Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#25501) tDr1v3r válasza MasterMark (#25499) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Akkor halaszd el a vásárlást, vagy nézz egy droidos telefont, hasonló árban ki lehet fogni egész fiatal flagshipeket is amikkel nincs teljesítményprobléma. A 6 az 5s sebességét hozza, van hogy még lassabb is... én tényleg nem erőltetném.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25502) Napfénysüti válasza tDr1v3r (#25501) üzenetére

Ne már hogy egy 6-os annyira gáz legyen használat közben. Nem hiszem el hogy csak ilyen 200k+-os telefonokkal lehet együttélni... :U
Nekem egy Xiaomi van (le se merem írni így hogy kínai) töredéke volt egy ilyen új hiper-szuper csúcs iPhone-nak mégis 1,5 éve teljes megelégedéssel használom.
Mondjuk én telefonra 100k fölötti összeget nem adnék ki, nekem annyit nem érnek meg. :N

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#25503) tDr1v3r válasza Napfénysüti (#25502) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem olyan gáz most, félre ne érts, de nem is jövőbiztos. Szerinted miért váltják le most azt a telefont sokan, miért van tele vele az apró? Azért mert 2014-es hardver ami nem combosabb egy 5s-nél, és már kezdődik érződni rajta hogy kevés a szufla. Én semmiképp sem vennék ezt, vagy gyűjtenék egy 6s-re vagy valami droidost vennék pont ezért.

Jók a Xiaomi-k, nekem volt egy Mi 3-am anno, csak a memória volt kevés a MIUI mellett. Az előző telefonom, a OnePlus X is volt 85k aztán Nougat-tal marha penge volt, eszembe nem jutott volna leváltani ha nem lett volna nagy nekem a kijelzője.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25504) Napfénysüti válasza tDr1v3r (#25503) üzenetére

Akkor gondolom köze van a lassuláshoz az újabb IOS frissítéseknek. Kvázi maga az Apple tereli rá a usereket hogy váltsanak évente, kétévente. Na emiatt se lesz soha almás cuccom az tuti. :U

Més que un club!

(#25505) l.skywalker válasza MasterMark (#25499) üzenetére


l.skywalker
félisten

Várd meg ezt! :D [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25506) tDr1v3r válasza Napfénysüti (#25504) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem feltetlen. Most az iOS 10 tok jol ment rajta, de a 11 kerdeses... az pl. iPad Air-en kinlodik elegge, felraktam a betat onnet tudom. Szerintem az ki is marad jo ideig.

Frissitesben nem rossz amugy altalanossagban, az iPhone 5 (2012) iOS 10-el (2016) is teljesen jo sebesseget tud. Az szep hattyudal lett szvsz de en felek hogy a 6 nem fog igy jarni...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25507) l.skywalker


l.skywalker
félisten

A Digi megvette az Invitel lakossági üzletágát. Annak aki erintett, hamarosan itt az ezer megabites net :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25508) MasterMark válasza tDr1v3r (#25501) üzenetére


MasterMark
titán

Jaj hagyjál mar a hülyeséggel, mi lassú a prohardver, vagy a messenger 1 mp helyett 3 alatt nyílik meg, vagy mi? Oszt?

Androisos fost meg nem veszek. Próbáltam egy Nexus 5-öt par napig, az a rendszer egy összehányt takolmany... Meg vannak appok, hú... Egy nyomorult podcast appot nem bírtam talalni ami normális, a fele szar, a másik fele tele van reklámmal, stb. De legalabb 43 szar podcast app közül válogathattam. Hurrá. WP-nek az oprendszer része. Ingyen.

De koszi a tanácsot nézegetem a 6S Plus-okat is akkor. :R

Switch Tax

(#25509) tDr1v3r válasza MasterMark (#25508) üzenetére


tDr1v3r
veterán

1 GB RAM van a 6-osban, az a legnagyobb baj vele. Amikor majd újratölt egy alkalmazást vagy weboldalt úgy hogy fut a háttérben 4 app meg Safariban 4 tab majd rájössz... nekem anno az iPhone 5-ösömmel is ez volt a bajom, átléptem Line-ból Spotify-ba és durr, újratölti. Nem érdekel hogy mit veszel, a te pénzed, de én nem vennék azt úgy hogy a 6s tényleg sokkal időtállóbb konstrukció.

Az Androidról alkotott véleményed elég régi lehet, Lollipop óta elég messze van a tákolttól. :U De amúgy a Pocket Casts elég jó Androidon is, én ott is azt használtam, igaz drága (4 euró az ára) de megéri. Most iOS-en is azt használok, 10/10 részemről.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25510) DaveHutt válasza MasterMark (#25489) üzenetére


DaveHutt
őstag

Felkeltem szolid 5 óra alvás után, olvasgatok a villamoson korán reggel éhgyomorra. Erre még a topicot is majdnem eltévesztettem. Ja hogy mégse? :D

6 Plust nem érdemes venni az elavuló hardver miatt. Ha Apple jön csak szóba, a 6S széria a bestbuy. Android terén a Galaxy S7, Honor 9 stb. Mondjuk egy Oneplus 3 pl. igen jó vétel lehet mostanában.

Szerk.: tákoltságról annyit hogy a Galaxy S8 az eddigi legjobb telefonom. Nagyon egyben van.

[ Szerkesztve ]

(#25511) l.skywalker válasza DaveHutt (#25510) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én Csamcsungot sosem veszek. Semmilyen csamcsungot cse. Sohasenem. De még kínai telefonokat se. Mondjuk eddig csak az első "okos" telefonnommal voltam maximálisan elégedett. Azóta csak küzdök velük. Volt egy ZTE-m. Hulladék. Volt egy Sony-m: jónak indult, de hamar kiderült. Aztán volt 2 Blackberrym, ezek már cégesek: az első nagyon gagyi volt, a második jónak tűnt a B10-el, de ugye 1 éve már nulla támoatással fut és már rollout-ba cserélik is. De már olyan is az egész. Most meg jön az iPhone SE. Mondhatnám, hogy eddig nem volt jó telefonom, vajon majd az iPhone SE lesz az? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25512) Napfénysüti válasza l.skywalker (#25511) üzenetére

Párom SE-t kapott cégesnek de csak telefonálásra használja, sokkal jobban szereti a Mi4c-t.

Més que un club!

(#25513) l.skywalker válasza Napfénysüti (#25512) üzenetére


l.skywalker
félisten

Há' nekem csak ez az egy lesz. Szerethetném helyette bármelyiket, de itthon már csak ősrégi vagy törött telefonok vannak. Tényleg, ki kéne cserélnem pár kijelzőt vagy el kéne adnom őket alkatrésznek....

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25514) Napfénysüti válasza l.skywalker (#25513) üzenetére

A kamerája jó meg elég minőségi a háza az SE-nek de ezt leszámítva nem dobtam hátast tőle. 150k-t tuti nem adnék érte.

Més que un club!

(#25515) l.skywalker válasza Napfénysüti (#25514) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerencsére nekem 1 forintot sem kell. De majd ha egyszer privátot veszek... én ragaszkodok a 4"-oshoz. És ebben a méretben ez a legerősebb telefon.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25516) tDr1v3r válasza l.skywalker (#25515) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nincs vele teljesitmenyproblema, az biztos. :)) Allitolag a 6s hardvere miatt a 7 sebessege korul van, nem tudom, de veszett gyors a mindennapokra.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25517) mdani01 válasza tDr1v3r (#25509) üzenetére


mdani01
aktív tag

5S-rol gondolkodtam valtanek 6-ra de ezek szerint nem eri meg. 6S nagy tul nagy nekem igy akkor SE lesz az utódja.

iPhone 6S SpaceGray

(#25518) MasterMark válasza mdani01 (#25517) üzenetére


MasterMark
titán

A 6 meg a 6s ugyankorra. Kicsit vastagabb a 6s talan.

Switch Tax

(#25519) DaveHutt válasza mdani01 (#25517) üzenetére


DaveHutt
őstag

A 6s egyáltalán nem nagy. A hasonló méretű 7-est apró kezű Asszonyom egy kézzel tudja használni. Sztem mindenképpen próbáld ki élőben, mielőtt bezárod magad a kis SE házba. Manapság már kényelmetlenül kicsi a 4".

