Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#501) GyuZa válasza e.vid (#500) üzenetére


GyuZa
tag

tényleg szánalmas dolog ez az xfps, microsoft összeszedhetné magát igazán, nemtom mi bajuk származna abból, ha x360 alapból támogatná az egeret meg a billt, sztem simán elég lenne hozzá egy dashboard frissítés. igazából a C & C 3 miatt nagyon visszahúz a szívem a pc-hez, nagyon hiányzik már egy jó strat játék de elképzelhetetlennek tartom, hogy kontrollerrel azt normálisan lehetne játszani...

(#502) jimessor666 válasza GyuZa (#501) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Egyetértek...
:(

私たちに聞いてください。!

(#503) GyuZa válasza GyuZa (#501) üzenetére


GyuZa
tag

kicsit pontosítva a dolgon inkább a játékoknak kéne támogatni a dolgokat... mint azt már korábban említettem egy usb átalakítóval rá tudom kötni a ps2-es billemet a boxra és tudok vele mozogni dashboard-ban + szöveget írni. szóval innentől semmiből nem álnna a microsoftnak hozzáadni az egér támogatását, ennél fogva talán inkább a játékfejlesztőknek kéne vmit lépni sztem...

(#504) feki80 válasza e.vid (#500) üzenetére


feki80
tag

Kössz a tesztet, mert még én sem olvastam róla semmit.Sajnálatos amit ott írnak, pedig én is gondolkodtam a vásárlásán.Tényleg nem érti az ember, hogy az MS miért maga alatt vágja a fát.Szerintem egy egér+billentyű támogatással még több embert lehetne maga mellé állítani, még azokat is akik ódzkodnak a konzoltól és az irányítástól (több ilyen közeli ismerősőm van, aki emiatt nem vesz konzolt).

(#505) deedee


deedee
őstag

hi

a premiumban a vinyó külső vagy belső?



[Szerkesztve]

(#506) e.vid válasza deedee (#505) üzenetére


e.vid
senior tag

rajta van a boxon: [link]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#507) deedee válasza deedee (#505) üzenetére


deedee
őstag

én is láttam képeket,csak biztosra akartam menni..... :R
thx

(#508) Thomyyyyy


Thomyyyyy
tag

Üdv!

X360...Hááát....az a helyzet, hogy én PC-s vagyok és erről a gépről nem tudok szinte semmit, de gondolkozok egy ilyen vásárlásán, mert hát a gépfejlesztés elég drága és egy darabig nem kell fejlesztgetni ezeket a gépeket, ugye jól tudom? Na most a lényeg, hogy jó lenne ha valaki felvilágosítana ezeknek a gépeknek a használatáról, pl mi az a flash-elés meg csipelés meg stb, mert gőzöm sincs róla! Na meg néztem ezeket a premium meg mittomén milyen fajta pack-okat és azt sem tudom, hogy pl miért jó ha van vinyó benne vagy nincs!? Nem kell kiírni a játékokat hanem lehet vinyóra rakni? Ha lehet akkor azt hogyan kell csinálni? Akkor van még olyan, hogy a wirelesses irányító...az meddig bírja? illetve van e benne rezgő funkció attól függetlenül, hogy vezeték nélküli? ööö....akkor....olvasgattam, hogy fontos lenne egy lcd tv is, de nekem csak egy 55 cm-es crt-m van az nagyon gáz? akkor nekem van egy 5.1es hangfalszettem, azt is rá tudom kötni, vagy be kell érjem a tv hangszóróival?
Na úgy nagyjából ennyi lenne most, ha eszembe jut még valami akkor kérdezek! :)
Előre is köszi a válasz(okat)t!
By!

Tamás

(#509) SzlobiG válasza Thomyyyyy (#508) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem kell fejlesztegetni, meg nem is lehet. Flasshaltetni kell, hogy az írott gémeket vigye azt megcsinálják nagyon sok konzolos helyen. Vinyó azért kell mert lehet demókat letölteni, fílmeket meg mindenfélét szal megéri...teljes játékokat nem tudsz vinyóra rakni.:) Az attól függ mennyit használod volt, hogy egy hét alatt lemerült a mostani már egy hónapja bírja igaz alig játszok mostanába vele, persze, hogy van benne rezgő.:) 55-ös CRT-n igen eléggé gáz a dolog. Ha van digitális bemenet a házi-mozin akkor rátudod kötni.

