Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Gloob válasza interstate76 (#1500) üzenetére


Gloob
addikt

Tudtommal sehogy. Ezt a funkciót legjobb tudomásom szerint kivették belőle.

Samsung Galaxy A52S

(#1502) interstate76 válasza Gloob (#1501) üzenetére


interstate76
addikt

Köszönöm a választ!

Egyébként ez - szerintem - gáz. Tök alap dolog lenne, hogy rezeg/sípol/villog/akármitcsinál, ha mondjuk lenyúlják a telefonomat.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1503) Acef válasza interstate76 (#1500) üzenetére


Acef
addikt

Hi!

Én ugyan Amazfit Bip-et használok (a Mi Band 3-at a családtagoknak vettem, még nem üzemeltem be őket), de tudtommal a Mi Band 3-hoz szintén használható a play / Mi Bandage app (Magyar fejlesztés!), és ezzel használva beállítható a kapcsolat megszakadása értesítés, + még sok hasznos funkció.

[ Szerkesztve ]

(#1504) TFSi válasza Ricardo (#1498) üzenetére


TFSi
őstag

Az időjárás-kijelzés részletesebb valamivel.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1505) interstate76 válasza Acef (#1503) üzenetére


interstate76
addikt

Kipróbálom, köszönöm! :R

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1506) Gloob válasza Acef (#1503) üzenetére


Gloob
addikt

Sajnos nem állítható be abból sem. Van ugyan egy elég nyakatekert mód rá, de az nem az igazi.
Nekem is hiányzik a funkció, beszéltem az app fejlesztőjével is ez ügyben, de ő is csak a másik módszert mondta. Én azt be sem állítottam. Pedig tényleg jó volna, ha az ember ott felejti valahol a telefont, és mondjuk 10-20 méteren belül jelezné.

Samsung Galaxy A52S

(#1507) interstate76 válasza Gloob (#1506) üzenetére


interstate76
addikt

Az Mi Bandage nyitólapján a "Kötések" menüpont alatt van olyan, hogy "Kapcsolatbontás és ügynök jelzés" - még nem próbáltam, de ez nem erre szolgál?

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1508) Gloob válasza interstate76 (#1507) üzenetére


Gloob
addikt

De az talán arra vonatkozna, de tudtommal a Band3 fizikailag nincs felkészítve rá, hogy a BT kapcsolat megszakadását jelezze. Nem szoftveres kérdés, hanem hardveres hiányosság sajnos. Nekem is be van kapcsolva, de nem jelzi. Az újrakapcsolódást azt igen. Mint írtam, nekem is hiányzik, de nem tudom (lehet) beállítani. Akinek sikerül, az kérem írja le a mikéntjét. Nagyon megköszönném.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#1509) Acef válasza interstate76 (#1507) üzenetére


Acef
addikt

Jobb fent kopp a három pöttyre

Nekem a Bip-el működik.

Hétfő este fogom kipróbálni a mi band 3-at, majd kipróbálom azzal is.

[ Szerkesztve ]

(#1510) Gloob válasza Acef (#1509) üzenetére


Gloob
addikt

Igen, és tovább is mentél ott a beállításoknál? A Band3 esetében csak ennyi van

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#1511) Gloob válasza Gloob (#1510) üzenetére


Gloob
addikt

Közben elszórakoztam az időt a képpel, és lejárt a szerk.idő. Tehát csak a telefon jelzéseit lehet beállítani, a band jelzése meg sem jelenik, mivelhogy nincs lehetőség rá!

Samsung Galaxy A52S

(#1512) Acef válasza Gloob (#1510) üzenetére


Acef
addikt

Igen, Bip esetén más menüt hoz.

Ezek szerint nálatok csak az van, hogy nem a band, hanem a telefon fog jelezni?

Kíváncsi vagyok, hogy a fentin kívül még milyen különbségek vannak. Hétfőn kiderül :)

(#1513) Gloob válasza Acef (#1512) üzenetére


Gloob
addikt

Igen sajnos. A telefon az jelezne, de minek? Az óra a kezemen van, azt nehezebb otthagyni valahol, mint a telefont.

Samsung Galaxy A52S

(#1514) interstate76 válasza Acef (#1509) üzenetére


interstate76
addikt

Ezt már próbáltam, de Mi Band 3-mal sajnos nem működik. Ez van. Azért köszönöm!

(#1513) Gloob Erről van szó!