(#25520) tDr1v3r válasza DaveHutt (#25519) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Mar akinek...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25521) MasterMark válasza tDr1v3r (#25520) üzenetére


MasterMark
titán

Az kicsi egy nagyobb után sajna.

De a 4,7-el lehet ki tudok egyezni még.

Switch Tax

(#25522) mdani01 válasza MasterMark (#25518) üzenetére


mdani01
aktív tag

& (#25519) bodry123: Sorry, a 6S plus-al kevertem.

bodry123: 6S-t kipróbálom majd, 4,7-el szerintem majd megtudok barátkozni de elsősorban a lényeg hogy zsebre tudjam rakni nyáron. Meg ugye nálam a 5S/SE forma nagyon bejövős.

iPhone 6S SpaceGray

(#25523) oriic válasza l.skywalker (#25505) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgyis valamilyen átskinezett kínai készülék lesz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#25524) l.skywalker válasza oriic (#25523) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az tuti. És vajon mitől lesz gamer? Hogy majd lehet egérnek használni? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25525) oriic válasza l.skywalker (#25524) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

RGB led power: :D

Live-Die-Respawn

(#25526) tDr1v3r válasza MasterMark (#25521) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én 5"-ról váltottam vissza, úgy egy év használat (de milyen jó, tiszta Android rulz) után. Igaz előtte évekig iPhone 5-öm volt, de nekem (lehet ezért?) egyszerűen telitalálat a méret... 6S-el napi szinten találkozok, de nekem nem jön be a mérete egykezes használatra. :B

A 4,7" jó alternatíva lehet neked ha megszoktad a nagyobb méretet. Mekkora volt az előző telefonod?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25527) MasterMark válasza tDr1v3r (#25526) üzenetére


MasterMark
titán

5 colos a mostani Lumia 830.

Switch Tax

(#25528) l.skywalker válasza MasterMark (#25527) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én is 4"-os párti vagyok. Ha annál nagyobb kell, akkor van egy 7"-os Nexus 2012-es tabletem. Idestova már több, mint 4 éve megvan. Ha még annál is nagyobb kell akkor ott a laptop még a TV :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25529) #81556480


#81556480
törölt tag

(#25530) l.skywalker


l.skywalker
félisten

:DD

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25531) szupermacs válasza l.skywalker (#25530) üzenetére


szupermacs
veterán

A kiabálós Rio Mare reklámban lenne a helye.

(#25532) MasterMark válasza tDr1v3r (#25526) üzenetére


MasterMark
titán

[link] És azt meri írni, hogy újszerű... Tele az apró ilyenekkel. Itt mindenki retardált?

Switch Tax

(#25533) l.skywalker válasza MasterMark (#25532) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hardverileg újszerű. Egyszóval ha akarsz egy működésképtelen iPhone 6S-t, amivel legalább menőzni lehet, az 84k :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25534) MasterMark válasza l.skywalker (#25533) üzenetére


MasterMark
titán

Már mi az újszerű? A fos kamerák, meg a szar wifi? Vagy mi? Meg ez az azon kívül semmi baja, ejj hinnye csudijó.

1-2 hiba alatt azt értem, hogy le van ütve a festék valahol. Nem azt, hogy fő komponensek hibásak a telefonban...

Vicc ami aprón megy manapság...

szerk.: Most látom, hogy lemaradtam 221 üzenettel a One topikban is. Destiny 2 bétáról is lemaradtam ha jól érzem. :O Nem baj, ha minden jól megy, holnap már össze tudom rakni a gépet.
Közel a cél. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#25535) l.skywalker válasza MasterMark (#25534) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nagyon merev vagy manapság, viccelni próbáltam és ezt a legegyetemesebb jellel jeleztem: :D

De melyik gépet rakod össze?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25536) mdani01 válasza MasterMark (#25532) üzenetére


mdani01
aktív tag

Tole vettem tavaly marciusba az i5-met...13-ba odamentem vartam ra 3/4-orat mire hajlando volt lehozni azt a szerencsetlen telefont..mindene megvolt csak kicsit a haz kopott volt, igy alkudtam belole nagynehezen 5k-t aztan mentem is mert elegem volt.

iPhone 6S SpaceGray

(#25537) Napfénysüti válasza MasterMark (#25534) üzenetére

Na igen ez elég érdekes hozzáállás.

