Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45201) Suineg válasza masterful87 (#45199) üzenetére


Suineg
senior tag

Igen, ez logikusan hangzik. De mi van ha lemondod a megújítást és akciósabb áron veszel akárhonnan? (Volt már 200 Ft is egy havi)

(#45202) MasterMark válasza Suineg (#45201) üzenetére


MasterMark
titán

Semmi.

masterful87: Akkor én értettem félre amit leírtál. :R

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#45203) r.levente75 válasza Suineg (#45200) üzenetére


r.levente75
addikt

Ha ez így van akkor elég szomorú, mivel ezeket heti akciókban vettem meg. Demoért nem tudom kellett e valaha fizetni.

(#45204) MasterMark válasza r.levente75 (#45203) üzenetére


MasterMark
titán

A felső?

Switch Tax

(#45205) r.levente75 válasza MasterMark (#45204) üzenetére


r.levente75
addikt

A teljes verziókat vettem meg annó, de az ikon olyan mint a felső, tehát félig van, mintha nem lenne teljes játék. A my gamesba megnéztem az xbox. comon ott is látszik, hogy a teljes játékot vettem meg. Viszont, ha a konzolt bekapcsolom és végiglapozom a játékokat a gamesba, akkor erre a három játékra azt mutatja, amit fentebb írtam. :F

(#45206) masterful87 válasza r.levente75 (#45205) üzenetére


masterful87
senior tag

Nem lehet, hogy valahogy a demot sikerült letöltened? Próbáltad már letörölni, aztán újratelepíteni, de már a teljest? Ha pedig azt látod, hogy fizettél érte és megvetted a teljest, akkor le kell jönnie gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#45207) r.levente75 válasza masterful87 (#45206) üzenetére


r.levente75
addikt

Mindhárom játék valamelyik heti akcióba volt, megvettem és a download historyból töltöttem le, tehát még elnézni sem tudtam. Igazából nem értem a dolgot, lehet hogy telefon lesz belőle a supportnak.

(#45208) r.levente75


r.levente75
addikt

Most beszéltem a supporttal, azt kaptam válaszként, hogy programhiba, elő szokott fordulni. Ha a játékon belűl nincs semmiféle korlátozás ami a demo verzióra utalna, akkor ez a teljes verzió. Na de mindjárt háromnál? :F

(#45209) MasterMark válasza r.levente75 (#45208) üzenetére


MasterMark
titán

Épp ezt akartam írni, hogy valami bug.

Töröld le, és töltsd le újra a teljes verziót.

Amint látod ezek olyan játékok aminek a demója egy az egyben maga a játék, csak korlátozva van valami. (Ugyanannyi MB mint látszik.) Ezért lehet hogy amikor "unlock"-olod, akkor ugyan játszhatsz benne korlátozás nélkül, de mivel a demót szedted le előbb, annak látszik.

Switch Tax

(#45210) zsola32 válasza MasterMark (#45209) üzenetére


zsola32
őstag

ezt javasoltam én is, csak programhiba lehet...ha jól emlékszem én javasoltam az említett játékokat a tesómnak, és mind teljes game volt...

[ Szerkesztve ]

(#45211) fityere


fityere
senior tag

Sziasztok. Milyen hiba lehet amitől a kép szellemképes ? Ha a gép felmelegszik és újraindítom akkor helyre áll a kép.


Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#45212) MasterMark válasza fityere (#45211) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen kábel?

Switch Tax

(#45213) fityere válasza MasterMark (#45212) üzenetére


fityere
senior tag

HDMI, de mar próbáltam két újat is es szinten ezt produkálja. Ha felmelegszik a gep es újraindítom akkor helyreáll. E szériás

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#45214) Suineg válasza r.levente75 (#45208) üzenetére


Suineg
senior tag

Nekem is van egy Peggle játékom aminek a borítóján a DEMO jelölés látható.
A gép beüzemelésénél anno töltött le valami dash frissítést a gép, akkor jöhetett le ez is, de szerintem teljes játéknak kéne lenni. Volt még egy másik is, bár most nem jut eszembe annak a neve, de asszem az teljes.

Úgyhogy lehet benne valami amit a support mond.

