Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#22051) mdani01 válasza Buster17 (#22050) üzenetére


mdani01
aktív tag

Hetvegere veletlenul azt hiszem a Black flag lett ingyenes ugye?

iPhone 6S SpaceGray

(#22052) roberto211


roberto211
őstag

Eladom a suzukimat úgy döntöttem. :D Kell egy nagyobb ótó amibe nem feszengek meg elférünk kényelmesen 4 en is... Ti mit vennétek a helyemben olyan max 2 évig?

2000-2002 Renault Megane sedane
2000-2002 Vectra B 1.6 16v sedane
vagy
1995-99 320 e36 coupe 1000+eurós veretős BMW? :DDD :DD

Civic 1.5,1.6 vtec sedanet ami jól felszerelt nem nagyon találok Németbe sem, Swift II sok még nekem anyagilag ezek meg ilyen 1000-1500 körül mozognak. Meg azért jóval nagyobbak, jobbak mint a stiftek.

Tehát? :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#22053) Buster17 válasza roberto211 (#22052) üzenetére


Buster17
addikt

De jól megy a szekér 2 évente új kocsi és a suzi se volt meg egy évig :DDD

(#22054) kovsol válasza Buster17 (#22053) üzenetére


kovsol
titán

Jó ha olyan kocsiban gondolkodik az ember ami havi fizetésből kijön, akkor könnyen cserélgethető. ;]

May the Force be with you!

(#22055) Napfénysüti válasza kovsol (#22054) üzenetére

:DDD :DDD

Més que un club!

(#22056) roberto211 válasza Buster17 (#22053) üzenetére


roberto211
őstag

Hát ezt december elején vettem. :D

Nagyobb kell, sokkal nem bírom kipótolni így kénytelen vagyok kintről hozni de nem tudok dönteni. :D

B vectra azért tetszik mert nagyobb , de Megane meg elegánsabb. :D

kovsol: Egy Megane vagy B vectra olyan 560ra jön ki lepapírozva mindennel kintről..Itthon olyan 700k. Ez neked hol egy havi fizetés? Oké, van aki ennyit keres de ritka.. Amúgy még a suzim is (gls) 350-400között mozog ez a fizetés is ritka manapság főleg HUNban. .. szvsz. De ha még ennyi is a fizetés és megveszi akkor még egy cl-t nem tankolt bele az ember... Nem csak annyi az autó amennyiért megvan hirdetve..

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#22057) Napfénysüti válasza roberto211 (#22056) üzenetére

Nem ültél bele a Suzukiba hogy megnézd jó-e lesz méretre? :F
Ha így vásárolgatsz akkor lehet tényleg 2 havonta cserélgetheted a kocsikat csak bukni fogsz rajtuk.

Az amúgy alap dolog hogy egy autót nem megvenni nehéz hanem fenntartani.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#22058) kovsol válasza roberto211 (#22056) üzenetére


kovsol
titán

Bocs akkor két havi, hogy maradjon albira is. :D Amúgy de szívedre vetted ezt a dolgot. ;]

May the Force be with you!

(#22059) roberto211 válasza kovsol (#22058) üzenetére


roberto211
őstag

Nem vettem a szívemre csak fura volt a kijelentés...

Amúgy szerintem egy 20(lassan 21) éves tanulótól ez is nagy teljesítmény úgy,hogy valaki 30+évesen bkv zik. ;) :) És nem nem apuci meg anyuci veszi meg..

(#22057) Napfénysüti : De beleültem el is férek de azt hittem megtudom szokni,hogy kikell mászni a kocsiból vagyis inkább felmászni plusz ha többen vagyunk akkor már eléggé szűkös meg összeakad könyökünk,stb.. Ennek ellenére bírom, meg szeretem jó kis autó de ez meg a menettulajdonságok néha kiakasztanak.. Mikor megyek körforgalomba 30al és támaszkodnom kell ülésen,hogy ne essek át :DDD Meglehetne oldani persze ezt is, új rugókkal, lengéscsillapítókkal, futóművel, ültetve stb de 100+ ezret nincs nagyon kedvem rákölteni.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#22060) kovsol válasza roberto211 (#22059) üzenetére


