Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz fsb1000 #7627 üzenetére

    Köszi!

    Én már nem foglalkozom a győzelmi arányommal, mert úgy érzem nincs már akkora beleszólásom a csatákba mint a 8.6 előtt. A patch óta szépen egyenletesen esik a win rátám, már csak azért játszok hogy kipróbáljak új tankokat.

    Ami ennél jobban fáj, az az SP páncéljának a "változása". Ugyan a patch notes szerint csak a vizuális modelljén változtattak, mégis átlövik a front páncélt és lövegpajzsot, mintha egy papír tankban ülnék, holott ennek a tanknak egyik nagy erőssége volt a réteges front-páncélzata.

    Persze ezt lehet csak beképzelem magamnak, mert bizonyítékom nincsen rá, de régen ezt a tank romlást tapasztaltam a T25-nél is. Érdekes módon azután, hogy először leárazták 50%-al és sokan vettek. Eltelt 2 hét és szinte csak tier 7-8 csatában voltam vele (akkor még nehezebb volt az MM).

    Ha már változtatgatnak, akkor azt jelentsék be, hogy az ember fel tudjon rá készülni ne csak a csaták alatt jöjjön rá.

    Egyáltalán nem profi a játékosokhoz való hozzáállás a WG részéről... Amikor az FTR blogon olvasom SerB válaszait egy-egy kérdésre, hát az a stílus enyhén szólva is bicskanyitogató... "How terrible..."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés