Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13153) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

T-50-2 Light tankra Improved Ventilation vagy Coated Optics inkább? ( Camouflage Net + Binocular Telescope rajta van már egy másik tankról)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#13159) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Abbey 2011. október 1. 20:05:55
Vehicle: E-75
Experience received: 1 246
Credits received: 45 616
Battle Achievements: Sniper
prémium nélkül :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13166) #65675776


#65675776
törölt tag

Talán ha értelmes, kulturált hangnemben beszélnétek róla, akkor maradhatott volna. Így nem.

(#13167) smisa válasza #65675776 (#13166) üzenetére


smisa
őstag

az enyém az volt de gondolom ment az többi köszi mind 1 :B

(#13168) virkir válasza CactuS (#13153) üzenetére


virkir
veterán

Mivel scout szerepköre van jobb a +25%-os binocular a maradék helyre meg venti. Szvsz.

smisa
Pont rá akartam kérdezni amit arra válaszoltam azt meg miért de mind1.
Ahol gyalu ott hullik a forgács. :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13169) #65675776 válasza smisa (#13167) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mert egy törölt hsz tartalmára reagáltál. Így meg nincs semmi értelme. (Egyébként az idézett hsz sem véletlenül lett törölve.)

(#13170) Murder3


Murder3
addikt

szvsz jobb lenne ha nem lenne baráti tűz a játékba csak klánharcokba meg szakaszos csatáknál.

(#13171) Dictator^


Dictator^
veterán

Utolsó patch óta amugy nincs olyan érzésetek, hogy veszteséges kör után, (tehát javítás, skurló) többe van, mint a körért kapott pénz, de megis mintha pozitívként jönnétek ki?
Prém nélkül elég nehezen fog ez az E75 bejönni.
Az IGN-es móka még mindig él? Volt aki a napokba aktiválta csak?

Illetve mi lett a vége annál aki írta, hogy az IGN után levontak vagy ~10e körüli értéket..? (Nem találom a hsz-t.)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#13172) xedos


xedos
addikt

Ez a STUG 3-as nem semmi! De csak az L70-essel ér valamit...
Elbújva 5 nehéz harckocsit sebeztem meg. Végül kaptam 914/17987pontot!

(#13173) Dictator^


Dictator^
veterán

IS7 meglőtt, miközbe menekültem GW Tigerrel és lepattant. . . :D
Csávó olyan szinten le van törve, hogy nagyon :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#13174) Cooper911 válasza CactuS (#13153) üzenetére


Cooper911
senior tag

Attól függ milyen scout stilust nyomsz.

Ha végigrohanod a pályát akkor a Binocularnak semmi értelme. Tehát akkor Coated+Venti+Camo
Ha inkább lapulsz akkor jó lehet a Binocular+Coated+Camo.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#13175) MCGaiwer válasza Dictator^ (#13171) üzenetére


MCGaiwer
addikt

attól függ, én mindig úgy érzem pozitívban vagyok, mivel xp úgyis jön.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#13176) Levin01


Levin01
őstag

Ááá, kénytelen leszek még egy hónap prémiumot venni különben soha nem jön össze az XP meg a kredit az E75-re és akkor még ki is kell maxolni :DDD

(#13177) CactuS válasza Cooper911 (#13174) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Csak akkor teperek, amikor már lement az elején az első keresztbe futás, és vagy spotoltam elég tankot, vagy megöltem az ellen light-tankjait. Akkor megyek rá az artikra.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#13178) Paul119 válasza Levin01 (#13176) üzenetére


Paul119
addikt

vicces lesz össze szopni több mint 110kt a nagy motta meg az ágyúra :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13179) Levin01 válasza Paul119 (#13178) üzenetére


Levin01
őstag

Nem rosszab mint a 163K-t összeszedni az E75 kifejlesztésére. :)

(#13180) Paul119 válasza Levin01 (#13179) üzenetére


Paul119
addikt

hajrá hajrá hétfőn már e100 ban csücsülök :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13181) MCGaiwer válasza Paul119 (#13180) üzenetére


MCGaiwer
addikt

én meg azt hittem IS--> is-3 farm a legszopatósabb...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#13182) Levin01 válasza Paul119 (#13180) üzenetére


Levin01
őstag

Hát olyanom már szerintem nem lesz. Van életem :DDD

E100-as már amúgy is nagyon távol állna az én stílusomtól. Lassú, lassan tölt.

Ferdiben kellemesen csalódtam, ahhz képest, hogy "csak" egy lomha TD.