Még nekem az sem világos, hogy egy LIVE fiókkal nem rendelkező profilnál miért nem jeleníti meg rendesen mind az 50 játékom borítóját??? (LIVE fiókos profilnál mind megjelenik)

[ Szerkesztve ]

(#45215) r.levente75 válasza MasterMark (#45209) üzenetére


r.levente75
addikt

Megpróbálom letörölni és újra telepíteni, hátha beáll a dolog.

Más. Hallottam ma egy infót, miszerint van egy alapgépem 4gb-os, hiába vettem bele egy 250gb-os eredeti vinyót, a zombies játék ennek ellenére sem fog menni, mivel eredetileg a gép alapgép.
Igaz lehet e ?

(#45216) MasterMark válasza r.levente75 (#45215) üzenetére


MasterMark
titán

Nem.

Switch Tax

(#45217) r.levente75 válasza MasterMark (#45216) üzenetére


r.levente75
addikt

Tehát, szerinted nyugodtan vehetek olyan játékokat, melyek belső vinyót igényelnek, és hiába alapgáp, ha vettem bele vinyót, mennie kell, főleg hogy a négy gb rész tele van.

[ Szerkesztve ]

(#45218) MasterMark válasza r.levente75 (#45217) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, ezért konzol a konzol...

Switch Tax

(#45219) r.levente75 válasza MasterMark (#45218) üzenetére


r.levente75
addikt

Nagyon köszönöm. :R

(#45220) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Sziasztok!
Vettem egy Jaspert csupaszon.
Memóriakártya kell, hogy tudjak menteni, vagy ment a konzolra?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#45221) zsola32 válasza r.levente75 (#45219) üzenetére


zsola32
őstag

jó lenne ha megvennéd...multizhatnánk egy jót

(#45222) MasterMark válasza Ganz-[HUN] (#45220) üzenetére


MasterMark
titán

Ha nincs benne se kártya, se HDD, akkor hova mentene?

Switch Tax

(#45223) Ganz-[HUN] válasza MasterMark (#45222) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Köszi

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#45224) fityere válasza fityere (#45211) üzenetére


fityere
senior tag

Esetleg valakinek erre valami tipp ?

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#45225) MasterMark válasza fityere (#45224) üzenetére


MasterMark
titán

Analógon is csinálja?

Switch Tax

(#45226) fityere válasza MasterMark (#45225) üzenetére


fityere
senior tag

Sajnos nincs meg kábel hozza. Érdekes 1080p beállításnál jön elö, ha átállítom 1080i-re akkor jobb a kép csak olyan mintha akadozna a menü. kb 5-10 perc után ha újraindítom akkor helyre áll a kép és használható 1080p felbontassál megint. Ha pihen a gép és elindítom megint előjön a hiba.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#45227) MasterMark válasza fityere (#45226) üzenetére


MasterMark
titán

Ez nem olyan problémának tűnik amit otthon meg lehetne oldani. Sőt hogy egyáltalán javítható-e.

Switch Tax

(#45228) fityere válasza MasterMark (#45227) üzenetére


fityere
senior tag

Az remek. Lehet grafikus processzor a ludas ?

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#45229) r.levente75


r.levente75
addikt

Sziasztok.
Letöröltem és újratelepítettem a Zuma Revenge-t, most rendesen teljes játéknak mutatja. A 4gb-os belső tárhely mellé beraktam a 250gb-os vinyót és autómatikusan ide mentette le nem pedig a 4gb-ra, ami nagyon jó, hogy így már ezt veszi elsődlegesnek, pedig a hely ott volt a négyesen.
A másik két jétékot nem töröltem le, de valamiért ott is helyreállt a rend teljes jéték kijelzésben. :)

(#45230) sugarforce válasza fityere (#45224) üzenetére


sugarforce
őstag

ez szerviz gyanus :(

(#45231) zsola32 válasza r.levente75 (#45229) üzenetére


zsola32
őstag

szerencsére csak xbox-os bug volt...

(#45232) MPM


MPM
tag

Üdv!

Szeretnék a két kontrollerembe egy-egy új akkumulátort vásárolni, azonban nem tudom, hogy érné meg a legjobban. Fontos lenne, hogy egy töltéssel sokat bírjon.

