Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#36051) Carlos Padre válasza l.skywalker (#36049) üzenetére


Carlos Padre
veterán

És akkor csodálkoznak, hogy mindent ps5re fejlesztenek és majd onnan portolnak xboxokra és pécékre. :(((

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#36052) Madoc válasza Carlos Padre (#36051) üzenetére


Madoc
veterán

Továbbra is érdekelne mit szedsz és honnan szerzed!? :DDD

Az elite kontrollereknek is volt saját kódnevük....

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#36053) Wesder válasza Madoc (#36052) üzenetére


Wesder
félisten

Volt is pletyka egy mobil controllerről. Majd meglàtjuk. Màr nincs sok idejük titkolózni.

Remélem 13.-àn tényleg mond àrat a Sony, ami alacsony lesz, és akkor talàn az MS is hozzààrazhat majd.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36054) Beniii06 válasza Wesder (#36053) üzenetére


Beniii06
őstag

Az xcloudhoz logikus is lenne, így "kézi konzol"-t lehetne csinálni bármelyik 6" feletti telefonból(igen ha már ez is vita téma volt itt :DDD) és az MS csak a kontrollert adná hozzá. Relatív kevés befektetett összeggel(HW user szinten, nem úgx mint a switch) tudnának nagyot kaszálni az előfizetésekkel. Gondolom majd kiadnak egy megfelelő tabletet is azért, amivel lehet majd reklámozni a szolgáltatást. Lehet a negyedik az is lesz a kódnevet illetően. Újabb elite kontrollernek nem látom értelmét, most lett kiadva és 100% biztos, hogy SX-el is működni fog.

"Got any other secret weapons?"

(#36055) Wesder válasza Beniii06 (#36054) üzenetére


Wesder
félisten

Surface Duo is lehet az egyik kódnév alatt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36056) Beniii06


Beniii06
őstag

(#36057) #81556480 válasza Beniii06 (#36056) üzenetére


#81556480
törölt tag

GTA V PS 12 VR edition

(#36058) Beniii06


Beniii06
őstag

"Gamer" rágó. 7 napos GPU előfizetés kódja van belül. :C Ilyet itthon nem mernének árulni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#36059) csuvicsuva válasza Beniii06 (#36058) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Vajon csak trial kód, vagy halmozható? El tudom képzelni, hogy valaki egy raklappal bevásárol. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#36060) zsolti72837 válasza Beniii06 (#36058) üzenetére


zsolti72837
őstag

Az de komoly :C

Ilyet hol lehet kapni? ;]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#36061) Beniii06 válasza zsolti72837 (#36060) üzenetére


Beniii06
őstag

Passz, netről szedtem a képet:

1. Poénból.
2. Ha lát valaki ilyet, akkor tudja a valós értékét.
3. Hogy felcsillanjon a nepperek szeme. :DDD

"Got any other secret weapons?"

(#36062) zsolti72837 válasza Beniii06 (#36061) üzenetére


zsolti72837
őstag

Jaa! :DDD

Egy raklappal kell venni ahogy csuvicsuva mondta. :C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#36063) Carlos Padre válasza Beniii06 (#36058) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tavaly Burger mellé adták az egyheteset, négyet lehet beváltani egy accountra.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#36064) Moby válasza Beniii06 (#36058) üzenetére


Moby
addikt

Ezt a héten lőttem. 1 hetes van benne.

(#36065) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nekem csak az Xbox illatú Lynx kéne :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36066) Carlos Padre válasza l.skywalker (#36065) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nincs is jobb illat egy frissen kibontott xboxnál :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#36067) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Hoppácska! Rendeződik át a konzolos piac kis hazánkban?!

Kaptam pár órája egy levelet, amiből idéznék:

"Kedves Ügyfelünk!

Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Gamer Pont Konzol Kft. olyan üzletág-átruházásra irányuló megállapodást kötött, amely alapján Konzolok Szervize, G2, valamint Videójátékbolt.hu márkanevek, illetve az azokhoz kapcsolódó webáruház és bolthálózat egyedüli jogosultja a 2020. július 21. napjától a BestByte Kft. lesz.

