Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) DGery


DGery
aktív tag

Sziasztok!
Nemrégiben váltottam iOS-re, és azzal a "problémával " szembesültem, h telefonhívást, sms-t kijelez a Band, de mailt, messenger, WhatsApp és Viber üzeneteket nem.

Ez feature a készülékben, hogy mást nem jelez ki, vagy valami beállítási / engedélyezési galiba lehet?

Hozzáteszem, gyári FW van a kütyün...

Köszi a válaszokat előre is!

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#3502) mirci18


mirci18
addikt

Vendingo, lócitrom köszönöm a választ.
Eddig szűk 24 óra alatt 5 százalékot merült.
Vagyis jelenleg 85nl százalékon van.
Tehát elvileg jó
Az első 10 százalék merül gyorsan.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3503) fess válasza mirci18 (#3502) üzenetére


fess
őstag

Nekem még 2 éves sincs,de vagy 1 hónapja gyorsan merül, dobálta a kapcsolatot. Firmware-t frissítettem, app-ot újraraktam,azóta a kapcsolat stabil,de ugyanúgy merül. Kipróbálom én is, hogy a töltőn hagyom 1 napot, hátha...

(#3504) mirci18 válasza fess (#3503) üzenetére


mirci18
addikt

Nekem egyenlőre működik szűk 1.5 nap alatt ment le 83 százalékra vagyis 7 százalékot csökkent.
Nálam úgy látszik az első 10 százalékot szívja le gyorsan.
Hiába hagyom teljesen feltöltődni.
Következő alkalommal majd egész nap töltöm hátha akkor jobb lesz utána.

Köszönöm szépen mégegyszer az eddigi tippeket.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3505) aerosmith


aerosmith
őstag

sziasztok ha iphone 12re váltok akkor marad magyar majd a miband3 vagy nincs magyar nyelv iosen és vissza fog állni kínaira?

(#3506) lócitrom válasza aerosmith (#3505) üzenetére


lócitrom
őstag

nem nagyon rajongok a zárt rendszerekért, de mivel már jó párszor szóba került csináltam iOS-hez is egy-egy változatot. Android rendszeren érdemes elvégezni a telepítését, utána elméletben mennie kell almán anélkül, hogy lecserélné gyárira a Mi Fit.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#3507) aerosmith válasza lócitrom (#3506) üzenetére


aerosmith
őstag

köszi jövő hónapban remélem tesztelem

(#3508) fess válasza mirci18 (#3504) üzenetére


fess
őstag

Működik a hosszú töltés óta jobban, edzésekkel, értesítésekkel, alvásfigyeléssel így bír 1 hetet, nekem ez elég

(#3509) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok!

Elszakadt a Mi Band 3-asom gyári fekete csuklópántja majd két évet bírt ki. Szerintem jó áron tudtam, beszerezni két nap alatt az Extreme Digital oldalárol. És akinek szüksége van gyári Mi Band 3 / 4 csuklópántra narancs színben az [ITT] behányhatja a kosarába. 1390 Ft és gyári Xiaomi kiegészítő. Két nap alatt átvehettem a pólusban. Nekem ennyit megért. :K

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#3510) aerosmith válasza Mr.Grincs (#3509) üzenetére


aerosmith
őstag

ha sürgős, tényleg nem rossz.
én 2730Ftért vettem 3dbot aliról 30 nap alatt itt volt.

(#3511) DGery


DGery
aktív tag

Sziasztok!
Van valami mód arra, hogy 10 perc alá lehessen csökkenteni a pulzusszám figyelését? Vagy csak új band segíthet ezen?
Köszi

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#3512) fess válasza DGery (#3511) üzenetére


fess
őstag

Notify for miBand alkalmazással igen

(#3513) DGery válasza fess (#3512) üzenetére


DGery
aktív tag

Szia!

Köszi a tippet, csak egy fontos dolgot lehagytam... iOs alatt elérhető megoldás kellene :/

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#3514) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok!

