Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#25801) oriic válasza #81556480 (#25800) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már rég kint van. (Ok lett volna, csak egy pipát nem tettem be az 5 órási megjelenésre.) :W

Live-Die-Respawn

(#25802) #81556480 válasza oriic (#25801) üzenetére


#81556480
törölt tag

Boccs bátttya

Azt hittem maga a rockstar is 15 perce közölte a hírt.

(#25803) oriic válasza #81556480 (#25802) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan igen. Sajtós mail megjött már korábban. ;)

Live-Die-Respawn

(#25804) #81556480 válasza oriic (#25803) üzenetére


#81556480
törölt tag

😲

(#25805) Chumlee válasza MasterMark (#25784) üzenetére


Chumlee
senior tag

Ennek mi a konkrét neve? Nagyon tetszetős!

(#25806) MasterMark válasza Chumlee (#25805) üzenetére


MasterMark
titán

Metal Earth modellek. :)

Switch Tax

(#25807) Chumlee válasza MasterMark (#25806) üzenetére


Chumlee
senior tag

Köszi! :)

(#25808) MasterMark


MasterMark
titán

Közben megjött a Normandy SR2 is.

Switch Tax

(#25809) sajtee


sajtee
senior tag

Elolvastam darnics hozzászólásait, már könnyezek a nevetéstől :DDD :DDD

(#25810) sajtee válasza sajtee (#25809) üzenetére


sajtee
senior tag

Te jó ég. Elolvastam az összes hozzászólását a 360 topikban.
Volt egyfajta dráma az Assassin's Creed első részével :DDD

(#25811) Chumlee válasza MasterMark (#25808) üzenetére


Chumlee
senior tag

Ez ,hogy áll ? :D

(#25812) l.skywalker válasza sajtee (#25810) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azért ez felér egy Szeszélyes Évszakokkal :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25813) MasterMark válasza Chumlee (#25811) üzenetére


MasterMark
titán

Nem volt még időm. :(

Switch Tax

(#25814) oriic válasza MasterMark (#25813) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Live streamet az epitesrol. \o/ :DDD

Live-Die-Respawn

(#25815) l.skywalker válasza oriic (#25814) üzenetére


l.skywalker
félisten

24h-ban minimum :D Úgysincs ideje.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25816) dobobazsy


dobobazsy
őstag

beköszönök már én is ide. kicsit vissza is olvasgattam.. hát hajjak meg... milyen csuda egy bagázs vagytok tik :C itt a helyem
:))

(#25817) MasterMark válasza dobobazsy (#25816) üzenetére


MasterMark
titán

Üdvözöllek dicső lovag, szép a ruhád, szép a lovad! :))

sajtee: Te meg letezel, he? :D

oriic: Komolyan lajvsztrimet akartok? :D

Ezt meg csak hogy erezzetek a torodest. ;] (youtube alert)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#25818) oriic válasza MasterMark (#25817) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem akarom én tudni, hogy hol találsz te ilyeneket. :O

Live-Die-Respawn

(#25819) l.skywalker válasza MasterMark (#25817) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hát ez hatalmas :D Sailor Moon sokat változott mióta utoljára láttam :P

Amúgymeg rakjad kifele a hajót, mert addig nem veszek másikat én sem :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25820) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Amióta megjött az új headset nehezebben megy a játék:

:DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25821) sugarforce válasza l.skywalker (#25820) üzenetére


sugarforce
őstag

csak rutin kérdése :DD

(#25822) l.skywalker válasza sugarforce (#25821) üzenetére


l.skywalker
félisten

úgy érzem mintha fél kézzel játszanék :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25823) sajtee válasza MasterMark (#25817) üzenetére


sajtee
senior tag

Úgy tűnik 😅
Nagy unalmamban meg gondolkodok, hogy veszek egy PS4-et, vagy One-t.
Na, nem, mintha bekapcsoltam volna a 360–at az elmúlt x évben.
De PS1-en Crash Bandicoot-ozok már egy hete... :D

(#25824) MunezXBK válasza sajtee (#25823) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Volt S-em, alig használtam. Terveztem X-et, de mondom minek, azt sem fogom többet nyúzni.

Hát de, napi szinten be van kapcsolva.

(#25825) Madoc


Madoc
veterán

Én most switch-et veszek. Napi 3 órát utazgatok, kell valami ami lekötne. A zeldát azt imádnám nagyon.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#25826) l.skywalker válasza Madoc (#25825) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nálunk is az lesz a következő.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25827) Madoc válasza l.skywalker (#25826) üzenetére


Madoc
veterán

Van frankó topic neki. Fél éve olvasom. Mostanra rá is beszéltem magam. Jövő hónapba 40. Szülinapra meg is lesz :D

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#25828) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ami a One topikban elhangzott azzal kapcsolatban is kértem a moderátorokat, hogy adjanak egy állásfoglalást. Egyébként én mindkét oldalt megértem, de sem azt nem szeretném, hogy direktbe beszéljünk ezekről - lévén lehet, hogy ez a fórumra vetne rossz fényt, de azt sem szeretném, hogy úgy érezzék mások, hogy túl álszent vagy számukra erkölcsileg elfogadhatatlan ez így

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25829) Madoc válasza l.skywalker (#25828) üzenetére


