Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) B-L-A-C-K válasza otto1 (#398) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gondolom ez is olyan ha Mi Fit frissíti a karkötőt kuka lesz utána mint első verziónál ugye?

Értem ezt az alatt hogy kell szerezni majd egy Androidos telefont hogy vissza állítsd, vagyis nekem ez volt...

(#402) deadelon


deadelon
aktív tag

Sziasztok .Új frissítés után amit a teló felajánlott,és telepítettem a min ban 3 as karkötőm folyamatosan a csatlakoztassa a frissítéshez üzenetet küldi bármit teszek ha a telón keresem rezeg a karkötő viszont semmire sem hajlandó csak és kizárólag ezt nyomja "csatlakoztassa a frissítéshezˇ" pedig van !!!!

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#403) Gloob válasza deadelon (#402) üzenetére


Gloob
addikt

Ezért kell annak, aki módosított firmware-t, és MiFit - et használ, letiltani a Playon a MiFit automatikus frissítését!
Nagy baj nincs! Az előtted lévő HSZ-ben ott a videó.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#404) deadelon válasza Gloob (#403) üzenetére


deadelon
aktív tag

Ez idáig rendben de honnan a lófaszból tudom letölteni a zipp filet?a MIUI fórumba nem tudok belépni nem is értem miért kell,honnan lehet máshonnan letölteni???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

[ Szerkesztve ]

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#406) Gloob válasza deadelon (#404) üzenetére


Gloob
addikt

Nyugalom barátom! ! Holnap meg fogod kapni! Most pedig jó éjt!

Samsung Galaxy A52S

(#407) deadelon válasza Gloob (#406) üzenetére


deadelon
aktív tag

Megnyugodtam, még ha barátok nem is vagyunk de jó éjt. Ja és egy virtuális radeberger-re vendégem vagy!!

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#408) Gloob válasza deadelon (#404) üzenetére


Gloob
addikt

A miuihu fórumra mellesleg nem nehéz belépni, csak egy reg kell hozzá, és már lehet kérdezni, tölteni. Egyébként nézz a postaládádba!

Samsung Galaxy A52S

(#409) otto1 válasza B-L-A-C-K (#401) üzenetére


otto1
tag

A miui magyar fórumban már írtam, hogy nekem androidos telefonom van, (iphone nem nekem való) azzal csináltam meg a firm. frissítést. A nejem iphone mániás de tetszett neki a karkötő. (sokat sportol)
Arra vagyok kiváncsi, ha az app store frissíti az MI Fit-et újra tyúklábas lesz-e a Band, mert azt nem találtam meg, hogy hogyan lehet letiltani a auto frissítést.

(#410) Pistivi válasza otto1 (#409) üzenetére


Pistivi
tag

Szai

Én az aliról rendeltem , persze full kínait, az első párosításnál a Mi Fit frissitette is de full kínaira , aztán fel tettem az mi hr nevű appot, azzal át állítottam angolra, azóta angol. Jelenleg az Mi HR nevű app a magyar nyelvet nem támogatja de azt olvastam nemsokára az is benne lesz.
Miután az lett állítva az Mi Fit nem állította el a nyelvet.
IOS rendszeren voltam végig .

(#411) vendingo válasza B-L-A-C-K (#390) üzenetére


vendingo
veterán

Szóval, ha most rendelek egy "kínai" verziót, akkor azt a későbbiekben hivatalosan (mókolás nélkül) tudom full angolosítani?

Nem is értem, hogy miért nem lehet kapni eu verziót, miért nem bírják megcsinálni, gondolom jobban is fogyna, nekik meg kb 1 nap lenne összehozni a dolgot.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#412) B-L-A-C-K válasza Pistivi (#410) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez nekem nem megy valamiért. Eleve ha felrakom a MI HR appot, angol alapból, nyelvet nem tudok választani (vagyis nem találom lehetne), de nem áll át angolra ha aktiválom az app-ba a karkötőt. Akkor sem ha a telefon nyelvét angolra rakom...Viszont az megy most is hogy angol nyelven van a telefon, és Mi Fit-be belépek akkor angolra vált a karkötő, de ahogy visszarakom magyarra a telefont, és belépek Mi Fit-be átvált alap kínaira...

vendingo: Mókolás lehet kell neki, de csak egyszer gondolom.

(#409) otto1: Igen, újra gatya lesz...

