Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#42451) Guitar14 válasza ρσгτσ (#42449) üzenetére


Guitar14
senior tag

Valszeg T1-től T5-ig valamelyik [link] , biztos csak ott áll a családnál valahol elbújva raktárban, garázsban és majd 10 év múlva "barn find-olod". Manapság aranyáron mennek. :D Nekem is volt egy 65-ös, év elején eladtam alkatrésznek mert szegény nagyon le volt harcolva és nem érte meg ráköltenem egy autó árát, hogy forgalomba tudjam helyezni és használni. Pedig az volt a tervem vele: [kép]

Prowler: Köszi, balról jobbra:
Jawa 207 "Babetta", Jawa 223.200 "Mustang", Simson S51-N, Simson SN4-2 "Star", MZ TS-125 (ez utóbbi csak javításra van amúgy nálam sajnos de majd hasonlót biztosan veszek egyszer még :B )

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#42452) homerhamm válasza Guitar14 (#42448) üzenetére


homerhamm
addikt

Jajj de szépek, pedig nem vagyok olyan nagy motorrajongó. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42453) ρσгτσ válasza Guitar14 (#42451) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Valahol tuti. Volt még azt hiszem oldalkocsi is. Legalábbis ilyen emlékeim vannak (képekről). Még pár éves koráig anyum abban utazott. Aztán célszerű volt autót venni.

Én inkább 4 kerekes vagyok. 2 évvel ezelőttig volt egy újonnan vásárolt vaj színű Lada Samara -juk. Garázsban tartott, pár 10 ezer kilométerrel, gyönyörű fényes kasztnival. Nem egy nagy cucc, de az emlékek miatt azt akartam kicsit felújítani. Aztán más dolgok lettek fontosabbak. :) Csak a kerékívekben volt egy kis rohadás.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42454) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#42418) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Klasszik Zsadi hozzászólás :DD

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#42455) bLaCkDoGoNe válasza philoxenia (#42424) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hát, akkor fizikailag lehetetlen, hogy találkoztam volna vele. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#42456) ρσгτσ válasza Guitar14 (#42451) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah most nézem, végül vettél Xbox 360 -at? Most nézegetem őket én is. NFS Carbon miatt (IS) kell.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42457) Guitar14 válasza ρσгτσ (#42456) üzenetére


Guitar14
senior tag

Ahha vettem, nagyon szuper. Azóta (mondjuk most az elmúlt időben nem sok időm volt játszani) de csak a 360 ment és azon is a carbon. :D
6 játék volt hozzá NFS Carbon, ProStreet, Run, MostWanted('12), Forza Horizon1, DiRT1
És 1 hónapja vittem végig a másik 360-amon a 2005-ös MostWantedet, most a Carbont akartam csak német nyelvű :( De azóta neten vettem angol nyelvűt és még 3 másik játékot is. :D (németeket meg hirdetem itt HA-n de lehet ajándékozom majd valakinek mert nem nézik ami nem is csoda)
Esetleg ha érdekel német nyelvű Carbon - ingyen neked adom, ha "kannichtssprechendajcs" akkor meg írj és küldök linket hol vettem a carbont mert nem egy gyakori a használtpiacon 360-ra.
Egyébként szerencsémre a fényes felületi kissebb karcokon kívül a gép teljesen hibátlan és egy Deákért megérte, ráadásul még egy "Chrome Black" kontrollert is kaptam ajándékba ami kicsit foglalkozós.

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#42458) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#42454) üzenetére


Zsadi
őstag

Most miért mondod? :D
Repnapon is termeltük anno a malatát.. jó.. Te nem :)
Repnapra visszatérve, szerintem nekünk is kimarad .. :(
De lassan egy hete már repnap van itt egész nap, jönnek mennek a kötelékek, gyakorolnak, a kertből is látom :)

(#42459) ρσгτσ válasza Guitar14 (#42457) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Felirat német benne, vagy a hang is?
Pont ilyen játékokat/lemezeket akarok én is venni. :)

Kontrollerre láttam Alin egész jó burkolatokat, ha nem fontos annyira az eredeti.

Teljesen jó ár ezért a csomagért.

Szerk.:
Német nyelv egyébként kis túlzással megy, de hallgatni nem bírom. :DDD

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42460) mike1334 válasza Zsadi (#42458) üzenetére


mike1334
veterán

Repnapra napok óta nincs jegy, kolléga akart venni, de nem sikerült már.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#42461) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#42458) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Meg is pirultunk szépen, mint a sörrel locsolgatott malac. :D
Mondjuk annak kicsit tényleg könnyebb, aki a kertjéből nézheti a műsort :)

#42460 mike1334: Ahogy nézem szombatra fogytak el a jegyek, vasárnapra még lehet venni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#42462) Zsadi válasza mike1334 (#42460) üzenetére


Zsadi
őstag

Igen, vasárnapra még lehet, előbb néztem én is.

bLaCkDoGoNe: azért nem olyan mint a helyszínen sajnos..bizonyos részek takarásban vannak.
Ahogy nézem most nem lesz olyan malacpirító idő...hogy megsültünk akkor :)

(#42463) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Ki van ez találva.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42465) Guitar14 válasza ρσгτσ (#42459) üzenetére


Guitar14
senior tag

Sajnos full német minden IS. Nincs más opció.

A kontroller [kép] burkolata tök szép (apró karcokat leszámítva)
Elemtartó fehér, azt majd veszek feketét meg analog kupakokat is mert ezen már olyan van mint a One-on. De a nagyobb baj az, hogy LB nem kattog és nem is reagál valszeg letörött a mikrokapcsoló belül és a két stick úgy lötyög mint egy Ikarus 200-as váltója.
Majd ha egyszer szembejön velem egy küllemre leharcolt de belül jó (nem létezik ilyen) kontroller vagy egy általánosságban jól működő, viszonlag jó árú (nem, ilyen se létezik) kontroller, akkor majd kicserélem az alaplapot mert meg szeretném csinálni, tetszik.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#42466) ρσгτσ válasza Guitar14 (#42465) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ingyen nem kell. :D Fizetek érte, illetve megveszem mindkét lemezed. Írok mindjárt privátban.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42467) frankdelgado válasza Carlos Padre (#42444) üzenetére


frankdelgado
őstag

Elismerem, kratos tényleg kemény, hogy egy szál cicifixben nyomja a kemény télben, de egy plazmagránát kicsit megritkítaná a szakállát.... :)

(#42468) ProEvoFan válasza frankdelgado (#42467) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:DDD
Ez most jó volt.

(#42469) homerhamm


homerhamm
addikt

Ma volt lehetőségem kipróbálni egy teszkós autóversenyzős autómatát 200 forintért. Hát nem egy Forza, az biztos. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42470) Carlos Padre válasza frankdelgado (#42467) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem hiszem, hogy jo otlet lenne a szakallaval szorakozni. Kinez utana egy kurvanagy nyakleves. :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#42471) Micsurin


Micsurin
nagyúr

A Hogwarts Legacyben volt már valami hír arról, hogy mi is lesz a főbenjáró átkokkal?
Az első videókban ugye előkerült az Avada Kedavra de sehol semmi infó arról, hogy QTE vagy boss etc helyzetekben kerülhetnének elő.

Redditen is csak találgatásokat találni. :(((

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#42472) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Előbb egy csajszi (25-30 közötti lehet, elég dögös) 2x úgy beküldte a bordó autó elejét a bokorba, hogy rossz volt hallgatni a recsegést. Összesen 3x tolatott vissza az útra, mire sikerült neki beállni....illetve eltalálni a távolságot. Két oldalán amúgy nincs autó.

#megkímélt
#nőitulajdonostól

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42473) homerhamm válasza ρσгτσ (#42472) üzenetére


homerhamm
addikt

Ügyes. :D A másik kedvencem mikor valaki a járdára parkol. Itt a pesti agglomerációba ez mindennapos.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42474) Prowler válasza ρσгτσ (#42472) üzenetére


Prowler
senior tag

Biztos bekapcsolva volt a csajnak az Eco mód. ;]

Veremivadék Undorkutya

(#42475) ρσгτσ válasza homerhamm (#42473) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én ha akarnék se tudnék felállni egy csomó járdára, nagyon lent van az autó eleje. Mondjuk nekem nagyobb problémám az, hogy sokszor úgy érzem Trabant -okra vannak méretezve a parkolóhelyek. :D

Prowler:
Céges Opel -ben (1 éves) az elején még használtam az ECO módot, aztán rájöttem van amikor többet fogyaszt, mint normálban. :D Dugóban meg nem állok, ott vannak a kis utcák.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42476) Prowler válasza ρσгτσ (#42475) üzenetére


Prowler
senior tag

Nekem még sosem volt olyan modern autóm, hogy ECO mód legyen benne. :P
Nem tudom milyen motoros neked a céges, de ha valaki 3 hengeres benzines, na arra ráküldeni az ECO módot az tényleg büntetés. :D

Veremivadék Undorkutya

(#42477) ρσгτσ válasza Prowler (#42476) üzenetére


ρσгτσ
őstag

1.5, de igazából (majdnem) mindegy milyen motor. Bárhogy néztem. Vettünk tavaly egy Movano -t is. 2018 -as évjárat, de szalon autó. Ja és nem mellesleg - vagy tulajdonképpen - az egy Renault Master. Abban is van ECO gomb. Pont annyit is ér.