MÁS: tudtok olyan típust ajánlani, amelyik tudja a lopásriasztást, és vízállóságban hozza a Mi Band 3 szintjét? Jó lenne hasonló árkategóriában maradni, de ha többe kerül, az sem megoldhartatlanul nagy probléma. Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1515) Gloob válasza interstate76 (#1514) üzenetére


Gloob
addikt

Mint fentebb a kolléga írta, a Bip tudja ezeket. Ott egyedül a vízállóság kérdéses, no meg az ára kb. egy 20-as magyar forrásból. Kínából sem sokkal olcsóbb. A másik a Stratos, vagy a Pace, de mindkettő drágább.
Esetleg itt nézelődjél:
https://rendeljkinait.hu/okosora-valogatas

Samsung Galaxy A52S

(#1516) Boresz válasza interstate76 (#1514) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

Mi Bandage/Elhagyás/Mi Band 3 jelzés.

Itt beállítható, hogy x perc után jelezzen ha nincs kapcsolat, sajnos nem olyan megbízható (több a téves riasztás) mint a kapcsolatbontás.

Növeli az akkumulátor fogyasztást ezért célszerű 5+ percre beállítani, így arra jó, hogyha elhagyod a telefont vagy hosszabb időre megszakad a kapcsolat kapsz jelzést.

(#1517) tknof1871 válasza pitiless (#1477) üzenetére


tknof1871
őstag

Miben nyilvánul meg a fejlődés/előrelépés?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#1518) 7Heads Drago válasza Benhill (#1407) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem más miatt merül? Én is ugyanazt csinálom 8 órás műszakban és nem merül vele. Pedig azon a karon van.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1519) interstate76 válasza Gloob (#1515) üzenetére


interstate76
addikt

Köszönöm!

(#1516) Boresz Neked is!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1520) potyi23


potyi23
senior tag

hali. hogylehet megoldani,h azon a napszakon amikor edzek,es amikor nem edzek csak bevasarolok,es pihenek,akkor nem mutasson tobb kaloriat mint amikor vegigedzem kemenyen a 2 orat :F bevan kapcsolva a folyamatos pulzusmeres,de ugynezki nemsokat csinal. Mult heten hurcolkodtam,szombat,es vasarnap is magallas nelkul 7-8 orat fel le a lepcsohazakban,es a nap vegen 270 caloria :DDD ez vicc.tegnap csak meloztam,vegigpihentem a napot,es 255 caloria :((( mult heten probaltam olyat hogy elindiottam a exercise - menut edzesem elott.1,5 orat edzettem ,es 450 feletti kaloria jott ki.szoval akkor mukodik,de ne kelljen minden hurclokodas elott reggel 7 tol este 6 ig eliniditanom a programot... :((( Myfit programot hasznalok,mast kellene ?

[ Szerkesztve ]

(#1521) detroitrw válasza potyi23 (#1520) üzenetére


detroitrw
addikt

Nálad a folyamatos pulzusmérés mit takar?

(#1522) potyi23 válasza detroitrw (#1521) üzenetére


potyi23
senior tag

pl ha 3 oran keresztul hurcolkodok,felfutok a lepcson,stb aktiv munkat vegzek,nemlenne ossz ha akkor merne,es nem aludna :(((

[ Szerkesztve ]

(#1523) detroitrw válasza potyi23 (#1522) üzenetére


detroitrw
addikt

Irod, hogy: "bevan kapcsolva a folyamatos pulzusmeres"
Megnezted, hogy mit is jelent ez a funkcio?
A folyamatos onmagaba nem jeloli a ciklusidoket, szal ha orankent mer az is folyamatos ugyan ugy mint ha masodpercenkent merne ...

De az elso hsz-be benne van a megoldas, ha inditasz egy tevekenyseget akkor ahhoz kulon jegyezni fogja a "pontos" pulzust.
Automatizalni semmi nem fogja, max azt lehetne beallitani hogy bizonyos pulzusszam utan szuntesse meg a merest. Arrol ne is almodj hogy majd automatikusan elindul, ha jol tudom van erre is funkcio, de egyaltalan nem megbizhato a tevekenysegfigyeles.
Neked kell kezzel elinditani

(#1524) jupp008 válasza potyi23 (#1520) üzenetére


jupp008
senior tag

Próbáld ki a Mibandage -t.

(#1525) tknof1871 válasza tknof1871 (#1517) üzenetére


tknof1871
őstag

Pl a téli időszámításra nem tudott átállni a Mi Band 3. Másnak se?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#1526) superTibcsi válasza tknof1871 (#1525) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

Eddig még a páromnak sem. :F

Under construction!!!

(#1527) _Moriarty_ válasza superTibcsi (#1526) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Végigfutott egy firmware frissítés, azóta nem kapcsolódik :F

(#1528) Disque válasza tknof1871 (#1525) üzenetére


Disque
aktív tag

Érdekes módon van 3 ugyanolyan band 3 a családban, fw és Mi fit ugyanaz, 2 MIUI-t a harmadik Android One-t futtató telefonnal és csak az az egy nem állt át amin Android One van, de a telefon újraindítása után az is átvette a téli időszámítást.

