Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Victoryus94 válasza NORBl (#749) üzenetére


Victoryus94
őstag

Milyen ékezetes bug-ra gondolsz?
Én ilyennel még nem találkoztam. (Csak a smiley-kat nem szereti)

(#752) TFSi


TFSi
őstag

Sajnos a hosszú magánhangzók is kérdőjelesek néha, simán lehet betűtípusfüggő. A @ karaktert sem szereti még.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#753) legenda007


legenda007
aktív tag

Sziasztok! A hívaskor a hívó nevét nektek ki jelzi?

[ Szerkesztve ]

(#754) Hunreal válasza legenda007 (#753) üzenetére


Hunreal
tag

Én is pont ma vettem meg és ebben a pillanatban vettem észre, hogy ez se jelzi ki a hívó felet (mint a band2), ha magyar az android. Tehát ha angolra állítod, akkor kijelzi. Viszont szerintem szedd le androidra az MI Bandage nevű appot, ami megoldja a problémát. Nálam ezzel már kijelzi. :)

[ Szerkesztve ]

(#755) legenda007 válasza Hunreal (#754) üzenetére


legenda007
aktív tag

Fent van az mi bandage, de még se jelzi

(#756) NORBl


NORBl
aktív tag

Alapból a band kínai, ugye? Hogy tudok rá angolt csapni? Minden funkció működik, úgy ahogy kell?

(#757) Victoryus94 válasza NORBl (#756) üzenetére


Victoryus94
őstag

Átállítod a telód angolra, és angol lesz. :)
Vagy: Olvass vissza.

[ Szerkesztve ]

(#758) vendingo válasza legenda007 (#755) üzenetére


vendingo
veterán

Be is kapcsoltad a funkciót, vagy csak telepítetted az alkalmazást?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#759) kirusz1 válasza NORBl (#756) üzenetére


kirusz1
őstag

Angolt úgy hogy a telod nyelvét angolra állitod.viszont lehet magyarositani a mi bandet

(#760) legenda007 válasza vendingo (#758) üzenetére


legenda007
aktív tag

Sikerült

(#761) Hunreal válasza kirusz1 (#759) üzenetére


Hunreal
tag

A módosított firmware megoldással?

(#762) kirusz1 válasza Hunreal (#761) üzenetére


kirusz1
őstag

Igen.

(#763) toome1985


toome1985
tag

Üdv Urak! Pár napon belül megjön a band 3-am és érdeklődnék hogy megoldható-e hogy magyar nyelvű telóval angol legyen a band és a sima playes appal menjen mi bandage nélkül. Valaki irt valami hasonlót egy force english firmware-e csak ugye azóta frissült az app is. Ha megoldható akkor valaki leírhatná mit hogyan. Köszi

(#764) NORBl válasza kirusz1 (#759) üzenetére


NORBl
aktív tag

Ezt olvastam, de úgy nem megy, hogy a telóm maradjon magyar, és valahogy upgradelem angolra?

(#765) internetezoo


internetezoo
senior tag

Színes alternatív, android appot egyelőre nem találtam: link

(#766) sutszi válasza internetezoo (#765) üzenetére


sutszi
veterán

Nézd, nincs veled bajom, de kicsit sok az szemét amit ide betolsz. A következőnél szólok a sötét zsaruknak, hogy neutralizáljanak és adjanak új emlékeket...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#767) xigris


xigris
őstag

Sziasztok! Ma érkezett meg a mi band 3,feltettem töltőre de semmi,hogy kapcsol be vagy hogy jelzi a töltést? :R

Közben elindult :B a fiamnak sikerült bekapcsolni

[ Szerkesztve ]

(#768) internetezoo válasza sutszi (#766) üzenetére


internetezoo
senior tag

Ez egy fórum. Szabályba nem ütközik. Nem írta senki, hogy milyen márka, csak a kinézet ugyanaz. Vagy az adott termékről információ. Keresd fel a természetet, szedd össze az eldobott a szemetet, hallgasd a madárcsicsergést.

