Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#18901) Mister_X válasza tDr1v3r (#18900) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már kezdtem erősen aggódni, de ezek szerint nem a legalját sikerült kifognod :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18902) tDr1v3r válasza Mister_X (#18901) üzenetére


tDr1v3r
veterán

De közel van hozzá. :DDD Na jó, annyira nem, normális mindenki csak ezek szerint vannak kivételek.

Kurva jó, mivel group buy volt a telefon így nincs számlám, csak az IMEI... így feljelentés is vicces kör lesz. De szerintem ugyanaz lehetett aki ellopta a bankkártyámat, ha lesz kép akkor törött bordák is lesznek majd.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#18903) roberto211 válasza tDr1v3r (#18896) üzenetére


roberto211
őstag

Tudod 100%ra,hogy ki volt az?

Ha igen tudd meg (bár sztem biztos tudod ) mikor van vége a muszaknak neki s kifelé menet "szedd ki" belőle finoman szólva.Lehetoleg szólj valami haverodnak is vagy ilyesmi ,mert egyedül még szoktak arcoskodni pláne ha feka. Nem szep dolog de ha az en telomat ellopnak es tudnám ki az biztos egyesével tornem le az ujjait.

Ha nem tudod ki volt az akkor baj van.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#18904) tDr1v3r válasza roberto211 (#18903) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az a helyzet hogy pont nem tudom.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#18905) L_YKing válasza Mister_X (#18901) üzenetére


L_YKing
addikt

Érdekes... eddig kétszer voltam tescoba és elég tűrhető..
Nem pattognak, aki pattogott azt leállítottam. Full normális mindenki és csinálom a tempómban a töltögetést
És nem is fizetnek szarul (annyira)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#18906) L_YKing


L_YKing
addikt

:D

Z1 compact vs Iphone 5C nos?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#18907) L_YKing válasza L_YKing (#18906) üzenetére


L_YKing
addikt

Ebből 5S lesz... :DDD :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#18908) roberto211 válasza L_YKing (#18907) üzenetére


roberto211
őstag

Alma

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#18909) L_YKing válasza roberto211 (#18908) üzenetére


L_YKing
addikt

ugyugy... :)

fekete 5S megrendelve. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#18910) thEndeR válasza L_YKing (#18909) üzenetére


thEndeR
tag

Én is nemrég vettem egy space gray 5s-t, G2 után egy kicsit fura volt visszatérni ilyen kis képernyőre, de sokkal jobban bejön mint az LG. Hol vetted és mennyiért? :D

(#18911) L_YKing válasza thEndeR (#18910) üzenetére


L_YKing
addikt

Tesómnak a munkahelyi előfizuját használom és úgy lesz törlesztőre ~7K a teló (22hónapig(
Meg ugye a előfizetés. Ja és fekete színű má leírtam

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#18912) Mister_X válasza L_YKing (#18907) üzenetére


Mister_X
nagyúr

You will be DOOMED!!4! nesze neked kukacos alma. ;]

This message sent from my iPad Air

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18913) roberto211 válasza L_YKing (#18911) üzenetére


roberto211
őstag

Nekem is először fekete volt de nem tetszett es kicseréltettem inkább arany-fehér re :D

Ma meg vodanal szereztem egy iPad Minit :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#18914) Napfénysüti válasza Mister_X (#18912) üzenetére

Itt lassan rajtam kívül mindenki valamilyen Apple cucc tulaja lesz. De én még kitartok a sötét oldal ellen. ;] :D

Més que un club!

(#18915) MunezXBK válasza Napfénysüti (#18914) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én biztos nem. ;)

(#18916) Mister_X válasza Napfénysüti (#18914) üzenetére


Mister_X
nagyúr

One day you will embrace the power of the Dark Side too, Sunshinecake!

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18917) Napfénysüti válasza MunezXBK (#18915) üzenetére

Na akkor mi ketten kitartunk! ;) ;]

Més que un club!

(#18918) Buster17 válasza Napfénysüti (#18917) üzenetére


Buster17
addikt

Hárman

Jó ez a nexus. Köv telo is nexus lesz

[ Szerkesztve ]

(#18919) MunezXBK válasza Buster17 (#18918) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ja. Nexus 6-on gondolkozom.

