Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#501) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Seat Leon EuroCup:

Wéber Gabi két 3. helyével átvette a vezetést az összetettben :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#502) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hátb+ ilyen nincs, nem tudja hol begyakorolni a rajtokat Norbi, vagy mi a f*sz van?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#503) szatocs


szatocs
őstag

Jó, hogy már megint ezen megy el a lehetőség.

=== Szatocs ===

(#504) Integra válasza Motion_Blur (#502) üzenetére


Integra
titán

második helyről 8-ik, áááááááááááá:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#505) szatocs


szatocs
őstag

Meg kéne tanulni rajtolni, mert nagyon sok múlott most is rajta. Rengeteg az a pontkülönbség, amit már a 2 verseny alatt szerzett volna.

=== Szatocs ===

(#506) aesir válasza szatocs (#505) üzenetére


aesir
veterán

Vörös Csaba is már egészen czollneri magasságokban van, amikor hülyeségeket beszél (mellesleg Wéber is, Várhegyi meg pláne, de ez most nem tartozik ide)

Norbi tud rajtolni, színtiszta hülyeség hogy nem tud. Tisztán látszott eddig minden szériában ahol megfordult, hogy tud rajtolni. A Seat Eurocupban is tudott rajtolni még tavaly, most meg hirtelen elfelejtette? Azt nem lehet mondani, hogy Norbi különösebben ideges típus lenne, így ezt kizárnám mint tényezőt.

Van saját életem...

(#507) szatocs válasza aesir (#506) üzenetére


szatocs
őstag

Nem tudom mi a titka ebben a szériában a rajtolásnak, itt a nem tudás alatt nem az időt értem, hogy nem jól kapná el. Jókor mozdul be az autó, de nem igaz, hogy mindenki más el tud jönni, csak mindig ő nem. Kíméli az autót, vagy mi van ilyenkor?

A többi versenyző el tudott jönni jó tempóban, ebben az esetben ők tudnak rajtolni.

Az idegességet és a nem megfelelő technikát itt különválasztanám.

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#508) aesir válasza szatocs (#507) üzenetére


aesir
veterán

Én sokkal inkább a szervizháttérre tippelnék. Nem 100%-os az az autó amikor hirtelen terhelést kap, és ismerve a Seat "segítségét" nyilván nem véletlenül. Tudnék mesélni szépeket a magyar Seat kupáról is, már amíg volt, de ezt nyilvánosan természetesen soha nem fogom megtenni.

Van saját életem...

(#509) szatocs válasza aesir (#508) üzenetére


szatocs
őstag

Aham, hát lehet benne valami, csak nagyon fura így kívülről nézni.

=== Szatocs ===

(#510) raczger válasza aesir (#506) üzenetére


raczger
őstag

Ott az eurosporton nincs semmi baj a kommentátorral, szerintem nagyon jó és egyáltalán nem beszél hülyeségeket. Wéber pedig az egyetlen talán onnan aki tényleg oda való az f1 kommentátorai közé, ő ért is hozzá.

Norbi pedig tud rajtolni, gyakorolt is sokat, valószínűleg vagy elizgulta, vagy valami műszaki probléma (a zengő oldalán a cikket még nem olvastam el, lehet ott kiderül mi volt a gond).

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#511) szatocs válasza raczger (#510) üzenetére


szatocs
őstag

Jaja, Wébert én is szeretem kommentátornak.
Palik meg Gyulám sokkal több marhaságot mond.

=== Szatocs ===

(#512) aesir válasza raczger (#510) üzenetére


aesir
veterán

Nem vitatom hogy ért hozzá, mindemellett a kanadai futamon is rengeteg zöldséget beszélt.

A Vörös Csaba aránylag elviselhető mértékben beszél hülyeséget, a Várhegyi pedig sokat beszél de keveset mond, ha nézted ma a F2 közvetítést ÉS Te értesz valamennyire hozzá, akkor nyilván számodra is kiderült, hogy azt sem tudja sokszor mi történik a pályán.

Van saját életem...