Képzeljétek beázott a Mi Band 3-asom. Érintő nem megy. Az alkalmazásában nem tudok pulzust mérni sem. :U :( :O

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#3515) mirci18 válasza Mr.Grincs (#3514) üzenetére


mirci18
addikt

Az fasza.
Nálam most működik normálisan.
Túl töltöttem pár órával így az akku idő is javult.
Jó pár karcot találtam már rajta de meg sem lepődök nem fóliáztam nem vigyáztam rá árgus szemekkel.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3516) Dluinet válasza Mr.Grincs (#3514) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kuka

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#3517) Mr.Grincs válasza Dluinet (#3516) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Gondoltam, hogy kuka. De, hogy hol folyhatott be a víz azt nem tudom. Szerintem az érintkezőknél.... Eddig soha nem volt baj, akármennyit fürödtem vagy úsztam vele.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#3518) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!

Adott egy mi band3 es magyaritva is volt.
Androidos telon rendben mukodott is, de most egy iphone-ra lett kotve, viszont az iphone-os app sikeresen at is allitotta a mi band nyelvet kinaira.
Jol gondolom,hogy a magyar nyelvu iphone miatt tette ezt?
Ha ezzel a programmal parositom, akkor elvileg legalabb az angol nyelvet vissza lehet hozni a bandon?
AmazTools

Vagy megint kell egy androidos cumo, hogy feltegyem a magyar firmware-t, es aztan remenykedni,hogy a magyar iphone-on nem fog frissulni az app, vagy a firmware?
Koszonom
Udv

(#3519) lócitrom válasza Hali1975 (#3518) üzenetére


lócitrom
őstag

nem egészen ez a logika. iOS esetében nem igazán tudsz megakadályozni egy-egy frissítést. kötelező és csá. ez az egyik gond, a másik, hogy a Mi Fit, ha eltérést tapasztal frissíteni próbálja a karkötőn a dolgokat. hogy pontosan mire rinyál be és frissít azt nem tudom. de egyik ilyen a firmware verziószáma. erre van megoldás. tárhelyemen megtalálod. telepítsd a szükséges fordítást, nyilván az iOS variánst.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#3520) Hali1975 válasza lócitrom (#3519) üzenetére


Hali1975
tag

Hello,
koszonom a valaszt!
Az a kerdes, hogy latom van harom van, az egyik kilove/nfc/ a masik ketto: wuhan,hankou/, mi a kulonbseg, amit en hasznaltam/eladtam es ott otertent mindez/ tuti kinai ,mert azert magyaritottam:-).
Melyiket kell tegyem/abbol az iosra valot persze/.
KOszi
Udv

(#3521) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Az eddigi tapasztalatok alapján úgy tűnik hogy sokkal sokkal jobb üzemidőt lehet elérni a mi band 3 nál ha a teljes feltöltés után még egy fél 1 órát a töltőn marad.
Nekem azóta alig merül s a feleségemé is.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3522) lócitrom válasza Hali1975 (#3520) üzenetére


lócitrom
őstag

ha kínai volt, akkor wuhan.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#3523) Hali1975 válasza lócitrom (#3522) üzenetére


Hali1975
tag

koszonom szepen
Udv

(#3524) scope2007 válasza lócitrom (#3522) üzenetére


scope2007
addikt

halihó!

Erre rá tudnál nézni? nekem üresen tölti le. köszi
Mi Fit 4.4.0 [MODDED].zip egyel régebbi 4.3.1 megfelelően letöltődik

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#3525) aerosmith


aerosmith
őstag

leszedtem geekdoingról a mifit 4.7 all in one-t de elfelejtett magyarul és a bandomat is átállította angolra, másé is ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#3526) lócitrom válasza aerosmith (#3525) üzenetére


lócitrom
őstag

már vagy féléve mindenkinek. mivel egyelőre elég kudarcos az alkalmazás és nem látom értelmét a régebbi karkötők esetében a könyvtárak frissítésének, így a Band 5 könyvtárában találsz erre megoldást. hangsúlyozom: Android 11-el a módosított és fordított alkalmazás összeomolhat, ezért nem javaslom ilyen esetben telepíteni.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#3527) aerosmith válasza lócitrom (#3526) üzenetére


aerosmith
őstag

Nem tudtam én 4.2 ről frissítettem most. :DDD

(#3528) MR ME


MR ME
aktív tag

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy ha lecsatlakozik a Bluetooth-ról a karkötő, utána nem hajlandó visszacsatlakozni csak ha újraindítom a telefont?
2.4.0.32-es firmware van rajta és 4.7.0-s MiFit