Amúgy az én autómban sincs ECO, 2012 -es évjárat. Viszont vannak számomra sokkal hasznosabb funkciók. Ami persze nem környezetbarát...mint pl. az állófűtés.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42478) Prowler válasza ρσгτσ (#42477) üzenetére


Prowler
senior tag

Érdekes dolog ez a környezettudatosság is... Egy ilyen mai modern Euro6D benzines simán benyel 8-9 lityót városban, főleg ha SUV... Egy régi Euro4 dízel meg 5 literből is eljár. Persze részecskék stb, de azért na...a CO is számít nagyon.
Habár amúgy sem az autók fogják a bolygót megmenteni, azt az orbitális mennyiségű repülőt kéne lecsökkenteni kissé...de ez már más téma.

Volvod van esetleg? :) Azokban gyakori az állófűtés.

Veremivadék Undorkutya

(#42479) ρσгτσ válasza Prowler (#42478) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Renault Laguna III. Francia "belpiacos" verzió.

Ez a fajta, csak kombiban. Mert több külső volt a 3 -as számozásból, ahogy teltek az évek:

EURO5. Országúton 4-5 között fogyaszt. Ideálisabb szakaszon van amikor 3.5 környékére is lemegy. Néha alá, néha fölé. Városban 5.5-6.5 között szokott nálam. Autópályán 150 felett azért inkább 6-7 között a reálisabb.

Szerk.:
Egyébként volt olyan céges Ford Focus -om a 2000 -es években, ami simán 10 liter felett evett külterületen légkondival. Motor meg gyenge volt benne, mint a harmatos reggeli kutyafing.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42480) Prowler válasza ρσгτσ (#42479) üzenetére


Prowler
senior tag

Jó választás :) Nagyon szép autó, főleg kombiban. Nekem most jelenleg Mégane 2 van, de volt már előtte Clio 2-őm meg egy Mégane Williams kupém is. Pedig eleinte nem is akartam francia autót. 😆

Hát ja, a Ford az ilyen. Nekem is volt 2 Focusom, 1.6 benzin, 2002-2004. Városon kívül 7.5-8 liter, városban 9-10. Nem valami gazdaságos kocsik.

Veremivadék Undorkutya

(#42481) ρσгτσ válasza Prowler (#42480) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az a baj, hogy jópár éve bevett gyakorlat kis motorral szerelni olyan autókat, amiket egyáltalán nem kellene. Ráadásul nem is a legkiválóbb minőségről beszélünk. :D Csak azért, hogy lejjebb legyen az adott típus padló ára.

Én elég sok márkát és típust vezettem. Különböző céges autók mellett a saját autók is mindig megmaradtak. Volt olyan autó is, amivel kigurultam a szalonból és majdnem hogy az első saroknál megállt...aztán annyi is volt neki. Vagyis nem tudom mi lett a sorsa, mert elég hamar kárpótoltak egy másikkal, ajándék extrákkal. :D Márkát inkább nem írom le. Ezek után nem is lenne korrekt.

Nincs a francia autókkal több probléma, ha tudod mit kell venni. Mert azért az való igaz, hogy korábban sokat tettek a rossz megítélésért. Nekem is volt Clio 2, ott a trágya elektronikával szenvedtem rendesen. Viszont nem túl jellemző rájuk a rohadás.

Renault -nál amúgy az a legnagyobb baj, hogy rohadtul nem értenek hozzá a szervizek. Egy kezemen meg tudom számolni hány hozzáértő hely van Budapesten. Plusz kamuznak is elég rendesen.

Az a kisebbik gond, amikor nem cserélnek szűrőket. Pedig az is elég nagy kárt tud okozni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42482) Guitar14 válasza ρσгτσ (#42477) üzenetére


Guitar14
senior tag

Céges autóval szólnék hozzá ehhez. Dacia Duster. Pályán tolom az ECOt azon kívül nem mert előzésnél egyenlő a halállal. :D 1.5 dci terepgumival meg mondjuk most épp valami betegeskedése is van hogyha nincs meg a fordulat akkor kb 50 lónak érződik.
De egyébként az ECO mód szimplán csak annyi kb. hogy kicsit visszafojtja az autót. Mintha a gázpedált nem nyomnád annyira, nem sok különbség van a végén a fogyasztásba egyébként.

Szerviz meg na.. ahol van a cégünk ott márkaszerviz se orvosolta azt amikor x km sár után elszállt a négykerékmeghajtás merthogy beázott. Mindegyik céges dustert horduk szervizbe állandóan 4 kerék gonddal éa ahogy maszek szervizre váltottunk utasításunkra ősszekókányolták kicsit a kábeleket aztán azóta szuper. Szűrőt szerencsére eddig csak egyszer vettük észre hogy b*szták cserélni azt is azért mert nem ment az autó és kiszedtük, tele volt dzsuvával a sok gaz miatt amit bekapott úgy hogy az előtt volt olaj és szűrőcseréken túl egy hete. (mondjuk ezt nem márkaszerviz csinálta)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#42483) ρσгτσ válasza Guitar14 (#42482) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Többet is fogyaszthat, mert automatikusan jobban fogod nyomni a pedált. :D Vagy ugyanott tartasz. Cserébe még a derekad is szétmegy, mert valamiért az emberek ilyenkor szeretnek előre dőlni. Mintha jobban menne tőle az autó. :D Én is ezt csináltam.