(#513) raczger válasza aesir (#512) üzenetére


raczger
őstag

Én nem tudom a neveket, de hang alapján nem ugyanaz közvetítette a wtcc-t mint az f2-őt. F2-ben elviselhető volt a kommentátor, viszont mikor tisztán látszott hogy szakad alig vette észre, az picit zavaró volt.
Közbe olvasom hogy azért volt ilyen a rajt mert túl magas fordulaton rajtolt és egyhelybe pörögtek a kerekek és későn tapadt be.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#514) szatocs válasza raczger (#513) üzenetére


szatocs
őstag

Erről megnéznék egy videót, hogy hogyan mozogtak azok a kerekek.

=== Szatocs ===

(#515) #70869248 válasza aesir (#512) üzenetére


#70869248
törölt tag

(#516) Oliverda válasza raczger (#513) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja, ezt ő rontotta el.[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#517) raczger válasza #70869248 (#515) üzenetére


raczger
őstag

Tényleg nagyon jó hír. Már ideje volt hogy ő is megmutathassa mit tud egy nemzetközi mezőnyben (igaz főként spanyolok, de ott nem simogatják egymást a pályán:D), és azt hiszem meglett neki az amiért odament. Jövő hétvégén Portimában fog menni, wtcc betétfutamként lesz akkor ott a spanyol seat leon bajnokság (nem lesz akkor eurocup), szóval ezúttal két Norbinak kell már szorítani:)
Itt van Kiss rajtja a 3. futamon, hatalmas, nem kell ide rajtautomatika :DDD
(Facebookon a csoportja: Norbi Nation)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#518) aesir válasza #70869248 (#515) üzenetére


aesir
veterán

Kicsit elfogult vagyok Norbival, voltunk csapattársak is és személyesen is jól vagyunk, de azt gondolom hogy az eredményei szerint már régesrég neki kellett volna azokat a lehetőségeket megkapni, amik sokszor Wébernek jutottak aztán meg Michelisz Norbinak. Most majd remélem sok minden a helyére kerül:)

Juan, hát igen. Az biztos hogy Ő a nagyon nagyok között lehetett volna, emberileg rettenetesen hiányzik, sokat gondolok rá és hatalmas űrt érzek. Remek versenyző volt, és igazán kiváló ember!

Van saját életem...

(#519) raczger válasza aesir (#518) üzenetére


raczger
őstag

Szerintem nem vagy elfogult, viszont azt megkérdezném hogy hol voltatok csapattársak, szimulátorban?

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#520) aesir válasza raczger (#519) üzenetére


aesir
veterán

Igen.

Van saját életem...

(#521) raczger


raczger
őstag

Kissé a pole

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#522) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Norbi a második futamon megint az első sorból rajtol, én már nem is merem nézni :O

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#523) blazsey2 válasza Motion_Blur (#522) üzenetére


blazsey2
senior tag

Most sikerülnie kell ;]

PSN ID:blazseydr

(#524) Oliverda


Oliverda
félisten

Hna... harmadjára csak összejött. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#525) blazsey2 válasza blazsey2 (#523) üzenetére


blazsey2
senior tag

Micsoda Rajt :C

PSN ID:blazseydr

(#526) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Oééjjj!!! :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#527) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nem sokáig tartott az öröm :(((

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#528) KrAt


KrAt
veterán

Most néztem csak az ismétlést, egyszerűen csak :O:O:O:O:O:O

(#529) KrAt


KrAt
veterán

Q2 eredményjegyzék Mit keres ott a "függetlenek" közül Turkington a 4. helyen? :))

(#530) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Úgy néz ki idén tényleg egy célja lehet Norbinak, megnyerni az újoncok versenyét. Azért remélem tud majd párszor erőből első 5-ben is végezni, szerintem az már nagyszerű eredmény lenne.

Második futamon is jó lenne bent maradni az első 10-ben legjobb újoncként :K

mod: 2. futamra egy stream-et dobhatna valaki :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#531) KrAt válasza Motion_Blur (#530) üzenetére


KrAt
veterán

Ígyvan, szépen, jól megy, talán még előre is fog tudni jönni :)

Amúgy Eurosport 2-n lesz majd elvileg a 2. futam.. Azod nincs?