(#510) GyuZa válasza SzlobiG (#509) üzenetére


GyuZa
tag

SzlobiG válaszát kiegészítve sztem nem lenne jó ötlet crt tv-n haszálni, én kipróbáltam és elég nevetséges volt... Egyébként a kontroller töltésenként úgy 20-25 órát bír ha minden igaz.

(#511) Dtomi


Dtomi
őstag

Hali!! Van egy Xbox 360am és akarnék hozzá játékot venni az egyik NTSC-s a másik PAL-os a tv egy 82-es LCD működni fognak ezek a játékok a gépen???

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#512) SzlobiG válasza Dtomi (#511) üzenetére


SzlobiG
félisten

A PAL-os az igen.

(#513) Dtomi válasza SzlobiG (#512) üzenetére


Dtomi
őstag

Magyarul át akart baszni az ember aki hozza a játékot? :W :Y csodálkoztam is miért tudja féláron adni.

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#514) SzlobiG válasza Dtomi (#513) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem feltétlen, de az NTSC az amerikai szabvány nálunk PAL van.

(#515) Dtomi válasza SzlobiG (#514) üzenetére


Dtomi
őstag

Én nem értek hozzá magyarországon vásároltam a gépet médiában hozzá a játékokat most szeretnék újítani a srác NTSC-PAL-t árul vegyesen és azt mondta biztos működik mindkettővel ezekszerint nem. Na mind1 még nem vettem meg őket hál' isten Köszönöm.

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#516) SzlobiG válasza Dtomi (#515) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hogyha Region Free-s akkor megy az NTSC-is, de gondolom ezt nem mondta akitől vennéd.:) De valószínű, hogy az mert akkor nem mondta volna, hogy használható.:)

(#517) jimessor666 válasza SzlobiG (#516) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Vagy talán ténleg simkis a skac... ;]

私たちに聞いてください。!

(#518) Thomyyyyy


Thomyyyyy
tag

Hali!

Elolvastam amiket írkáltatok és nem tudom mit tegyek...pénzem nincs lcd-re akár moncsiról akár tv -ről van szó...szóval crt tv-n meg azt írjátok gagyi lenne a graf....
Tudjátok mit?:)...győzzetek meg engem, hogy x360at vegyek:D!
Jó érveket várok, persze a rossz dolgokat is írjátok le nekem rendben?
Ja és a hangfalszettet illetően, nem kompakt házimozim van hanem a genius DHT-510es rendszer, azt is hozzá lehet dugni valahogyan a géphez?
Köszi a segítséget!

By!

Tamás

(#519) tothl válasza Dtomi (#511) üzenetére


tothl
addikt

Hali !

Termeszetesen 720p -ben progressziv komponens kimeneten minden tovabbi nelkul mukodni fog az NTSC-s jatekod, sot sima kompozit kisfelbontasu modban is, amennyiben a lemez regiomentes es a keszuleked tud NTSC-t. Marpedig egyreszt miert ne tudna, masreszt ugyis 720p-ben fogod tolni. Ha nem Premium packot vettel akkor venned kell hozza egy kabelt, ha jol tudom az atkapcsolos sd-t es hd-t is tudo kabelt csak a Premiumhoz adjak alapbol. Szoval a kulcsszo a regiomentesseg, erre figyelj. Tehat vagy 2-es regioju legyen a jatek, vagy regiomentes.

udv
Levi

(#520) tothl válasza tothl (#519) üzenetére


tothl
addikt

Kicsit pontatlan voltam, az elso mondatomat ugy ertsd, hogy 720p -ben nincs ntsc-vagy pal....ez egy mas vilag itt 720p van.