kovsol
titán

Én BKV-zok, pedig bármikor kp -ra vehetnék egy olyan kocsit amiről te beszélsz. És nem szégyellem magam emiatt. Pont BP-en érzem teljesen feleslegesnek a kocsit, mert nagyon jó a tömegközlekedés. Reggel munkába előbb beérek busszal, mint a dugóban araszoljak.
jah igen, és én se anyuci pénzéből venném, mert én már több millió forinttal támogattam a szüleimet akik keveset keresnek.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22061) roberto211 válasza kovsol (#22060) üzenetére


roberto211
őstag

Hát gondoltam,hogy felnőtt létedre nem Ők vennének neked kocsit, meg bármikor tudnál autót venni ha IT cégnél dolgozol, de én még mindig azon az elven vagyok inkább járok egy 300-500ezres kocsival mint bkv val a full tömegben..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#22062) Napfénysüti válasza kovsol (#22060) üzenetére

Melóba én is busszal járok. Totál fölösleges a kocsit erre pazarolni na meg nem is akarom amortizálni vele.
Leginkább hétvégente használom mikor szüleimhez megyek vagy valahova messzebbre na meg ha mondjuk nagybevásárlást tartok. :)
Nagyjából évente 7-8000km-t autózom csak mostanában ami elég kevés.

Més que un club!

(#22063) Mister_X válasza roberto211 (#22059) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"ez is nagy teljesítmény úgy,hogy valaki 30+évesen bkv zik"

Kevesebb fennköltséggel nem lehetne? Nehogy azt hidd, hogy akkora nagy arc vagy, mert van jogsid meg kocsid. Én eleve mászkálhatnék valami komolyabbal, mer apám mondta, hogy fizeti akár a jogsit és a kocsit meg tudtam volna venni magamnak. Csak visszautasítottam. Én is sajnálok arra tartani egyet, hogy bearaszoljak a dugóban az egyetemre és utána meg dolgozni. A 4-es metró számomra egy áldás lett, ajtó bezárásától egy egyetemi terembe való beülésig 25 perc telik el és még parkoódíjat se kell fizetnem a belvárosban.

Na persze, én előbb fogok lakást venni magamnak, mint kocsit, mert abból is valami olyat akarok, amivel minél kevesebb gond van és lehet vele nagyon hosszú távra is tervezni, azt meg nem adják olcsón.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22064) roberto211 válasza Mister_X (#22063) üzenetére


roberto211
őstag

"Nehogy azt hidd, hogy akkora nagy arc vagy, mert van jogsid meg kocsid. " ...

Úristen... Te tényleg nem érzed a súlyt... Ki hiszi magának nagy arcnak ? Maximum te... Ha ismernél akkor tudnád,hogy se nagyképű se gizda , se lekezelő nem vagyok senkivel szemben még egy alkesz hajléktalannal sem ellentétben VELED! Aki idejön és játssza itt a kemény janit Mert te csak kötekedni is jársz ide semmi másért.. Múltkor is csak már nem reagáltam rá annyira nem érdekel..

"mer apám mondta, hogy fizeti akár a jogsit" Na látod látod ez a különbség köztünk,hogy amíg nekem 5liter benzint ki kell fizetnem nekik ha elfogyott a pénzem, ezek ellenére tudok kocsit fenntartani (hiába ,hogy nem sok de ezt is kikell fizetni) plusz még költeni magamra úgy,hogy nem kell robotolnom 10órát ..

Tehát kicsit vegyél már vissza abból a nagy arcodból és ha segíteni vagy normálisan beszélni nem tudsz akkor inkább ne szólaljál meg..

Amúgy ezt a lakás meg egyetem témát 55 x leírtad és 55x le is sz@rom.. Vegyél legyél vele boldog csak kímélj már ezektől ...

Menjél el pszichológushoz és kezeltesd az elfojtott problémáidat.

AMúgy ha már a nagy arcnál tartunk.. Én is kérdezhetném.. Te nagy arcnak hiszed magad azért mert egyetemre jársz? Na látod...

