Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9390) mno válasza #21346560 (#9389) üzenetére


mno
tag

Abszolút nem értek egyet, egyrészt wn6/tank egyre jobb, marder-hetzer itt tanultam meg játszani, gyengébek egyéni statok, Stug-Dmax-JT88 már sokkal magasabb és jobb egyéni statok. Itt jegyzem meg csak random megyek, vagy max szakaszban apámmal, WN6 neki 800, szóval nincs század, klán sose volt sose lesz...

JT88at ne vedd ide még, egyrészt nem sok csata, meg eléggé súlytalan tierjében, top közeli 1900feletti átlagsebzéssel is gyengén muzsikált eddig + iszonyatos szopóágban kezdtem vele, 43%ról hoztam fel 80-90 csata után 52%ra, javulást érzem, D-maxxal is ez volt pontosan :C

JT88al szerencsém se volt, 3szor sebeztem 5000 felett, mindhárom bukó így valóban nincs meg ász.
Nem látsz sok dolgot tisztán, nem alkothatsz véleményt mindenről...

Ugyancsak azt sem látod, marderhez, hetzerhez nem járok már vissza, nagy ritkán leduplázom esetleg. Stuggal megyek pár kört, most D-maxon hangsúly, jön utána Jgpz4, majd Jgpanther.

Máskor az a baj ha 2-3k csatával valaki 400as WN6al 43% WR-el melletted van és nem segít, azért sírtok, most meg egy lassú tempóban átgondoltan épülő profillal problémázol :U Gratulálok...

Valószínű JT88assal is kihozom 500 csata körül 55-56% winratet, nincs felőle kétségem, ne aggódj koma :R De bízok még egy kicsit 60% körüliben is :DD

Joe

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.