(#532) Motion_Blur válasza KrAt (#531) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Sajnos ahol most nézem, ott nincs :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#533) #70869248


#70869248
törölt tag

atyaég, nem sok híja volt hogy nem gázolt le pár harcost..

vid:
youtube/eurocup/Brands Hatch

(#534) KrAt válasza #70869248 (#533) üzenetére


KrAt
veterán

Itt volt nálam barátnőm, válla felett láttam éppen valamennyit az esetből, de valami kegyetlen volt, ahogy bement a szalagkorlát mögé.. :Y

(#535) Flashcash válasza #70869248 (#533) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

pff. azon a belső íven nem is gondoltam volna nem számítottam volna rá, hogy a nyakukba eshet egy Seat.

Nagy szerencséjük volt.

(#536) #70869248 válasza Flashcash (#535) üzenetére


#70869248
törölt tag

hát igen komoly bukás volt, hogyazannyja ritkán látni hogy ennyire kugligolyó legyen egy versenyautó.

(#537) lorcsi


lorcsi
veterán

aug. 20 körül lesz valami nagy szabású rendezvény a hungaro ringen?
ha nincs akkor be sem lehet menni? miylen itt a pálya rend ?

blépős a le mans-i futam?
hol lehet erről bővebb infót szerezni?

(#538) Integra válasza #70869248 (#533) üzenetére


Integra
titán

aztarohadt... :Y
akciófilmben se tudják ennyire kicentizni..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#539) Integra


Integra
titán

hát basszameg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(((
ezt már komolyan nem hiszem el...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#540) #70869248 válasza Integra (#539) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nem igen lehet csodálkozni rajta sajna, Turkington jó versenyző, kutya kemény, Norbi igazából jól helyezkedett, lett is volna esélye, de vagy ő vagy az autó fordult túl szűkre. Turkington meg amúgy is kivezette volna szvsz.
Nem tudom mi lett volna a jó megoldás, talán ha feladja ezt a támadást és a következő balosra koncentrál, de ehhez is közel azt kellett csinálni amit most csinált, minél közelebb lenni.
Ez egy qva nagy balszerencse :(
Szvsz Turkington, Norbi, és Muller is jól csináltak mindent...talán pont ez volt a baj.
Turkington a BTCC feeling-t hozza, Muller kutya dörzsölt, Norbi meg kicsit félszeg, de azért most éppenséggel szvsz mindent jól csinált.

(#541) blazsey2 válasza Integra (#539) üzenetére


blazsey2
senior tag

Hát nem fogják egymást szeretni ezután sem Müller-el.Rájár a rúd szegény Norbira :O

PSN ID:blazseydr

(#542) Integra válasza #70869248 (#540) üzenetére


Integra
titán

értem én, de most mondd meg, te nem tépted a hajad????
nem a türkisztánitongnak drukkolok bazze...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#543) #70869248 válasza Integra (#542) üzenetére


#70869248
törölt tag

:D dehogynem :)

(#544) Oliverda


Oliverda
félisten

Michelisz ötödik az időmérőn

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#545) Oliverda


Oliverda
félisten

Legalább a pole-t érő 8. hely összejött. Kíváncsi vagyok hogy mennyire sikerül majd neki az állórajt.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#546) Calogero válasza Oliverda (#545) üzenetére


Calogero
addikt

Motorhibája van sajnos :(
Remélem sikerül rendbe szedni az autót a második futamra.

(#547) Oliverda válasza Calogero (#546) üzenetére


Oliverda
félisten

Amikor ilyen jól megy neki akkor véletlenül megint becsúszik egy motorhiba. :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#548) #70869248 válasza Oliverda (#545) üzenetére


#70869248
törölt tag

Itt nehéz lesz, Priaulx megeszi, Nykjaer, Coronel meg nem egy életbiztosítás.
De talán ahoz is elég hosszú az egyenes hogy Farfus is előrejöjjön az rwd rajtja miatt.

(#549) Integra válasza Calogero (#546) üzenetére


Integra
titán

pfffffffffffffffffff, hihetetlen... :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#550) Oliverda válasza #70869248 (#548) üzenetére


Oliverda
félisten

Az első versenyen az 1. és a 3. helyről is BMW rajtolt a végeredmény pedig már ismert. Bármi megtörténhet. Akár az is hogy már az első kanyarban végleg eldurran a motorja...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.