[ Szerkesztve ]

(#13183) Dictator^ válasza Levin01 (#13182) üzenetére


Dictator^
veterán

az a 140k ami hátra van az e75-ből az is vicces..
még ugyahogy jön az xp, de lejárt az 1 hetes prém, kb lehetetlennek érzem kifarmolni az e75öt is így...
még prémmel beficcentek az 1k xp-k, sőt 1,5 1,7 is.. most meg a top ilyen 900..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#13184) Dictator^


Dictator^
veterán

Na srácok, élő példa.
Bementem GW Tigerrel játszani, és elkezdtek lőni, meg blockolni, hogy ne tudjak beállni a helyemre, mert szerintük sok arty volt...

Erről ennyit, szart se csináltam, mondtam ,hogy , bocs de nem az én hibám, akkor is blockoltak.. eltelt 2 perc még mindig alig mozdultam meg, ugyhogy töltöttem is a PENes lőszert és 1 shotoltam a Tiger II-t aki szopatott.

Akkor most mivel érdemeltem ki ezt?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#13185) Levin01 válasza Dictator^ (#13183) üzenetére


Levin01
őstag

Nekem még kb. 70K XP hiányzik és 2milla kredit, bár ha eladom a Tiger II-est, akkor csak 1.
Holnap jár le a prémiumom. Szerintem veszek még egy hónapot. Még cirka a jövőhét kell az E75-höz és még egy hét a kimaxolás kb. Utána a maradék 2hétben szerintem beszerzem a JagdTigert is. Annak is már több mint a 2/3 XP-je megvan.

(#13186) Dictator^ válasza Levin01 (#13185) üzenetére


Dictator^
veterán

Tiger 2 -re még sosem volt bonusz, mint a múlt heti Tiger 1 -re.
Szóval szerintem én is nyugodt szívvel adom el a Tiger 2-t. Sőt, ha eladom kb meg is lesz a pénz.
140K prém nélkül.. hát nem tudom, hogy lesz.. prémmel még aztmondanám kijön, de Én se játszok egész nap, és így még lófasz xp se jön..

Szép azért, JagdTiger már azért szakít :)

Tiger 2 is izgi lenne, ha oldalról-hátulról nem lőnének szarrá a low tier tankok :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#13187) Levin01 válasza Dictator^ (#13184) üzenetére


Levin01
őstag

Most kéne mondanom, hogy "szemetek", de mivel rühellem az artykat, ezért valahol őket értem meg :DDD

Tényleg ne vedd magadra, de szerintem egy akkora gyáva harcmodor az artyzás, hogy nem igaz. Igazából nem is tudom mi abban a játékélmény, hogy hátul áll az ember és a pálya túlvégére lő olyasmire, amit egyébként nem is lát.

Én és mindenki más akikkel játszottam csak örültek ha nem volt egyetlen arty sem a játékban.

(#13188) Dictator^ válasza Levin01 (#13187) üzenetére


Dictator^
veterán

Hát ennyi erővel, a való életbe a távcsöves swat unitok is gyávák nem?
Vagyis mindenki gyáva, meg hülye, aki nem 1 az 1 ellen megy a másikra :)

Ezeket sosem értem, akik gyávázzák az artykat.. van mellette Tiger 2-m, mindkettő élvezetes.
De nem tudom, egy normális arty 1 lövést lő 1 perc alatt, armor pennel nagyot szakít, HE-vel is, de nem akkorát, e100 e75 is meglővi azt a körben, csak mellé az arty 1 lövéstől szakad és geci lassú :)

Szerintem nem én tehettem róla, hogy 5 arty volt bent..

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#13189) Levin01 válasza Dictator^ (#13188) üzenetére


Levin01
őstag

Azért szerintem ne hasonlítsuk össze a swatos sniperrel. Az nem ívesen lő át 5hegyen arra, amit nem is lát. Sokkal közvetlenebb harcmodora van egy emberi sniper-nek, mint egy arty-nak.

Van 5tankom és egy TD de soha nem próbálnék ki arty-t. Nem akarok közutálatnak örvendeni meg nem is vonz.

Szoktak eléggé utálni amikor Ferdivel megyek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13190) Dictator^ válasza Levin01 (#13189) üzenetére


Dictator^
veterán

A háborúba is léteztek nem?

