Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Nikaré válasza -secret- (#1100) üzenetére


Nikaré
őstag

Igen, plusz 990.- szállítás.

(#1102) CptAdamica válasza Nikaré (#1101) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez már nemzetközi verzió?

Megyen!

(#1103) -secret- válasza CptAdamica (#1102) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen.

(#1104) CptAdamica válasza -secret- (#1103) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi. Akkor inkább innen veszem meg. :)

Megyen!

(#1105) Nordik válasza -secret- (#1103) üzenetére


Nordik
őstag

Miből lehet megállapítani, hogy ez biztosan nemzetközi verzió? :)

(#1106) -secret- válasza Nordik (#1105) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#1107) Nordik válasza -secret- (#1106) üzenetére


Nordik
őstag

Köszi, itt sajnos nem követem őket. :)

Akkor összefoglalva mit is jelentene ez nekem? Gondolom NFC nincs benne. Ezen túl magyar nyelv alapból nincs is benne? Csak mokolassal megoldható? Viszont valaszthatok kínai helyett mondjuk angol nyelvet? A telefonom magyarra van állítva és szeretném is ha ezen maradna. :) Követem a topikot de már kicsit össze zavarodtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#1108) Paracelsus7


Paracelsus7
újonc

Sziasztok,

segítséget kérek.

a múlt héten jött meg a MI Band 3.

Párosítva lett iphone-al (Mi Fit). minden működik, kivéve a pulzus adatok (10 percenkénti mérésre van állítva) és az alvásmonitor adatok nem jelennek meg a Mi Fit-ben.

Az alvásnál és a folyamatos pulzusfigyelésnél is azt írja, hogy nincs szinkronizálva a karkötővel, hiába szinkronizálok előtte.
Mi lehet a gond?

(#1109) CptAdamica válasza Nordik (#1107) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha nemzetközi, akkor alapból Angol lesz a nyelve telefon nyelvétől függetlenül. Ha Kínai romos, akkor csak akkor lesz Angol a nyelve, ha Angol a telefon nyelve is, minden más esetben Kínai lesz.

Megyen!

(#1110) Nordik válasza CptAdamica (#1109) üzenetére


Nordik
őstag

Értem. Érdemes egyébként várni a hivatalos magyarországi Xiaomi webshop indulására? Ha minden igaz 1-2 hét és elindítják. Vagy ez egy az egyben ugyanaz mint amit ott kapok? Garancia stb? Sajnos nincs senki aki megvenné nekem üzletből Pesten és feladná nekem. :(

(#1111) -secret- válasza Nordik (#1110) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen, ezt kapod ott is.

(#1112) gyuri2008 válasza -secret- (#1111) üzenetére


gyuri2008
veterán

Az eustock-os árak alacsonyabbak mint a Lurdy Boltos árak.
Pl a redmi 6 39.900 Ft Lurdy ár 44500ft
A mi band 3 is olcsóbb.
Részemről felejtős lett a Lurdy bolt.

[ Szerkesztve ]

(#1113) Victoryus94 válasza gyuri2008 (#1112) üzenetére


Victoryus94
őstag

Eustock nem itthon van bejegyezve, eleve kisebb a teher rajtuk (20 vs 27% áfa...). Plusz itt fent kell tartani egy üzletet is (bérleti díjak, alkalmazottak, stb).

Persze mindenki ott veszi a dolgait ahol akarja. És megeshet hogy a haszonkulcsuk is nagyobb egy picit.
De ide be tud menni "bárki" megnézni, kipróbálni a termékeket. Ez sokaknak hasznos.Plusz van egy rakat Xiaomi termék, ami Eustockon nem kapható.

[ Szerkesztve ]

(#1114) Nordik válasza -secret- (#1111) üzenetére


Nordik
őstag

FB-n azt írja a Xiaomi, hogy valami CE jelolessel van ellátva a nemzetközi verzió ami idehaza kötelező. Vajon az eustock is ilyen jelöléssel árulja? :U

(#1115) Gloob válasza Nordik (#1114) üzenetére


Gloob
addikt

Ez a CE jelzés nem csak itthon, hanem az egész EU területén kötelező. Átment egy EU-s minőségellenőrzési eljáráson, megkapta a CE jelzést. Az EU-ban csak így adható el. Mivel az Eustock Szlovákiában bejegyzett cég, így igen!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#1116) xTech válasza Nordik (#1114) üzenetére


xTech
tag

Ne félj ennyire tőlük :)))) Nagyon is megbízhatóak, és kínai ROM-os terméket szerintem nem árusítottak még soha, mindig megvárták, amíg kapnak international verziót.