ÉS akkor itt fejezzük is be..

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#22065) Mister_X válasza roberto211 (#22064) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Te csöpögsz itt folyton a kocsijaidról, a feketemunkáról, utána meg szépen le is nézed azt, aki BKV-val közlekedik, mert te nem vagy arra hajlandó? És aztán még én vagyok a nagyképű?

"Aki idejön és játssza itt a kemény janit Mert te csak kötekedni is jársz ide semmi másért" - el vagy tévedve. De megsúgom, ha odafigyelnél arra, hogy mit írsz, akkor nem látnál, olyan reakciót, ami nem tetszik neked. És ezentúl megkérlek, hogy ilyeneket ne merj állítani, ha nincs teljes mértékben valóságalapja.

"Na látod látod ez a különbség köztünk" - mi? Hogy apám fizette volna a jogsit, ha nem utasítom vissza? Ez nem köztünk a különbség, egy. Én az ilyen dolgokat, mint jogsi, kocsi, lakás, tandíj, azt mind olyan költségnek tekintem, aminek a szüleimnek semmi köze.

"ezek ellenére tudok kocsit fenntartani (hiába ,hogy nem sok de ezt is kikell fizetni) plusz még költeni magamra úgy,hogy nem kell robotolnom 10órát .." feketén könnyű, de én is távol állok attól, hogy napi 10 órákat robotoljak - hetente 1-2 alkalommal persze megeshet, ha megkérnek rá, mert kevés az ember.

"És akkor itt fejezzük is be" - de imádom ezt olvasni: elmondod a magadét, aztán törlöd kezeidet.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22066) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Na, hogy oldjuk a feszkót. Újra lett bőrözve ma a kormányom. :DD

(#22067) L_YKing válasza MunezXBK (#22066) üzenetére


L_YKing
addikt

Jó... a cipőd :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#22068) thEndeR válasza MunezXBK (#22066) üzenetére


thEndeR
tag

Mi ez a nagy feszültség? :O

Szép lett. A surranó is sukár. ;] :C

(#22069) MunezXBK válasza L_YKing (#22067) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Van pár ilyen szolíd cipőm. :D

De a kormányról van szó ombrék! :))

(#22070) L_YKing válasza MunezXBK (#22069) üzenetére


L_YKing
addikt

Jó kis cipellő ez. :D

Jó a kormány is nyugi.. :))

De vezetnék már.. :O

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#22071) roberto211 válasza Mister_X (#22065) üzenetére


roberto211
őstag

:D Tudod mit. Legyen igazad. :DDD

"fekete munka".. Ez jó... :DDD Most találtad ki vagy ezt is egyetemen oktatták?

Amúgy meg nem nézem le azt aki bkv val közlekedik én is 3évig azzal közlekedtem, de szerintem még egy Ladával is jobb mint bkv val.. Ennyi a lényege..

De nem is tudom mit magyarázkodok neked annyira fölösleges.. Legyél abba a tudatba igazad van... Ennyi.

#22066) MunezXBK: Fasza lett. :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#22072) MunezXBK válasza L_YKing (#22070) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mi tart vissza? Én is, csak nem tudom hova menjek. :D

(#22073) L_YKing válasza MunezXBK (#22072) üzenetére


L_YKing
addikt

Melóból suliba suliból melóba :DDD (ez azért túlzás, de melózok rendesen :) )

Meg hát nincs saját.. :U

Most meg megvan kik lesznek a soundon a fellépők... arra is kéne menni

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#22074) kovsol válasza L_YKing (#22073) üzenetére


kovsol
titán

Van a topicban egy eladó sukár Suzuki 😜

BKV buszon írtam ezt a hsz-t.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22075) L_YKing válasza kovsol (#22074) üzenetére


L_YKing
addikt

Ha kocsit veszek akkor már szeretnék olyat amit több évig használok...
De amire gyűjtögetek az A3 :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#22076) roberto211 válasza L_YKing (#22075) üzenetére


roberto211
őstag

Akkor már miért nem a4 avant? :D Abba jobban elférsz,jóval nagyobb meg gonodlom árba sincs nagy különbség..