Én két hónapig szenvedtem 1 problémával...időszerű lett volna már az üzemanyagszűrő cseréje. Azt hittem ez megtörtént, de mint később kiderült szó sem volt róla. Közel 1 tucat szervizben jártam és nem tudták megmondani mi a probléma. Mert ennek köszönhetően lehalt az 1 -es henger befecskendezője is. 2 kilóba fájt a javítás egy kb. 13 ezer forintos alkatrész cseréje helyett.

Szerk.:
Amúgy lehetett volna ennél rosszabb is. Pl. ha dobhatom a kukába a motort.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42484) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Napi szar...ami sajnos valóság. LoL :D
Kínában már csak heti 3 órát játszhatnak a fiatalok online videójátékokkal [link]
Ezt hogy a francba ellenőrzik?Kb sehogy.

(#42485) homerhamm válasza ProEvoFan (#42484) üzenetére


homerhamm
addikt

Szemetek ezek a kínaiak az biztos... Tudok olyan kínai éttermet ahol még a higénia se volt betartva.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42486) RudY válasza ProEvoFan (#42484) üzenetére


RudY
addikt

hogyhogyhogy...valójában azért van chiphiány, mert a kínai ifiket becsippelték...letelik a 3 óra és sokkolják őket wifi-n vagy bluetooth-on. :DDD :))

(#42487) ProEvoFan válasza RudY (#42486) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ne fesd az ördögöt a falra. :DD
Lehet ez lesz a következő lépés...

(#42488) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Most csúsztam le egy működő Pong -ról...jó áron.

Nem tudom ismeritek -e. Videoton TV játéka volt. :)

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42489) Zsadi válasza ρσгτσ (#42488) üzenetére


Zsadi
őstag

:K ismerős.. :)
Egy osztálytársamnak volt, gondolhatod hogy örültek a szülei, amikor a fél osztály ott lógott nyári szünetben.

(#42490) frankdelgado válasza ProEvoFan (#42484) üzenetére


frankdelgado
őstag

A Kínai kormàny nagyon komoly apparàtust tart fenn az internet felügyeletère. Ha beirod h Tienmanen tèr, nem dob ki semmit a kereső, viszont rövid időn belül tudnak rola. Szintúgy ha szidod vmelyik àllami vezetőt, akkor is hamar megtalàlnak. [link] Persze bàrmit ki lehet jàtszani magànemberkènt ès kellő tudàssal.

(#42491) ProEvoFan válasza frankdelgado (#42490) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kemény dolgok ezek. :((

(#42492) ρσгτσ válasza Zsadi (#42489) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Menő TV játék volt. :K

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42493) Zsadi válasza ρσгτσ (#42492) üzenetére


Zsadi
őstag

:K
Nekem kvarcjáték jutott. Sajnos egyszer elfelejtettem hogy farzsebbe tettem.. :( reccs..

(#42494) bLaCkDoGoNe válasza ρσгτσ (#42481) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Van jó szerviz(es) tipped Bp-en?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#42495) ρσгτσ válasza bLaCkDoGoNe (#42494) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Renault -ra vagy úgy általánosságban?

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42496) bLaCkDoGoNe válasza ρσгτσ (#42495) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Renault-ra :K

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#42497) ρσгτσ válasza bLaCkDoGoNe (#42496) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem Stefimester vagy Francia Autótechnika Kft. Viszont utóbbi például nem vállal csak diagot. Csak akkor, ha ott lesz a javítás is.

Illetve dicsérik innen a fórumról rob210 -et, de én nem ismerem. Vagyis nincs vele tapasztalatom.

Amúgy ha már itt tartunk, és valakit érint, akkor Pécsen a Generál Autójavító nálam csillagos 5 -ös. Nem a legolcsóbb vidéki árakhoz képest, de nagyon motiváltak. Addig mennek, amíg meg nem találják a hibát és elég gyorsan végeznek. Simán felderítenek olyan problémát is, ami sok pesti szerviznek már nagy feladat.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42498) bLaCkDoGoNe válasza ρσгτσ (#42497) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Köszi :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#42499) homerhamm


homerhamm
addikt

Ez nem semmi, jól látom, hogy az egy sárga villogó? :C

Szerk: tényleg az. :U

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42500) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Halo-s kotont valaki? 😆

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.