(#3529) 10roz


10roz
újonc

Sziatok 2 napja hogy vásároltam okoskarkötöt de Mi smart band 4c de sajnos nem lehet be kapcsolni semmi re nem reagál mi lehet vele köszönöm szépen a választ

(#3530) vendingo válasza 10roz (#3529) üzenetére


vendingo
veterán

Tedd fel töltőre.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3531) 10roz


10roz
újonc

Fel lett téve a töltőre de sajnos hibás volt így ki cserélték most már jó köszönöm szépen a választ

(#3532) Vivi1997


Vivi1997
friss újonc

Sziasztok, megtaláltam a régen használt mi band 3-mamat,viszont új telefonom van már azóta, mi fit fiókot is újat csináltam és nem veszi be az órát. Rámegyek arra hogy gyári beállítások visszaállítása, erre elkezd rezegni a telefon és az óra ki is írja a kódot, viszont nem engedi beírni a telefonba. Valaki erre tud valami megoldást?
Köszönöm szépen a választ!

[ Szerkesztve ]

(#3533) Dluinet válasza Vivi1997 (#3532) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A régi MI fiókról előbb le kell választani.
Csak egy MI fiókhoz hajlandó csatlakozni.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#3534) Vivi1997


Vivi1997
friss újonc

Köszönöm!

(#3535) aerosmith válasza lócitrom (#3526) üzenetére


aerosmith
őstag

hali feltenném az 5.0 mifitet de a linkjeid már nem élnek. nincs már magyarítás miband 3ra?

(#3536) aerosmith válasza aerosmith (#3535) üzenetére


aerosmith
őstag

Na ezt a fórumot hivatalosan is halottnak nyilvánítom. :O

(#3537) Stylewars_kp válasza aerosmith (#3536) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Sajnos a support megszűnt az óra irányában úgy érzem. Ez úgy az összes xiaomi cuccra érvényes ami idősebb mint 2 éves.

(#3538) Stylewars_kp válasza Stylewars_kp (#3537) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Legyen ON is. Miért nem frissülnek az időjárás adatok? Eddig 3-4 óra alatt frisssült, de most nem frissül, csak azt írja, hogy szinkron szükséges.

(#3539) Diopapa válasza Stylewars_kp (#3538) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem tudom, nekem rendben van.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3540) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Üdv
Samsung telora Mi Fit-el az Istenért se csatlakozik. Nem látja a az alkalmazás. Ellenben a BT menűben lehet vele látni. Honor 8-ra ugyanez az simán látja és csatlakozna is.
Mi a baj? Elvileg minden engedélyt megkapott és factory is volt az órán. (kínai szöveget kiírva várja a csatit)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#3541) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Galaxy S9
Ez kimaradt. :)
Érdekes hogy ha a Bt menüben rányomok a csatira utána a Mi bandage látja de nem tud csatizni. Viszont ha lecsatlakozok vele akkor már nem látja.
A P30-ason is látja a Mi fit az órát. De az S9 véletlenül se.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#3542) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Sziasztok!

Lehet még valahol eredeti fekete karpántot kapni? A családban még fut egy ilyen karkötő, a gyári pánt elszakadt, az utángyártott meg nyúlik mint a rágógumi, úgyhogy vennénk egy eredetit, de nem találok sehol készleten.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#3543) Diopapa válasza Mosqu!to (#3542) üzenetére


Diopapa
addikt

Legutóbb én is már csak sötétkéket tudtam venni :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#3544) pcnet válasza Mosqu!to (#3542) üzenetére


pcnet
addikt

Szia!

