Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Victoryus94 válasza zezoka (#1747) üzenetére


Victoryus94
őstag

Néhány hónapja írták a hivatalos fórumon, hogy a telefonoknak sem fogják engedni a Kínai/Global ROM cseréket.

Most hogy ráálltak az EU/Amerikai forgalmazásra az az érdekük, hogy mindenki az adott országba szerezze be a terméket, ne Kínából.

[ Szerkesztve ]

(#1752) Dluinet


Dluinet
nagyúr

A munkatársamnak megjött már a Mi Band 3.
Egy probléma van vele, a hívást jelzi, de a hívó nevét vagy számát nem írja ki.
Az alkalmazásban nincs is ilyen lehetőség.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1753) pitiless válasza Dluinet (#1752) üzenetére


pitiless
senior tag

Csak akkor jelzi ki, ha angol a telefon nyelve (már ha csak MiFit-et használ).

(#1754) Disque válasza Dluinet (#1752) üzenetére


Disque
aktív tag

Mi Bandage segítségével vagy módosított MiFit-el írja csak ki a hívó nevét, ha a telefon nem angol nyelvű.

(#1755) macilaci78 válasza Disque (#1754) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És mit/hogy kell módosítani a Mi Fit-en, hogy kijelezze magyar nyelvű telefonnal?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1756) Dluinet válasza macilaci78 (#1755) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ez az én kérdésem is.
Mert nem akarok külön progit felrakni.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1757) Disque válasza Dluinet (#1756) üzenetére


Disque
aktív tag

Picit ha visszaolvastok le van írva, mi at előnye, mi a hátránya a módosított Mi Fit-nek.

(#1758) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Aki minden engedélyt megadott a Mi Fit appnak (az ingyenes gyári app) az tapasztalt valami hátrányt? Gyorsabb akkumulátor merülést vagy bármit? Vagy kell valamitől tartani, valami negatív hatás esetleg lehetséges?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#1759) macilaci78 válasza tknof1871 (#1758) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Minden szarra okéztam, 5. napja használom, 77% az akku. Éjszaka nem viselem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1760) Dluinet válasza Disque (#1757) üzenetére


Dluinet
nagyúr

köszi

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#1761) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Par hete vettem a karperec, gondoltam leirom a tapasztalatokat. Akksija jo, kenyelmes es amit kell azt tudja.Negativumkent a gyenge betekintesi szoget tudnam emliteni (tudom, hogy oka van) viszont ami jobban zavar az, hogx parnaponta elfelejt ertesiteni ha hivas jon vagy uzenet. Kifejezetten bosszant a dolog.

Ps4, p30 pro

(#1762) tknof1871 válasza macilaci78 (#1759) üzenetére


tknof1871
őstag

És a telefon akkumulátorának nem nőtt a fogyasztása?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#1763) macilaci78 válasza tknof1871 (#1762) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az akku nem fogyaszt többet, a telefon sem. Mindig be van kapcsolva a wifi, bt, bt headsettel járkálok. Nap végére 40-60% közt van a telefonom, minden este töltöm.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1764) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Srácok hiába angol a telefon a perec nem vált. :F
Direkt még a párosítás miatt tettem angolra a telot de a perec still kínai. NFC verzió.

Mi Bandagera nem reagál hiába teszem azt is angolra, minden egyéb funkciót szépen állít.
Rögtön frissített is mikor párosítottam volt telo restart perec restore, de semmi. :F

Azt írtátok angolt fog engedni angol teloval csak ez lett volna a cél. :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1765) Micsurin válasza Micsurin (#1764) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Érdekes Amerikait nem szeresse brittre áttette a nyelvet.

Mik az optimális beállítások alvás figyelés és akku idő közé? :F
5 percre tettem a pulzust alvásnál, 3 órája vettem le a töltőről* de már 97%-on van, tuti bír ez 10-20 napokat?
:D

5V 1,5 / 5V 2A-res töltőket bírja? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1766) Victoryus94 válasza Micsurin (#1765) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nekem 10 percen van egész nap. Így egy hetet se bír. (mondjuk rezeg ha van mail, üzenet, stb)

Hétvégén szórakozom vele...

Töltő: Nem hiszem hogy különbség lenne az 1A-s és a 2A-s töltő között. Úgy értem, még az 1A is túl sok neki. Ha az nem tesz kárt benne, a 2A-es se fog. Mindkettőnél annyit vesz fel, amennyire szüksége van (max 5V 250mA)

[ Szerkesztve ]

(#1767) Domestos válasza Micsurin (#1764) üzenetére


Domestos
tag

Szia, végre valaki NFC-s változattal!
Megtennéd, hogy megnézed, ha még nem tetted, hogy kártyát lehet-e vele olvasni valami sima NFC képes appal (pl NFC Tools), tehát látják a programok az NFC-t, vagy kizárólag a saját Xiaomis appja kezeli?

(#1768) Micsurin válasza Domestos (#1767) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Persze holnap ránézek. De tippre csak xiaomival fogsz fizetni eddig redditen is csak Nfc zárra tudták rávenni ahol megadták a Mac-es.

