Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) redzsi


redzsi
senior tag

Egy csata amikor letojom hogy kikaptunk. A meccs utolsó harmadában konkrétan fordulóharcot vívtunk a "gonosz ikertesóval". Aztán ahogy fogyott a hp-nk, úgy növekedett a távolság. Leesett a spot mindkettőnkről, majd mikor újra összeakadtunk már csak két salvora volt időnk mert stílszerűen egymást lőttük ki.

Tudom tudom ditto, de szerintem megértette :D

(#9752) ledgeri válasza sh4d0w (#9749) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mivel csomagban jön, így semmit... max, jobban figyeled (regisztrálsz a fórumába, és feliratkozol a topikba, hogy kapj emailt, ha frissül), hogy mi kell, egyébként meg hagyod. (de eszembe is jutott valami, írok is neki!)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9753) ledgeri válasza sh4d0w (#9749) üzenetére


ledgeri
nagyúr

vagy várjál: minek az update-kéről van szó?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9754) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

T8? Kamikaze? Bitch please. :D Blyska összeszarta magát, mikor megindultam orral felé, és hibázott, éltem a lehetőséggel. ;]



(#9755) Chris0321 válasza sh4d0w (#9749) üzenetére


Chris0321
addikt

Update-k után azért kell újrarakni mert a frissítéskor megváltoztatnak pár dolgot a játékban és ezért nem minden mod működik utána. Én elég régóta használom az Aslain féle modpackot, már a wot-ban is ezt használtam mert nem szoktak összeakadni a modok és mindet naprakészen tartja pl. a frissítésekkor. Azt a pár percet simán ki lehet bírni míg megnézi az ember, hogy van-e friss verzió, letölti és feltelepíti.

(#9756) olivera88


olivera88
veterán

Találkoztam most egy mégújabb mappal.
Na ez se csatahajóknak lesz való, :( van vagy 60 sziget..

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9757) FoxiestFox válasza olivera88 (#9756) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Állat jó map, én is voltam rajta. Amagival szétcsaptam közöttük. Jó lesz mindenkinek szerintem. Nagyon sok sziget fölött át lehet lőni csatahajóval is, így ideális torpedópajzsok, én legalábbis így játszottam rajta.

(#9758) forras2


forras2
őstag

Végre megvan az első 7-es hajóm! :))
Itt viszont már lassabban megy a kredit farmolás, hogy készülőben van másik 3 7-es is még.
Azon gondolkodom, melyik 8-as prémet lenne érdemes megvenni? Szerintetek?

(#9759) olivera88


olivera88
veterán

Melyik hajó ez :P ? Nem csalunk. :DDD

(#9757) dying_star Nekem is tetszik.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9760) ddt500hu válasza forras2 (#9758) üzenetére


ddt500hu
veterán

Csak a Tirpitz. :DDD

Mondjuk ha tier7-ben már farmolni kell..... Prémium előfizetés van?

[ Szerkesztve ]

(#9761) Chabe89 válasza olivera88 (#9759) üzenetére


Chabe89
addikt

Nehéz nem csalni mikor oda van írva a kép aljára. :U :DDD

(#9762) sith7 válasza ddt500hu (#9760) üzenetére


sith7
nagyúr

Döbbenet :Y
592k a rekordom vele

(#9763) stefanitsr válasza olivera88 (#9759) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Szerintem 5-6-7, Murmansk, Molotov, Blyskawica. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9764) olivera88 válasza Chabe89 (#9761) üzenetére


olivera88
veterán

Ja azért mondtam, h nem megnézni. :DDD

(#9736) Nekem is úgy van általában h eladás előtt megyek nagyokat, NC vel is így volt. De az Iowa más.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9765) olivera88


olivera88
veterán

Tripla citet lőttem Tirpitzel Hindenburgnak :Y , képen sajna csak 1 látszik.

89 k DMG vesztes csata ennyit hozott. Második lettem evvel. Taiho volt az ellenséges csapatban, de nem sok vizet zavart szerencsére, egy repülőjével se találkoztam. A Yamatot se nagyon lehet meglőni Tirpitzel, 6x találat csak 8 k DMG t adott.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9766) stefanitsr válasza olivera88 (#9765) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Súgjatok hogy kell a Tirpitzel érvényesülni pls, mert én csak szopok vele. :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9767) olivera88 válasza stefanitsr (#9766) üzenetére


olivera88
veterán

Majd ddt500 :D , ő a nagy menő Tirpitzel.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9768) FoxiestFox válasza stefanitsr (#9766) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Vannak torpedói, szóval használd úgy, mint egy DD-t.

