Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18751) vbbb válasza kanyipicske (#18738) üzenetére


vbbb
őstag

[link]

Ez kötelező felszerelés... :DDD

(#18752) kanyipicske válasza vbbb (#18751) üzenetére


kanyipicske
tag

én olyat nem látok:(
vagy azt nem ot köll keresni?:D

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#18753) jahrn


jahrn
senior tag

Az eddigi legjobb ELC AMX korom LINK. MWReplays megint rosszul ismerte fel a plecsniket de meh...kuvva jo csata volt. Sot ha belegondolok a prem nelkuli 1437xp ugy alapbol eleg jo.

[ Szerkesztve ]

(#18754) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Type 59 6,75 másodperces töltése mennyi lenne BiA-val? :U

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#18755) forras2 válasza kanyipicske (#18749) üzenetére


forras2
őstag

Majd a nagy löveggel nem lövöldözöl ennyit :DDD 16mp-s újratöltési idő, 1k kredit/lőszer :DD

(#18756) Gyuri27 válasza Patrick76496 (#18754) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem túl nehéz. Persze kérdés, hogy ez a töltési idő 100%-s crew és ventivel vagy elméleti csokikólaropi felhasználásával.
A bia 3%-t dob a legénység teljesitményén.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18757) kanyipicske válasza forras2 (#18755) üzenetére


kanyipicske
tag

nem is terveztem:D
No és milyen skillt adjak a SPs legénységnek?

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#18758) Patrick76496 válasza Gyuri27 (#18756) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszönöm! :R 100-as legények, a tankon Rammer, Venti, Célzás gyorsító található. Második skill-nek gondoltam volna, elsőnek: 6. sense, sima utazás, pillanatkép, safe stowage ment.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#18759) Gyuri27 válasza Patrick76496 (#18758) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt tudnod kell, hogy a bia az perk. Azaz akkor fejti ki hatását, ha mindenkin 100%.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18760) Paul119 válasza Patrick76496 (#18754) üzenetére


Paul119
addikt

6,6 sec

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#18761) Patrick76496 válasza Gyuri27 (#18759) üzenetére


Patrick76496
őstag

Tudom, hogy a Brothers in Arms egy másodlagos képesség a legénység számára, azért írtam le a felszereléseket, hogy pontosabb adatot kapjak.

(#18760) Paul119: Köszönöm! :R

Szerintetek érdemes BiA-t rakni második másodlagos skill-nek, vagy válogassak össze más skill-eket?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#18762) vhw válasza Gyuri27 (#18756) üzenetére


vhw
addikt

Brothers in Arms

"This perk increases the training level of each crew member's Role/Major Qualification by 5%. It also improves the Repair, Firefighting, and Camouflage skills by 5%...."

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#18763) Bingisz válasza Gyuri27 (#18750) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem igazán értem, hogy ezzel mire válaszolsz.
Amikor a németek támadtak nekik volt pz3-uk, meg rövid csövű pz4-ük. A szovjetek pedig már akkor (rövid időn bellül) rendelkeztek t34-el és kv-val. A párduc először pedig a németek utolsó keleti (kurszki) támadásakor jelent meg a porondon, és olyan szinten szerepeltek le, hogy nem is kéne nagyon emlegetni őket.
Amúgy meg a kurszki csatában se volt minden tank tigris meg párduc, sőt a 800 pz3-as és a 900 pz4-eshez képest a 135 tigris és a 200 párduc igen elenyésző szám. (érdekesség, hogy a csatában részt vettek porsche tigrisek is)

A t34 pedig hatékonyabb tank volt mint a pz3, vagy a pz4. A kv-ról nem is beszélve.

De a lényeg az amit az előbb is írtam:
A tigris elveri a t34-et, a valóságban is , és a játékban is. Történelmi hűség kipipálva.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18764) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Hétvégén volt két eset, amikor "fun játékosok" (extrém gyenge eff és győzelmi arány) direkt kitoltak az ellenfél elé, illetve lelöktek egy folyóba. Nyitottam a supportnál 2 ticket-et, mindkét csata replay-ét mellékeltem hozzá. Ma megkaptam a válaszukat:

"Dear Tank Commander,

We have implemented an automatic anti killing system that automatically detects, counts and bans players.

Therefore we don’t manually punish players who shoot at allies. Note that this system does not make the difference between intentional team-damaging and accidents, hence we can only advise you to be careful when aiming at an enemy who is nearby one of your ally.

However this system does not work with the number of kills but with the amount of "friendly" damage done. This has to be tolerant since we don't want to punish players who made a mistake.

We are aware that this system is not perfect but so far it shows us great results, we consider that this kind of behavior will be eventually sanctioned and learn the lesson. Also, the penalty fees for such behavior have considerably been increased, therefore we think that this will discourage team killing in the future.

We Hope that this information helped.

Kind regards,

Fabien Desbois

World of Tanks Support Service"

Nem vagyok nagy ász angolból, de ez lényegében azt jelenti hogy nem tesznek semmit? Illetve csak rizsázik az illető? Szerintem le se sz@rták azokat a visszajátszásokat.

(#18765) Gyuri27 válasza vhw (#18762) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor 5%. Valamiért 3-ra emlékeztem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18766) Bingisz válasza Dobi 562 (#18764) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem valaki előre megírta, és mindenkinek ezt küldik :))

Amennyi ilyen eset van nem is várnám el tőlük, hogy minden ilyet megnézzenek, és intézkedjenek.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18767) psycroptic válasza Dobi 562 (#18764) üzenetére


psycroptic
őstag

Annyi a lényeg, hogy le vagy tojva magasról. Egyébiránt azt mondják Neked, hogy légy körültekintőbb mikor ellenfélre célzol, nehogy ott legyen a csapattársad.

A TK-zókra automatikus rendszer van amit tudnak, hogy nem tökéletes, de nem fognak "manuálisan" játékosokat büntetni, majd megteszi helyettük a rendszer.

Tehát lóf@szt mindenkinek a valagába aki reportol, mert eredménye úgysem lesz.

PSNID: Tomy83PS

(#18768) nyunyu válasza Napfénysüti (#18626) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem meglett 2 napja a 25/2. Remélem fullosan sokkal jobb lesz alapon teljesen hasztalan még. Mondjuk tegnap felkerült rá a torony meg a lánc. Kíváncsi vagyok kifejlesztve hogy teljesít mert a Jagdpanthert imádom az egy marha jó T7-es TD. :K

Franc tudja, hogy melyik a jobb, inkabb jatekstilus fuggo.

JagdPantherben azt birom, hogy kb. a Stug szintjen mozgekony, es a top agyuja nagyon durva.

T25/2-nek viszont forgathato a tornya, igy lelancolas eseten lassan is, de vissza tud loni, viszont a tuzereje alig jobb, mint a Hellcate/Sluggere: csak a pen nagyobb, meg az ujratoltes gyorsabb egy leheletnyivel. (Hellcat 100% legenyseg+rammerrel 6.90 mp korul, T25/2 6.64 mp)
Viszont ez mar boven keves a combosabb 8-as, ne adj isten 9-es heavyk ellen, amiket a JP siman sebez.
Ja, meg mozgekonysagra a T25/2 messze nem egy Hellcat, viszont a Sluggernel igy is gyorsabb.

Fullos Slugger sebessegetol lassan idegbajt kapok, asszem eladom a francba, es visszateszem a periszkopot a Hellcatra.
Igy komolyan elgondolkodtam azon, hogy a T25/2 helyett meg merjem-e venni a Sluggernel is lassabb T28Protot.

Ilyen alapon a JP->Ferdi upgrade sem feltetlenul fog nalam jatszani, inkabb JP2.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18769) vhw válasza psycroptic (#18767) üzenetére


vhw
addikt

Reportolni reportolhat, ingame. De külön írni a supportnak felesleges, mert nem fognak előszedni senkit manuálisan.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#18770) Taragas


Taragas
aktív tag

Basszus.... Felraktam egy modot, biztos mindenki használja, a szerver oldali célkeresztet mutatja. Én azt hittem, csak pár milliméter az eltérés, de l*f*szt. Ezért lőttem olyan sűrűn mellé mozgás közben. Kapásból jobban sikerül sebezni, és célozni.... :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#18771) Dobi 562 válasza vhw (#18769) üzenetére


Dobi 562
addikt

Most már én is tudom...

(#18772) Bingisz


Bingisz
addikt

Aki használt már tiger 2-őt és kv4-et is, tudna mondani nekem egy összehasonlítást a két tankról?
Főleg a kv4 nagyágyú pontosságára vagyok kíváncsi a tiger 2-höz képest.
Szeretnék valami masszívabb heavyt tier 8 századra, ezért kérdem, hogy a kt-t vegyem vissza, vagy próbáljam ki a kv4-et.

Köszi előre! :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18773) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Van egy új xvm mod, a 3.0.4 alpha a sebzés számlálóval. A kérdésem a következő lenne, megoldható lenne-e az, hogy ne írja ki a játékosok eff értékét, győzelmi arányát, ne színezze őket (egy szóval nem érdekel a statjuk) de a sebzésszámláló működjön. Mit kell átírni a config fájlban?

(#18774) forras2


forras2
őstag

A játékban a kiírások színét meg lehet vhogy változtatni? :U
Zölddel írja ki a tank neveket, acc neveket, ÉP-t, és pl ha világos pályán megyek, akkor nem lehet látni, ha erdőben megyek, nem lehet látni :U

(#18775) tbundy


tbundy
csendes tag

T8 századba is3 meg t32 :)

(#18776) Bingisz válasza tbundy (#18775) üzenetére


Bingisz
addikt

Is3-at unom, a t32 meg nem jön be. Nekem heavy tank kell, nem valami subheavy medium izé.

Ezért kérek összehasonlítást.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18777) Patrick76496 válasza Bingisz (#18772) üzenetére


Patrick76496
őstag

A KV-4 eszméletlen jó. :K Pontosabban ennyire. 10-es kör, no prém. Még 7.4-es, anno 1580 hp-val...

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#18778) Bingisz válasza Patrick76496 (#18777) üzenetére


Bingisz
addikt

Pontosságáról valamit?
Mert azt nagyon szerettem a tiger 2-ben.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18779) Patrick76496 válasza Bingisz (#18778) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nincs olyan pontos, de viselhető. A KV-3 pontosságához képest felüdülés. A KT 0,34-et tud 100 méteren a KV-4 pedig 0,38-as.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#18780) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Üdv.

Elérkezett az idő, hogy váltsak PzIV-ről. Kérdés, hogy mire? VK3001(P) vagy VK3006(H) ?
Igazából fogalmam sincs arról, hogy mégis melyik legyen. A top ágyújuk megegyezik, a P gyorsabb a H-nak több a HP-ja.
Szóval melyik legyen??? (Ha ez a számít nincs prémiumom és valószínűleg nem is lesz, illetve nem vagyok pro játékos sőt az átlagosnál is szerintem rosszabb :DDD )

(#18781) Djuree válasza Tomi0703 (#18780) üzenetére


Djuree
félisten

hát a vkp sztem jobb, nekem nagyon bevált. de attól függ mit akarsz később, porsche vonal vagy henschel féle vonal.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18782) Enzolord válasza Tomi0703 (#18780) üzenetére


Enzolord
addikt

A 3001 a jobb választás, mert akkor a Tieger Pből ki tudod fejleszteni a Tigert, ha mégis a másik ágat akarod csinálni...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18783) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#18773) üzenetére


Dobi 562
addikt

Közben megoldottam a dolgot, rohadt egyszerűen. Miután xvm-mel elindítottam a játékot, az első betöltött csata után bezárom az xvm mod ablakát és onnantól a statokat nem írja ki, de a kiosztott sebzést számolja csata közben és mutatja is az óra mellett. Mondjuk nem olyan fontos dolog ez, de jó látni hol tart az ember csata közben :)

---------------------------------------------------

(#18780) Tomi0703: Ahogy leírták előttem is, attól függ merre akarsz tovább menni. Egyébiránt a 6-os VK sorozat legjobban sikerült darabja sokak szerint a 3601H, így én azt választanám a helyedben. Azon kifejleszteném a modulokat és akkor nem kell a másik két VK-val stock-ként szenvedni, bármerre is akarsz utána továbbfejleszteni.

[ Szerkesztve ]

(#18784) CptMisi


CptMisi
őstag

Kérdés: Patrol Duty-t (őrjárat) mire lehet kapni? Mert most volt 6 olyan spot, akiket sebeztek is (~2700 sebzés), de nem kaptam. És senki más sem. :((

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#18785) Gyuri27 válasza Bingisz (#18776) üzenetére


Gyuri27
félisten

Heavy filling kell? Ott a kv3-is4 vonal.

