Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#201) Bibby


Bibby
addikt

Kár a topic címéért, nem lehet belőle kivenni a dátumot?


Szép volt az első futam, két Chevrolet az első helyen. :Y

Ελευθερια η θανατος

(#202) #70869248 válasza Bibby (#201) üzenetére


#70869248
törölt tag

szólj a moderátoroknak, a topik jó, a sorozat detto :)
Első futamnak egész jó volt a mostani. [kép]

(#203) KrAt válasza Bibby (#201) üzenetére


KrAt
veterán

Jaja :)

Müller autóját h megcsinálták ~20p alatt :Y

(#204) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Ki votl az az agyalagyult, aki - mar ha atnevezte a totyikot, akkor - legalbb a zarojel es a wtcc koze egy rohat spacet beszurt volna... hogy a jo feszkes fenebe keresse igy az ember:- (((
ehhhhhhhhh

udv

neduddki

p.s. amugy m amelelskesn en mis akarmijjen futwem volt:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#205) aesir válasza neduddki (#204) üzenetére


aesir
veterán

Na ez az, köszi hogy előástad:)

James Thompson ma ''rettenetes'' volt :D
Huffkedvencem folytatja a pechszériát, ez van...

De Thomson tényleg rettenetes volt!

Van saját életem...

(#206) AMD Power


AMD Power
titán

Andy Priaulx-nak kell nyerni ebben az évben is! :R

(#207) aesir válasza AMD Power (#206) üzenetére


aesir
veterán

Pont hogy most már nem kellene.

Mellesleg, ismerve fanatizmusodat, van még egypár brit a mezőnyben... nekik jobban elkelne egy kis biztatás. Pl.: előző hsz-ben akiket említettem, mindkettő brit, míg Priaulx félig francia:D

Van saját életem...

(#208) AMD Power válasza aesir (#207) üzenetére


AMD Power
titán

Igazad van! Mind1 nekem melyik győz csak Brit legyen! :D

(#209) neduddki válasza aesir (#205) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

MAgyarazd eszt emg nekme legyszi??? minek ide fejlesztes meg egye vackok?:- )))

udv

neduddki

mod: akkor is bomos:- )

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#210) aesir válasza neduddki (#209) üzenetére


aesir
veterán

Hát ezen döbbentem le én is:)

Mondjuk Thompson sokat dolgozott a futóművel meg az új gumival, ez látszik is, de a kocsin szinte semmit nem fejlesztettek 2 év alatt. Azért nem gondolom, hogy ez minden pályán így lesz, de a tegnapi teljesítmény mindenképpen figyelemreméltó:)

Van saját életem...

(#211) neduddki válasza aesir (#210) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

HA csak afuotmu, de erobol(!!!) eloztt ez meg nehen magyarazhato akar a pijol fel 45kg-val is???

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#212) aesir válasza neduddki (#211) üzenetére


aesir
veterán

Ez az Alfa mindig is erős volt, alul eléggé nyomatékos a vége meg magas, és itt Valenciaban azért elég hosszú a célegyenes. A problémájuk inkább az volt régen is, hogy pár kör után elfogytak a gumik, és összevissza ment az autó kanyarban, valamint a fékhatás sem volt az igazi. Most is el-elfékezgette Thompson, viszont a hátsók blokkoltak leginkább a célrafordítóban, ami olyan kanyar, hogy normális autónak le sem ér egyszerre a négy kereke (:D), úgyhogy ez nemigen számít.

Van saját életem...

(#213) Jelian


Jelian
csendes tag

Nagy nehezen itt is megtaláltam a WTCC topikot, üdv mindenkinek! :R

A Valencia-i második futam már csinos kis küzdelmet hozott, a héten a következő verseny a történelmi Pau! Nem jókor jön ez a pálya sztem, az óvatos stílust mostmár maguk mögött hagyták a srácok, de ezen a szűk pályán nincs lehetőség nagyon ugrálni! Páran (mint. pl Jörg Müller), már jártak itt korábban kezdeti korszakukban! Meglátjuk érdemes volt-e lecserélni a Magny-Coursi ringet, félek ez sem fog nagy csatákat hozni!

(#214) aesir válasza Jelian (#213) üzenetére


aesir
veterán

Ebben a kategóriában minden pályán nagy csaták vannak, így nem tartok az unalomtól:)

Van saját életem...

(#215) Jelian válasza aesir (#214) üzenetére


Jelian
csendes tag

Curitiba és Zandvoort a vártnál gyengébb volt szerintem, összeségében azonban azok is nagyon jó versenyek voltak! Valencia hozta az elvárt szintet, és remélem Pau is rámcáfol!