;]

[ Szerkesztve ]

(#9769) stefanitsr válasza FoxiestFox (#9768) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Azok viccen kívül tudnak kínos pillanatokat okozni az ellenfélnek. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9770) forras2 válasza ddt500hu (#9760) üzenetére


forras2
őstag

Prémem van! Nem a tier7 miatt kell farmolnom. Hanem 1 hónapon belül meg lesz a másik 3 hetes hajóm is, és mégis csak egyszerűbb egy 8-as prém hajóval farmolni, mint 1 5-össel, vagy sima hajókkal :K

Hú ezt megint de jól megfogalmaztam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9771) Chabe89 válasza forras2 (#9770) üzenetére


Chabe89
addikt

Ha nem akarsz sokat költeni rá akkor ott a Murmansk is. Prémiummal az is pénznyomda.

(#9772) forras2 válasza Chabe89 (#9771) üzenetére


forras2
őstag

Jelenleg még az. Anno a WoT-ban is qrva sok pénzt hoztak az 5-s tankok, most meg már szinte semmit. Valszeg ugyan ez lesz itt is idővel, így inkább egyből 8-asra fizetnék be. Meg amúgy is, csak egyszer kell kifizetni érte a pénzt, utána mindig hozza a zsetont! :K

(#9773) Chabe89 válasza forras2 (#9772) üzenetére


Chabe89
addikt

Ahogy érzed, de az a hajó kötelező darab. :)

(#9774) FoxiestFox válasza Chabe89 (#9773) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kapitany atrendezesig en is elveztem... :D

(#9775) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Koszonom a valaszokat. Kb. annyirol szol a dolog nalam, hogy nincs mar kedvem minden egyes alkalommal Aslaint telepiteni, mert kb. minden heten jon vmi frissites.

https://www.coreinfinity.tech

(#9776) forras2


forras2
őstag

Kérnék 1 kis tanácsot...
Japán rombolóm parancsnokának kifejlesztettem a torpedó gyorsítást...
Gondoltam jó lesz az a +5 csomó. Viszont -20% távolság. Kevésnek éreztem már 6-os szinten is a 8 km-es távolságot, de most a 7-essel, ha 9-esbe dob, még kevesebbnek érzem. Mit gondoltok, vagy a tapasztalatok mit mondanak, jó ez így, be fog érni, vagy képezzek bele másik parancsnokot?
Újraképezni nem fogom, sajnálom rá az aranyat.

(#9777) Máté94 válasza forras2 (#9776) üzenetére


Máté94
addikt

Szerintem hiba volt ezt a képességet adni.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#9778) stefanitsr válasza Máté94 (#9777) üzenetére


stefanitsr
senior tag

How to Tirpitz :D

Ehh.:D

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9779) olivera88


olivera88
veterán

Meglehetett volna a 3 kill az elébb Fubukival, egy NC várta 5 km re h kijöjjek a két sziget közül Northon, ahogy kiértem na majd fordulok h kirakjam szeretet csomagjaim, de arra se volt időm h kirakjam, mert forduláskor úgy kilőtt 6000 Hp rol mint a sicc. :W Várni kellet volna kicsit hátha szembe próbálkozik lőni és még újra tölt addig kirakom a torpokat.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9780) FoxiestFox válasza olivera88 (#9779) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Döbbenet.

(#9781) olivera88 válasza FoxiestFox (#9780) üzenetére


olivera88
veterán

:DDD :O

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9782) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Majdnem tökéletes eddig. :D

(#9783) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Itt mi történhetett?
A Yorck megölt engem, az Iowa pedig valahogy saját magát? :))

(#9784) stefanitsr válasza FoxiestFox (#9783) üzenetére


stefanitsr
senior tag

És azt vajon hogyan ? :)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#9785) FoxiestFox válasza stefanitsr (#9784) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Biztos felfelé lőtt, visszaesett rá, és kidetonálta magát. :D

(#9786) Chabe89 válasza FoxiestFox (#9785) üzenetére


Chabe89
addikt

Én úgy tudom ez akkor van, mikor kilépsz a csatából, de még nem haltál meg.