Eredetit sajnos nem tudok, de MiJob teljesen jó. Aliról vagy eBayről. Tovább húzza mint a gyári és nem nyúlik, nem gagyi.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#3545) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Úgy tűnik lassan haldoklik a karkötőm.
10 napot sem tud egy feltöltötéssel.
Plusz egy két napja nem nagyon akar érzékelni az óra ha az ujjammal megbököm. Elvileg tavaly vettem amikor jött az ötös széria be. Létezik hogy ilyen gyorsan megadja magát?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3546) vendingo válasza mirci18 (#3545) üzenetére


vendingo
veterán

Nem jellemző az ilyen mértékű amortizáció. Én megjelenéskor vettem, és nagyon sokáig bírja.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3547) SyMbioTe válasza vendingo (#3546) üzenetére

Én is megjelenéskor vettem, még Aliról, azóta is működik családon belül, én Band 4-re váltottam.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#3548) mirci18 válasza vendingo (#3546) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a válaszokat.
Akkor sajnos megszívtam de rendesen.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3549) mirci18


mirci18
addikt

Itt a hiba:
[link]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3550) SyMbioTe válasza mirci18 (#3549) üzenetére

Erre esetleg megoldás lehet, ha beallitod, hogy kar felemelésre bekapcsoljon a kijelző.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#3551) mirci18 válasza SyMbioTe (#3550) üzenetére


mirci18
addikt

Ez sem ment.

De most meglepő módon egy feltöltéssel helyreállt az óra.
Úgyhogy öröm boldogság.
Az akku ugyanúgy merül de az nem zavaró.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3552) pcnet


pcnet
addikt

Az iOS-es Mifit kb egy hete másnak sem rögzít alvás adatot?

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#3553) pcnet válasza pcnet (#3552) üzenetére


pcnet
addikt

Ma már a lépésszámot sem szinkronizálja. :(

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#3554) pcnet válasza pcnet (#3553) üzenetére


pcnet
addikt

Szerk: Deaktiválva volt a Band a Mi Fitben. Ennek ellenére értesítést és hívást is jelzett. Most aktiváltam, de se lépésszámot, se alvás adatot nem szinkronizál. 0 lépés és nem áll rendelkezésre alvásadat. Megpróbálom a Zepp appal.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#3555) vendingo válasza pcnet (#3554) üzenetére


vendingo
veterán

Inkább a mibandage appot ajánlanám. Zepp se nagy eresztés.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3556) mirci18 válasza pcnet (#3553) üzenetére


mirci18
addikt

Nálam jelenleg csak az óra késik gyári appal.
Ha belépek az appba frissíti magát az óra.
Elég flusztrált vagyok miatta.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3557) mirci18 válasza mirci18 (#3556) üzenetére


mirci18
addikt

Azóta ugyanúgy késik az óra időről időre és ha bizonyos százalék alá merül a kijelzőt is nehéz életre kelteni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3558) MR ME


MR ME
aktív tag

Sziasztok!

Kicsit bele gabalyodtam a témák installálásába, vki le tudná írni nekem részletesen hogy hogyan tudok telepíteni? régebben már sikerült, de most vhogy nem akar menni, meg igazából leírást csak a frimware frissítéshez találtam, de az alapján nem sikerült a dolog...tudom sokszor előkerülhetett már a topikban a téma, de ha vki megtenné hogy szájbarágósan még1x leírná nekem, azt megköszönném :)

(#3559) pcnet válasza MR ME (#3558) üzenetére


pcnet
addikt

Szia!

A témák alatt a számlapokat érted? Csak mert mi band 3-on még nem lehet cserélni. 4-től jött be.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#3560) MR ME válasza pcnet (#3559) üzenetére


MR ME
aktív tag

Nem, a betűtípusra illetve a dátum kijelzésre gondoltam, abból van asszem 3 vagy 4 fajta, de közben már sikerült megoldanom a dolgot szóval tárgytalan :)

(#3561) flash-


flash-
veterán

sry ezt nem ide akartam pls mod töröld
koszi

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.