Meg a playes csajok is jobban elférnek benne. ;] :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#22077) thEndeR válasza L_YKing (#22070) üzenetére


thEndeR
tag

Én is csapatnám már, csak egy saját kocsi kéne. Mondjuk ahhoz képest hogy nincs kocsink napi 10 kilométert így is levezetek. :D

Lassacskán mi is akarunk kocsit venni anyummal, eddig ezeket néztem ki: Golf V, Ford Focus, Astra H, Mazda 3. Mindet 1.6-os benzines motorral, de mutter jobban preferálná az 1.4-et, nem is értem miért. :DDD

Más: Hétvégén elakarunk menni haverral síelni mert már rég nem voltunk, remélem összejön. Közületek szokott valaki járni? :)

[ Szerkesztve ]

(#22078) L_YKing válasza roberto211 (#22076) üzenetére


L_YKing
addikt

Áhhh ha megyek pestre akkor csak vonat, mert inni kell buli előtt :D

thender: Sosem síeltem.. nem is vonzott. Utálom a havat :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#22079) roberto211 válasza thEndeR (#22077) üzenetére


roberto211
őstag

"de mutter jobban preferálná az 1.4-et, nem is értem miért. :DDD"

Mert abba a tévhitbe vannak az emberek,hogy minél kissebb a motor annál alacsonyabb fogyasztás ami persze nem minden esetben igaz.. Most nyilván nem 3.0 vs 1.3 ra gondolok. Muter is ilyen. " Hát ha 1.4 be vettük volna a renaultot akkor lehet kevesebbet fogyasztana". És akkor mondom mi mozgatná meg a 1,5 tonnát? A 90le? :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#22080) Mister_X válasza roberto211 (#22071) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Amúgy o beakart jelenteni en kérem(kertem telefonon es belement ) majd ha odamegyek,hogy ne jelentsen be. Tehat ez az en keresem volt
Nem a munkáltatóé."

:U

És ezt nem az egyetemen oktatták, hanem még középiskolában, társadalomismereten. Hű...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22081) roberto211 válasza Mister_X (#22080) üzenetére


roberto211
őstag

De nem dolgozok pizzafutárként mert meggondoltam magam.... Úristen.... :S Inkább tényleg ne írjál nekem csak felb@szod az agyamat fölöslegesen..

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#22082) Napfénysüti válasza MunezXBK (#22066) üzenetére

Hol bőröztetted? Nekem is lassan ideje lenne újrahúzni meg esetleg egy bőr váltószoknya se ártana. Ja és mibe került?

Engem egyébként senki nem überel: bringázom hetente kétszer-háromszor 1 órát és még 1m-t se haladok vele.
Nyertem? :DDD
Most is tekertem de csak nem haladtam pedig rendesen lefárasztott. ;]

ThEnder: inkább 1.6-ot az jobban elmozgatja azokat a kasztnikat, szerintem semmivel nem fogyasztana többet csak kevésbé szenvedne a motor.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#22083) MunezXBK válasza thEndeR (#22077) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Gyűlölöm a hideget. Szerencsére nem is jégkorongoztam. ;]

Süti: Bárándi utcában. Hivatalosan 16.000 + kormány le 2.000, kormány fel 2.000. Én ismerem, így pont megúsztam a feléből. :))

[ Szerkesztve ]

(#22084) Mister_X válasza roberto211 (#22081) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De nem is mondtam, hogy aként dolgozol... azzal kezdtem, hogy erről áradozol - konkrétan leírtad, hogy te feketén akartál volna dolgozni pizzafutárként és ezt te kérted a munkáltatótól. Egyéb kérdés?

Nem fölöslegesen baszom fel az agyad, ezt már direkt csinálom.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22085) roberto211 válasza Mister_X (#22084) üzenetére


roberto211
őstag

Jó, akkor te nagyon kemény gyerek lehetsz ha mást direkt idegesítesz meg keménykedsz... Remélem azért nem remeg a kezed az érintőképernyő előtt..