A BestByte Kft. célja az, hogy a márkacsoport jóhírét és vezető piaci helyzetét megőrizze, és azt a vásárlók érdekeinek elsődlegessége mellett magasabb szintre emelje. Ennek érdekében a BestByte Kft. saját új márkanév alatt kíván megjelenni a videójáték piacon."

A Bestbyte eddig az 576 maradékát vásárolta fel, most meg ha jól olvasom a Konzolok szervize és a Videójátékbolt.hu fúziójára csaptak le.
Ezen kívülők viszik tovább a KonzolVilág által eddig futatott PlayItCard rendszert is.

Élesedik a harc itthon? Felőlem okés, ha ez az árakban is visszaköszön és jobb, kedvező cédulákat kapunk..

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#36068) Bogyi007


Bogyi007
veterán

És tényleg! A Konzolok Szervize oldala alatt már az 576 üzletek elérhetősége is ott van...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#36069) st3v3np3t3r válasza Bogyi007 (#36067) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Ezen kívül ők viszik tovább a KonzolVilág által eddig futatott PlayItCard rendszert is.
Be is b@$z0tt volna ha megszűmt olna :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#36070) FollowTheORI válasza Bogyi007 (#36067) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Versenyt ne nagyon várj (főleg offline árukra)... szerintem ezek az összeolvadások is azért vannak mert nem megy a biznisz és kell a méretgazdaságosság a túléléshez. :)

Másrészt idehaza ritkán szeretnek eltérni/engedni az ajánlott áraktól. Hacsak nem más állja a cech-et... pl a MS akciózik központilag.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#36071) Bogyi007 válasza st3v3np3t3r (#36069) üzenetére


Bogyi007
veterán

Így is elég gond számomra hogy június közepe óta nem tudok közvetlenül befizetni a kártyára a Konzolvilágnál, remélem ezzel a július 21.-i dátummal az is indulni fog a BestByte/576/Konzolok Szervize üzletekben.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#36072) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Itt a box ~2,5 hét után.

Honnan tudom mi volt cserélve?
Egy ügyfélszolgálatos papírt kaptam, hogy csináltak rajta teljes rendszer visszaállítást mert a legmagasabb színvonalon dolgoznak blablabla...

Remélem nem egy restore volt 2,5 hét... :W :W :((( Este kiderül.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36073) l.skywalker válasza Micsurin (#36072) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem, közben körbe is forgatták a kezükben :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36074) RudY válasza l.skywalker (#36073) üzenetére


RudY
addikt

A legmagasabb színvonalon nem a kezükben forgatják, hanem egy spéci gép van erre beállítva. :DDD

(#36075) Micsurin válasza l.skywalker (#36073) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Komolyan csak újra tették? Akkor kb küldhetem is vissza instant. Direkt le írtam angolul és magyarul is a problémát és azt is, hogy nem instant nem olvas lemezt... :U :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36076) Micsurin válasza Micsurin (#36075) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez a sajtpapír fura nekem, a házon viszont látszik h nem az enyém.

A hátsó USB-ken látni, hogy voltak jócskán használva. Én soha semmit nem dugtam bele.

De az SN meg nem változott az létezik?
Ellenben a matricán se a manufacture date hanem a service date van.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36077) l.skywalker válasza Micsurin (#36075) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem best case alapon jártak el. Valszeg tudják mi a gond. Ha megmaradt persze a hiba, akkor elcseszték, de gyanítom tesztelték azért arra amit leírtál, mielőtt visszaküldték, csak nem kötötték az orrodra az egész folyamatot

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36078) Micsurin válasza l.skywalker (#36077) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen ez zavar leginkább, már bizalmatlan vagyok a szervizeket illetően.