Az ilyen kínai utángyártottakat messziről elkerüljem, vagy megéri? (Tényleg 4800 mAh-osak? Tud ezekről valaki valamit?)

A másik opció ami felmerült nálam, az a hagyományos ceruza akksik használata (azok közül is az eneloop pro-t néztem ki).

Vagy esetleg még mit ajánlanátok? (max 4000-5000 Ft körül)

(#45233) MasterMark válasza MPM (#45232) üzenetére


MasterMark
titán

Vagy az eredeti Play & Charge kit, vagy veszel duplán Eneloop Pro-t mindkettőbe.

Switch Tax

(#45234) fityere válasza sugarforce (#45230) üzenetére


fityere
senior tag

Vicces mert csak 1080p felbontason csinálja

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#45235) MasterMark válasza fityere (#45234) üzenetére


MasterMark
titán

Mire van kötve a gép? Azzal minden rendben? Más tévén is ugyanezt csinálja?

Switch Tax

(#45236) fityere válasza MasterMark (#45235) üzenetére


fityere
senior tag

Samu plazma. Xbox one pl tökeletesen fut es a ps is :) Csak ez de kb 5 perc után ha újra indítom a gépet akkor helyre áll.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#45237) MPM válasza Suineg (#45098) üzenetére


MPM
tag

Lehet egy kicsit késői a válasz, de itt van egy ilyen oldal:
http://gamesdbase.com/

Elég sok játék manualja fent van, amiket kerestem, kb. mind fent voltak. Ha meg nem találod, amit keresel, akkor van még pár hasonló oldal, nézd meg azokon is.

[ Szerkesztve ]

(#45238) Suineg válasza MPM (#45237) üzenetére


Suineg
senior tag

Nagyon köszi a segítséged😀
Megnézem!

(#45239) r.levente75


r.levente75
addikt

Sziasztok, érdeklődnék, hogy ismeri e valaki az elitkonzolt, mint üzletet? Priviben is írhat. Köszi

(#45240) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Srácok! Létezik iPhone-ra olyan alkalmazás ahol az acsikat tudom meglesni/összehasonlítani?

(#45241) MasterMark válasza MeSKA (#45240) üzenetére


MasterMark
titán

SmartGlass

Switch Tax

(#45242) MeSKA válasza MasterMark (#45241) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Köszönöm, azt hittem csak távirányító...

(#45243) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

(#45244) l.skywalker válasza MrPeekaboo (#45243) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Vannak köztük nagyon jók. Pénztárca gyilkos hónap. Miután hónap elején elköltöttem majd 10rugót...

De azért 2 Disney játékot zsákoltam 247HUF/darab áron a lurkóknak.

Valaki homályosítson már fel, hogy a Dragon Age: Origins miért nem elérhető nálunk? Most váltsak érte régiót? Még az Xbox Home-on is ki van rakva a Sale alá, de ott is csak a játék adatlapja jön be nekem, vásárlási opció nélkül.

Mit tanácsoltok? Változtassak régiót? Vagy keressem meg lemezes formában?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#45245) HKorn válasza MrPeekaboo (#45243) üzenetére


HKorn
addikt

Far Cry 4 - 986Ft :Y

Metro-kból érdemes az első részt bezsákolni, vagy az már túl öreg és menjek rá a Last Light-ra inkább?

LA Noire-t, meg Dead Islandot meg pont most vettem meg lemezesen :(((

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#45246) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#45247) Suineg válasza oriic (#45246) üzenetére


Suineg
senior tag

Ez mit jelent?

(#45248) HKorn


HKorn
addikt

Hogy tudom beállítani, hogy ha a live-on vásárolok, akkor fizetéskor kérjen valamilyen kódot, jelszót? Jelenleg simán enged vásárolni a hozzáadott kártyámról, akár telefonról is, amit kicsit aggasztónak találok.

Run&Ride

(#45249) oriic válasza Suineg (#45247) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gold előfizetéssel ezek a játékok lesznek ingyen elérhetőek jövő hónapban.

Live-Die-Respawn

(#45250) Suineg válasza oriic (#45249) üzenetére


Suineg
senior tag

Köszi a választ..(tényleg ott a dátum, észre sem vettem 😃)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.