Amúgy ha úgy is dolgoztam volna ahhoz se lett volna egy leheletnyi közöd SEM.

Na de beszélgess magadban tovább.. Szia...

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#22086) kovsol válasza roberto211 (#22081) üzenetére


kovsol
titán

Ma valaki nagyon kis durcás.

;]

(#22084) Mister_X:
"Nem fölöslegesen baszom fel az agyad, ezt már direkt csinálom."
Egyre jobban megkedvellek. :C

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22087) roberto211 válasza kovsol (#22086) üzenetére


roberto211
őstag

Várjál erre is jön mindjárt valami olyan odaszúrós válasz "valakitől",hogy az ember utána azt se tudja ,hogy sírjon.. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#22088) Mister_X válasza roberto211 (#22085) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Keménykedni nem keménykedek, ellenben azért idegesítelek, mert látom, hogy téged lehet.

Sajnos a PC nem érintőképernyős, de még nem is láttam olyat, akinek a monitorja touchos lenne.

"Amúgy ha úgy is dolgoztam volna ahhoz se lett volna egy leheletnyi közöd SEM." - Tényleg nem lenne. De a véleményem viszont igen, ha pedig valaki leírja, hogy ő márpedig nem hajlandó kivenni a részét a közteheriselésből, akkor annak meg is mondom a magamét. Ennyire egyszerű.

(#22087) - még itt vagy? ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22089) roberto211 válasza Mister_X (#22088) üzenetére


roberto211
őstag

Mesélj még.

Persze,hogy itt vagyok.. Kevés vagy te ahhoz,hogy elüldözz.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#22090) Mister_X válasza roberto211 (#22089) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hm, pedig elvileg úgy volt, hogy nem írsz nekem vissza. Sebaj, de csak mert te kérted és feldobtad a napom:

Egyszer volt, hol nem volt, volt egy távoli ország. Az ország egyik legszebb vidékének legtávolabbi falvában élt egy öregember. Az öregembernek olyan csodálatos fehér lova volt, hogy az ország leggazdagabbjai irigykedtek rá. Valahányszor sok pénzt ajánlottak fel neki a lóért cserébe, az öregember így válaszolt: – Ez a ló sokkal többet jelent nekem, mint egy állat, ő inkább barát, nem adhatom el.
Egy napon a ló eltűnt. Az üres istálló előtt összegyűlt szomszédok már mondták is a véleményüket:

– Te szerencsétlen bolond, sejteni lehetett, hogy el fogják lopni tőled ezt az állatot! Miért nem adtad el? Micsoda balszerencse! – A paraszt azonban óvatosabb maradt:

– Ne túlozzunk, mondjuk csak azt, hogy a ló nincs az istállóban! Ez tény. Minden más csak a ti értékelésetek. Hogyan lehetne tudni, hogy ez szerencse vagy szerencsétlenség? A történetnek csak egy töredékét ismerjük. Ki tudja, mi fog történni?

Az emberek kinevették az öregembert. Jó ideje már bolondnak tartották. Két héttel később visszajött a fehér ló. Nem lopták el, egész egyszerűen csak elszabadult, és mintegy tizenkét vadlóval együtt tért vissza kiruccanásáról. A falusiak újra összegyűltek:

– Igazad volt, nem szerencsétlenség, hanem áldás, ami történt!

– Én ezt azért nem mondanám. Elégedjünk meg csak annyival, hogy a fehér ló visszajött. Hogyan tudhatnám, hogy ez szerencse-e vagy baj? Hiszen ez csak egyetlen fejezet. Meg lehet ismerni egy könyv tartalmát egyetlen mondat elolvasása után?

A falusiak szétszéledtek, meg voltak győződve arról, hogy az idős ember összevissza beszél. Kapni tizenkét gyönyörű lovat minden kétséget kizáróan égi ajándék. Hogyan is lehetne ezt tagadni? A paraszt fia elkezdte a vadlovak betörését. Az egyik levetette magáról és összetaposta. A falubeliek ismét eljöttek, hogy elmondják a véleményüket:

– Szegény barátunk, igazad volt! Ezek a lovak nem hoztak neked szerencsét. Lám most egyetlen fiad nyomorék lett. Ki segít majd neked idős napjaidban? Igazán sajnálatraméltó vagy!