A pályáról annyit, hogy 2760 m hosszú, a srácok 19 kört fognak teljesíteni rajta normál esetben! többletinfót itt lehet találni a pályáról:

www.asac-bascobearnais.asso.fr

És egy kis körözgetés a pályán:

http://www.youtube.com/watch?v=7J-D6gmx4iY

(#216) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Aesir mejjes mesejj ,mer tlemaradtam a naprol:- (((

udv

neduddki

p.s. :- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#217) Oliverda


Oliverda
félisten

Eurosport-ra kapcs. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#218) neduddki válasza Oliverda (#217) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Kozvetics legyszi, az utobbi 3 rol lemaradtyam es errol is le fogok:- (

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#219) -Mike- válasza Oliverda (#217) üzenetére


-Mike-
addikt

ha ez jancsi mentes övezet akkor jövök ;)

(#220) Oliverda válasza -Mike- (#219) üzenetére


Oliverda
félisten

Ne kiabáljuk el. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#221) -Mike-


-Mike-
addikt

tetszik a pálya, főleg az uccsó ''sikán'' :]

(#222) Oliverda válasza -Mike- (#221) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen, amúgy a Pau-i is nagyon pöpec volt, de biztos láttad.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#223) -Mike- válasza Oliverda (#222) üzenetére


-Mike-
addikt

ja [link] ;)

(#224) -Mike-


-Mike-
addikt

akinek kell jobb oldali visszapillantó tükör bmw-re, seat-ra, alfa-ra vagy chevrolet-ra az menjem ki most portoba;)

(#225) Oliverda válasza -Mike- (#224) üzenetére


Oliverda
félisten

:DDD

Miért van bent az SC? Nem figyeltem... :B

[Szerkesztve]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#226) Oliverda


Oliverda
félisten

ez ''gyönyörű'' volt...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#227) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nem szoktam nézni, most megnéztem, hát nemrossz, de mivel nem ismerek senkit, ezért nem volt kinek drukkoljak, szóval nem izgultam. Ellentétben a kommentátorokkal. :D

(#228) aesir


aesir
veterán

Most már tényleg szeretném, ha Bobby összeszedné magát, ez így ezzel a Chevyvel harmatgyenge. Larini papán meg sem lepődök:) A lényeg: egy előzésre sem számítottam, de a Chevyk hozták a formát ilyen tekintetben:D

Van saját életem...

(#229) -Mike- válasza aesir (#228) üzenetére


-Mike-
addikt

a fele volt csak tiszta előzés a többit inkább a lagra vagy a magas pingre fognám, tisztára mint egy public szervert néztem volna:D

(#230) aesir válasza -Mike- (#229) üzenetére


aesir
veterán

Haggyámá', kegyetlenek voltak ma a Chevyk:D
Ping meg Lag, abból még nem volt előzés, csak falnakmenés:D

Van saját életem...

(#231) snecy


snecy
senior tag

Kettős Chevrolet-győzelem született Anderstorpban, Rydell ráadásul beugróként nyert.
Félelmetes, hogy egy két éve még a mezőny közepén/végén szereplő csapat mára idáig eljutott!

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#232) aesir válasza snecy (#231) üzenetére


aesir
veterán

Huffy az első futamban, nekem külön öröm:)
De hogy Porto után megint 3 Chevy a dobogó, az gyönyörű:D

Van saját életem...

(#233) snecy válasza aesir (#232) üzenetére


snecy
senior tag

A több éves BMW és Alfa egyeduralom után meg pláne öröm :)
Úgy látszik Monteiro is megtalálta a számítását itt az F1 után, jól nyomta a hétvégén.



[Szerkesztve]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#234) snecy


snecy
senior tag

Elkezdődött közben a Brands Hatch-i verseny második felvonása..
Az első nem hozott túl sok izgalmat, de legalább egy Chevy nyert :)

Most épp baleset miatt köröz a Safety Car

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#235) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

VERSENYVAN!!!!!!!!:- ))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#236) AMD Power


AMD Power
titán

Hogy áll a VB? Ki hányadik?

(#237) aesir válasza AMD Power (#236) üzenetére


aesir
veterán

fiawtcc.com

Van saját életem...

(#238) AMD Power válasza aesir (#237) üzenetére


AMD Power
titán

Egy angol az élen. Ezt már szeretem. ;)

Thx a linket.

