Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/30/491958_fdx7zyrlo9jvholz_banner2_3.png

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#642) sutszi válasza Gloob (#640) üzenetére


sutszi
veterán

Akkor vegyük az én példám. Oneplus 3 egy töltéssel 2 munkanapot elketyeg úgy, hogy a második nap estére 30-35% marad benne átlagosan. Amióta van a Band és csak kb délután 5-től aktív rajta a BT a második nap végére 15% alá esik a töltöttség. Szóval elég szembetűnő a különbség...

Az, hogy nálad a teljes fogyasztás 3-5% a BT teljesen irreleváns mert nem ugyanolyan telefonunk van. Ráadásul neked 4100mAh az akku, míg nekem 3000mAh. krizmo_ Oneplus 5-el 3300mAh-ból gazdálkodik. Nagyon nem mindegy mennyit is eszik a BT.
Egyébként így is van egy tippem, hogy nem bír ki 2 napot a telód.

A másik téma, hogy a BT önmagában csak egy adatkapcsolati technológia az megint más kérdés, hogy az egyes szoftverek hogyan használják. A Mi Fit is kér enni rendesen, de arról legalább azt lehet elmondani, hogy a gyári API szerint működik. Mivel a Band API-ja zárt, ezért 3-at tippelhetsz, hogy a Mi Bandage hogyan képes működni a Band-el... Amennyire hallottam reverse engineering-el visszafejtették a Mi Fit egy nagyobb részét, és amit lehetett azt átvettek belőle, de azért látszik, hogy nem patent a működés. És amíg nem nyitják meg az API-t addig csak ilyen hákolt megoldások lesznek. A BT LE szabvány azért nem a sebességre lett kihegyezve ez tiszta sor, és ezért a Mi Fit is lassan szinkronizál be. De a Bandage látványosan lassabb volt nálam ezért is töröltem le végül. Nem volt türelmem kivárni mindig a hosszú másodperceket mikor csak gyorsan akartam valamit. A felület is kicsit prosztó.. bár ez erősen szubjektív vélemény.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.