(#521) tothl válasza Thomyyyyy (#518) üzenetére


tothl
addikt

Ha jol olvastom a DHT-510-nek van 5.1 bemenete RCS illetve 9 tus din. Azt nem irjak, hogy az RCA az 1 db. RCA csatit jelent, amin digitalis jelet tud fogadni, vagy 6 db. analog RCA csatit.
Az X360on Optikai Toslink csati van, legalabbis a Premiumhoz nekem ilyen kabelt adtak.
Ha ehhez nincs atalakito, akkor mindenkeppen nehezen fogod tudni radugni az RCA bemenetu hangfalszettedre. :)

(#522) bLL^


bLL^
senior tag

Hali!

Az 1680*1050-t már elfogadja az xbox vagy lejjebb kell vennem a natívből ha ilyen felbontású monitorom lesz? Illetve ha lcd tv-m van (1280 x 768) de nem hd-s milyen minőségű képre számítsak hd/tft-hez képest?

(#523) deedee


deedee
őstag

hi!

hd-vga kábellel /ha az lcd tv-n van vga bemenet/ összeköthetem a boxot az lcd tv-vel?
Mert akkor ugyanott vagyok,mint a hd-av kábel esetében... :)

(#524) jimessor666 válasza deedee (#523) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Sztem ugyanott....Bár lehet hogy HD-AV kábellel jobba a minőség... :U

私たちに聞いてください。!

(#525) deedee válasza jimessor666 (#524) üzenetére


deedee
őstag

thx :)

(#526) jimessor666 válasza deedee (#525) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Nm... :))

私たちに聞いてください。!

(#527) Angmar


Angmar
tag

Sziasztok!

A xbox-ot és a pc rá lehet-e, úgy kötni egy monitorra, hogy egy kapcsolóval (elosztóval) tudok váltani a kettő között, vagy mindig ki kell húzni a vga kábelt a monitorból, és bedugni az xbox kábelét.
A másik kérdésem az, hogy ezzel [link] a hangfallal össze lehet e hozni.

(#528) e.vid válasza Angmar (#527) üzenetére


e.vid
senior tag

1, Szerintem ezzel: [link] a két gép mehet egy monitorra. de van olcsóbb is: [link]
2. igen, pl. a game csatira kötve


[Szerkesztve]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#529) Angmar válasza e.vid (#528) üzenetére


Angmar
tag

Köszönöm a választ :R Egyre jobbam rábeszélem magam egy xbox360-ra :D

(#530) jimessor666 válasza Angmar (#529) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Hajrá... :U
:))

私たちに聞いてください。!

(#531) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Az lenne a kérdésem hogy ha a lakásban van mondjuk wifi router akkor tudok úgy netezni az xboxal ahogy a pc-vel?

(#532) gabó válasza Beerwolf (#531) üzenetére


gabó
tag

Szia,
Sajnos nem, csak Xbox Live érhető el(demokat tudsz letölteni stb..) de hagyományos böngészős netet nem tudsz használni :O

[Szerkesztve]

Nekem8

(#533) ittvane


ittvane
csendes tag

ha vki tud győrben x360 ''okosítási'' lehetőséget az legyen szíves küldjön egy PM-et! köszi

(#534) Beerwolf válasza gabó (#532) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Az kár...
Pedig jó lenne.

(#535) gabó válasza Beerwolf (#534) üzenetére


gabó
tag

ja, én abban bízom,hogy a PS3 egyre jobban elterjed amiben pedig van és a MS kicsit frissíti a dashboard-ot. :)

Nekem8

(#536) jimessor666 válasza gabó (#535) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Én free lesz a Live!...
Álom...édes álom... :B
:))

私たちに聞いてください。!

(#537) gabó válasza jimessor666 (#536) üzenetére


gabó
tag

Igazából az nem érdekel, annyira nem is vészes az ára...de a felületet igazán csiszolhatnák, nem kerül nekik semmibe, csak ügyfélelégedettség lenne belőle :R

Nekem8

(#538) jimessor666 válasza gabó (#537) üzenetére


jimessor666
aktív tag

De azért ha ingyé lenne én is jáccnék Live!-on...így nem... :O

私たちに聞いてください。!

(#539) gabó


gabó
tag

Valakinek van konkrét tapasztalata a XFS vagy mi a pontos neve cucchoz. Lehet használni FPS játékokhoz bill-t meg egeret.

Nekem8

(#540) e.vid válasza gabó (#539) üzenetére


e.vid
senior tag

[link]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#541) gabó válasza e.vid (#540) üzenetére


gabó
tag

köszi, ezt olvastam. Gondoltam valakinek még van saját tapasztalata. Az a bajom,hogy a leírás alapján nem annyira ok. Viszont megnéztema a vidit és az nekemmeggyőző volt. Egyszereűen nem tudom a gamepad-et megszokni :W 4 év PC multizás után nehezen megy. Szerintem kipróbálom, 4ezer x ft.-....majd meglásssukkk mi lesz :D

Nekem8

(#542) GyuZa válasza gabó (#541) üzenetére


GyuZa
tag

hidd el meg fogod szokni... én is anno még egy eléggé hardcore pc-s gamer voltam, CS:S, COD,stb agyvérzésig, mégis megszoktam a kontrollert. Persze az elején nekem is furcsa volt.

(#543) jimessor666 válasza gabó (#541) üzenetére


jimessor666
aktív tag

4000 HUF???
Hol??? :Y

私たちに聞いてください。!

(#544) Tomka888


Tomka888
csendes tag

Helló!
Én is pc tulaj vok.De már nincs kedvem aa gépem fejleszteni.Igaz most azért jó gépem van (E6400,8800GTX), de tudom mire Crysis kijön, megint cserélhetem a videókarim és már unom.Láttam a GoW Media M-ban egy Samsung lcd-n.Leesett az állam.És haallottam már olyat h c nincs is olyan grafia vagy effekt ami 360on.Na szal le akarom cserélni a gépem.De milyen tv legyen hozzá?Én egy sima Samsung lcd-t 82est képzeltem el.Mennyit tud felbontásban max a 360?Mert ha veszek egy 1366x768as tv-t később még lehet cserélhetem nagyobb felbontásúra h jobb képem legyen?Vagy már ezen is tökéletes?HDMI csatlakozó nélkül is jó a kép.Úgy tudom a 360on nincs HDMI kimenet.Most már csak szerencse kellene hogy eladjam jó áron a gépem.:)Az árából meglenne a box is és majdnem a tv is sztem.

[Szerkesztve]

(#545) Kraptor válasza Tomka888 (#544) üzenetére


Kraptor
őstag

Vegyél playstation dreit...:)

(#546) Tomka888 válasza Kraptor (#545) üzenetére


Tomka888
csendes tag

Köszi.Azt inkább nem.:)

(#547) csucsu52 válasza Tomka888 (#544) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Mindenképpen hd-ready-s tv-t vegyél.
720p-t tud az x360,úgyhogy elég az. Én egy Samsung 32R32-n használom és GYÖNYÖRŰ!!!
Nem kell HDMI csatoló(de a hd-readys készüléken úgyis van), mert komponens kábelen viszi át a hd-jelet a boxból.
Ha rám hallgatsz veszel mellé még egy optikai bemenettel rendelkező erősítőt is és DD-ben fog szólni az összes játék.
Most mondjam a különbséget??? :)

(#548) Tomka888 válasza csucsu52 (#547) üzenetére


Tomka888
csendes tag

Erősítő-házimozi van.Ugyhogy arra mindenképp rákötném.
Van már vkinek hd dvdje?Milyen árban van?És adnak mellé vmi hd dvd lemezt?
Hogy menjenek az írott játékok rajta mit kell vele csinálni?Esetleg én is meg tom csinálni vele v ehhez olyan emberkéhez kell vinnem?

[Szerkesztve]

(#549) predakon


predakon
őstag

Mielött veszel ajánlom a gamer365.hu problémák/fagyások topic olvasását, nekem elvette a kedvemet a mostani boxtól. Megvárom a rev 2.0-t.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#550) Tomka888 válasza predakon (#549) üzenetére


Tomka888
csendes tag

Azt hiszem ez előfordul minden konzolnál.De mi a bizztosíték hogy a rev 2.0 jobb lesz?És mikor jön az ki?Egyébként egy pc sem mindig problémamentes.:)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.