Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#701) _XXXXX_


_XXXXX_
tag

Ez komoly volt, hogy még ezzel a romhalmazzal is meglett a leggyorsabb kör :D Kár, hogy itt csak ilyen kevés kört futnak. Ha több lenne feljöhetett volna valami pontszerző helyre, bár lehet azt már nem élte volna túl az autó. Ettől függetlenül szép volt :R

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#702) Integra válasza venember83 (#699) üzenetére


Integra
titán

nem tudom.. azt se tudom hogy a zengőéknek megvan e a megfelelő anyagi helyzetük, csak éppen valamiért nem kapják meg a fullos technikát a gyártól..
megint félek attól, hogy az van mint talmával. magyar. nem versenyképes a világpiacon.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#703) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

kivancsi lenenk mijjen gumi volt az azon a bomoson Norbi alatt, gyanus nekemhogy nem zivatargummedli:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#704) venember83 válasza neduddki (#703) üzenetére


venember83
nagyúr

Slick volt az. Bármiben fogadnék. Nem volt esélye kb. semmire ezzel az autóval, de jó volt, hogy összerakták és kimehetett.

[ Szerkesztve ]

(#705) Boxer001 válasza neduddki (#703) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem esőgummedli volt rajta, hanem slick, vagy hogy is híjják. :D

(#706) neduddki válasza venember83 (#704) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nekem elso gondolatom jo kis vaogtt szlik a gyanus /leeht egyaltalan?/, sima szlik az eleej tul necces lett vlna, habar ott nagyon leragadt tehat lehet

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#707) zoo8800


zoo8800
veterán

No most értem haza.
Első futam király volt. :D Norbi, le a kalappal :R
A második futamot az 1. kanyarból néztem. Még hallottam is a csattot. Aztán leszakadt az ég.
Alakulhatott volna jobban is, ha 10 méterrel hamarabb fékez, de szép lett volna...

rip and tear, until it is done

(#708) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Most értünk haza, mekkora volt a hangulat gyerekek!! :Y

Hangrobbanás volt a célegyenesben minden körben amikor eljött Norbi. Főleg az első futam első pár körében volt akkora tombolás, hogy az hihetetlen. Nagyon tetszett hogy ennyien kijöttek, Tribünök tömve, állóhelyek is, kerítés mellett is végig álltak, áhh ez nagyon komoly volt!

Második futam előtt 5 perccel elkezdtük érezni az esőcseppeket, szépen eláztunk, de ez így volt jó :D

A második futamon az első kanyar belső részén voltunk (Maserati sátor), mert onnan nagyon jól lehetett fotózni, de a csattot pont nem láttuk, csak azt hogy nagyon mélyet fékez Norbi. Aztán reccs..

De szép volt ez így is nagyon, nem gondoltam volna hogy ennyien kijönnek és nem csak sörvirlsi volt, hanem zászlók, éljenzés, taps ezerrel :)

Köszönjük Norbi a fantasztikus hétvégét :C

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#709) zodo


zodo
nagyúr

Köszönjük Norbi, gratulálunk! :C

(#710) zoo8800


zoo8800
veterán

Norbi kocsija már a nagy csatt előtt is le volt zúzva

rip and tear, until it is done

(#711) Motion_Blur válasza zoo8800 (#710) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Hátrányomra szolgált a pályaismeret. Állórajtnál később lehet fékezni, nem számítottam rá, hogy ilyen korán fékez Bennani. Próbáltam kikerülni, de rámentem a fűre, így nem volt esélyem."

A 'kis csatt' Bennani volt.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#712) szatocs válasza zoo8800 (#710) üzenetére


szatocs
őstag

Persze, mert féktávon elkapta a másik bmw hátulját.

Szerk.: Közben látom, már reagáltak rá. :)

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#713) zoo8800 válasza szatocs (#712) üzenetére


zoo8800
veterán

a lelátóról úgy nézett ki, mintha sima elfékezés lett volna.
itthon, a tv felvételen láttam, mi is történt valójában.

rip and tear, until it is done

(#714) D@ni88 válasza Motion_Blur (#708) üzenetére


D@ni88
addikt

Csatlakozom, szerintem is nagyon nagy volt a vasárnapi nap.
Sajnálom Norbit, de a 2. helynek kell örülni, a durr-ról meg ezek szerint nem ő tehetett...
Hangulat viszont nagyon jó volt, és meglepődtem mennyien kijöttek!!!
Azt viszont furcsa volt, hogy pl a Maserati-s magyarok is jól nyomták, őket viszont nem reklámozták a szórólapokon csak Norbit.
Grat a fiúknak! Szép hétvége volt! :C

