Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) kuthim válasza Almos (#1338) üzenetére


kuthim
tag

Koszi, meg most is jo a kupon kod 2.40 USD-vel lett olcsobb igy.
Most rendeltem en is GB-rol (international version) 23.59 USD volt + 0.24 USD szallitas, belga postaval.

[ Szerkesztve ]

(#1452) olddog válasza CptAdamica (#1449) üzenetére


olddog
aktív tag

Nálam is beakadt 2-3 alaklommal az elmúlt pár napban. Nem tudtam kideríteni mi történt. De óránként lecsapolt 10%-ot.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#1453) CptAdamica válasza olddog (#1452) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem is dettó ugyan ez, ránézek az aksira és -10% és még pár órája töltöttem. Lehet jött valami elcseszett frissítés.

Megyen!

(#1454) Meggyi001 válasza CptAdamica (#1453) üzenetére

Akkor ez a play-es mifit, ugye gondolom?

https://gamergep.hu/

(#1455) CptAdamica válasza Meggyi001 (#1454) üzenetére


CptAdamica
veterán

Aha, azaz.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#1456) vitezlejszlo válasza Matyee21 (#1434) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nekem van egy ilyenem, nem tolt. Vettem masikat, az jo. A masodik toltojevel se tolt az elso mi band 3...

(#1457) D.Orion


D.Orion
veterán

Tiszteletem!

Tavasz óta használok mi band 2-t, teljesen hozzászoktam. Közeledik a karácsony és mivel van két tech iránt nyitott unokatesóm úgy döntöttem meglepem őket 1-1 mi band 3 órával.

Szeretném megtudakolni, hogy jelenleg honnan érdemes vásárolni? Én anno eustock-ról vettem, de baráti körben van aliexpress-es is. Mivel ajándék lesz így fontos lenne a normális garancia.

(#1458) -secret- válasza D.Orion (#1457) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Akkor eustock-tól vedd!

(#1459) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Reg jartam erre, masnak is megduplazodott az uzemido a szeptemberi (vagy aug vegi mar nem emlekszem) frissites ota? :Y
Azelott 8-9 nap, most meg 17.

(#1460) KamuMazsola válasza aero. (#1459) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Erről itt sokan nem tudnak nyilatkozni, mert merőben másképp használják a telót. Nekem kettő, maximum három nap. Mondjuk a 17 nap az csak készenlét, semmi használat?

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#1461) Victoryus94 válasza aero. (#1459) üzenetére


Victoryus94
őstag

Én nem play-es vagyok, hanem a magyart használom. Nekem 5 nap alatt merül kb 50-55%-ot.
Így 8-9 nap után kerül töltőre (attól függ, 15%-körül teszem fel, vagy csak másnap).
Elég sok levelet (exchange, viber, messenger) kapok, pulzust éjszaka néz folyamatosan, nappal nem. Éjszaka a telóm "ne zavarj" módba van (így ez se jelez semmit), illetve csökkentett a fényereje este.

Aki kikapcsolja a folyamatos pulzusnézést, kevesebb üzit kap, stb. annak simán meglehet a 15 nap szerintem (ha van javulás az egyik update-ben akkor több is).
Illetve aki nappal is méri a pulzusát, és aktívabban használja, lehet 5-6 napos üzemidő. De nem hiszem hogy tényleg lemeríthető 2-3 nap alatt.

[ Szerkesztve ]

(#1462) aero. válasza KamuMazsola (#1460) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem valtozott a felhasznaloi szokasom. Mail, messenger, face push 0-24, alapesetben nem vennem eszre, de a dupla uzemidot igen. Most 14 napja megy es 20%.

(#1463) spidersoft


spidersoft
senior tag

Vettem egy fém szíjat, mert a szilikonba egy-két hét után belesavanyodott a karom (megváltozik a bőr színe is, kiszívja, mint egy soká viselt ragtapasz). A fém teljesen korrekt volt a band2-nél, mert ott, ugye, hátulról kellett beletolni. No, itt ilyet nem lehet művelni, mert a band feje nagyobb, mint a fara, így csak elölről szerelhető az általam ismert minden szíjban.