Megint kínai.... United Kingdom English mellett. Telonak külön kéne tudnia csatlakozni rá? Csak a Mifit látja maga a telot csak párosítottként.

V1. 5.0.2 mindenhol azt írják ez már tudna rendesen angolul angol rendszer mellett. :(

@Victoryus: köszi akkor az 5 nap korrektnek tűnik! :R Akku paranoiám van egy 8 hónapos honorral, túl a 4. szervizen. 😁😁😁😂

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1769) Micsurin


Micsurin
nagyúr

No, ő van fent 3.5.5.1 és Mifittel is próbáltam az a storetól frissebb ha minden igaz, Bandage az első disconnectig megtudta változtatni a nyelvet de vissza is állt.

FW-t cserélni nem lenne sok kedvem annak a fényében, hogy nincs kábel dugasz a cuccon.... Ha téglásodna.

Pedig elvileg angolra kéne álljon angol teloval. :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1770) Gloob válasza Micsurin (#1769) üzenetére


Gloob
addikt

Én a 4 számjegyes MiFit-től tartózkodnák! Ezek kiszivárgott béta verziók. Volt már róla szó! Lehet hogy nem itt, hanem a Bip-es topicban, Upo fórumtárs írásában. A másik, hogy ez az 1.5.0.2, ez biztosan NFC-s verzió? Nem vagyok teljesen meggyőződve róla! Mivel nekem sima csajna van, így ellenőrizni nem tudom.

Samsung Galaxy A52S

(#1771) Disque válasza Gloob (#1770) üzenetére


Disque
aktív tag

Az 1.5.0.2 a legfrissebb hivatalos fw, azzal nincs gond, de a beta MiFit-et én sem erőltetném, én is úgy tudom, hogy voltak vele gondok.
Micsurin (#1769): Elvileg pedig angol nyelv esetén angolra kéna váltania a band-nek, nem tudom mi lehet a gond. Az fw csere azonos verzió esetén nem problémás, van olyan fw amiben angol az alapértelmezett nyelv, akár magyar nyelvű telefon esetén is.

(#1772) Gloob válasza Disque (#1771) üzenetére


Gloob
addikt

Oké, látom, csak volt ugye annó egy sima verzió, hasonló számmal. Szerintem a MiFitet kéne lecserélni a playos verzióra. Csak azt nem értem, hogy egyszer már jó volt, akkor mi történt, és miért kellett a beta MiFit?

Samsung Galaxy A52S

(#1773) Gloob válasza Micsurin (#1769) üzenetére


Gloob
addikt

Lehet, hogy kezdem sejteni a problémát. Bár ne legyen igazam, de visszaolvasva láttam, hogy egy Honor telefonról van szó. Nos nagyon sok probléma van a Huawei telefonok, és a MiBand 3 között.

Samsung Galaxy A52S

(#1774) Micsurin válasza Disque (#1771) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor FW csere majd:( reméltem megúszom nyelvállítással.

Most próbáltuk padtársam OnePlus 3-jával, stores Mifit és úgyis csüng csáng a perec.

... A téglásítástól félek, nincs kábel akkor gondolom eldobos. :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1775) keszo


keszo
őstag

Nekem sima Band3 van. Huawei telefon módosított Mifittel, teljesen magyar a Band és minden működik rajta.
Annyi, hogy csak a Mifittel lett bluetooth-szal összepárosítva. A telefon bt.-jénél nem is szerepel a Band3.

Attila

(#1776) Domestos válasza Micsurin (#1768) üzenetére


Domestos
tag

A fizetés funkció pont teljesen hidegen hagy. Én NFC-s javacard-ot szeretnék programozni az android NFC API-jával. Jó lenne persze a Xiaomi API is, ha kiadnák, de arról nem tudok, hogy elérhető lenne.

(#1777) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Üdv!
Most érkezett meg a karkötő (globál verzió). Érdemes magyarosítani? Ha igen mire kell figyelni?

[ Szerkesztve ]

(#1778) Gloob válasza adamcsik (#1777) üzenetére


Gloob
addikt

Szvsz, ha csak egy picit is megy az angol, akkor a global verziót nincs.

Samsung Galaxy A52S

(#1779) adamcsik válasza Gloob (#1778) üzenetére


adamcsik
aktív tag

És a hívófél nevének kijelzésével mi a helyzet? Azt hogyan tudom megoldani?
Az jobban hiányzik, mint a magyar nyelv.

[ Szerkesztve ]

(#1780) Gloob válasza adamcsik (#1779) üzenetére


Gloob
addikt

Visszaolvasással! Vagy angol nyelvű telefon, vagy MiBandage a Playról!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#1781) adamcsik válasza Gloob (#1780) üzenetére


adamcsik
aktív tag

Sikerült!