(#1117) KidT válasza Paracelsus7 (#1108) üzenetére


KidT
csendes tag

Mi fit-ben allitsd be surubbre vagy alvasfigyelesre.

(#1118) tonerz válasza gyuri2008 (#1112) üzenetére


tonerz
aktív tag

A Lurdyban masszív 300 ft-al drágább. :DDD
Én is ott vettem és nekem nagyon tetszik a bolt is, az értékesítők is nagyon profik, úgyhogy én már csak ott fogok vásárolni Xiaomit.

(#1119) Jim74 válasza tonerz (#1118) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szia!

A Lurdyban tényleg 9k-ért meg lehet vásárolni a Mi Band 3-at?

(#1120) -secret- válasza Jim74 (#1119) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#1121) oris válasza bagyulus (#1089) üzenetére


oris
aktív tag

Bekapcsoltad az opciót?

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#1122) Jim74 válasza -secret- (#1120) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R

(#1123) blade4


blade4
aktív tag

Sziasztok!

Ma jött meg a mi band 3-am az emagról, feltettem az appot, frissítette a szoftvert rajta , de hiába párositva van azt irja csatlakoztassa a frissítéshez.

Mit tudnék kezdeni vele?

(#1124) Stospam válasza blade4 (#1123) üzenetére


Stospam
tag

Válaszd le, párosíts újra (természetesen nem a Bluetooth menüben, hanem csak a Mi Fit-ben) és nézzük úgy :)

(#1125) blade4 válasza Stospam (#1124) üzenetére


blade4
aktív tag

Nem jó úgy se. :(

(#1126) Stospam válasza blade4 (#1125) üzenetére


Stospam
tag

Sajnos akkor: másik telefon; lemerülés utáni teszt; garancia.

(#1127) Stospam válasza blade4 (#1125) üzenetére


Stospam
tag

Találtam még egy post-ot erről, de nem értem, hogy ha tényleg az időjárás frissítéssel lenne csak gond, akkor miért ne mutathatna mást is a Band kijelzője :(
https://www.reddit.com/r/miband/comments/94re08/connect_to_app_to_update/

(#1128) Gloob válasza Stospam (#1127) üzenetére


Gloob
addikt

Ha csak az időjárás frissítéssel van baja, akkor be kell kapcsolni a GPS-t, hogy az alapján megtalálja a helyet, vagy a MiFitben ki kell kapcsolni az időjárás résznél a helyadatok automatikus beszerzése, és kézzel be kell írni a helyet. Aztán frissítés a MiFitben többször. Jó lesz az.
Egyébként a telefon BT menüjében sem árt leválasztani, sőt törölni a BT eszközök közül, és csak az appban párosítani, nem a telefonnal a BT menüben!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#1129) Janaboy


Janaboy
veterán

Kinai Globalverziósításáról még nincs semmi infó? :)

Janaboy

(#1130) Stospam válasza Gloob (#1128) üzenetére


Stospam
tag

Köszi, várjuk meg Blade4 reakcióját.

[ Szerkesztve ]

(#1131) Stospam válasza Janaboy (#1129) üzenetére


Stospam
tag

Szerintem csak a hivatalos magyarítással fog megoldódni és remélem hamarosan :)

[ Szerkesztve ]

(#1132) Gloob válasza Stospam (#1131) üzenetére


Gloob
addikt

Szerinted lesz valaha hivatalos magyar nyelv a Banden? Szerintem nem. A kínai verzióból sem lesz soha global. Miért is lenne? Mondjuk nem tudom hogyan fogják megoldani a frissítések kettéválasztását, de nagyon az az érzésem, hogy megoldják. Bár ne legyen igazam. Nekem is kínai verzió van, nem hivatalos magyar firmware-rel. Nagyon jól működik így.

Samsung Galaxy A52S

(#1133) Stospam válasza Gloob (#1132) üzenetére


Stospam
tag

Úgy, hogy az egyik fórumon olvastam, hogy a németek is így jártak a kínai változattal mint mi, azonban azóta kijött az a firmware melyben van német nyelv, és innentől mindegy, hogy global vagy kínai, ha a telefon németre van állítva.

Ja egy korábbi post-ban írtam, hogy a Lurdy-ban ígérik a magyar nyelvet, csak időpontot nem tudnak mondani.

[ Szerkesztve ]

(#1134) Gloob válasza Stospam (#1133) üzenetére


Gloob
addikt

Ez azoknál a nyelveknél működik, amiket a firmware támogat. Angol, német, orosz meg még nemtudom. Esetleg spanyol. De hivatalos magyar nyelvet soha senki nem ígért erre az eszközre. Te olvsstál róla esetleg, hogy igen?
Az ,hogy a Lurdy-ban mit ígérnek, azt ők tudják. Hivatalosan senki nem ígérte meg a Xiaomi-nál.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#1135) Janaboy válasza Gloob (#1132) üzenetére


Janaboy
veterán

Nem is hivatalosra gondoltam, állitolag az Amazfit bipnél is van ilyen, hogy lehet globálosítani és onnantól a global romokat frissiti hivatalosan a mi fit.

