Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Szombó


Szombó
senior tag

Már három hete használom de még csak most néztem meg hogy az infóban írja hogy CE. Akkor ez valószínűleg globál. A mostani frissítéssel jött egy új edzés funkció, és maradt angol nyelvű.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#1002) Gloob válasza draco31 (#1000) üzenetére


Gloob
addikt

Az esetleges magyarításhoz minden képen droid kell. Ha az IOS-en frissíti a Mifit a firmware-t akkor is várni kell az újabb magyarításra.

Samsung Galaxy A52S

(#1003) vargalex válasza Gloob (#1002) üzenetére


vargalex
félisten

(#1004) teo027


teo027
tag

Sziasztok, most rendeltem egy kütyüt, az lenne a kérdésem, ha a karkötővel kimegyek a BT hatóköréből és közben hívnak, akkor amikor újra csatlakoznak jelez a karkötőn, hogy volt nem fogadott hívás, vagy pl. üzenet?
Köszi

(#1005) pitiless


pitiless
senior tag

Sziasztok,

Tegnap én is vettem egy Band 3-at, mivel amit rendeltem augusztus elején az a drága vámosaink vendégszeretetét élvezi. Így elfogyott a türelmem és vettem egyet a mi store-ban.

Viszont a Mi Fit appban nem jelennek meg nekem a pulzus és az alvási adatok, csak a lépésszám.

Már próbáltam újra párosítani a bandet, eredmény ugyanaz. Nokia 7 plus, 8.1-es android, Mi Fit play storeból tegnap töltve, firmware upgradelve.

(#1006) ( V ) válasza pitiless (#1005) üzenetére


( V )
veterán

Szia,

Szintén N7P + MiB3, nálam gond nélkül működik a lépés és pulzus (a pulzus mérést egyszer le kell futtatni a band-en).

Esetleg teló újraindítás?

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#1007) pitiless válasza ( V ) (#1006) üzenetére


pitiless
senior tag

Nem segített és az sem, hogy angolra állítottam a telefont.

(#1008) noorbertt


noorbertt
őstag

Felfedezhetőség mire jó?

(#1009) pitiless válasza ( V ) (#1006) üzenetére


pitiless
senior tag

Megoldva. Nem volt egyszerű, de továbbra sem tudom, hogy mi lehetett a baj.

(#1010) Kátai válasza pitiless (#1009) üzenetére


Kátai
senior tag

Leírnád,hogyan sikerült?

(#1011) pitiless válasza Kátai (#1010) üzenetére


pitiless
senior tag

iPhone-on beléptem a Mi Fit-be, ott mutatta rendesen. Androidon visszaraktam egy régebbi verziót, abban megjelentek azok az elemek, amik nálam nem látszottak. Felhúztam a látható elemek közé ami kellett, majd frissítettem. Így most megy, de a sorrendben már nem vagyok biztos. Egy biztos, hogy az utolsó verzió (tegnap került a play store-ba) valahogy nem az igazi.

(#1012) Stospam


Stospam
tag

Ha valakit tesztelés nélkül érdekel, akkor az új "exercise" opció arra jó, hogy az olyan tevékenységeket is lehessen valamilyen módon a karkötővel követni, ahol nincs lépés (mondjuk felülések). Méri az időtartamot és a pulzust és ezeket tárolja el. Tehát sem futáshoz, sem kerékpározáshoz nem jó, ezekhez továbbra is a telefon kell.