(#9787) FoxiestFox válasza Chabe89 (#9786) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Na zsír, ezt sem tudtam eddig. :D

(#9788) #48613632


#48613632
törölt tag

cső ... letöltöttem, kipróbáltam, tetszik. Innentől, követem a topikot :)

(#9789) olivera88


olivera88
veterán

Hogyan kell elveszteni a CV-t a csata elején
A szerencsétlen beállt a map közepére kb egy sziget mögé. :U
Ahogy én elhúztam onnan jött egy Kagero aki kicsinálta. Aztán sírt hogy noob team mert nem segített senki neki.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9790) #48613632


#48613632
törölt tag

Üdv
Új vagyok a WOWS-ban, és lenne egy kérésem, vagy kérdésem
Olyan modot keresek, akár ha az Aslan mod része, de lehet külsős is, ami játék közben, mutatja a hajó tier besorolását, anélkül, hogy TAB-bal, meg kelljen néznem.
Mondjuk, a hajó feletti kis állapotjelzőn ... ha ilyesmi van, vagy lehetséges, akkor megköszönném a tippet ;) :R

(#9791) Chabe89 válasza #48613632 (#9790) üzenetére


Chabe89
addikt

Aslain packban rögtön az elején Ship Contour Icons. Team panelt be kell kapcsolni a játékban hozzá. OTM nem mutatja a tier besorolást szerintem.

(#9792) ooooobi


ooooobi
senior tag

Hajó kifejlesztésénél ahol írja mennyi szürke csillag (xp?) kell hozzá, azt hol látom, hogy nekem mennyi van, miböl vonja le? Jobb fent én csak egy ilyen arany szinü csillagot látok elötte számmal.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#9793) olivera88


olivera88
veterán

Az elébb Fubukival egyetlen torpedóval kidetonáltam egy Tirpitz-t full HP ról :U Mentem bázist foglalni csata elején és bejött a Tirpitz, tőlem 7 km re volt, és kilőttem rá mind a 9 torpedot, elég jó sikerült neki manőverezni, így mondom jó ha lesz 1-2 két találat, egy torpedó talált az orránál a turreteknél, és detonation kapott.
Végig nyerése álltunk 2 elfoglalt bázissal, én meg közbe kaptam egy crasht :O Sikerült visszatérni a játékba, és már csak én maradtam megy Colorado, az másik oldalon meg két DD és Cleveland, és mind 3 bázist elfoglalták mire visszatértem. Próbáltam visszafoglalni az A t, de mire odaértem lejárt az idő. :W És döntetlen lett a vége.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9794) Chris0321 válasza ooooobi (#9792) üzenetére


Chris0321
addikt

Itt egy kép, hirtelen csak ezt találtam a kikötőről:

A hajóval gyűjtött xp-t csak azzal a hajóval tudod felhasználni amivel megszerezted, a szabad xp-t akármelyik hajónál. Érdemes gyűjteni a free xp-t mert később magas tierben jól jöhet amikor ki akarsz valamilyen modult akarsz megvenni.

(#9795) ooooobi válasza Chris0321 (#9794) üzenetére


ooooobi
senior tag

Itt pl kipróbálnék egy fejlettebb rombolót, akkor ezt a egyel elötte lévö roboló hajó xpjéböl veszi le?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#9796) Chris0321 válasza ooooobi (#9795) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, abból. Előbb még az előző hajón ki kell fejlesztened a B hajótestet.

(#9797) redzsi


redzsi
senior tag

Új szerzemény:

Második csata vele, a kedvenc pályámon:

:DD

Na de most már leállok a prémhajók vásárlásával egy ideig, max egy Tachibana jön gyémántokért.

(#9798) olivera88 válasza redzsi (#9797) üzenetére


olivera88
veterán

Oha. Grat. Én is gondolkodtam anno rajta, de a Lo Yang lett végül. Ennyire jó hajó?A torpedójai nem valami jók a Blyskának. :(
Oceán a kedvenc pályád? Ne már. :O

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9799) Chabe89 válasza olivera88 (#9798) üzenetére


Chabe89
addikt

Azt is jól eladtad. :U

(#9800) olivera88 válasza Chabe89 (#9799) üzenetére


olivera88
veterán

Sürgősen kellett a pénz. :DDD Nem volt türelmem várni. :( De jön vissza. Arra farmolok most h meglegyen a 6 milla és akkor visszaadják.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.