[ Szerkesztve ]

(#1529) _Moriarty_ válasza _Moriarty_ (#1527) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Telefon újraindítás nem, bluetooth ki-be sem oldotta meg. Mi Fitben leválasztás-újrapárosítás után elindult egy erőforrás frissítés is, na ezután most megtalálták egymást, idő is jó.

(#1530) pitiless válasza Disque (#1528) üzenetére


pitiless
senior tag

Nokia 7 Pluson sem állt át. A feleségem iPhone-al használja, azzal még nem tudom mi a helyzet.

(#1531) tknof1871 válasza _Moriarty_ (#1529) üzenetére


tknof1871
őstag

LG G4-en elég volt a telefont újraindítani.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#1532) l!nk87 válasza _Moriarty_ (#1529) üzenetére


l!nk87
aktív tag

Huawei P smart-on bt kikapcs, mifit teljesen kilőve, aztán bt be, mifit indít és átállt

(#1533) _Moriarty_ válasza tknof1871 (#1531) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Megnéztem, 2015.09.hótól használtam/használom sorban a band-eket, nagyon sok telefonnal, most ugye a 3-ast (LG V30-cal). Sosem szívtam még az időátállításnál, sztem most is csak a frissítés zavart be. Annak a végén nem sikerült a csatlakozás. De szerencsére minden oké már :)

[ Szerkesztve ]

(#1534) Gloob


Gloob
addikt

Mivel a Band a telefonról kéri le a pontos időt, így az első szinkronizáláskor nálam átállt az idő is.

Samsung Galaxy A52S

(#1535) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nálam simán átállt.

Megyen!

(#1536) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Sziasztok!
Az időt, hogy lehet szinkronizálni rajta a telefonnal? Mert most az átállítás miatt 1 órával többet mutat a mi band.

(#1537) Gubek-Einste válasza gyenesmartin (#1536) üzenetére

Olvass vissza, pont ez a téma ma reggel.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1538) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Telefon újra indítás oldotta meg nálam is az óraátállítás kérdést. Mi A1, Oreo.

(#1539) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Köszönöm. Újra kellett indítani a telefont. Fórum keresőjébe beírtam már mindent, erre meg csak néhány hozzászólást kellett volna visszaolvasnom :W

(#1540) ReFleXx válasza _Moriarty_ (#1529) üzenetére


ReFleXx
addikt

nekem sem allt at telira, hiaba nyomkodtam a szinkronizalast mifitben.
BT ki es bekapcs utan mifitbena szinkronizalast nyomkodva 1x csak atallt, ja es en meg nem frissitettem az uj fw-re, szal az sem lehet

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#1541) Gubek-Einste válasza ReFleXx (#1540) üzenetére

Nálam semmit sem kellett csinálni, egy idő után (ébredés után kevesebb mint egy óra) magától átállt.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1542) ReFleXx válasza Gubek-Einste (#1541) üzenetére


ReFleXx
addikt

parom band 2je at volt mar allva reggel, egyutt keltunk, nalam meg nem a band3

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#1543) Moonwolf


Moonwolf
senior tag

Sziasztok!

A Xiaomi Amazfit Bip mennyire méri pontosabban a pulzusszámot mint a Mi Band 3 vagy a Mi Band 2?

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#1544) Roberi007


Roberi007
újonc

Üdv!
A hívást és az SMS-t jelzi, de a Viber-t, vagy a Massenger-t nem.
Mi lehet a probléma? (IOS)

(#1545) tibcsiworld


tibcsiworld
aktív tag

napi 2 alvást nem tud jegyezni a cucc? Mi fit megy rajta! Néha délben lefekszik, amikor van ideje a baba mellett, de ezt nem jelzi a telefon! :(

(#1546) Meggyi001 válasza tibcsiworld (#1545) üzenetére

Valaki asszem nemrég írta a nappali alvásra a megoldást, valami másik progi.

https://gamergep.hu/

(#1547) tibcsiworld válasza Meggyi001 (#1546) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Köszi. Akkor visszaolvasok! :)

(#1548) Victoryus94 válasza tibcsiworld (#1545) üzenetére


Victoryus94
őstag

Alapból nem vizsgálja, ha nappal alszol, csak az éjszakait. Az előző band-ek se mérték. 3rd appok közül biztos van, amelyik erre is jó.

[ Szerkesztve ]

(#1549) xKRIPAPAx


xKRIPAPAx
csendes tag

Sziasztok. Reggel óta az időjárás helyett egy kis felhőcske van a következő felirattal: connect to app to update. Mifit folyamatosan megy, nem zárja be az ui. Telefon újraindítás és mifit újratelepítés megvolt, de nem javult meg. Van ötletetek?

[ Szerkesztve ]

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#1550) BigBlue69 válasza xKRIPAPAx (#1549) üzenetére


BigBlue69
őstag

Mifit frissült Áruházból?

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.