(#18920) thEndeR válasza roberto211 (#18913) üzenetére


thEndeR
tag

Én is aranyszínűt akartam, de egyszerre vettük az egyik lány osztálytársammal és rábeszélt, hogy feketét vegyek. :D De jobb is így mert a kiszemelt csajnak is fehér-arany ájfonja van. :DDD

(#18921) Buster17 válasza thEndeR (#18920) üzenetére


Buster17
addikt

Az én ismerőseim közt egyiknek sincs ájfonja. Látszik hogy csak a fiatalolknak veszi meg anyuci meg apuci előfozura :D

(#18922) thEndeR válasza Buster17 (#18921) üzenetére


thEndeR
tag

Én innen vettem PH-ról, telenornál nagyon drága volt az előfizetésemmel, szóval inkább egybe kifizettem. Én a nagy részét abból a pénzből fizettem amit nyári munkával kerestem a másik felét meg abból, hogy eladtam egy-két cuccot. :D

Az baráti/ismerősi körömön belül nincsenek gazdagok, mindenki inkább a középrétegből van, de kapásból tudnék mondani 10 embert akinek ájfonja van. :U

(#18923) Napfénysüti válasza thEndeR (#18922) üzenetére

Jobban élünk mint 4 éve. :DDD

Més que un club!

(#18924) Mister_X válasza Napfénysüti (#18923) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És több stadionunk is van, mint négy éve :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18925) roberto211 válasza Buster17 (#18921) üzenetére


roberto211
őstag

Mert csak azoknak lehet iphonejuk aki fiatal és megveszi neki a szülei előfizetésre vagy gazdag mi ?

Ez mar annyira ócska duma

Nem társadalmi réteghez van osztva az hogy kinek lehet iphoneja s kinek nem.

Nekem is van nem elofizetesre vettem nem anyamék vettek es mégsem vagyok gazdag.

Érdekes mi?...

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#18926) tDr1v3r válasza L_YKing (#18906) üzenetére


tDr1v3r
veterán

5c-m lesz valszeg, kék. Vagy sima ötös, még nem döntöttem el. Csak kérdés hogy akarom-e... van több hely ahol jól néz ki az iOS 8, de a legtöbb hely inkább csak egy gyenge meh, a gombok és az ikonok pedig borzalmasak.

Franc hogy így belelopta magát nálam a MIUI 6... pedig mennyire elleneztem, hajajj. De Mi 3-at meg nem akarok újra venni, a Mi 4 meg enyhén szólva sem tetszik nekem.

(#18910) thEndeR: A kijelző mennyivel tűnik rosszabbnak? Nekem is Full HD-s kijelzőjű volt a Mi 3-am.

(#18921) Buster17: Nekem az összes fiatal ismerősöm nyári melóból vette a készülékét. :) A swagyolo takonyprolikból ne ítélj plz, ők a társadalom legalján vannak.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#18927) thEndeR válasza tDr1v3r (#18926) üzenetére


thEndeR
tag

Nem vettem eszre hatalmas kulonbseget a ket kijelzo kozott, nekem mind a ketto bejott. :)

(#18928) Mister_X válasza tDr1v3r (#18926) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nemár, a swagyolo takonyprolikat még a társadalom részének tekintjük? ;]

Amúgy akinek itt van közelebb kapcsolata a pléhsztésün világával, Vita PlayStation TV-nél az a PS4-es wide range streamelés mennyire wide?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18929) Buster17 válasza tDr1v3r (#18926) üzenetére


Buster17
addikt

Fiatalok körében menő ájfonozni.
45 kollégám közül háromnak ha volt ájfonja és az is azért mert 16éves tanuló volt :D

(#18930) Napfénysüti válasza Buster17 (#18929) üzenetére

Nálunk a teamleader csajszinak van, nemrég cserélte le egy 5S-re a régi 3GS-ét. :)

Més que un club!

(#18931) Micsurin válasza Mister_X (#18928) üzenetére


Micsurin
nagyúr

persze , swagg , yolo , nintentoo :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#18932) sajtee


sajtee
senior tag

Lecseréltem az asztali gépet :K
Nem volt ez sem gyenge - főleg ahhoz képest, amennyit én játszok, de múltkor nem akart képet adni...
Állítólag panelhibás, és már többször kifagyott játék közben.

Na, nem is baj, mindenképp akartam laptopot, ezt meg helyrehozom néhány ezerből.