Madoc
veterán

nem lehet mindenkinek megfelelni.. Mindig van akinek valami szar.Jól van ez igy figyelni kell a szövegkörnyezetet amibe beirták.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#25830) sugarforce válasza l.skywalker (#25828) üzenetére


sugarforce
őstag

Na én is végigrágtam magam a kommenteken. Félreértés ne essék, senkit nem akarok megsérteni, megbántani, személyeskedni, de azt véltem felfedezni 1-2 kommentben, hogy "kössünk már bele valamibe", de nem is lehet mindenkinek megfelelni, ráadásul akármennyi erőfeszítésbe telik megregulázni a dolgokat, mindig lesz valaki, akinek nincs jobb dolga, minthogy belekössön bármilyen megfogalmazásba, vesszőelhelyezésbe, stb. Ráadásul pont olyanok, akik csak akkor bújnak elő, amikor valamibe bele lehet kötni, beszólni, savazni valamit, stb. a 7-8-9 reges, saját magával beszélgető emberekről nem is beszélve..
Persze nagyon jó, hogy próbálsz egységesíteni és kicsit sem akarom elvenni a kedved tőle, csak azt látom, hogy ez kicsit árral szemben úszás.
A topik szempontjából szerintem idegesítőbb dolog, amikor valaki már sokadszorra sem képes offtopik jellegű képeket, vicces beírásokat ide írni, aztán persze meg megy a törlés, meg az értetlenkedés. Ugye erre is volt példa pár napja. Ha meg nincs törölve, akkor meg megy a görgetés, görgetés, mire talán lesz 3-4 értelmes komment.

(#25831) l.skywalker válasza sugarforce (#25830) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem nem fog fájni, ha változtatni kell - azokkal akikkel eddig is meg tudtam értetni magam, ezután is meg fogom tudni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25832) sugarforce válasza l.skywalker (#25831) üzenetére


sugarforce
őstag

Persze, ez a jó hozzáállás, csak annyit szerettem volna hozzáfűzni a témához, hogy amik tegnap is elhangzottak, azok amiatt felesleges erőfeszítésbe értelmetlen "hajszolnia" magát bárkinek is, mert az örök finnyások, mindig előkerülnek, legyen bármi is a téma.
De mint tudjuk a 10 millió jogász és a 10 millió bölcsész, filozófus országa vagyunk. :DD

[ Szerkesztve ]

(#25833) l.skywalker válasza sugarforce (#25832) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én megértem őket, van akinek ez fontos - ezért fogjuk letisztázni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25834) sugarforce válasza l.skywalker (#25833) üzenetére


sugarforce
őstag

Csak az a visszatetsző, hogy általában pont olyanok sírnak, akik nem vesznek aktívan részt a topik életében, csak amikor valamire be kell szólni.

(#25835) Madoc válasza sugarforce (#25834) üzenetére


Madoc
veterán

:K Mint a kis fehér robot.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#25836) Buster17


Buster17
addikt

Miről van szó? Nem követem a topikot :D

(#25837) l.skywalker válasza Buster17 (#25836) üzenetére


l.skywalker
félisten

Régiók közötti átutazásos vásárlás virágnyelvi megbeszélése :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25838) MunezXBK válasza sugarforce (#25830) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Képes okosságot adom. Engem kajak idegesít.

(#25839) Madoc


Madoc
veterán

Nem vagy egyedül, és minden alkalommal rá kell szólni.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#25840) l.skywalker válasza MunezXBK (#25838) üzenetére


l.skywalker
félisten

Majd én figyelem ezeket.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25841) Madoc


Madoc
veterán

Csak engem zavar odaát a gyolcsba csavart zombi PS vs Xbox árazása? Mert ha igen akkor állitok a potméteremen. :U

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#25842) l.skywalker válasza Madoc (#25841) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én birka türelmű vagyok, csak simán OFF-ba rakok mindent ami nem téma szerint van, sok OFF után pedig szólok, hogy OFF-topik :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25843) sugarforce válasza Madoc (#25841) üzenetére


sugarforce
őstag

tegnap óta nem olvastam a topikot, kéne ? :DDD
Pont erről beszéltem tegnap.

[ Szerkesztve ]

(#25844) Madoc válasza sugarforce (#25843) üzenetére


Madoc
veterán

Ne, vagy csak én vagyok idegesebb a kelleténél.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#25845) sugarforce válasza Madoc (#25844) üzenetére


sugarforce
őstag

na végigtekertem, de őszintén nem értem az okát sem az egésznek. Mert ez kb olyan jelenség (épp mi és hol az olcsóbb, valakivel pár hónapja még én is össze szólalkoztam ez ügyben, hogy huu a ps store olcsóbb, mert wolf2 a ps storeban olcsóbb, ami előtte 2 héttel ms sotreban volt olcsóbb), mint hogy kék az ég.

[ Szerkesztve ]

(#25846) Madoc válasza sugarforce (#25845) üzenetére


Madoc
veterán

Mert neki mindkettő van és foglalkoztatja. De ez ott akkor is off. Itt kibeszélhetné felőlem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#25847) Chumlee válasza sugarforce (#25845) üzenetére


Chumlee
senior tag

Akkor végig se tekerem...
Majd ha megtudom boxra venni akkor fognak érdekelni az ilyen leárazások . :U

(#25848) sugarforce válasza Madoc (#25846) üzenetére


sugarforce
őstag

én azt értem, de én emiatt "tollat se ragadnék", mert mikor itt az olcsóbb, mikor a kékeknél, itt mondjuk lenne helye az ilyen beszélgetésnek, de úgy látom pár emberen kívül mindenkinek láthatatlan ez a topik :DD

(#25849) l.skywalker válasza sugarforce (#25845) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én értem. Jobban szeretne Xbox-ra költeni, de PS-re olcsóbb. Leírta nem gond. Bogyival nincs gond, nem szokott sokat OFF-olni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25850) oriic válasza Madoc (#25844) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyugodj meg, attól megnyugszol. :D

Néha kicsit sok az off, de szerintem még bőven bírható. :R

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.