(#1782) Imike20


Imike20
senior tag

Sziasztok! Ma érkezett meg a karkötő! Jövök olvasni kicsit a fórumot aztán szerintem lehet lesz egy két kérdés. ;) :)

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#1783) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! A Mi Fit a felhőben tartja az adatokat? Le akarom törölni az appot de nem akarom elveszteni az adatokat. Kíváncsi vagyok mennyit fogyaszt a telefon ha nincs rajta az app. Aztán majd később újra felteszem.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#1784) Victoryus94 válasza tknof1871 (#1783) üzenetére


Victoryus94
őstag

Én mi fiókkal léptem be, nekem szinkronizált eddig az összes verzió (nem csak a playes)

(#1785) Imike20 válasza tknof1871 (#1783) üzenetére


Imike20
senior tag

Miért nem próbálod megy úgy hogy leállítod az alkalmazást. :U

Másrészt volt itt valakinek Kínai nyelvű amit angolra frissített? Ha igen hogy csinálta?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#1786) tknof1871 válasza Imike20 (#1785) üzenetére


tknof1871
őstag

Ha a Battery Usage-ben ráklikkelek a Stop-ra a Mi Fit mellett akkor leáll, eltűnik az állapotsávból, de újra el fog indulni. Gondolom az automatic heart rate detection beállítása szerint maximum 30 percig fog csak leállni.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#1787) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

Frissített reggel firmware-t, 3.5.4-re. Ismét eljátszotta, hogy utána nem csatlakozik. Bluetooth ki-bekapcsolás, majd telefon újraindítás nem segített, Mifit-ben leválasztás, ugyanaz. Végül Bluetooth-ban leválasztás, majd Mifit-ben párosítás után erőforrás frissítés és most jó.
Ezt most minden frissítésnél eljátsza majd? 3.5.3-nál ugyanezt végigjártam. Ennek nem automatikusan kellene lefutnia?

(#1788) Gloob válasza _Moriarty_ (#1787) üzenetére


Gloob
addikt

Pontosan az volt a baj, hogy a BT eszközök között is csatlakozva volt. Miután ott le lett választva, már jól működött. Nem kell csatlakozni a telefon Bluetooth eszközök között, csak az appból. Nekem soha nem volt vele gondom. Max egy BT ki- bekapcs.

Samsung Galaxy A52S

(#1789) _Moriarty_ válasza Gloob (#1788) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Köszi, akkor ezentúl így lesz.

(#1790) _Moriarty_ válasza Gloob (#1788) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Rájöttem, hogy miért csatlakoztattam BT-hoz, mert használom feloldáshoz ill. feloldva tartáshoz (smart lock). Pfff...
Pedig ez nekem kényelmes volt ezen a telón.

(#1791) Disque


Disque
aktív tag

Elkezdtem lefordítani a 2.0.0.4-es FW-t, amik a főmenükben vannak azok már elkészültek, kivéve a press and hold... feliratokat. Ez kb az összes fordításnak a 20%-a. Viszont az időjárásnál a napok neveivel gondban vagyok, mivel max 3 karakter lehet, vagy ékezet nélkül jelennek meg, most úgy van, vagy csak két karakter lesz, kivéve a sze, és a szo, mert az ékezet 2 karakternek számít. (amúgy a napok az összes fordítás kb 10%-a :) ) Bár a régebbi fordításban ezt megoldották, csak tudnám hogy? :D
Ezek szerintetek mit jelentenek, mert én még nem láttam a band-en: Add transit card in app, Red envelope
Valamint az Exercise Edzés legyen vagy gyakorlat?

(#1792) Micsurin válasza Disque (#1791) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Edzésre tenném inkább.

Add transit card in app // Kártya hozzárendelése applikációban*, ha nagyon konyhanyelven tenném. De ez nem csak az NFC verzióban van ? :F

*Kína only, bérlet "utazó" / credit kártya elvileg amúgy. (Alipay)

BTW nem olvasható az NFC chip alapból a perecben, csak custom FW-kkel.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1793) Disque válasza Micsurin (#1792) üzenetére


Disque
aktív tag

Köszi, és akkor ez mi: Fasten the band

(#1794) Janaboy válasza Disque (#1793) üzenetére


Janaboy
veterán

Németrol forditva: A zenekar böjtölése :D

Amugy : A karperec becsatolasa/feszesitese

Janaboy

(#1795) Micsurin válasza Disque (#1793) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hát ha a seatbeltből indulok ki, kapcsolja be az övét. :DDD

Úgy, hogy kb ja, kapcsolja be a karperecet, esetleg szorítson a karperecen.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1796) #98193408


#98193408
törölt tag

Sziasztok!

Az Mi Band appban hol kell bekepcsolni az éjszakai alvásfigyelést?

(#1797) oris válasza #98193408 (#1796) üzenetére


oris
aktív tag

profil/mi band 3/pulzusérzékelés

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#1798) #98193408 válasza oris (#1797) üzenetére


#98193408
törölt tag

:R

(#1799) Disque


Disque
aktív tag

A magyarítás projektet lefújtam, mert a sokadik frissítés után kiírta, hogy Couldn't update 62% nál majd újraindult. Szerencsére még működik, visszatettem az eredeti fw-t, de mivel nem tudom mit rontottam el és a korábbi állapotról nincs mentésem, ezért én mégegyszer nem kezdem elölről.

(#1800) kuthim


kuthim
tag

Oktober 17-en a Gearbesten rendeltem a Miband 3-at es ma adtak fel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.