Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#42251) philoxenia válasza mike1334 (#42250) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vagy elropogtatott egy mentolos wundert... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#42252) #81556480


#81556480
törölt tag

:((
Na mi van

aki erős itt megáll előttem ;] ;]

(#42253) RudY válasza #81556480 (#42252) üzenetére


RudY
addikt

(#42254) philoxenia válasza #81556480 (#42252) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem vagyok én Pista. ;] Laci vagyok. Tényleg. :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#42255) mike1334 válasza #81556480 (#42252) üzenetére


mike1334
veterán

Na, nem árulod el, hogy mi frissült? :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#42257) mike1334 válasza oriic (#42256) üzenetére


mike1334
veterán

A kis huncut :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#42258) #81556480 válasza oriic (#42256) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jó kis blogbejegyzés, imádom. Ritkán frissül de akkor mindig olyan jól elcsevegünk

(#42259) #81556480 válasza RudY (#42253) üzenetére


#81556480
törölt tag

Huhh jó neked. Én nem akarom mégegyszer elkapni az écet

(#42260) #81556480 válasza philoxenia (#42254) üzenetére


#81556480
törölt tag

Dejoo druszám. Akkor lehetek én is admin úr?

(#42261) philoxenia válasza #81556480 (#42260) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem ezen múlott... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#42262) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Azt hiszem a PSG eléggé egyértelművé tette azt, ami már amúgy sem volt nagy titok.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42263) homerhamm válasza ρσгτσ (#42262) üzenetére


homerhamm
addikt

Hajrá Magyarok! 🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺🇭🇺

Igazából kár, hogy az olimpiáról nem volt szó.

6 arany
7 ezüst
7 bronzérem, ami összesen 20 érem, már rég volt ilyen jó olimpiánk. :K

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42264) ρσгτσ válasza homerhamm (#42263) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ki tudja...lehet nekik is építünk egy stadiont.

Látom közben szerkesztettél még az első sorhoz. :D Szép eredmény.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42265) S e t h válasza homerhamm (#42263) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én meg Usain Bolt győzelmeit néztem ma, a hideg kiráz azóta is attól a teljesítménytől.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#42266) Bep válasza ρσгτσ (#42264) üzenetére


Bep
senior tag

Ááááá.... Most még nagy szurkolás van, meg nemzeti szív egyéb sportágakban, de jövő héten már meg lesz az első kapavágás Almacsutka-alsón a VIP fedett lelátó helyén. :)

(#42267) mike1334


mike1334
veterán

Melyik a "legtörpösebb" xcloud/game pass játék? Befejeztem a Spiritfarert (baromi jó játék, mélyen érintett, kell egy Atul-os póló, ahogy azt mondja: Berrys! :) ), és most valami rpg kellene, amiben lehetsz törppel...valami tipp? :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#42268) FollowTheORI válasza S e t h (#42265) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én azóta se értem, amikor ellazázta a világrekodot egyszer... kb 10m a cél előtt már kiengedett és csak nézelődött... mintha nem merte volna megfutni, nehogy túl gyanús legyen már. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#42269) FollowTheORI válasza homerhamm (#42263) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És ha még a többi úszó is hozott volna valamit, nagy rekord is lehetett volna. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#42270) bLaCkDoGoNe válasza homerhamm (#42263) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Príma. És ettől olcsóbb lesz a kenyér? Jobb lesz itt élni?

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#42271) l.skywalker válasza bLaCkDoGoNe (#42270) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ugyan már. Van aki szereti a sportot nézni, élvezi. Ne kezdjük már el egy videójátékos OFF topikban egymást a hobbiai miatt kikezdeni pls.

Nekem is rengeteg rossz szokásom van, van akinek nem tetszik, van aki elfogadja, de én sosem ítélném meg ez alapján az embereket, kivéve persze, ha nem valami törvénybe ütköző elfoglaltsággal tölti ki a szabadidejét.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#42272) bLaCkDoGoNe válasza l.skywalker (#42271) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem félreérted a dolgot.
Természetesen mindenki úgy üti el a szabadidejét, ahogy neki tetszik, nyilván ehhez nekem nincs semmi közöm. Én is pazarlok időt haszontalanságokra, amit más akár totális hülyeségnek is tarthat. Van olyan sport is, amit nézek.

Csupán ezt a nagy büszke melldöngetést nem értem. Attól, hogy valaki, akivel annyi közös van bennünk, hogy ugyanabba az országba születtünk, és ez a valaki elért egy fantasztikus egyéni teljesítményt (mert természetesen azt, hogy valaki(k) egy adott sportágban a világ legjobbja(i), az egyértelműen hatalmas dolog), amihez nekem személy szerint semmi közöm, miért kellene boldognak vagy büszkének lennem? Mitől legyen számomra "fontosabb" az ő teljesítménye, mint azé, aki ugyanígy a világ legjobbja pl. egy másik sportágban, de a világ másik felére született? El is vonatkoztathatjuk ezt a sporttól, ugyanígy igaz ez pl. a Nobel-díjasokra. Elismerem és magamban meg is köszönöm, ha valaki hozzájárul az emberiség fejlődéséhez / a világ jobb helyé válásához, de ez az elismerés részemről pont ugyanannyira megillet pl. egy burmait vagy etiópiait, mint egy magyart.

Simán lehet, hogy én vagyok ilyen elcseszett figura, de én így látom a helyzetet. Számomra maga a teljesítmény elismerésre méltó, az, hogy ki éri el: irreleváns. (Sőt, 2021-ben Magyarországon ez a nagy közös "boroljunkössze" mentalitás sokkal inkább taszít, de ez messzire vezetne...)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#42273) l.skywalker válasza bLaCkDoGoNe (#42272) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mert van akinek ez jó érzés, hogy a nemzete képviseletében rajthoz álló sportolók győznek. Ez pusztán emocionális dolog, nincs gyakorlati haszna. Ezt élvezi a sportban, neki a hobbi az, hogy nézi és szurkol.

Volt egy rokonom, aki az olimpiát nézve megjegyezte nekem, hogy ő annyit lát, hogy felnőtt emberek azon versenyeznek, hogy ki ugrik nagyobbat. Én pedig azt néztem, hogy "na vajon ki fog győzni, vagy hogy hol végez egy magyar". Ez nem melldöngetés, ez a szurkolás végeredménye, amikor az ember boldogságában vagy szomorúságában kiírja magábol, amit érez.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#42274) RudY válasza l.skywalker (#42273) üzenetére


RudY
addikt

Jöhet a szurkolás, kezdődik a hajnali szarkavadászat. Mondjuk 20 m-ről ez nem túl jó eredmény, de belejövök hamar. :DDD

(#42275) l.skywalker válasza RudY (#42274) üzenetére


l.skywalker
félisten

Gyilkos :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#42276) RudY válasza l.skywalker (#42275) üzenetére


RudY
addikt

Magyarországon nem védett. Vadászható július 1. és február utolsó napja között.
Az egy dolog, hogy rohadt hangosak és idegesítők, de már megint arra keltem hajnalban, hogy a rigófészekből kicibálták a fiókát és tépik darabokra, a rigószülők pedig hiába harcolásztak. :U
Mondjuk nem csoda, hogy ideszoktak, mert abszolút madárbarát kert, 9 etető, itató miazmás, de ezek a rohadékok a cinkék fészkeiből is zabálják a tojásokat.
Úgyhogy légpityu és terepruci bekészítve az erkélyre, hajnalonta indul a pubg live. ;]

(#42277) homerhamm válasza l.skywalker (#42273) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem hobbim nézni a sportot, de én az ilyen dolgoknak is tudok örülni. :) Mégiscsak benn vagyunk az olimpiai éremtáblázat top15-be. :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42278) #81556480


#81556480
törölt tag

Én nem örülök sose semminek mert megkeseredett vén g*xi vagyok és mindenki kapja be ;]

(#42279) bLaCkDoGoNe válasza #81556480 (#42278) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Kamu. A frissülésnek itt örültél két napja ;]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#42280) philoxenia válasza l.skywalker (#42275) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A szarka.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#42281) Beniii06 válasza RudY (#42274) üzenetére


Beniii06
őstag

"hajnalonta indul a pubg live."