[ Szerkesztve ]

(#413) Gloob válasza vendingo (#411) üzenetére


Gloob
addikt

EU Global verzió majd szeptember környékén várható. Egyszerű a történet. Első nekik a hazai piac! Mennyi ember él Kínában? Fogy az rendesen az EU nélkül is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#414) internetezoo válasza Gloob (#413) üzenetére


internetezoo
senior tag

Nem! Az EU előirja milyen szabvány szükséges az EUban való forgalmazáshoz. Ezért van a Globál változat. És nem a kínai lesz kiszolgálva a globál verzióval. A másik, hogy csak a kínai verzió Kínában működik az NFC mint Mi Pay fizetési lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#415) Janaboy


Janaboy
veterán

Sztem a kinai hivatalosan sose lesz angol..

Gondoljatok bele, h a bipbol is csak az international verzió tud alapból angolul.

Janaboy

(#416) Gloob válasza internetezoo (#414) üzenetére


Gloob
addikt

Most ezt a nem-et mire írtad nekem? Amiket Te felsorolsz, azt az én írásomban hol látod? Ki mondta, hogy a kínai lesz kiszolgálva a globál verzióval? Itt egy link:
https://geekdoing.com/threads/mi-band-3-global-version-photos.26/
Sajnálom, de mobilról írok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#417) chatran válasza Pistivi (#410) üzenetére


chatran
őstag

A MI HR-ben hol állítod angolra a Band nyelvét? Nem találok benne ilyen lehetőséget. Vagy ezt csak a fizetősben lehet állítani?

(#418) Pistivi válasza chatran (#417) üzenetére


Pistivi
tag

Szia én itt csak rá nyomtam , hogy install.
Igen fizetős .

(#419) B-L-A-C-K válasza Pistivi (#418) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja, így már más, megvettem most én is 1090Ft ha valakit érdekelne iOS-re, ennyit megért ha lehet vele mókolni és nem kell Andriod telefon hozzá.

(#420) Gloob


Gloob
addikt

Új infomáció a global Mi Band 3-ról. Igaz, hogy google fordítós, de tökéletesen érhető :
"További információ az FCC tanúsításról a hivatalos honlapon található: fcc.gov

Valószínűleg ez azt jelenti, hogy a Global Mi Band 3 verzió hamarosan megjelenik. Bár ugyanazt a firmware-fájlt osztja meg a "kínai" MB3-mal, a hardverek jelentéktelen változásokat okozhatnak.

Megtekintheti a Global Mi Band 3 belső és külső fotói oldalunkon: Teardown és External Photos

Emellett a tanúsító adatok hozzá lettek adva az aktuális 1.2.0.8 firmwarehez a Mi Band 3-hoz, ami megerősíti, hogy mind a kínai, mind a globális verzió ugyanazt a firmware-t és funkciókat tartalmazza."
Forrás: geekdoing.com

Samsung Galaxy A52S

(#421) TFSi válasza Janaboy (#415) üzenetére


TFSi
őstag

Én a Bangoodról rendeltem Kínából, és angolra állítva a telót, a Mi Band is angol lett.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#422) Janaboy válasza TFSi (#421) üzenetére


Janaboy
veterán

Igen, de nem fog kinalni sztem lehetőséget a nyelvválasztásra.

Janaboy

(#423) Pistivi


Pistivi
tag

Nekem a telefon magyar , mi Fit magyar, a mi band 3 pedig simán angol.

(#424) vendingo


vendingo
veterán

Rendeltem én is egy Band 3-at aliról :)
A band 2 is csak pár hónapja van meg, de sebaj, találtam már neki gazdát családon belül.

A band 2-t lecsatlakoztatom, utána csatlakoztatom a 3-at, és megy minden tovább a régi kerékvágásban?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#425) B-L-A-C-K válasza Pistivi (#423) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez a fizetős app tényleg jó, főleg ha majd lesz tényleg magyar nyelv is hozzá.

Vendingo: yes

[ Szerkesztve ]

(#426) Pistivi válasza B-L-A-C-K (#425) üzenetére


Pistivi
tag

A fejlesztő a geekdoing.com-rol szedi a romokat , ott már van magyar.

