- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Szevam: Mennyire tipik Z-gen viselkedés? Tipizálható-e egyáltalán?
- Yutani: YRHA - Yutani Retró HAngkártyái: IBM mWave
- Sundesz: 20 éve a PH!-n
- bambano: Bambanő háza tája
- ldave: New Game Blitz - 2025
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Ismerkedés a Zyxel NSA325 v2-vel
-
LOGOUT
Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
►Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz◄
►Blizzard által támogatott videokártyák listája◄
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama
Új hozzászólás Aktív témák
-
Cathfaern
nagyúr
"A területi Aoe aggroskillt nem akarom ellőni, azt tartogatom mindig. Neve most nem ugrik be. Challenging roar asszem"
Itt egy kis tévedés van. Kezdésnek válasszük külön a "threat" és "aggro" fogalmakat, amik nagyon nem azonosak, bár az emberek szinonímaként szokták használni őket. Ha "aggrod" van, akkor az azt jelenti, hogy téged üt az a mob. Ez alapvetően egy bináris fogalom, szóval vagy téged üt, vagy nem téged üt. A Threat pedig annak a mértéke, hogy mennyire akar téged ütni a mob. Normál esetben a Threat listát vezető egyént fogja ütni, azaz neki lesz aggroja. A tankolós skillek nagy része threatet növel (illetve minden sebzés pont 1 threat, és minden heal pont 0,5threat). De vannak speciális skillek, ilyen a Growl illetve a Challenging roar. Ezek nem növelnek threatet, hanem csak azt csinálják, hogy az adott mob rád fog aggrozni mindenképp pár secig. De amint elmúlik a hatásuk, visszaáll a normál eset, azaz a threat lista elsőt fogja az aggrot kapni. Ebből következik, hogy:
1. Hiába nyomod be ezeket a skilleket ha minden mob rád aggrozik, semmi hatásuk nem lesz.
2. Ha ezekkel magadra aggroztatsz mobokat, de nem "gyűjtesz" threatet hozzájuk, akkor pár sec múlva ugyanúgy azt fogja ütni, akiről leszedted."Szerintem tank a legdurvább, mivel rajta múlik igazán. Healer is nehéz, hisz életben kell tartani a raidet."
Eléggé helyzetfüggő szerintem, hogy melyik nehezebb. 5 fősben az esetek jó részében a tankolás, lévén biztos nincs OT, tehát ha addok vannak azt is az MT-nek kell lekezelni, az idő nagy részében trash van, amit nehezebb tankként kezelni, mint egy bosst (persze ez megint tank függő, egy DK-val nincs jelentős különbség, druiddal viszont sokkal nehezebb AOE threatet tolni). Raidekben trash esetén hasonló a helyzet, viszont egy boss esetén ha nem kell nagyon extra dolgot csinálni, akkor healelni sokkal nehezebb. Mivel egy MT nagyrészt tolja a rotáját, "ohshit" helyzetekre figyel és elsüti a CD-ket. Ezzel szemben healerként esélyes, hogy nem csak az MT-t healeled, ráadásul dispellelni is kell. Ha az MT kicsit elbambul, akkor jó eséllyel csak csökken a threatje, ha healer, akkor valszeg meghal valaki.
Viszont az egyértelmű, hogy a tankon nagyobb nyomás, felelősség van."Azért ott is, ha nagy dd-t akarok és nem leaggrozva a mobokat, akkor bezony gyöngyözhet párszor a homlok, hogy "uh, majdnem leaggroztam"."
Ha a jelenlegi contentben leaggrozol a tankról valamit, akkor az a tank hibája (kivéve ha jelentős gear különbségek vannak)."Fight elejére, dudura ha van javaslatotok, akkor szívesen fogadom. A rota már megvna, hála Wolverine-nek."
Ha azt a mobot lehúzzák rólad, amit épp ütsz, akkor 3 dolgot tudok mondani: Gear, gear és gearAmíg nincs meg, addig meg insta elején szólni, hogy picit figyeljenek oda (bár értelmesebbjének úgyis feltűnik és odafigyel). Esetleg talenteknél érdemes arra figyelni, hogy csak a túlélést növelő talenteket vegyél fel, hanem egy kis sebzést növelést is (ezt csak vakon mondom, nem tudom milyen a talent builded).
Új hozzászólás Aktív témák
● Tört (tehát nem hivatalos Blizzard) szerverekkel nem foglalkozunk! Ne is próbálkozz!
● Ha új játékos vagy mindenképp ajánljuk, hogy egyszer fusd át a téma összefoglalót.
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Profi EKG-s óra lett a Watch Fitből
- Kazy Computers - Fehérvár - Megbízható?
- Xbox Series X|S
- Gitáros topic
- Milyen egeret válasszak?
- Sweet.tv - internetes TV
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- CPU léghűtés kibeszélő
- További aktív témák...
- Apple Watch Series 9 45mm GPS 2026.04.19.-ig Garancia!
- iPhone 16 Pro Max 256GB Fekete Titanium használt, gyárilag független, csere nem érdekel.
- HP Z32 31.5-inch 4K UHD Display - karcok a képen de így is gyönyörű!
- Dell 27" 2K 2db kisebb karc a képen! P2723D 27" IPS panel 2560x1440 QHD Pivot HDMI
- Samsung Odyssey G6 S27BG650EU - 27" QHD 2K 240Hz Ivelt - Gaming monitor - 1,5 év Gyári garancia
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B450M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB Rampage SHIVA Seasonic 520W
- Bomba ár! HP Elitebook 850 G3 - i7-6GEN I 16GB I 256GB SSD I RadeonI 15,6" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 8xxx 9xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 12600K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Seasonic 650W
- REFURBISHED - HP USB-C Dock G4 docking station (L13899-001)
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest