Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#273) Daywalker válasza diegho (#265) üzenetére


Daywalker
addikt

Nyilván túloztam a 10 körrel, nekem sem kell 10 kör. Be is ba...na, ha annyi kéne.
Ha nagy szopás van IS8-cal (mondjuk kilövik), akkor is max. 2 (nagyon rossz esetben 3) kör med tierrel be lehet hozni. Ha nem lövik ki, akkor szinte mindig nyereséges úgy is, hogy még csak a "szutyok" bl9 van rajta, mert nem volt időm még vele annyit foglalkozni.

Lényegében háromszor volt prémem, és így is eljutottam tier IX-ig az orosz ágon (illetve most tier X lett az is4 de az nem önerő) és párhuzamosan vele 8-asig usa ágon. Ez utóbbit most hanyagolom. Eközben toltam usa td-t, német vonalat e100 felé (tier 6-nál tartok csak nem vettem meg, mert ráálltam a német arty vonalra).
Szóval lehet szépen haladni prém nélkül is, csak prémmel gyorsabb a több xp meg pénz miatt. A többi meg csak az én véleményem volt, hogy nekem prémmel játszva könnyebbnek tűnt, de nyilván pszichés oka van (felbátorodnak az elején a prémesek).

Ja igen, és mindettől függetlenül nem kell se csórózni, se bunkózni. De látom az előzményekből, hogy nálad ez zsigerből jön, nem egyszer voltál emiatt kitiltva.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.