(#1013) Janaboy válasza noorbertt (#1008) üzenetére


Janaboy
veterán

Mas eszköz tud hozza csatlakozni. Pl mi lámpa és olyankor olyat is tud ha felkelsz felkapcsol a lampa :)

Janaboy

(#1014) noorbertt válasza Janaboy (#1013) üzenetére


noorbertt
őstag

Hasonlóra gondoltam én is, köszönöm a megerősítést:)

(#1015) porkiy


porkiy
aktív tag

Sziasztok, működött rendesen a Band 3, megszüntettem a párosítást, mert egy másik telefonhoz kellett volna csatlakoznia, ugyanúgy csináltam mindent, mint az előzővel, párosítás rendben (kiírja a fit is és rezeg is), ugyanakkor a bandon csak egy írás van, h csatlakozás frissítéshez és egy ilyen ikon, de semmi mást nem lehet vele csinálni. Esetleg valami ötlet? Most várom, h lemerüljön.....
Köszi: Zs

(#1016) oris válasza teo027 (#1004) üzenetére


oris
aktív tag

Külső programmal, pl Tools & Mi Band

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#1017) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!
Csajom szeretne egy mi band 2-t, viszont most látom, hogy van már hármas is. Érdemes az újabb verziót venni? Itthonról venném. Úgy láttam, hogy árban kozel duplája az új.

.

(#1018) noorbertt válasza Troy. (#1017) üzenetére


noorbertt
őstag

6 Vs 9 ezer.

(#1019) Stospam válasza porkiy (#1015) üzenetére


Stospam
tag

Gondolom, először leválasztottad a régi telefonon lévő Mi Fit fiókról, ha az újon másik fiókhoz akartad csatlakoztatni. Ha nem, akkor vissza a telefon1-re. Ha igen, akkor szerintem vedd ki a fiókból a band-ot, legyen a legfrissebb Mi Fit (ne legyen egyéb tool telepítve) és kezdd elölről. Ha nem segít, akkor szerintem meg kellene próbálni Mi Tools és társaival, hátha valamelyik életre tudja lehelni. Végül lemerítés, ha az sem segít, akkor garancia.
Adat nem fog elveszni, mert az a felhőben van.

Rákerestem a neten és találtam egy esetet, ahol a srác valamilyen "GadgetBridge" toolt használt a band-hoz. Az volt a megoldás, hogy megszüntette azzal a párosítást és a gyári app-al párosította újra.

(#1020) porkiy


porkiy
aktív tag

Igen, az első unpair az megvolt. Köszönöm, megpróbálom ezekkel majd....

(#1021) Stospam válasza Troy. (#1017) üzenetére


Stospam
tag

Szerintem a hármas többet tud, de a kettes elegánsabb. Nálam mindkettő bírta a fürdést és a strandolást is.
Ha szemüveges, akkor van rá némi esély, hogy ha a kettest már nem tudja elolvasni szemüveg nélkül, a hármast még igen (a nagyobb kijelző miatt). A hármas jobban kezeli a telefonról jövő értesítéseket és a hívással kapcsolatban is van némi lehetőség, a kettesben csak értesítés, az üzenet tartalma nélkül.
A hármashoz a gyári szíjkészlet színei nagyon korlátozottak, az utángyárott pedig mindkettőnél lutri.
Az ára pedig 10e forint alatt van mindkettőnek, az mindegy (elmész egy mekibe és többet költesz annál).
Összehasonlítás: https://napidroid.hu/xiaomi-mi-band-2-vs-mi-band-3-osszehasonlitas/

(#1022) fila válasza Stospam (#1021) üzenetére


fila
senior tag

Nekem is volt eddig mindegyik verzió. 1, 1S, 2, és most a 3.

Az ébresztés funkciót napi szinten használom. Gyerkőcök miatt szükségem van rá.
A kettesnél 99 %-ban felkeltem a rezgésre. Elsőre, vagy a másodikra.
A hármasnál minden 3. nap elalszom.
Vagy azért mert érzékenyebb a kijelzője(fals nyugtázást észlel), vagy mert nem jelez(?).

Gondolkodom rajta, hogy visszaváltok 2-esre....