Ha valaki a képen szereplő szíjat vett, hord, stb, akkor nagyon vigyázzon vele, vanilla állapotban könnyen meglapul a rugólemez, és átlép alatta a kapszula pereme... valami vacakkal majd ki kell ékelnem a lemezkét, hogy ne tudja elengedni a bandet. Ha ma nem passzés pulóver van rajtam, akkor már sanszos, hogy nem lenne meg a band.

Ha esetleg másnak van erre a típusú szíjra kész megoldása, akkor szívesen fogadom :R

---

Másik téma: a bandem kínai verzió, így magyar telefonnal kínai lesz a band nyelve, ez eddig oké. De random néha angol :D Több program van telepítve a telefonra, de elvileg mind a mi fiten keresztül kommunikál vele, mégis napjában többször kapom azon a bandet, hogy angolul irkál. Tapasztalt már más ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#1464) KamuMazsola válasza aero. (#1462) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Bocsi, kevertem a telóm topikjával! Arra is volt két hete frissítés. A bandet én korán magyarítottam és azóta a módosított mifittel használom. Az én felhasználói szokasaimmal több mint három hetet megy a band3.

Üdv.: KamuMazsola

(#1465) aero. válasza spidersoft (#1463) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ha mi bandaget hasznalsz akkor valtogatja, en nem talaltam ra megoldast. Sot miutan atallitottam angolra es ugy hasznaltam, majd vissza magyarra, azutan mar csak kinai maradt. Ugyhogy marad az angol telo.

(#1466) Gloob válasza aero. (#1465) üzenetére


Gloob
addikt

Vagy az angol firmware, és akkor magyar telefon mellett is állandóan angol a karkötő!

Samsung Galaxy A52S

(#1467) aero. válasza Gloob (#1466) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

En ezt nem tudom megcsinalni, mert gmailes accal hasznalom, amit nem tamogat a modositott mi fit. :O

(#1468) Gloob válasza aero. (#1467) üzenetére


Gloob
addikt

No ezt nem egészen értem. Én a playos MiFitet használom, angol firmware, magyar telefon, és angol band. Miért kéne a moddolt Mifit ehhez. A firmware verziója 1.6.0.16, a Mifit playos 3.5.0. És mielőtt még kérdés lenne a band kínai, nem global.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#1469) aero. válasza Gloob (#1468) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Anno a magyart csak moddolt mi fittel lehetett feltenni, az angol hogy mukodik? Nem kovetem mar regota.

(#1470) Gloob válasza aero. (#1469) üzenetére


Gloob
addikt

Letöltöd az angol firmware-t, GadgetBridge-vel felteszed, és mehet a playos MiFit rá. A playon letiltod a Mifit frissítést. Mindezt addig kell megcsinálni, amíg a playos MiFit a 1.6.0.16-os firmware-t tartalmazza!
Angol firmware a miuihu fórumon a MiBand 3 magyarosítás topikban, a 90. oldalon egy Rajen hsz-ben található. Leírás ugyan itt, az 1 hsz rejtettben van. 2. metódus kell neked.

Samsung Galaxy A52S

(#1471) Gloob válasza Gloob (#1470) üzenetére


Gloob
addikt

De úgy csinálhatod, hogy playos MiFit, az frissíti a firmware-t, bejelentkezel, beállítod, majd utána bt kapcsolat megszüntetése, GadgetBridge-el fel az angol firmware, majd vissza a Mifit-hez.

Samsung Galaxy A52S

(#1472) Matyee21 válasza Kátai (#1440) üzenetére


Matyee21
csendes tag

Köszönöm a tippet, nálam is működött! Megmozgattam az érintkezőket, feltettem tölteni, de nem kezdte el rögtön tölteni. Ekkor már amúgy is indulnom kellett volna melózni, ezért csak bedobtam a táskámba, és hazafelé beugrottam a Lurdyban a Mi Storeba és a pultban ott dolgozó srác készségesen megengedte, hogy kipróbáljam másik töltővel a bandemet.
Az övével is kb. fél perc után kezdte el tölteni, és kb. 1 perc töltés után kipróbáltuk az enyémmel is , amit akkor már érzékelt és töltötte tovább. Sikerült azóta teljesen feltöltenem! :)

Köszi még egyszer is a javaslatot, és a Mi Store-os srácnak is a segítséget! :)

(#1473) Lroland77 válasza body007 (#1447) üzenetére


Lroland77
csendes tag

A "modositott" mifit-ben nem mukodik 1-2 dolog...