[ Szerkesztve ]

(#769) KamuMazsola válasza internetezoo (#768) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ennek jobban itt a helye!
A gearbesten HKBAND kuponnal 25,99$ a band3.

Üdv.: KamuMazsola

(#770) Gloob


Gloob
addikt

Akit érdekel megvan az 1.5.0.2 FW magyar verziója. A miuihu fórumon megtalálható! Nálam működik! Tehát jó! és megoldható!

Samsung Galaxy A52S

(#771) timirosicka


timirosicka
tag

Sziasztok.
Elöször is köszönöm mindenkinek a választ,végül megrendeltem és már meg is jött.Két kérdésem lenne vele kapcsolatban,most nincs idöm vissza olvasni.
Mi fit már fent van a mobilomot,párositottam is,vibrál,ha hivásom van,de a hivó nevét nem irja ki.Ezt hol tudom beállitani,mert sehol nem találtam.

Mi Banage-t is felraktam a mobilomra,de nem tudom párositani a karkötövel.Segitsetek,hogyan kell.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#772) Gloob válasza timirosicka (#771) üzenetére


Gloob
addikt

A Bandage jobb felső sarokban van egy kis zöld kereső ikon. Arra bökve megkeresi a karpántot. Csatlakoztatva, nincs párosítva. Ezt fogja kiírni! Úgy már jó.
A MiFitben kapcsold ki a hívás kezelést, a Bandagében pedig kezeld azt. Engedélyeket add meg neki a beállításoknál!

Samsung Galaxy A52S

(#773) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Xiaomi Mi Band 3-at vettem + 2PCS Screen Film. A 2PCS Screen Film megvan. De nem adtak olyan kendőket mint ami itt van a videón. Egy kis papírlapon kaptam 3 kék színű matricát. Egy nagyobb matrica "Dust-absorber" felirattal és két vékony csík "Guide Sticker" felirattal. Ez komoly? Ezek olyanok mint valami egyszerű öntapadós papír matricák. Ez tisztítja meg a képernyőt?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#774) vendingo válasza tknof1871 (#773) üzenetére


vendingo
veterán

Ezeket a kendőket kapásból kiszoktam dobni. Valamikor száraz a nedves törlő a csomagolásba, kaptam már olyat is, ami csak maszatolt, szerintem simán csak vizes volt.

Nekem van itthon mikrószálas törlőm, arra pár csepp ablakpucoló, végül szárazra törlöm, aztán megy rá a fólia.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#775) tknof1871


tknof1871
őstag

A karkötőnek szükséges állandóan csatlakozni a telefonhoz? Ugye nem? Tárolja az adatokat és amikor kapcsolódni tud a telefonhoz akkor BT-n átküldi őket. Mi a korlát? Meddig lehet megszakítani a kapcsolatot a telefonnal?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#776) sharp4 válasza tknof1871 (#775) üzenetére


sharp4
őstag

Nem szükséges mindig. A korábbi verziók 10 napig tudták tárolni az adatokat. Valószínűleg ez is tud ennyit, ha nem többet..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#777) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Üdv!

Kínai verzió érkezett most nekem. Amikor még megrendeltem, akkor kb. 2 kattintásból lehetett magyarítani, most meg nézem, hogy alakalmazásokat kell telepíteni, meg mókolni...nem vagyok boldog. Az lenne a kérdésem, hogy ha végigviszem a magyarítást, akkor normálisan fog futni a Mi Fit-el?

Mert nekem van egy Mi Scale-em is, így ha ehhez valami mókolt alkalmazás kell és nem megy a Mi Fit-el, akkor megcseszhetem az egészet, mert vagy a mérleget, vagy ezt nem használom...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#778) Gloob válasza TazLeacher (#777) üzenetére


Gloob
addikt

Nekem most a magyarított 1.5.0.2 FW van a playos 3.4.6 MiFittel, és működik. Ennyit tudok mondani.