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1023) vargalex válasza fila (#1022) üzenetére


vargalex
félisten

Én is a kettest és most a hármast használom ébresztésre (is). Mindig felkeltem mindkét eszköz esetén.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#1024) Stospam válasza fila (#1022) üzenetére


Stospam
tag

Nekem sem volt ezzel gondom soha.
Lehet, hogy az alvási szokásod változott (pl. jobban kifáradsz, sok a zaj és ezért jobban tűröd, stb.). A fals érzékelést azért nem gondolom, mert ahhoz a bőröddel kell érintkeznie a kijelzőnek. Ha nem olyan pozícióban alszol, akkor csak az lehet, hogy félálomban megérinted és alszol is tovább. Akkor viszont kellene ismételnie. Komolyabb tesztelést igényel a helyzet megértése :D

(#1025) pitiless válasza Stospam (#1024) üzenetére


pitiless
senior tag

Nekem ma ébresztett először (kedden vettem) és sima érintéssel csak szundi volt. 10 perccel később jelezte, hogy hosszan nyomjam a gombot, hogy kikapcsoljam.

(#1026) fila válasza Stospam (#1024) üzenetére


fila
senior tag

Nekem speciel ha a most rajtam lévő inget a könyökömmel hozzányomom a hármashoz,
érzékeli azt, és kijelzi az időpontot.
Erre írtam a fals érzékelést. Pizsamát, ágyneműt nem néztem még, de este megnézem azt is.

Vagy ha sima papírlapot nyomok rá az ujjammal, azt is érzékeli...

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1027) Troy. válasza Stospam (#1021) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi!

Merre lehet kapni Xiaomi Mi Band 3-at 9.000 Ft-ért itthon (árukeresőn 10.000 a legolcsóbb)? Garancia van hozzá? Magyar nyelv? Ismeretes már valami probléma (mint pl. amit a fórumtárs említett, hogy nem ébredt meg rá)?

üdv.

.

(#1028) pitiless válasza Troy. (#1027) üzenetére


pitiless
senior tag

MI Store, Lurdy vagy xiaomishop.hu

(#1029) KamuMazsola válasza Troy. (#1027) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Lurdy ház, Xiaomi shopjában 8700 Ft, ha jól emlékszem. Nemrég nyitott, első boltjuk.

Üdv.: KamuMazsola

(#1030) ( V ) válasza Troy. (#1027) üzenetére


( V )
veterán

Árak / Lurdy [link]

Garancia van, gondom még nem volt vele, magyar nyelv nincs egyelőre, csak az appban.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#1031) Troy. válasza ( V ) (#1030) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi!
Az úgy működik, hogy magyar az app, angol a karkötő?

üdv.

.

(#1032) ratobi


ratobi
senior tag

Sziasztok, a Mi Bandage automatikus ne zavarj módja nektek működik? Ha jól gondolom, amikor a telefon ne zavarj módba megy, akkor ennek is úgy kellene. De nem.... 🙄
Hogy lehetne megoldani a legegyszerűbben?

(#1033) pitiless válasza Troy. (#1031) üzenetére


pitiless
senior tag

Igen. A Lurdyban global verziót árulnak, azzal nem kell trükközni.

(#1034) porkiy válasza Stospam (#1019) üzenetére


porkiy
aktív tag

A Tools meg sem találtam, a Gadget megtalálta, de hiába próbáltam vele bármit, semmi....marad a várakozás a merülésre....

(#1035) ( V ) válasza Troy. (#1031) üzenetére


( V )
veterán

:K

Yep, asszonynál és nálam is így műxik.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#1036) ratobi


ratobi
senior tag

Kicsit azért bíztam bent, hogy erősebb lesz a kijelző fényerő, mint a kettesben. De nem... 🙄

(#1037) adamos0606


adamos0606
tag

Sziasztok! Az időjárásnál gyakran az jelenik meg, hogy frissítéshez kapcsolódjon az apphoz, és jó pár napig nincsenek időjárás infók, utána X napra rá megint vannak.... Mit jelent,hogy kapcsolódjak az apphoz (folyamatos net és bluetooth kapcsolat van)? A mi fit-ben mit kell csinálni? A város is meg van adva, hogy annak az időjárását mutassa...
Amúgy android telóval használom, miui.hu fórumos moddolt mi fit-tel, illetve a mi bandage is fut.
Valami ötlet :F

(#1038) chatran válasza adamos0606 (#1037) üzenetére


chatran
őstag

Nekem elég csak elindítani az appot, szinkronizál és ilyenkor gondolom frissíti az időjárás adatokat is a karkötőn.