Ezt holo-val lőtted? Szerezz be egy 8x-et legalább holnapra. :U

:DDD

"Got any other secret weapons?"

(#42282) RudY válasza Beniii06 (#42281) üzenetére


RudY
addikt

ahhh utólag derül ki, hogy tehető rá Red/Green Dot kütyü is, úgyhogy intézem. Beöltöztem pár (nem publikus) fotó kedvéért, bogrács, palacsintasütő, 100% poliészter térdzokni, feszes boxernaci...elég ütős a szett. :DDD :D

(#42283) Beniii06 válasza RudY (#42282) üzenetére


Beniii06
őstag

Az sem rossz, de neked Ghillie suit nincs otthon? Nekem a kertbe jött a drop. :C

#kamionrepulorolleesett

"Got any other secret weapons?"

(#42284) S e t h válasza bLaCkDoGoNe (#42272) üzenetére


S e t h
nagyúr

Édes istenem, egy normális ember, itt a bitek tengerében.
Az én hangomon írtad.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#42285) Carlos Padre válasza bLaCkDoGoNe (#42272) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ugyanaz, mint gratulalni valakinek, mert vett egy xboxot*, hatalmas egyeni teljesitmeny, de tenyleg.

*csak, hogy ontopik legyen a pelda de barmi egyeb behelyettesitheto

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#42286) philoxenia válasza Carlos Padre (#42285) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

De ez az off topik....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#42287) homerhamm


homerhamm
addikt


Be se,merném ezt dugni a konnektorba és a TV-be. :))

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42289) Bep válasza homerhamm (#42287) üzenetére


Bep
senior tag

Pedig gratulálnék utána.

(#42290) ρσгτσ válasza homerhamm (#42287) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Lehet tök jó retro játékok vannak rajta. :D

Bár egy jó állapotú, eredeti retro konzollal jobban jár az ember.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42291) homerhamm válasza Bep (#42289) üzenetére


homerhamm
addikt

Grat hozzá. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42292) homerhamm válasza ρσгτσ (#42290) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, garantált áramütés. :((( Van GS4 is.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42293) ρσгτσ válasza homerhamm (#42292) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Zikin az is.

Régen sok ilyen konzol utánzat volt. :D Pl. Atari vagy Nintendo gépekről koppintottak. Némelyik vitte még az eredeti kazikat is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42294) l.skywalker válasza ρσгτσ (#42293) üzenetére


l.skywalker
félisten

Rambo TV Game

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#42295) homerhamm válasza ρσгτσ (#42293) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja kínai "Márijó és Lujidzsi" :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42296) ρσгτσ válasza l.skywalker (#42294) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah. :DDD Az Atari 2600 -nak milliónyi utánzata volt. Szerintem valahol még nekem is maradt egy ilyen verzió.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42297) Guitar14 válasza ρσгτσ (#42296) üzenetére


Guitar14
senior tag

Szép ikők voltak. Naív fiatal énjeink meg azt se tudjuk mit kapunk csak "TVjáték" néven volt ismert. :D
Nekem mai napig megvan a működő famiclone-om [link]
vezetéknélküli video kábelével (ami analog időkbe még vette az ertéel klubot is zajosan ha épp a gép nem volt bekapcsolva és gyári felrobbant lyukas tápegységével ami még úgy is működött xD (és homerhamm igen ezeket anno' bedugtuk a konnektroba és vagy nem működtek/durrantak/zúgtak csak neked nem volt ilyen sárgakazis géped?)
Meg persze egy cipősdoboznyi sárga kazival.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#42298) homerhamm válasza Guitar14 (#42297) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem ilyenem nem volt, de erről a izéről leró, hogy kici occó kínai, lerí az is, hogy hamisítvány. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42299) Carlos Padre válasza Bep (#42289) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pedig az egy olyan bator (vagy botor) emberi teljesitmeny lenne, ami megerdemelne minimum a gratulaciot :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#42300) bLaCkDoGoNe válasza S e t h (#42284) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igazán megtisztelő, de a normális jelzőt erős túlzásnak érzem. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.