(#715) Stay


Stay
tag

Komoly volt ez a zászlós téma.
Sajnáltam Norbit a 2. futamon de azért igy is nagyon szep volt :)

[ Szerkesztve ]

(#716) proof88


proof88
addikt

RTL-es vagy Eurosportos felvétel elérhető valahol a neten? Mert kinn voltam de megnézném így is. :D

(#717) Dumb


Dumb
senior tag

Ahogy én láttam :)

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#718) proof88 válasza Dumb (#717) üzenetére


proof88
addikt

:C

(#719) zolynet


zolynet
addikt

wccc és a nyúl +1kép
szerencsére nem kapta meg az öngyilkos jelzőt

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#720) Pompi válasza zolynet (#653) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"ami ingyen van arra harap a magyar nép"

Azért ez nem így van. Jópár szerintem látványosabb (pl. FIA GT futamok) eseményen voltam kint, ami ingyenes volt és alig lézengtek az emberek. Itt a magyar induló miatt voltak ennyien szvsz.

Feel Good Inc.

(#721) Dumb válasza proof88 (#716) üzenetére


Dumb
senior tag

Itt fenn vannak!

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#722) proof88 válasza Dumb (#721) üzenetére


proof88
addikt

köszi :)

(#723) zolynet válasza Pompi (#720) üzenetére


zolynet
addikt

igaz :K

Life is too short to stay stock!

(#724) Motion_Blur válasza Pompi (#720) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Így igaz :R

Miután hazaértem egyből megnéztem 720p-ben az eurospotos közvetítést (angol). Elég jól átjött hogy mekkora volt kint a tömeg és a kommentátorokon is lehetett érezni hogy ilyet még nem láttak WTCC futamon és csak ámulnak. NASCAR futaméhoz hasonlították a hangulatot és azt mondták hogy most Michelisz Norbert-nek lenni olyan, mint anno Schumachernek Németországban. Jól esett ezeket hallani :)

Ma kíváncsiságból letöltöttem a rektekklubbos-gyulás változatot is.. ahhoz már hozzászoktam hogy 4:3-as vágott kép, meg hogy nulla kommentátori teljesítmény. De hogy másfél körrel a vége előtt megköszönjék a figyelmet és szépen elköszönjenek... mocskos egy ****** banda ez..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#726) mephi666 válasza Motion_Blur (#724) üzenetére


mephi666
nagyúr

ne mondjam, majdnem szétb@szott engem is az ideg... gyorsan kapcsolgattam barom módra és az eurosport-on is megtaláltam a közvetítést :W így vertem a fejem a falba, hogy miért nem ott néztem? enyhén más volt a kommentátori teljesítmény is... baromira élveztük a futamot... még barátnőmnek is tetszett, holott hiába mondogattam már hetek óta, hogy "ezt nézni kell!" -> nem nagyon hozta lázba... tegnap viszont változott a helyzet :K

az rtlklubról meg nem mondok semmit... nem bírtak volna még ki 3 percet? :U rohadt reklámidő fontosabb nekik, mint egy ilyen esemény

ui: micheliszt meg sajnálom, mert a 2. futam elején rizikót vállalt azért, hogy a közönséget 200%-ig kiszolgálja... gyönyörű lett volna, ha nem koccan és rövid íven begyűri magát a 2. helyre :B szerintem tényleg senki nem lehet rá mérges: valószínű más is rizikózott volna, ha ugyanilyen helyzetben van... a csapat meg aztán végképp odatette magát azzal, hogy összerakták pillanatok alatt a gépet és azért végigment... (megint rizikót vállalva, esőgumi nélkül... így viszont a leggyorsabb kört simán hozta)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#727) dízelracer válasza Pompi (#720) üzenetére


dízelracer
senior tag

Így van. A nézők 80%-a nem azért látogatott ki a ringre mert ingyéévan hanem mert magyar indulónak szurkolhatott. Több haverom is kint volt. Elmondásuk szerint a tribün egy emberként ugrott fel tapsolva, ujjongva amikor az ütközés után a boxutcában beindították Michelisz autóját. Hatalmas élmény lehetett élőben látni a futamot.