(#1474) potyi23


potyi23
senior tag

hali.nemlehet valahogy erosebbre tenni a fenyerejet ? napkozben alig latok valamit a képernyojen.sot,napsutésben még az idot sem tudom rola lelolvasni :(((

(#1475) vendingo válasza potyi23 (#1474) üzenetére


vendingo
veterán

Csak ha árnyékot vetsz rá a kezeddel :D

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1476) tknof1871 válasza potyi23 (#1474) üzenetére


tknof1871
őstag

Ha egy cigány megkérdezné tőled mennyi az idő, nem lennék a helyedben. :D
Hordanod kell egy normális órát is. Én is azt csinálom. Ez a POLED egy szívás.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#1477) pitiless


pitiless
senior tag

Új MiFit, új firmware.

(#1478) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Én még a magyar fw-t használom már egy ideje...

Van már arra megoldás, hogy a legfrissebb playes mifittel/firmwarrel, angol nyelven (nem kínai) használjuk az eszközt, ha a mobil nyelve magyar? Vagy valamelyik opcióról mindenképp le kell mondani?

[ Szerkesztve ]

(#1479) aero. válasza Victoryus94 (#1478) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Most uj rendszeren tettem egy uj probat az mi bandage appal, es eddig angol magyar teloval mar 3 napja folyamatosan.:D

[ Szerkesztve ]

(#1480) namilegyen válasza aero. (#1479) üzenetére


namilegyen
tag

Az előző verzióval is így volt.

(#1481) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok,

Már egy ideje használom ezt a Mi Band 3-at és iszonyat bánat az akku üzemideje. 10-11 nap amit tud..Most 10 napnál járok és 15%-on van az akksi. iPhone 7-el használom, de ez nemhiszem hogy számít valamit. Egyedül a hívásoknál rezeg semmikor máskor. Meg emelésre kivillan a kijelző de azt is ki fogom szerintem kapcsolni. A pulzusmérés max időre ki van tolva. Ötlet?

A mind band 2-m 25-30 napig bírta egy feltöltéssel és azt iPhone 5S és iPhone 6-on használtam....

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1482) Dawe5325 válasza pitiless (#1477) üzenetére


Dawe5325
csendes tag

:))

(#1483) Imifej válasza Mr.Grincs (#1481) üzenetére


Imifej
senior tag

Lányomnak 10 nap után 80 százalék. :) Bár alig használja valamire, csak lépésszámlálás, és alvás figyelés.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#1484) Mr.Grincs válasza Imifej (#1483) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát rajtam van folyamatosan a történet az alvásnál is, fürdésnél veszem le csak. Akkor mit csinálok rosszul?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1485) Gloob válasza Mr.Grincs (#1484) üzenetére


Gloob
addikt

Szerintem semmit nem csinálsz rosszul. Nálam átlag 7 nap. Két app, a Mifit és a MiBandage megy, a Bandage csinál szinte mindent, a Mifit csak azért van, mert kell a Bandage mellé. Folyamatos 15 perces pulzusmérés, alvásmonitor, hívásértesítés, email jelzés, FB, és Messenger, időjárás magyarul, lépésszámláló, napi egy riasztás (délben), ez mind be van kapcsolva. Csuklómozdulatra nálam is bekapcsol. Így nekem ennyi az üzemideje, de kit érdekel, az hogy hetente fel kell tölteni? Aki brutális üzemidőkről beszél, szerintem annak csak van, de nem is használja igazán.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#1486) Mr.Grincs válasza Gloob (#1485) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát én azért többre számítottam, főleg úgy hogy ugyanúgy lett beállítva mint a Mi Band 2 anno. Az 1S meg aztán 35 nap körül merült csak le...De azon nem volt ugye kijelző azzal nem is akarom összehasonlítani.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1487) Gloob válasza Mr.Grincs (#1486) üzenetére


Gloob
addikt

Miért számítottál többre? Azért mert azt írták róla? Ugyan, az csak a reklám helye volt. Kicsi az aksi, és aki használja, annak működik, tehát fogyaszt is. Nálam a napi átlag lépészám 9-10 ezer lépés. Aki nem használja a leírt szinten, nem megy ennyit, annak biztosításan nem merül ennyire. De még egyszer, nem igazán érdekel az a heti 1 töltés.