Cordon, TMX, Huawei szervizek nem arról tanúskodtak nekem az elmúlt 5 évben, hogy ha javításra leadtam valamit az jobb működőképesebb állapotban tért vissza mint maradt ott. :DDD

Meg érdekelne mi volt a gond, annyira idiótán jelentkezett... :)

Witcher már csorog le, estig be kell fejezzem a 2-öt de tekintve még csak Act 1 végén vagyok nem fogom. :((( :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36079) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Kojima kirakott egy képet Twitterre. Elsőre elég becsapós :D
Image

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36080) Wesder válasza l.skywalker (#36079) üzenetére


Wesder
félisten

Ez de troll.:C

Egyébként egész nyugodtan megcsinàlhatnàk Serious X-re is, ha màr Kojima azt szerette volna ezzel a jàtékkal hogy a jàtékosok kapcsolatokat építsenek ki egymàs közt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36081) RudY válasza l.skywalker (#36079) üzenetére


RudY
addikt

Nézem, de nem vágom a becsapódó részét. :B

(#36082) l.skywalker válasza RudY (#36081) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az a zöld szín a tok tetején elég nagy bonyodalmat okozott a felhasználóknak a Twitteren :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36083) RudY válasza l.skywalker (#36082) üzenetére


RudY
addikt

jahogy boxos szín óóó bakker :W látszik sok lemezem van (1) :D

[ Szerkesztve ]

(#36084) oriic válasza RudY (#36081) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Olyan mintha XBox-os verziók lennének. (De csak kicsit furcsa a PC-s borító)

Live-Die-Respawn

(#36085) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

(#36086) MasterMark válasza Carlos Padre (#36085) üzenetére


MasterMark
titán

Én úgy tudom mindenkitől beszedik és bezúzzák. Ezzel ösztönöznek hogy vegyél Series X-et.

Switch Tax

(#36087) Wesder válasza Carlos Padre (#36085) üzenetére


Wesder
félisten

Mótvà. Egyébként meg nem baj, ha így van, mert a One-t minél hamarabb hàtra kell hagyni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36088) MasterMark válasza Wesder (#36087) üzenetére


MasterMark
titán

Viszont ha ez igaz, akkor biztosan jön valami a helyére a következő generációban. Azaz a Series S.

Switch Tax

(#36089) Carlos Padre válasza Wesder (#36087) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ettől nem lesz hamarabb hátra hagyva, csak ésszerűsítik a termelést. Ahhoz az kellene amit Mark vetett fel :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#36090) Carlos Padre válasza MasterMark (#36088) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak a címet olvastad el igaz e :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#36092) Beniii06 válasza oriic (#36091) üzenetére


Beniii06
őstag

Amint kiadják hivatalosan mobilokra(android/ios) felesleges lesz szerintem switchre vagyis csak annak lesz jelentősége, akinek már van. Ezért nem fog senki switchet venni.

A kontrollert nem tudom milyen áron akarják adni, BT-s, telefon tartóval már egész jó áron lehet kapni jelenleg is: [link]

"Got any other secret weapons?"

(#36093) #81556480


#81556480
törölt tag

Vajon mi lehet Varga Mihály gamertagje? Szegénynek csak egy fatra telik, lehet liveja sincs :((

Vagy esetleg a guitar herot nyomja?

(#36094) philoxenia válasza #81556480 (#36093) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vagy esetleg a guitar herot nyomja?

Hát akkor qvára menő a kontrollere.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#36095) RudY válasza #81556480 (#36093) üzenetére


RudY
addikt

Itt Crytek néven kommentelget. :DDD ;]

(#36096) S e t h


S e t h
nagyúr

:D :D :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#36097) oriic válasza RudY (#36095) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Neeeee :DDD

Live-Die-Respawn

(#36098) HartgeH3-2.8 válasza #81556480 (#36093) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Ha csak FAT-re telik, nekem nem is kell több :DDD
Remélem az a gyerek úgy lett nevelve, hogy az a csúcs konzol, miközben a komplett házat kitapétázhatná Series X-el. ;] brah

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#36099) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Az MS azért durván odatette magát, néztem alaplapszámot maradt a konzolom nem tudom mit cseréltek benne de lemez meghajtót tuti. Más a hangja amikor behúzza a lemezt kicsit magasabb tónusú. Megint gond nélkül megy. :))

Mennyire masszívak a csatlakozók? Lehet most egy pár hétig lenne 3-4 naponta költöztetve a "mancave' és a nappali közt. Vagy nem jó ötlet pakolgatni?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36100) akooos válasza Micsurin (#36099) üzenetére


akooos
veterán

One S másfél évig volt pakolgatva napi szinten, most a CP X ugyanez, még nincs baja KOPPKOPP :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.