbela válasza kirusz1 (#687) üzenetére


gbela
senior tag

Ip67 állóvízben 1m-ig eláll, azaz azzal a nyomással nem tud behatolni a víz. Ezt mondja a tanusitvány.
Ezzel az a gond, hogy akár csap alatt is, vagy mondjuk úszás közben a víz/karunk mozgása miatt jóval nagyobb víznyomás érheti kritikus ponton mintha ül a kád alján 1 órán keresztül, így ip67 nem fedi le a köznyelves vízállóságot.

(#689) KamuMazsola válasza gbela (#688) üzenetére


KamuMazsola
őstag

No de a band3 az már vízálló, nem csak fröccsenő vízre, meg nem csak a kád alján. Szóval ha beázik, bizony gariztatni kell.

Üdv.: KamuMazsola

(#690) Gloob válasza gbela (#688) üzenetére


Gloob
addikt

Ez igaz, csak a gyártó ezt kiegészítette azzal, hogy watter resistant 5 ATM. Ez pedig 50 méter magas vízoszlop nyomásának felel meg nagyjából. Persze nem tengervízről beszélünk, és azt sem nagyon hiszem, hogy valaki könnyűbúvárkodni akar egy MiBand 3-mal.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#691) xigris


xigris
őstag

Sziasztok! Nem tom volt e már de tegnap láttam Nemzetközi verziót mivel másabb mint a kinai? :R

(#692) -secret- válasza xigris (#691) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Alapból angol nyelv van rajt.

(#693) gaben88


gaben88
őstag

No, nagyon korrekt volt a GB support, három lehetőséget ajánlottak fel (mind három esetben megtarthatom a beázott terméket): visszaküldik a pénzt, vagy visszaküldik a pénzt a GB acc-omra és bónusz pontokat írnak jóvá, vagy küldenek egy új terméket! :)
2. lehetőséget választottam, aztán majd rendelek egy újat, de akkor már lehet bevárom a Global verziót, hátha... :-)

(Sajnos úgy néz ki kifogtam egy selejtes példányt...)

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#694) Haligali válasza Gloob (#403) üzenetére


Haligali
tag

Hol lehet letiltani a Mi Fit automatikus frissítését?

(#695) kirusz1 válasza Haligali (#694) üzenetére


kirusz1
őstag

Playon rámész a mifit appra jobb felső sarokban 3 pötty ott kiveszeD a pipát

(#696) ( V )


( V )
veterán

A vízállóság / úszás témához, bár nem a mb3, hanem a Honor Band 3 (5atm) szintén taccsra ment a harmadik medencés úszás után. Mondjuk legalább garanciában cserélték hüvelyék.

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#697) kirusz1


kirusz1
őstag

Nem tudja valaki hogy a 3 as töltöje jó e a 2 es mi bandhez?

(#698) gbela válasza kirusz1 (#697) üzenetére


gbela
senior tag

Nem jó.

(#699) kirusz1 válasza gbela (#698) üzenetére


kirusz1
őstag

Köszi a gyors választ

(#700) peestike


peestike
senior tag

A gearbest feladta (kikérte a ragszámot) az előrendeléses nemzetközi 3ast. Kíváncsian várom, kettesemben az akksi egyre gyatrább. Pontozva, ajánlottan, biztosítottan volt 28.06 usd, remélem jó lesz. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.