Amd - Radeon - Ryzen

(#18786) Tomi0703 válasza Djuree (#18781) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igazából nem tudom. Ezért jöttem, hogy a tapasztalt rókák megmondják. :DDD Tehát P. Köszönöm szépen! :R

(#18782) Enzolord: Igaz, ezt nem is figyeltem. Köszi szépen.

(#18783) Dobi 562: Ez is igaz. Hát most elbizonytalanítottál. :DDD Tehát szerinted 3006. Köszönöm szépen. :)

Eddig 2-0 a P-nek valószínű, hogy az lesz. 2-1. Most nem tudom...

Más: Láttam ezeket a videókat amiket feldobtok. Nyugodtan jöhet még sok mert én ezekből szeretnék tanulni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18787) Bingisz válasza Gyuri27 (#18785) üzenetére


Bingisz
addikt

Is4 megvan. Ezért nem is gondoltam eddig nagyon arra, hogy kellhet nekem a kv4.
Látom az E75 nagyágyú pontossága is 0,38 szóval akkor a kv4-et veszem majd meg.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18788) Plutor


Plutor
aktív tag

Van egy gondom a fejlesztett grafikával.
Ráviszem a célkeresztet egy járműre,majd elviszem onnan,akkor a célzott tank szellemképe
ottmarad.
Volt már valakinek hasonló gondja?Esetleg megoldás?
És még egy,a lánctalpak"zsizsikesek" apró fekete pontok vannak rajta.
Minden más játék tökéletes,csak itt vannak gondok.
1980x1080,minden maximum.

Ati 5850xtreme a vga,12.8-s driver.

(#18789) CptMisi válasza Tomi0703 (#18786) üzenetére


CptMisi
őstag

T20-as kör, ha érdekel
2313 xp, ~55k kredit, 3670 sebzés
Vége mondjuk aranyos, akartunk még egy brothers in armsot. :DDD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#18790) forras2


forras2
őstag

(#18791) Chris0321 válasza Tomi0703 (#18786) üzenetére


Chris0321
addikt

Mindenkinek más tetszik, szerintem próbáld ki mindkettőt és majd eldöntöd melyik jön be. Érdemes meghallgatni mások véleményét is, de a saját tapasztalat a legjobb.

(#18792) Atlantis válasza Tomi0703 (#18780) üzenetére


Atlantis
veterán

Mindkettő jó gép, de a 3601 szerintem jobb. 3001 az elején igen szenvedős, mert a motor nélkül lomha is és persze még papírból is van.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18793) Tüzi

oktató videó, miként szerezzünk két fraget álló tankkal, lövés nélkül.
persze a retves program megint lesz.patott, nem engedi, hogy topgun legyek.
nyasgem.
gwp-be 370 sebzés, mert az a jó... 490-es ágyúval.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18794) Atlantis válasza Tüzi (#18793) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem rossz... :) Az előbb pattantam döntő pillanatban IS-3 BL-9-cel egy Hummelről, ő meg kilőtt, míg ez a szemet újratöltött....ez volt az utolsó csepp abban a bizonyos pohárban, eladtam a fenébe a galádot. Nem is értem, miért, teszten mikor mentem vele vagy 50 csatát, kedveltem, itt meg mintha másképpen működne.

A korábban sokat szidott T-43-at viszont kezdem megkedvelni, jól lehet vele bosszantani a nagyokat. Már értem, miért írták rá többen, hogy lehetne dinamikusabb és valóban, igazuk van.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18795) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Én meg elővettem újra az E-75-öt. Zsinórban 5 győzelem, 2500 átlag sebzéssel. Ezzel a nyerőággal mára abba is hagyom. :)

(#18796) psycroptic válasza vhw (#18769) üzenetére


psycroptic
őstag

Jogos a két pont! :R

PSNID: Tomy83PS

(#18797) Zeratul válasza Atlantis (#18794) üzenetére


Zeratul
addikt

BL-9 tud néha érdekes dolgokat, van hogy az alufólia AMX12t oldaláról pattan közvetlen közelről.

(#18798) Misi1979


Misi1979
őstag

Van kedve valakinek type-al platoonozni?:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#18799) Iron Funeral válasza Zeratul (#18797) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jagd100-al duplatrackeltem egy GW panthert...
BL-9 teljesen rendben van a ~10sec újratöltésével.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#18800) Imilenni


Imilenni
addikt

Erre valaki megoldást tud?
Egyébként Jó Estét :D

Press "F" to pay respects.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.