De ennyi erővel a légitámadás, meg a szönyegbombázás is gyáva, mert esélyük nincs visszaütni rád :)
Szóval ez hülyeség :)

Nekem adja, el tudok vele lenni jópár órát, de a Heavyzés is izgalmas.
És engem a féreg stilusok mozgatnak :))

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#13191) CactuS válasza Levin01 (#13187) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azért megkérdezném az artykat, hogy egy T-50-2es ellen, amikor a közelébe ér mit éreznek. Közelről kb vadkacsa vadászat, legalább annyira szar, mint amikor egy heavyt kap szét az arty a semmiből. Ennyi erővel a light tank is gyáva, mert fut, mint a nyúl. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#13192) Levin01 válasza Dictator^ (#13190) üzenetére


Levin01
őstag

Léteztek, de közel sem úgy működtek ahogy itt a játékban.
Olyan nincs, hogy egy hegy mögött állsz és kiszed az arty mert egy tank spot-olt téged.
A valóságban az arty soha nem látta az ellenséget ha több km-re volt. Kapott koordináták alapján lőttek. Itt meg az arty látja azt ami a hegy mögött van ha spot-olják :Y
A másik meg, hogy olyan sem volt, hogy az arty a városban, az utcán harcolt 100méterre szemtől-szemben a heavy tankokkal. A Wot-ban már nem egyszer láttam, hogy az artyk utcai harcot vívnak :C

[ Szerkesztve ]

(#13193) Levin01 válasza CactuS (#13191) üzenetére


Levin01
őstag

Az megint egy másik dolog.
Nekem azzal van problémám, hogy az arty 600méterről eltalál egy domb mögött lévő egységet MOZGÁS KÖZBEN. Ilyen a valóságban nincs.

[ Szerkesztve ]

(#13194) Iron Funeral válasza Levin01 (#13187) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem az a baj, hogy "gyáva" harcmodor, felőlem aknatelepítés is lehetne a játékban. Ez a baj az artyval, meg ez meg ez. Az, hogy nagyot lő az egy dolog(btw. már megvolt az E-100am egylövéses felavatása) de az, hogy nagyot lő ÉS az idióta HE mechanizmus miatt még tönkre is vágja a a modulokat, az teljesen abnormális. A linkelt 3 képen egy sem volt direkt találat és mégis majdnem odapusztult a tank(T34 főleg. Mondjuk az E-100at előtte meglőtte valami de nem is az a lényeg, a Jagdtigert meg a kisebbik arty lőtte, azaz lőtt elé), plusz döglik a személyzet, más esetben ágyú, ammorack ilyesmik is. This sh*t is f*cked up.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#13195) Dictator^ válasza Levin01 (#13192) üzenetére


Dictator^
veterán

Akkor olvasd el CactuS érveit, azok meggyőzőbbek mint az enyém :)

Amugy ha az arty nem tudna lelőni mozgás közben, ebben a játékban szart se érne.. szart se.
Kb annyi kell, hogy egy résen átrushol pár scout és végük, engem az az emlitett t50-2 lőtt szarrá, meg spotolt, 3 kört tett körülöttem mire meghaltam.
Sokkal veszesebb Ő rám, mint Én Őrá :)

A másik, hogy néha a legkisebb körből kimegy a lövedék.. És akkor máris 1 percnyi töltés kb.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#13196) Paul119 válasza Iron Funeral (#13194) üzenetére


Paul119
addikt

te kocka :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13197) Levin01 válasza Dictator^ (#13195) üzenetére


Levin01
őstag

Azért a játékot nem T50-esekkel játszák többnyire.
Értem én az érveiteket de ettől még nagyon idegesítő, hogy olyasmi lő ki, ami tőlem 600méterre van és közvetlenül nem is lát rám.
De a legidegesítőbb, amikor berak csapatonként 5-6 arty-t :Y Annak aztán az égvilágon semmi értelme és csak rontja a játékélményt.

Én biztosan úgy csinálnám a matchmaking-et, hogy egy meccsben MAXIMUM két arty lehessen csapatonként. Több már csak mindenkinek nyűg.

(#13198) Dictator^ válasza Levin01 (#13197) üzenetére


Dictator^
veterán

Nos számomra ilyen a TD.
Megyek Tiger 2-vel előre, és néha fel se villan, hogy ott van.
Csak villan a 400-500-600 dam fel.. és nem is látom , hogy ki a fene lő, pedig ottvan... de nem látom.
Számomra ez idegesitőbb mint az arty. Pedig mind a két végletben van tapasztalatom.

Az 5-6 arty sok, és idegesitő is, gyakorilag meg se lehet mozdulni, mert halott vagy.

Abban teljesen egyet értek. 2/3 arty max / team.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#13199) MCGaiwer válasza Iron Funeral (#13194) üzenetére


MCGaiwer
addikt

csak mint a való életben, annyi különbséggel hogy ott 10+ kilóméterről lőnek meg és az a lövés viszi az egész tankot nem csak a modulokat...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#13200) Levin01 válasza MCGaiwer (#13199) üzenetére


Levin01
őstag

Azért annak az esélye, hogy 10km-ről egy arty eltaláljon egy tankot, az lényegében nulla.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.