Még nem jött meg, de egy Dell noti, i7-es procival, 4GB RAM (ezt később talán bővítem 8-ra), 500GB-os HDD-vel (ezt is szeretném 1TB-ra), 2GB-os geforce 840m VGA-val (elég erős, felső-középszintű kártya).
SSD nincs, de van ODD, aminek a helyére majd kerül egy kisebb a rendszernek, ha lesz pénzem.. :D

(#18933) MasterMark válasza sajtee (#18932) üzenetére


MasterMark
titán

Inkább alsó-középkategória. :)

Switch Tax

(#18934) Mister_X válasza sajtee (#18932) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És mennyibe fájt a kábeles "noti"? ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18935) sajtee válasza MasterMark (#18933) üzenetére


sajtee
senior tag

Pl. itt elég jó helyen szerepel.
Class 2.

(#18936) Napfénysüti válasza sajtee (#18935) üzenetére

Notebook VGA-kon belül.

Més que un club!

(#18937) sajtee válasza Napfénysüti (#18936) üzenetére


sajtee
senior tag

Persze, hogy ott.
Összességében nem egy erős kártya, még talán a mostani 1 gigás 9800GT-m is odaverné, de laptopok közt elég jó szintet képvisel, amennyire én tudom. Nyilván nem gamer gépbe való, de nekem nem is feltétlen arra kell.

Mister_X: Elég sokba... ;]
De már muszáj volt.

[ Szerkesztve ]

(#18938) MasterMark válasza sajtee (#18937) üzenetére


MasterMark
titán

Ja laptop az valahogy kimaradt. :D

Mindegy, én továbbra sem szeretem a laptopokat. :N

Switch Tax

(#18939) Mister_X válasza sajtee (#18937) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg már várom, hogy megkapjam* a sajátom :U Konkrétan bármi megteszi, ami nem BayTrail, csak adnák már oda, nincs min dolgoznom.

*négy és fél évvel ezelőtt lett megígérve, hogy ha felvesznek egyetemre, akkor kapok egyet. Nos, a PC megmurdált augusztusban, azóta már lecsillapodtak az elvonási tünetek, de valamin meg kéne írni a rohadt esszéket meg prezentációkat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18940) Napfénysüti válasza Mister_X (#18939) üzenetére

Használt BC gép? Azok már egész olcsón beszrezhetőek.

Més que un club!

(#18941) Mister_X válasza Napfénysüti (#18940) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem én veszem, igazából beleszólásom sincs.

Vagy mi az a BC, nekem a Burning Crusade ugrik be :B

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18942) Napfénysüti válasza Mister_X (#18941) üzenetére

Business Class, üzleti gépek. Abból már ilyen 40-50k-ért ki lehet fogni korrekt darabokat amik minőségben, tartósságban egy consumer laptopot agyonvernek.

Més que un club!

(#18943) roberto211


roberto211
őstag

Ma lesz elsősegély vizsgám. Remelem ezen sem bukok el mert nagy szar lenne ha pont ezen csusznek el. 2kor majd kiderül. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#18944) MasterMark


MasterMark
titán

[link]

Switch Tax

(#18945) Mister_X válasza MasterMark (#18944) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aztarohadt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18946) oriic válasza MasterMark (#18944) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja tegnap néztük mi is páran. Szurkolunk nekik, de nagyon remélem hogy nem csak annyiból áll majd az egész, hogy lefordítják az anyaoldalt magyarra. :DDD

Facebook oldaluk

Live-Die-Respawn

(#18947) Buster17


Buster17
addikt

Rohadt kaparós sorsjegyet se fogok venni. Nagy átverés és több pénzem is marad. :DDD

(#18948) roberto211


roberto211
őstag

HA pld majd veszek autót a vagyonszerzési illetket majd küldik idővel csekken,stb vagy pedig autóvásárlásnál kell majd fizetni?

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#18949) MunezXBK válasza roberto211 (#18948) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Átírásnál fizeted.

(#18950) roberto211


roberto211
őstag

Na...

Vizsgaigazolás kiváltva,
okmányirodába jogsiigénylés beadva
várhatom az sms-t. :D :D

Egész nap úton voltam kb 7 rugom elment taxira ha nem több..És ebből az egyiknek fölöslegesen fizettem mivel 11ből elvitt 13ba a központi okmányba , és kiderült hogy időpontra jöhetek csak .. ne tudjatok meg milyen ideg volta.. 13 ból vissza 11, újbuda center és ott tudtam megoldani. :(((

#18951) MasterMark : IGEN,TAXI

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.