Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#192415) kdr730 válasza xAttilax (#192413) üzenetére


kdr730
tag

Igen, szoktam olvasgatni itt a fórumon ezen összecsapásokat, egy pár éve már megy a fight a 2 tábor között. Én valahol középre tenném magam és a véleményem. Egyrészt le van írva, hogy ha túl jól megy a játék, akkor nagyobb kihívások elé állít a játék. Ezt én (a havi átlag 100-150 játékkal) úgy élem meg, hogy szivatnak, mivel nincs meg a kellő tudásom és tapasztalatom, hogy ilyenkor is kompenzáljak. Egy jobb játékost ezt kevésbe érint.

Hogy visszatérjek az eredeti gondolathoz, egy 45k játékostól elvárt, hogy jobb legyen az átlagnál (a 2000 wn8 fölötti játékosok száma nem tudom hány % a játékban), de bőven vannak kivételek, ezt magam is tapasztalom.

De itt az elején rólad volt szó, hogy 2000 wn8-al és 45k csatával, stock tankkal és arty-val is jól tudsz menni. Nálam ezek messze vannak, úgyhogy én már annak is örülök, ha 50% fölötti az adott napi WR-em! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.