Samsung Galaxy A52S

(#1488) Victoryus94 válasza Gloob (#1487) üzenetére


Victoryus94
őstag

Én is azért ilyet vettem, mert nem naponta kell töltenem, hanem kibír egy teljes hetet.
A 20 nap a Band2-vel se jött össze mindig. Pedig kisebb kijelzője és jóval kevesebb funkciója volt.

(#1489) TFSi


TFSi
őstag

Sziasztok!

Magasságmérést fog tudni kivitelezni, együttműködve a teloval a Mi Band3/Mi fit? Van hozzá passzoló beállítás?

Köszönöm.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#1490) Gloob válasza Victoryus94 (#1488) üzenetére


Gloob
addikt

A 2-est nem ismerem, nem volt. Ez az első MiBand-em. Előtte egy Lenovo-m volt, az sem bírt többet 1 hétnél. Szóval számomra nem volt meglepetés az üzemidő.

Samsung Galaxy A52S

(#1491) Imifej válasza Mr.Grincs (#1484) üzenetére


Imifej
senior tag

Mindenkinek más az üzemidő, mert mindenki mást használ rajta. A lányom csak lépésszámlálót akart, de én ezt vettem neki, mert érdekelt a kütyü. Ha megunja, akkor majd én használom, vagy a fiam. Kíváncsi vagyok amúgy, hogy meddig bírja majd ezzel az alig-alig használattal.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#1492) DaDa válasza Mr.Grincs (#1486) üzenetére


DaDa
senior tag

Kapcsold ki próbának a pulzus mérést. Sok esetben az nagyon hektikus. Hiába állítod max időre akkor is sűrűn mér. Szerintem ha kikapcsolod minimum dupla annyit bír. Ha úgy is csak ennyit akkor az akku hibás. Bandage fórumon is ez megy. IPhone esetében hiába van 1 órára állítva, akkor is 15 másodpercenként mér. Ellenőrizd a grafikont mennyit mér naponta.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#1493) Mr.Grincs válasza Gloob (#1487) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát azért számítottam, többre mert a többi is jól bírta. És igazad van, ha nem lenne használva akkor nem is merülne.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1494) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Használ valaki sleep droid-ot ébresztésnek? Hogyan lehet beállítani, hogy ha hozzá érek a Band-hez, akkor ne nyomja ki az ébresztőt? Jelenleg az van, hogy nem is emlékszek, hogy szólt volt, mert nem is feltétlen kell, hogy én hozzáérjek és szerintem így a nulladik másodpercben kinyomom valahogy.

Megyen!

(#1495) Victoryus94 válasza aero. (#1479) üzenetére


Victoryus94
őstag

Köszi a visszajelzést, akkor lehet felfrissítem én is. :)
Felőlem német is lehetne, csak ne csirkelábakat lássak. :D[
Viszont az update-elről nem szeretnék lemondani/OFF]

[ Szerkesztve ]

(#1496) Ricardo


Ricardo
félisten

Frissült a fimware verzió. 1.8.0.0 lett.

(#1497) CptAdamica válasza Ricardo (#1496) üzenetére


CptAdamica
veterán

Felraktam, van valami lényegi változás?

Megyen!

(#1498) Ricardo válasza CptAdamica (#1497) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem tudom, én is most frissítettem. Eddig nem vettem észre semmit.

(#1499) interstate76


interstate76
addikt

Sziasztok!

Kérdés: hogy tudom beállítani, hogy jelezzen Viber-üzenetek érkezése esetén is? Mi Fit applikációban be vannak kapcsolva az "Alkalmazás értesítések", és az értesítésre kijelölt alkalmazások között ott van a Viber. Mi lehet a gond?

Egy Redmi 4X-szel együtt használom, és a Viber dual appként funkcionál - lehet, hogy ez a gond?

Köszi előre is!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1500) interstate76


interstate76
addikt

Ja, és még valami: megoldható, hogy jelezzen, ha megszakad a kapcsolat a telefonnal? Lehet, hogy béna vagyok, de nem tudtam beállítani.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.