Samsung Galaxy A52S

(#779) TazLeacher válasza Gloob (#778) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#780) Gloob válasza sharp4 (#776) üzenetére


Gloob
addikt

Csak egy kérdés! Ha nem csatlakozik állandóan, akkor az értesítéseket, hívást hogyan jelzi? Az oké, hogy az aktivitást megjegyzi, de az elmulasztott eseményeket már nem. Azok vagy valós idejűek, vagy el lehet felejteni.

Samsung Galaxy A52S

(#781) sharp4 válasza Gloob (#780) üzenetére


sharp4
őstag

Akkor kapcsolódik, ha szükséges. Ha értesítés van, akkor kapcsolódik. BT4.0 sajátossága, nem szükséges folyamatos kapcsolat.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#782) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Itt is egy jó ár: link
Ha valakinek jó kinából fele-harmada áron mint itthonról.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#783) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Teljesen lemerült akkumulátorral kaptam meg. Ha hosszú élettartamot akarok akkor ezt most úgy kell használni, hogy most feltöltöttem 100%-ra akkor merítsem le addig amíg kikapcsol? Aztán még ötször vagy hatszor csináljam meg ezt a ciklust, töltsem 100%-ra merítsem le amíg kikapcsol?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#784) KamuMazsola válasza tknof1871 (#783) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nem kell semmi ilyen hókusz-pókusz, töltsd fel és használd!

Üdv.: KamuMazsola

(#785) oris válasza Gloob (#780) üzenetére


oris
aktív tag

Az elmulasztott események jelzésére is van lehetőség. A Tools & Mi Band program alkalmas erre. Ráadásul ennek a programnak a használatával is angolra változik miband nyelve.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#786) sanyi78


sanyi78
újonc

Sziasztok.
Ez az egyik kinézettem a feleségem részére.Olyan kérdésem lenne,hogy kicsi,vékony csuklója van,illene neki ez a karkötö?Sajna élöben nincs lehetöségem megnézni,mert nem lehet venni a környékünkön.

Alvás monitotozás mennyire pontos?Ez lenne neki a legfontosabb funkció.

Ha elmegy biciklizni,nem indit el semmi programot,csak a kezén van,akkor automatikusan felismeri a karkötö,hogy bringázott vagy sétának számitja?

Köszönöm

(#787) Victoryus94 válasza tknof1871 (#773) üzenetére


Victoryus94
őstag

Gondolom, véletlenül kimaradt. Egyszer én is jártam így telefonos fóliával.
A (nagyobbik) tapadós matricát csak a végén szoktam használni, hogy az esetlegesen rászálló porszemeket eltávolítsam felrakás előtt / a kisebbnek én nem sok hasznát veszem.

(#788) krizmo_ válasza sanyi78 (#786) üzenetére


krizmo_
addikt

Üdv,

Nem ormótlan nagy, nekem is vékony csuklóm van és nem mutat rosszul.
Ha nem indít el tevékenységet, akkor alapból mindent gyaloglásnak vesz (lépéseket számol). Biciklizés/taposógépezés stb.. (minden olyan mozgásformánál, aminél a keze nem mozog) nem mér.

Az alvásmegfigyelés egész jó, bár néha kicsit pontatlan.

(#789) vendingo válasza krizmo_ (#788) üzenetére


vendingo
veterán

Az alvásfigyelés eléggé rossz. Felkelek az éjszaka közepén WC-re, utána feloldom a telefonom valamiért (pl. értesítést jelez), a band meg úgy érzékeli, hogy már ébren is vagyok. Hiába alszok vissza, mert még csak hajnali 4 van, a band szerint már nem alszok. A másik, hogy asszem ha reggel 7 után fekszek le, akkor nem is kezdi el az alvásfigyelést, na meg a délutáni szundikálást se méri.
Nekem ez fájó pont, mert 3 műszakban melózok, sokszor 8 után fekszek le, délután is szundítok egyet, a band meg semmit nem mér azon a héten.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#790) Victoryus94 válasza vendingo (#789) üzenetére


Victoryus94
őstag

Ez eddig is így volt... Xiaomi mérnökei mindig este 8-kor fekszenek, és 6-kor kelnek. Így el se tudják képzelni, hogy olyan személy használja a "Band"-et, aki aki délután alszik, vagy reggel fekszik le.
Viszont nekem, ha felkelek 4 körül, és elalszom, csak jelzi hogy voltam ébren. Neked valamiért úgy érzékeli, hogy már aktív vagy, és nem látja hogy pihensz.
Be van kapcsolva az éjszakai pulzusmérés?