(#239) aesir válasza AMD Power (#238) üzenetére


aesir
veterán

Azért ez nem annyira egyértelmű:) Priaulx ugyan angol zászló alatt megy (az az icipici sziget brit fennhatóság alatt van), de ő inkább franciának vallja a származását. Ezenkívül ma egyetlenegy pontot sem szerzett a két futamon, így Yvan Muellerrel pontazonosság van. Gondolom majd frissítik, mert még csak most lesz a díjátadó.

Van saját életem...

(#240) AMD Power válasza aesir (#239) üzenetére


AMD Power
titán

Franciának? Jézus akkor többet nem is szurkolok neki. ;)

(#241) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Na csak osszegyutt!!!:- )))!!!

udv

neduddki

p.s. mongyuk ez az utoibbi evek forgatokonyve, a vegre csak oszekaoja magat!!!!:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#242) zoo8800


zoo8800
veterán

Hahó

Tud vki olyan oldalt, ahol neten élőben lehet nézni majd a WTCC-t és a DTM-et? Nincs Eurosportom.

Neduddki
Ahhoz még rengeteget kell süllyedned a hejesírásban, hogy nyomába érj a Török Szultánnak :)

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#243) Jelian válasza zoo8800 (#242) üzenetére


Jelian
csendes tag

Szia!

A WTCC-t neten keresztül a legegyszerűbben a hivatalos oldalon tudod nézni, tavaly legalábbis lehetett, és szerintem idén is sokan kihasználják ezt a lehetőséget, mert hozzád hasonlóan nem mindenkinek van Euro-ja, vagy az egyik a kettő közül.

A DTM-et nem hinném, hogy a hivatalos oldalán lehet követni, de idén is adja a Sport Klub csatorna, ha az esetleg nincs akkor a Motors TV is!

(#244) aesir


aesir
veterán

Egész jó volt az első futam, bár a szezonnyitó Curitiba mindig jó:)

Chevyk szokás szerint egymásnak mentek, és sajnos az N Technology Honda James Thompsonnal csak a következő hétvégén áll rajthoz :(

Van saját életem...

(#245) -Mike- válasza aesir (#244) üzenetére


-Mike-
addikt

egyenesben durván mennek a seatok ;)

ha vki akarja követni a 2.versenyt neten 20órától akkor:

mms://livestream.eurosport.com/nogeo/65494.wsx

[ Szerkesztve ]

(#246) aesir válasza -Mike- (#245) üzenetére


aesir
veterán

Ezért volt különösen undorító, amit Rydell mondott az interjún.
Na mindegy, csakis a Honda érdekel:)

Van saját életem...

(#247) -Mike- válasza aesir (#246) üzenetére


-Mike-
addikt

hybrid lexus nem? ;)

(#248) aesir válasza -Mike- (#247) üzenetére


aesir
veterán

Nem erre gondoltam. Hanem arra, amikor azt kérdezte, hogy: "ugye látta mindenki, mennyivel gyorsabbak a BMW-k mint mi...?". Ugyebár a turbódízel traktormotorok specifikációjában még elég sok a fehér folt, és ezzel azt akarja sugallni, hogy nemhogy előnyben nincsenek, hanem hátrányban vannak a traktormeghajtással. Ez pedig nagyon súlyosan nem igaz.

Van saját életem...

(#249) -Mike- válasza aesir (#248) üzenetére


-Mike-
addikt

én meg arra gondoltam hogy nem érdekel e téged kicsit sem a szezon közepétől becsatlakozó 2 hirbid lexus;))

a nyilatkozatát lehetne elemezgetni, pl hogy a bmw 5tizeddel voltak gyorsabbak, ami szintén nem volt igaz;)

(#250) aesir válasza -Mike- (#249) üzenetére


aesir
veterán

Szerinted hogyan érdekelhetne engem Lexus, mikor lesz Honda a mezőnyben?:)

Bármit lehet elemezgetni, de...

1. Farfus a kanyargós részeken feljött Rydellre minden körben konstans
2. célegyenesben a traktor 20 cm-es különbségből több métert csinált csak erőből.

Erre csak annyit mondok, hogy...

1. A BMW és a Seat gyökeresen más konstrukció, a BMW nyilván nem a motorerő miatt gyorsabb kanyarokban.
2. Egyenesben nagyon kijön a motorerő és főleg úgy, hogy a hátullevőt a szélárnyék is segíti, mégis lemaradt mindig.

Szóval annak ellenére, hogy 80-kg-mal nehezebb a Seat, nem zabálta szét a gumit, és gyorsabb mint a benzinesek. Mindenképpen van létjogosultsága a komolyabb szabályozásnak.

Van saját életem...

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.