(#427) deadelon válasza vendingo (#424) üzenetére


deadelon
aktív tag

Nekem ment tovább igaz egy teló újraindításra szükség volt mert nem volt hajlandó leválasztani a 2 est.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#428) vendingo válasza B-L-A-C-K (#425) üzenetére


vendingo
veterán

Köszi.

deadelon: Ez legyen a legkevesebb. Elvileg pár nap múlva meg kell jönnie, Spanyolországból jön.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#429) novoszath


novoszath
senior tag

egy szamomra pozitiv dologrol szamolnek be hogy a band2 hoz kepest nagyon stabilan fogja a BT jelet ilyet nem tapasztaltam a telo font van a lakasba enmeg az utcan akkor is meg ossze van kapcsolva ez azert mar nagyszam :R :DD

esetleg masnak is van ilyen tapasztalata?

kinek milyen tapasztalata van eddig ?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#430) twi452 válasza novoszath (#429) üzenetére


twi452
senior tag

Én az akkuról tudok kellemesen beszámolni. 8 nap alatt esett le 60%-ra így, hogy rá hagytam a pulzusmérést és a Viber + Instagram állandóan löki rá az értesítéseket. Valahogy nem akar működni ez az egy app egy értesítést küldhet opció.. mindegyik jön egymás után akármit csinálok :)
Úgyhogy így nálam 2 hetet biztonságosan el fog menni egy darabig.

(#431) B-L-A-C-K válasza twi452 (#430) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kicsit jobban bírja az üzemidő mint Mi Band2-nél, úgy hogy tegnap angol nyelvvel szórakoztam rajta azaz lekapott olyan 8%-ot gyorsan, ezzel együtt 20 napja megy, és még 25% van benne, szóval nem rossz azért.

(#432) internetezoo


internetezoo
senior tag

Honorbuy: link

(#433) novoszath válasza B-L-A-C-K (#431) üzenetére


novoszath
senior tag

hol tudom megnezni hogy a toltes ota menyi ido telt el?

az app csak azt mutatja hogy a parositas ota hany % on van az aksi...

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#434) B-L-A-C-K válasza novoszath (#433) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Töltsd fel maxra, és utána irja fogja, nekem igy néz ki:

(#435) tabbycat


tabbycat
csendes újonc

Ha jól értelmeztem a akkor a global olyan lesz mint a kínai verzió?

[ Szerkesztve ]

(#436) internetezoo


internetezoo
senior tag

eMAG: link
Románia is csak globál változatot árulhatná. Az ukrán allo.ua weboldal előrendelést vesz fel mint az Alza.hu. Akkor az emagos kínai belpiaci?

(#437) Gloob válasza internetezoo (#436) üzenetére


Gloob
addikt

De hát ott van, hogy global verzió! Szállítás 10 napon belül, az is ott van. Tehát jelenleg nincs nekik, mert akkor azonnal szállítanák. Gondolom várják a global szállítmányt. Netes vásárlás, megveszed, ha nem az ami a hirdetésben van írva, van 14 napod a visszaküldése!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#438) internetezoo válasza Gloob (#437) üzenetére


internetezoo
senior tag

Azóta lement 2000 Ft-al. És nem volt ott a globál szó. A képes leírásban viszont lemaradt a globál szó. Visszatölteni nem tudom a régebbit.

[ Szerkesztve ]

(#439) ( V )


( V )
veterán

engem az érdekel hogy gyári, színes pánttal hol lehet kapni? (tudom, van egy csomó után gyártott kici ócó, de gyáriban eddig csak feketében láttam).

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#440) Gloob válasza internetezoo (#438) üzenetére


Gloob
addikt

Amikor én néztem, ott volt, és jelenleg is ott van. Global verzió! Ez a lényeg nem?

Samsung Galaxy A52S

(#441) internetezoo


internetezoo
senior tag

Az eMAG a Mi Band 3-t a dualstore.ro -tól veszi. Globál szót nem írja, de csak ilyet árulhat EU-ban. link kb. 11.760 Ft.
A magyar emagon pár órája még nem volt, hogy kiszállítás 10 napon belül, csak az, hogy nincs raktáron.

(#442) Gloob válasza internetezoo (#441) üzenetére


Gloob
addikt

"Xiaomi Mi Band 3 fitnesz karkötő, Globális Verzió, Bluetooth, Waterproof, Touch OLED 0.78 inchi, NFC, Pedometer, értesítések, Szívritmus, Fekete

kiszállítás 10 napon belül

15.948 Ft"
Az eMag magyar oldala jelenleg is ezt írja. Ő az eladó, az ő oldala a döntő, és nem az akitől beszerezni. Egyébként az eMagy is Romániában bejegyzett cég! De én befejeztem, azt csinálsz amit akarsz.