(#1039) Paracelsus7 válasza B-L-A-C-K (#647) üzenetére


Paracelsus7
újonc

iOS:

Mi HR premium: Firmware: 1.6.0.16
Nekem nincs benne egyszerűen magyar nyelvű.
Mi lehet a gond??

(#1040) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Üdv
A miui.hu-s leírás alapján szépen lemagyarosítottam. Tegnap este meg ez a dög elkezdett frissíteni. És nem jöttem rá, hol lehet kikapcsolni. Vagy csak a netet tudom tőle elvenni? Mi a teendő?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1041) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Éjszakás vok. Ezáltal picit szétszórt. És az este az áruházban véletlenül rányomtam a Mi Fit frissítésre. Hogy pukkadna meg. :C

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1042) keszo válasza adamos0606 (#1037) üzenetére


keszo
őstag

Ezt " frissítéshez kapcsolódjon az apphoz" a Band írja ki amikor az időjárást akarod rajta megnézni?

Csak azért kérdezem mert én is magyarítottam a karkötőt, és a módosított MiFit alkalmazást használom Mi Bandage nélkül. Nálam nincs ilyen gond. Próbából töröld a Bangade-et

Attila

(#1043) Okosandroid válasza 7Heads Drago (#1040) üzenetére


Okosandroid
tag

Szia. Play Áruházat ha megnyitod, bal felső részen van 3 vonal egymás alatt..azon belül beállítások, utána alkalmazások automatikus frissítése és azon belül pedig Ne frissítse automatikusan az alkalmazásokat. Ezután csak manuálisan fogod tudni frissíteni amikor te szeretnéd. Kicsit körülményesen írtam le, de remélem tudtam segíteni :D Szép délutánt!

U.I.: De ha manuálisan rá fogsz nyomni akkor le fogja frissíteni :D

[ Szerkesztve ]

(#1044) SyMbioTe válasza 7Heads Drago (#1040) üzenetére

Hupsz, nem ide, kicsit lemaradtam. :

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1045) tigipuf


tigipuf
senior tag

Szerintetek a hey+ megjelenésétől várható még áresés :F ,illetve hol tudnék most hozzájutni a mi band 3-hoz legjobb áron garival?

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1046) vendingo válasza tigipuf (#1045) üzenetére


vendingo
veterán

22-25 dollárnál nem mostanában lesz olcsóbb.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1047) tigipuf válasza vendingo (#1046) üzenetére


tigipuf
senior tag

lehet benevezek rá, ;) családban lesz helye

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#1048) vendingo válasza tigipuf (#1047) üzenetére


vendingo
veterán

Én imádom, kivéve a ma reggelt, ugyanis ez volt az első eset, hogy nem ébresztett, bár szerintem ez a mibandage hibája, mert abban vannak élesítve az ébresztések. Akkor keltem, amikor a buszom indult :(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1049) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. Kérdésem lenne, ha lehet:
-Viber üzeneteket jelzi?
-Próbálta már valaki, hogy ha nem volt a teló közelében, mikor az csörgött, újrakapcsolódáskor (gondolom
automatikus) jelzi a nem fogadott hívást?
-Ha a telóm össze van kapcsolva bluetoth-os fülessel, akkor egyszerre kapcsolatban lehet a Mibanddal is?

-

(#1050) mukisrác válasza 7Sony7 (#1049) üzenetére


mukisrác
aktív tag

-igen
-nem
-szerintem igen

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.