– Ne szaladjatok ennyire előre – válaszolta nekik a paraszt. – A fiam nem tudja többé használni a lábát, ez minden. Ki tudja megmondani, mit hoz ez majd nekünk? Az élet apránként mutatkozik meg, senki nem tudja megmondani a jövőt.

Nem sokkal később kitört a háború, és a falu összes fiatalemberét besorozták, kivéve a nyomorékot.

– Öregember – panaszkodtak a falubeliek –, igazad volt, a fiad ugyan nem tud járni többé, de legalább melletted marad, míg a mi fiaink mennek a halálba.

– Kérlek benneteket – válaszolta a paraszt –, ne ítélkezzetek rögtön. A fiaitokat besorozták a hadseregbe, az enyém itthon marad, ennyit tudunk mondani csupán. Isten tudja, hogy ez jó-e vagy rossz.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22091) Napfénysüti

Na akkor valami vidámabb, lehet röhögni:

Ki talál meg és szerintetek hány éves a kép? ;] :D

Més que un club!

(#22092) MunezXBK válasza Napfénysüti (#22091) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

1951, ezüstcsapat. ;]

(#22093) L_YKing válasza Napfénysüti (#22091) üzenetére


L_YKing
addikt

Felső sor, balról a 8. és olyaaan 20 éves lehet

;] ;] (bal alsó kapus 10 éves)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#22094) Buster17 válasza L_YKing (#22093) üzenetére


Buster17
addikt

Szerintem a kocásak azok melegek, ő nem lehet az.

(#22095) Napfénysüti

Tudtam hogy rátok számíthatok. :DDD

barca egyébként engem eltalált de az idejét nem. Ha minden igaz ez 16 éves kép, akkor voltam 14 éves és ekkor kezdtem el igazoltan focizni. Ez amúgy bronzcsapat volt mert a csoportunkat anno megnyertük de a megyei döntőben 3. helyen végeztünk. Jutalmul 1 hétre kimentünk Németországba focizni. Emlékszem akkor még 20 márka volt a vidámparki belépő kint. :D

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#22096) thEndeR


thEndeR
tag

Igazabol anyum nem a fogyasztas miatt venne az 1.4 et hanem azert, mert szerinte az a +25 lo (kb 100-105) mar sok lenne nekem ( neki meg foleg) :DDD

(#22097) Napfénysüti

Bátor voltam, rendeltem Aliexpressről 2 mezt. Kíváncsi vagyok milyenek lesznek. :)

thEndeR: 1.4-el ugyanúgy lehet hülyeséget csinálni mint 1.6-tal, ez nem ezen múlik. Nem mellesleg például egy előzésnél jobb szerintem ha több erő van mert kevésbé kell kiszámolni. 100Le meg amúgy nem olyan sok hogy gázra például kitörjön a gép, ahhoz sokkal több paci kéne. :)
Az átíratás meg a biztosítás mondjuk picit több lenne de ez szerintem elhanyagolható.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#22098) roberto211 válasza thEndeR (#22096) üzenetére


roberto211
őstag

Szerintem nem le függő,hogy az ember összetöri e magát v nem..Én ezzel is majdnem összetöröm magam .. . :D :D(csak viccelek. :DD) Harmadik autóm megfogadtam,hogy 160le alatt nem lesz... És azért a harmadik mert addigra már szerzek tapasztalatot. Másodiknak jó lesz olyan 90-110 között.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#22099) MunezXBK válasza roberto211 (#22098) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ha nyomaték is lesz mellé, garantáltan össze fogod törni magad. ;]

(#22100) roberto211 válasza MunezXBK (#22099) üzenetére


roberto211
őstag

Az lehet. :D :D :DDD

De sok esetben nem miattam van az,hogy majdnem csatt hanem a másik miatt de a lényegen nem változtat ..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.