[ Szerkesztve ]

(#791) vendingo válasza Victoryus94 (#790) üzenetére


vendingo
veterán

Megy éjjel is a pulzusmérés, de ha feloldom a telefont, csak akkor kapcsolja ki a monitorozást.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#792) Victoryus94 válasza vendingo (#791) üzenetére


Victoryus94
őstag

Érdekes, én az egyik nap legalább fél órát messengereztem fél 4 körül... meg voltam mosdóban, inni, stb. Sajnos mostanában rosszul alszom. De eddig nem fordul elő ilyen.

(#793) sutszi válasza vendingo (#789) üzenetére


sutszi
veterán

Mostanában rendszeresen felkeltem éjszaka...mászkáltam, ittam, mosdó...aztán semmi sem jelent meg ebből az alvásfigyelőben. De ma hajnalban felkeltem, és 30 percig nem tudtam visszaaludni. Az most benne volt a mérésben. Elég hektikus a pontossága.

Én a pulzusmérést figyeltem, hogy valamiért nem tudok vele 47-nél kisebb pulzust mérni. Omron vérnyomásmérővel (felkaros) meg simán méri azt is. Van aki már mér kisebb értéket?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#794) gyuri2008 válasza sutszi (#793) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én mértem már 45 is.

(#795) trobi28


trobi28
addikt

Tervezem egy ilyen eszköz beszerzését. Értesítés esetén hány sorba tudja kiírni a szöveget? Pl egy messenger üzenet esetén.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#796) Victoryus94 válasza trobi28 (#795) üzenetére


Victoryus94
őstag

Lehet lapozni... 6 sor van egy képernyőn.
Viszont elég zavaró/szokni kell, ahogy tördeli. Inkább arra jó, hogy lásd, érdemes-e emiatt előkapni a telót vagy nem :)

A legfelső sorban jelzi hogy "Messenger üzenet"
Az első sorban a küldő nevét (ha túl hosszú, akár 2 soros is lehet).
A Smiley-kat alapból nem kezeli - Kép/Gif/video küldés esetén írja hogy "XY videót küldött"

[ Szerkesztve ]

(#797) trobi28 válasza Victoryus94 (#796) üzenetére


trobi28
addikt

Szuper, köszi 🙂

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#798) sutszi válasza gyuri2008 (#794) üzenetére


sutszi
veterán

Köszi a visszajelzést. Kb egy időben mérve Omron mért 45-öt, a Band meg 47-et. Persze ezt nehéz tényleg jól szinkronban mérni... De amúgy sem nehéz megzavarni a Band-et.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#799) tknof1871 válasza krizmo_ (#669) üzenetére


tknof1871
őstag

Sajnos napfényben semmi sem látszik belőle.
Üdv! Pontosan. Előbb néztem a napfényben és semmi sem látszik belőle. Azt hittem elromlott. Ez így katasztrofális. Becsapva érzem magam.
Ez a kijelző csak lakásban, épületben, és borús időben használható.
Több tesztvideót megnéztem és erről sehol se volt szó. A Tech2.hu azt mondja jobban látható napsütésben mint a Mi Band 2. Valahol mélyen belül felsírtam. Semmi sem látszik belőle a napsütésben. És ez ráadásul egy fittneszkarkötő. Az a normális ha a szabadban használják a napsütésben. Csak rá ne kelljen nézni? Ez hogy???

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#800) SyMbioTe válasza tknof1871 (#799) üzenetére

Nem tudom, én pl. napsütésben ha nincs rajtam napszemüveg akkor nagyjából látom, le tudom olvasni a kijelzőt.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.