Janaboy

(#1136) Stospam válasza Gloob (#1134) üzenetére


Stospam
tag

Nem, csak egyszerűen nekiszegeztem a kérdést az eladónak :)

(#1137) Gloob válasza Janaboy (#1135) üzenetére


Gloob
addikt

De hát a Bip az nemzetközi verziós nem? Vagy volt belőle kínai is régebben? Lehet, nem tudom.

Samsung Galaxy A52S

(#1138) Stospam válasza Janaboy (#1135) üzenetére


Stospam
tag

Szerintem itt mindenki ugyanazt a ROM-ot kapja és egy olyan kapcsoló lehet benne átkapcsolva amihez a felületen keresztül nem lehet hozzáférni. Mivel még senki sem talált semmilyen hardver vagy firmware különbséget. Csak az ismert jelenségből tudjuk, hogy melyik verzióról van szó.
A vétel előtt is abból próbálja mindenki eldönteni, hogy melyik, hogy mit ír róla az adott oldal...

[ Szerkesztve ]

(#1139) Gloob válasza Stospam (#1136) üzenetére


Gloob
addikt

Oké, értem én, csak az eladó a kérdésedre mondott valamit, ami úgy gondolta, hogy téged megnyugtat. Ha esetleg nem így lesz, akkor sem tudsz vele mit csinálni. Nem vonhatod felelősségre, hogy ezt ígérte.

Samsung Galaxy A52S

(#1140) Stospam válasza Gloob (#1139) üzenetére


Stospam
tag

Igaz, magamból indultam ki.

(#1141) blade4 válasza Stospam (#1127) üzenetére


blade4
aktív tag

Köszi!

Ez alapján sikerült megcsinálnom.

(#1142) grizlisandor válasza grizlisandor (#898) üzenetére


grizlisandor
addikt

Már belgában van a MiBand3-am, nem gondoltam volna, hogy itthon ilyen hamar összekapják magukat. Haza garanciával jobban megéri kicsit drágábban szerintem.

(#1143) KamuMazsola válasza grizlisandor (#1142) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Azért ez relatív! Két itthoni árán kapsz kint legalább hármat, azért 33% nem kevés. Szerintem. Oké hogy csak pár ezer, de na!

Üdv.: KamuMazsola

(#1144) ReFleXx


ReFleXx
addikt

nah meg is jott a band 3 GB-tol, iszonyat gyors volt a posta, 8 munakanap.
nekem is hulyeskedett parositasnal, de azota minden fasza.
Kerdes, az ebreszto miert csak kb 5-10mpig rezeg? band 2-nel ez joval hosszabb volt

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#1145) spidersoft


spidersoft
senior tag

Üdv!

A band 2 homloka sík volt, így nem türemkedett ki a tokból, ez viszont domború, így azonnal karcolódik... létezik hozzá valami normális üveg? Mármint rendes üveg, mint a karórákon van, és nem polikarbonát, műgyanta meg hasonszőrű vackok.

(#1146) worxland válasza worxland (#1093) üzenetére


worxland
addikt

Ma jött meg.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#1147) grizlisandor válasza KamuMazsola (#1143) üzenetére


grizlisandor
addikt

Kezdjók ott, hogy internacional verziót hasonlítunk és jeleztem, hogy szerintem.
~7k Gearbesttől, 8,7k+szállítás Eustocktól. Cserébe magyar garancia, meg nem kell hetek várni.

(#1144) ReFleXx:
Magyarhonba kérted?
Az szép, mert én 2.-án rendeltem és sehol...

[ Szerkesztve ]

(#1148) KamuMazsola válasza grizlisandor (#1147) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem mindegy, mindenki ott veszi ahol akarja, de nekem a hazai garancia nem ér egy forint pluszköltséget sem!

A nemzetközi verzió is 25$.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#1149) vendingo


vendingo
veterán

Használja valaki a mibangage-t ébresztőnek? Nekem 5 nap alatt 3x nem ébresztett, vagy 40 perccel később jelzett. Eléggé gáz, teljesen random lett a működése a legutóbbi frissítés óta.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1150) Aethel


Aethel
aktív tag

Sziasztok!

Bocs ha már valaki kérdezte, rákerestem de nem találtam meg a választ.

Kompatibilis a Miband 2 karkötőkkel a 3-as? Vagy más a formája-mérete és nem. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.