Samsung Galaxy A52S

(#443) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

iOS-t használók:

Frissült a Mi Fit app ezàlltal a karkatő is, igy újra kínaira visszállt. Mi HR app-al nem célszerű ezután újra angolra rakni mert Mi Fit-be belépve ujra frissül a krkötő és újra kínai lesz. Meg kell várni míg Mi HR app is frissül.

(#444) internetezoo válasza Gloob (#442) üzenetére


internetezoo
senior tag

Maga az eMag román cég és nem magyar. Az eMAG a hozzászólásom óta javította a leírást és árat.

(#445) internetezoo válasza Gloob (#442) üzenetére


internetezoo
senior tag

(#446) chatran


chatran
őstag

Nektek működik a Find Device? Nekem csak akkor, ha fut a háttérben a Mi Fit app. Ha bezárom, akkor nem találja meg a telefont.
Pedig a bt kapcsolat tuti megy, mert jönnek az értesítések. Ha kimegyek a telefon bt hatóköréből akkor megjelenik a kijelzőn az áthúzott bt ikon.
Nektek is csak akkor működik, ha fut a Mi Fit app?

(#447) sutszi


sutszi
veterán

Megjöttem a Band-ek . :C

Tegnap beüzemeltük őket. Visszaolvastam közben az utóbbi kb 100-150 hozzászólást, és telefonos appokban érzek némi zavart...
Az én telefonomra felment a Mi Fit app. Kapcsolódás, fw frissítés, resource frissítés és megy minden. Telefon angol, így a Band is angol. Eddig oké.

A párom telefonjára, felment a Mi Fit app. Neki magyar a telefonon beállított nyelv. Szintén kapcsolódás, fw frissítés és resource frissítés után megy minden. Band nyelve kínai. Eddig papírforma. Telepítettem a Mi Bandage appot is. Ezzel angolra állítva egy fokkal jobb lett a helyzet, de a Mi Fit miatt viszonylag sokszor bekeveredik a nyelv. Van, hogy full kínai lesz van, hogy vegyes angol&kínai... Ez sem teljesen váratlan viselkedés... Ha lehetne fixálni valahogy az angol nyelvet már az is jó lett volna, de így inkább ma délután megpróbálom feltenni a magyar fordítást... És itt jön a kérdés, hogy melyik módszer az ajánlott? Volt linkelve nemrég geekdoing féle megoldás. Ha jól értem, akkor itt a Playből települő Mi Fit-et nem kell felülvágni a módosított Mi Fit-el és ha később frissül akkor sem fogja visszaállítani a Band nyelvét?
De kirusz1 leírásában a Mi Fit-ből is kell a módosított verzió pedig a fenti módszerre alapul a dolog. :F Most akkor mivel érdemes próbálkozni ami a legjobb eredményt adja?

A fentiektől függetlenül Mi Fit és Mi Bandage appokon kívül van még amit használtok hozzá? Melyiket érdemes? A Bandage kicsit részletesebbnek tűnik.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#448) Gloob válasza internetezoo (#445) üzenetére


Gloob
addikt

"Ez egy pillanatfelvétel, ahogyan az oldal megjelent a következő időpontban: 2018. júl. 14. 21:34:46 GMT. Az aktuális oldal azóta meg is változhatott"
Ennyit erről. Ma július 31 van. Tehát nem pár óra, hanem pár hét. Pontosan 2. De mondtam már hogy befejeztem.

Samsung Galaxy A52S

(#449) vinczetibor válasza sutszi (#447) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Ha a telefonon a legújabb Mi Fit app ver. 3.4.4 van, akkor arra még NINCS magyarítás! Ha felraksz bármilyen régebbi magyarítást a karkötőre, akkor téglásítani fogod az új band 3-at.
Meg kell várni az új magyar firmware-t! Rajen már lefordította és remélhetőleg néhány napon belül elérhetővé válik.

(#450) sutszi válasza vinczetibor (#449) üzenetére


sutszi
veterán

Igen, jelenleg a Mi Fit 3.4.4 van fent. Ha Rajen publikálja az új verziót, az hová fog felkerülni? Geekdoingon keressem?

Ha már téglásítás. Van visszaút, vagy teljesen kukázni lehet a Band-et?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.