Most adtam el egy hónapja az autómat de azt se úgy hirdettem hogy makulátlan, bele is írtam dolgokat a hirdetésbe meg aki érdeklődött telefonon annak részletesen elmondtam mindent amit tudni kellett. Szóval nem árultam zsákbamacskát.
Mondjuk durva volt hogy feltettem HaHu-ra és fél nap alatt elvitték úgy hogy majd 300km-ről jöttek érte. :DDD

Més que un club!

(#25538) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok! Valakinek nincs véletlen elfekvőben adapter? Köszi.

(#25539) haris válasza KaiotEch (#25538) üzenetére


haris
őstag

Lehet hogy lesz.
Megkérdem a fiamat kell-e neki.
Este privátban jelzem hogy mit mond, ha így érdekel.

(#25540) MasterMark válasza KaiotEch (#25538) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen adapter?

l.skywalker: Nyugi tudom, de ne mond, hogy nem esett le. :D Konzolokat kell összedugni majd ha lesz időm. Mert minden szét lett szedve állványcsere miatt.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#25541) KaiotEch válasza haris (#25539) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Teljesen megfelel. :R

(#25540) MasterMark: Tápegység, külső tápegység, az a nagy batár "valami". Mindenki másképp hívja. :D

[ Szerkesztve ]

(#25542) Madoc válasza KaiotEch (#25541) üzenetére


Madoc
veterán

Az jo mert az adapterről a headset adapter jutott eszembe, a tápegység az tápegység..

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#25543) haris válasza KaiotEch (#25541) üzenetére


haris
őstag

Ööö.....
Az nincs.
Én az xbox controller to pc adapterre gondoltam.
Sorry

SZERK:
MasterMark-é a pont!

[ Szerkesztve ]

(#25544) l.skywalker


l.skywalker
félisten

A Techland saját store-t indított gemly néven [link]

Elég sok szar van elég jó áron :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25545) KaiotEch válasza haris (#25543) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem is baj, találtam közben olyan tápegységet, amit 30A-t tud leadni olcsóbban :) Nem konkrétan xbox-hoz kellett volna. :K

(#25546) szupermacs válasza MasterMark (#25532) üzenetére


szupermacs
veterán

Nevetséges. És ezért pénzt is kér. Pofám nem lenne ilyen hibákkal eladni telefont ennyiért.

(#25547) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Na én tegnaptól vagyok iPhone SE tulaj. Eddig tetszik.

Viszont amit nem értek, tegnap áramszünet volt nálunk egész nap. Este mikor hazaértem akkor a router szakadozva adta a jelet. Kikapcsoltam, bekapcsoltam és azóta 35Mbps helyett csak 29-30 van, a ping az ok (23ms) ill. folyamatosan ledobja a kapcsolatot. A PPPoE az megy, csak a router köhög... mi a fene lehet?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25548) szupermacs válasza l.skywalker (#25547) üzenetére


szupermacs
veterán

Üdv a klubban!
Sose mértem a net sebességét, nekem eddig nem volt gondom vele.

(#25549) MasterMark válasza l.skywalker (#25547) üzenetére


MasterMark
titán

23 ms ping az ok? :N Ott valami mas is lesz. Esetleg tularamot kapott a router tapja, aztan most nem bir leadni eleg aramot.

iPhone SE az kicsi szar. :D

Switch Tax

(#25550) l.skywalker válasza MasterMark (#25549) üzenetére


l.skywalker
félisten

Tényleg, de ostoba vagyok.

Akkor azt mondod, hogy szépen húzzak ki mindent? Szóval ne csak a készüléket, hanem magát az adaptert is áramtalanítsam?

iPhone SE pedig lehet, hogy kicsi de nem szar :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.