(#728) Dumb


Dumb
senior tag

Norbinak az első versenyen is megvolt a leggyorsabb kör :Y

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#729) zodo


zodo
nagyúr

Ahogy én láttam. Képekben :)

Az ingyenesség témához.
Utoljára még akkor jártam a pályán amikor építették (1 hónapos Csepel Tacskó kerékpárommal) :D és most csakis Michelisz Norbi miatt mentem ki mert nem kis dolog amit és ahogy eddig véghezvitt és ki tudja meddig jut még ezen az úton.
Szűkös az anyagi hátterem de az 1.500 forintos box utca látogatásra jogosító karszalagot és egy 2.990 forintos Zengő Dension Team-es baseball sapkát ki tudtam préselni a költségvetésemből. Ok a sapkát ne vegyük ide amivel a csapatott támogatom még ha csak ennyivel is de a karszalag ára már a szervezőké amit ugyan nem lett volna kötelező megvenni de ha valaki 25 évente kimegy egy olyan rendezvényre ami 100%-an érdekli akkor azt nem illetném "ingyen múlat a Magyar" jelzővel.
Ha 5-10.000 között lett volna akár egy állójegy belépési díja akkor is kimentem volna mert megérdemli Norbi hogy ennyivel segítsük, megtiszteljük!

Saját vélemény!

Szerk.

Első futamon kissé megsajnáltam Tarquini-t, igazán megérdemelte volna a 3. helyet.

[ Szerkesztve ]

(#730) raczger


raczger
őstag

Én is lőttem pár képet:
Szombat
Vasárnap
2. rajt videó

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#731) Dumb válasza zodo (#729) üzenetére


Dumb
senior tag

Én is fizettem volna. Portugáliában 35€ volt a belépő, igaz az egész hétvégére szólt a jegy. Jövőre, ha lesz kíváncsi vagyok hogy 1-2E lesz a jegy, vagy 6-8 inkább :)
+ Megnyithatták volna az összes kaput körbe, úgy másztak be jó páran...

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#732) ruti válasza Dumb (#728) üzenetére


ruti
Közösségépítő

és a majdnem 1 guriga pénzdíj is (sajnos csak Forintban)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#733) hoffman_ válasza dízelracer (#727) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az hagyján, elég volt annyi is, hogy elhúzott a tribünök előtt, minden egyes körben, ha Norbi jött, felállt mindenki, tapsolt, fütyült, szólt a kürt, lenyűgöző volt. Meg is lepődtem, hogy ennyire hangulat volt :)

raczger:

Kb 4 székkel ülhettél tőlem jobbra :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#734) zodo válasza Dumb (#731) üzenetére


zodo
nagyúr

"Jövőre, ha lesz kíváncsi vagyok..."

,de jó is lenne ha bekerülnénk a jövő évi versenynaptárba. :)

Utóbbi jegyár tippedet környékére tippelnék ha kellene.
kb. 10 Euro-t mondanék ami elfogadható ár, pláne ekkora nézőszám mellett.

Mondjuk az tényleg érdekes volt hogy csak egy-két kaput nyitottak meg.
Talán nem számítottak ekkora nézőszámra de az hogy fel sem volt tüntetve a Hungaroring honlapján az már brrrr. zengomotorsport.hu-n persze minden főbb infó olvasható volt.

[ Szerkesztve ]

(#735) Motion_Blur válasza zodo (#734) üzenetére


Motion_Blur
félisten

",de jó is lenne ha bekerülnénk a jövő évi versenynaptárba. :)"

A helyszínen asszem az első futam után jelentették be hogy jövőre is lesz futam a Hungaroringen ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#736) raczger válasza Motion_Blur (#735) üzenetére


raczger
őstag

Sőt, már alá is írták elvileg, ezt nekem szombaton mondták.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#737) zodo válasza Motion_Blur (#735) üzenetére


zodo
nagyúr

Ezek szerint arról lemaradtunk. :B
Rossz helyen álltunk mert nem sokat hallottunk a 15-ös kanyarban.

Viszont az nagyon jó hír és ott a helyünk! :K

(#738) ruti válasza hoffman_ (#733) üzenetére


ruti
Közösségépítő

amikor kiss norbiék jöttek a maseratival, akkor is teljes volt az extázis :K

aproró, kiss norbi a hétvégén ült először a gépben, úgy hozta a két futamgyőzelmet :C
naezanemsemmi

meg az, hogy szimulátoron "nevelkedve" ekkorákat tudnak menni élesben (mindkét norbira értem)
ennyire jó az a GP Legends (így majd' 15 év távlatából is elismerés a proginak)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#739) ruti válasza zodo (#737) üzenetére


ruti
Közösségépítő

mivel fóttól lépésben cammogtunk, nem fértünk fel a gold tribünre, mert az 1-es kanyart akartuk mindenképpen látni
a gold tr. mellett, az 1-es kanyar felöli végén, a rézsűben kapaszkodtunk a kerítésen

pont abban a magasságban, ahol norbi csattant - így mi láthattuk a legközelebbről - sajnos :O

aztán az eső alatt a menekülők helyére feljutottunk a gold középmagaságába,
addigra már úgyis sz@rrá áztunk, úgyhogy mindegy volt :))

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#740) zodo válasza ruti (#739) üzenetére


zodo
nagyúr

Mi fél kilenc fele érkeztünk és már akkor igen szép számban voltunk.
Szerintem senki nem számított erre a tömegre.
GP2 -t még a Silver 7-ből néztük de tudtuk ha felállunk akkor nem lesz üllőhelyünk csak a fűvőn vagy mi is a kerítésen lógtunk volna mint ti.
Végül ott hagytuk a 15-ös kanyarért. Második futamra pedig felmentünk a célegyenes ráfordító kanyarral szemben lévő domb legtetejére. Na ott f@szán eláztunk :)) de nem is ez a lényeg hanem hogy milyen munkát hajtott végre a csapat azon a roncs autón amivel még a futam leggyorsabb körét is megfutotta, Norbi. :C

(#741) raczger válasza zodo (#740) üzenetére


raczger
őstag

Több helyen olvastam már hogy GP2-nek nevezték a formula szériát itt (GP2 és GP3, utóbbiba megy Kiss Pál Tamás, az F1 betétfutamai), nem tudom hol olvastátok, de a lényeg hogy AutoGP-nek nevezik ezt a szériát.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#742) zodo válasza raczger (#741) üzenetére


zodo
nagyúr

Hoppá valóban AutoGP, elnézést érte. :B

Viszont a GP2 mezőnyére se kell már sokat várni.

(#743) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Tarquini and Monteiro switch to 1.6L turbo

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#744) Ramius válasza Motion_Blur (#735) üzenetére


Ramius
őstag

Ha lesz futam, kint leszek tuti. Inkább ide fizetek mint a forma1-re. :)
És tanulva a mostani hibákból, indulás reggel 6-kor :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#745) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Az első futam, az gyerekek sporttörténelem. Ez tény.
A másodikon meg történt ami történt, aki nem kockáztat, nem is nyerhet.
Amúgy sztem ugyanarra számított mint az első futamon, hogy a többiek elfékezik magukat, ehelyett a többiek tanulva az előzőből, a kelleténél is hamarabb fékeztek. Versenyszituáció, ez van.
Mai napig megnézem naponta a futamot angol kommentárral. Rettenetesen felkészültek ám!
Egyszerűen nem tudták hova tenni ezt a rajongást. Hasonlították Nigel Mansellhez egy brands hatchi futamon, nascar versenyhez, meg hazai futtbalcsapat kupagyőzelméhez a hangulatot.
Elfogulatlanságukat tükrözi, hogy ugyanúgy kiabálnak Norbi akcióikor, mintha honi versenyzőjük előzne. Nem mellesleg a tavalyi makaói futam befutóján hangosabban és átszellemültebben közvetítették Norbi győzelmét, mint a "magyar" kommentár...

(#746) Motion_Blur válasza dudikpal (#745) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Mai napig megnézem naponta a futamot angol kommentárral."

Ugyanígy vagyok vele :)

Párszor elhangzik hogy, hear the crowd :))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#747) D@ni88


D@ni88
addikt

Mikor lesz a következő futam és hol lehet nézni? :U

(#748) Ramius válasza D@ni88 (#747) üzenetére


Ramius
őstag

Júni 18-19, Brno. Eurosportot ajánlom :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#749) zoo8800 válasza Ramius (#748) üzenetére


zoo8800
veterán

Hát igen. Gyula barátunk leszoktat minket a retekklubról :D

rip and tear, until it is done

(#750) Ramius válasza zoo8800 (#749) üzenetére


Ramius
őstag

Örömmel látom, hogy nem csak engem irritál :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.