Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) ddt500hu válasza redzsi (#9298) üzenetére


ddt500hu
veterán

:C Aztán nem kacsázni vele. Szépen egyenesen haladj. Kell a cél a halacskáknak. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9302) olivera88 válasza ddt500hu (#9301) üzenetére


olivera88
veterán

:DDD ;] Kell ám, úgyse torpedóztam még Yamatot, itt az ideje. :P

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9303) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hosszú idő után először ma megint kiléptem egy csatából kb. 5 perccel a kezdés után. Lexingtonnal full tier 10-ben az egész csapat hátrál, 3/3 zászló az ellenségé. Elköszöntem és kiléptem a ge.ibe.
Lehet az Essex megér 50k free xp-t.

(#9304) ddt500hu


ddt500hu
veterán

És milyen jól tettem! :D 1 salvo: 34 000dmg.

(#9305) redzsi válasza FoxiestFox (#9299) üzenetére


redzsi
senior tag

Ahogy ti játszotok hidd el nem kell nektek egy kerékkötő. :)

(#9302) olivera88: téged előbb filéznek ki a másodlagosak. :D ;]

(#9301) ddt500hu : :D Ahogy látom a "prók" tolatni szoktak, nem cikázni a Yamatoval.. De egy darabig nem fogsz látni a legendával, T9-10 BB csatát nem megyek mostanában, kiégtem kicsit. :(

Gondolkodom is a Texason, magasabb tier nem vonz egyelőre az amcsi ágon, talán max a New Mexico.

(#9306) FoxiestFox válasza redzsi (#9305) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én nem játszom jól, de majd mehetünk párat, ha ráérsz valamikor. Amúgy meg mindig egyedül vagyok a Montival... mindenki a jó döntést hozta meg, és Yamato-ja lett előbb... :)

(#9307) ddt500hu válasza ddt500hu (#9303) üzenetére


ddt500hu
veterán

Másodszor is kiléptem. 4 perc alatt vesztettünk. :W

(#9308) FoxiestFox válasza ddt500hu (#9307) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Engem kidobált ma... majdnem fullhp Montival toltam, mire visszaléptem, már heló volt nekem. Beírtam hogy sorry, erre kivágott megint. :D

(#9309) olivera88 válasza FoxiestFox (#9306) üzenetére


olivera88
veterán

Hát én másképp gondolom. :K Jó h az USA BB ágat kezdtem előbb, most akkor szerencsétlenkedhetnék avval az ocsmány Izumoval a csodás Iowa helyett.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9310) FoxiestFox válasza olivera88 (#9309) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én csak Fuso-nál vagyok, de már látom, hogy ezt az ágat kellett volna inkább... egyrészt low tierben is gyorsak a japcsik, jó a lőtáv, nincs annyi lepattogó, vagy 0 dmg, összességében jobban adják.
Az Iowa egy valamiben jó, és az az, hogy szép. Nagyon. :D
Myogit nem szerettem, azóta minden japcsi tetszik. Izumot is ki lehetne bírni, főleg, hogy totál egyedi a kinézete.

(#9311) olivera88 válasza FoxiestFox (#9310) üzenetére


olivera88
veterán

Értem. Na igen az tetszik bennünk h nem olyan lassúak mint lajhár. Elkezdem a napokban én is japo ágat, Kawachinál tartok, na aztán egy rakás szerencsétlenség, kb semmire nem jó. :( Én a Fusora meg Amagira vagyok kíváncsi leginkább, na meg persze Yamatora is.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9312) redzsi válasza FoxiestFox (#9306) üzenetére


redzsi
senior tag

Ok, de még tényleg hagyom kicsit a T10-et, meg még be kell törni a Yamát. Csak addig el ne add a Montanat. :DDD

Ez a Target Aquisiton System mennyire hasznos a gyakorlatban?
Bár most utána számoltam, inkább: Concealment Expert+Concealment System+Camo = 13,5km a detektálási távolság 18km helyett a Yamaton! :D :Y

(#9307) ddt500hu: általában az első 2 percben a (nem ritkán hajmeresztő) helyezkedéseken eldől többnyire a meccs. Meg is alapozza a csatához való hozzáállásomat.

[ Szerkesztve ]

(#9313) Chabe89 válasza ddt500hu (#9303) üzenetére


Chabe89
addikt

Max. akkor éri meg, ha egyből kihúzol rá mindent FreeXP-ből. Lexi repülőkkel az Essex nagyon nagy szopás.

(#9305) redzsi: Sokan azt csinálják, hogy beállnak 24-25Km-re, mert ő onnan is tud lövöldözni. A hatékonyság már más kérdés. Ha sikerül együtt mozogni a cirkálókkal akkor viszont lehet vele törni az utat. Tüzet nem szereti. :)

(#9314) ddt500hu válasza Chabe89 (#9313) üzenetére


ddt500hu
veterán

Mindent kihúznék rajta. Még megpróbálom letriplázni ezt a szerencsétlen lexit.

(#9315) FoxiestFox válasza Chabe89 (#9313) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Bocs hogy nem tudtam elköszönni sem, de ki lettem penderítve. :D

(#9316) Chabe89 válasza FoxiestFox (#9315) üzenetére


Chabe89
addikt

Észrevettem. :) Sajnos a DD-knek megint fontosabb volt a CV-t kergetni pedig nyertünk volna pontokkal.

(#9317) olivera88 válasza redzsi (#9312) üzenetére


olivera88
veterán

Nekem fent van Tirpitzen. Sztem többet ér mint a Concealment de lehet h tévedek, azért is szeretem mert ráad +20 % ot a torpedó detektálásra, + még ehhez jön ugye a torpedo vigliance kapitány skill 25 % ja.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9318) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Lexi eladva, Langley visszavéve a küldi miatt. :DDD

(#9319) olivera88


olivera88
veterán

A 123 x találatból 101 et egy szerencsétlen Mexico kapott. :DDD Orral támadtam rá végig, és nem tudott kilőni. :(

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9320) olivera88


olivera88
veterán

Akinek van FB je. Grand Naval Battles Rewards
Hát nem erőltettek meg magukat. :( Megvagyok ezek a hajók nélkül. Max talán a Katori érdekel kicsit.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9321) Chabe89 válasza olivera88 (#9320) üzenetére


Chabe89
addikt

Végül is még csak 6 napja megy az event. :U Így jár az aki csak facebookon tájékozódik. :)

(#9322) Chabe89


Chabe89
addikt

Jó kis hajó ez. :)

(#9323) ddt500hu válasza Chabe89 (#9322) üzenetére


ddt500hu
veterán

Egyik legjobb. :DD

(#9324) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Most robbant fel full hp-ról a csapatunk Yamatoja. Gyanítom nem győzünk.

(#9325) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kommentár nélkül:

(#9326) Chabe89 válasza FoxiestFox (#9325) üzenetére


Chabe89
addikt

"Simán átfértél volna közte." :DDD

(#9327) ledgeri válasza Chabe89 (#9321) üzenetére


ledgeri
nagyúr

... és egyáltalán nem használja még a launcher hír-linkeit sem...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9328) redzsi


redzsi
senior tag

Arról van valami infó hogy a CBT-s premium hajók újra elérhetők lesznek-e még? Sims Gremyashchy helyett a Yubarit választottam anno.

(#9329) Máté94 válasza FoxiestFox (#9325) üzenetére


Máté94
addikt

WASD hack minek? :)

(#9330) ledgeri válasza redzsi (#9328) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát az Albany is volt korábban... Meg a kamikaze-t is lehetett venni R nélkül, miután lement az a széria..

Titkon remélem, hogy a havi naptárképen szereplő hajókból lesz csomag....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9331) FoxiestFox válasza Máté94 (#9329) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Megnézem, hogy wasdolod ki ezt. ;) 80% hp-m odalett, onnantól még pár perc, és süllyedtem is.
Szerintem nem rám jöttek amúgy, mert én wasdolok, csak eleresztették felénk, amijük volt. Az sem segített, hogy az idióta Moskvánk konkréten az oldalamon szörfölve vagy két percig tolt errefelé... :U

(#9332) Chabe89 válasza redzsi (#9328) üzenetére


Chabe89
addikt

CBT-s hajók egy évig "exclusive" státuszt kaptak akkoriban. Talán a Sims és a Yubari visszajön, de a Gremyt azt mondták nem fogják többet árulni ahogy az Impertaor Nikolai-t sem.

(#9333) Máté94 válasza FoxiestFox (#9331) üzenetére


Máté94
addikt

Már eleve az irányod rossz volt, oda C cap-et kívülről kell kerülni BB-vel, minimum. :DDD

(#9334) FoxiestFox válasza Máté94 (#9333) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jó ne idegesíts már, banolnám a fszba azokat, akik körbegurigáznak pár percben a szigetek körül csatahajóval, és addig nem csinálnak lófszt sem. Mire kiér a sziget mögül, vége a bulinak. Tirpitzektől szoktam látni ezt a manővert ezen a mapon..
Próbáltam csinálni a dolgom, rombolók spotoltak, én lőttem, közben variáltam a sebességem, és módosítgattam az irányom. Ennél többet nem nagyon lehet tenni.

(#9335) redzsi válasza ledgeri (#9330) üzenetére


redzsi
senior tag

és Chabe89

Köszi, közben ezt találtam az egyik fórumban:

"Yubari, Gremyashchy, and Sims will be available for sale 1 year after the release (17th September 2016)"

No majd meglátjuk.

(#9336) Máté94 válasza FoxiestFox (#9334) üzenetére


Máté94
addikt

De nem is kell idegesíteni magad, ez csak egy játék. :B ;)

(#9337) FoxiestFox válasza Máté94 (#9336) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De még milyen ;]

(#9338) olivera88


olivera88
veterán

Úgy látszik Iowa jobban adja a citet Tirpitznek mint NC. :F

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9339) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Arról van valami infó, hogy mikor kívánják javítani ezt a sziget mögött lévő hajóra célzok, de a szigetet lövi meg c effektet?

(#9340) Chabe89 válasza FoxiestFox (#9339) üzenetére


Chabe89
addikt

Soon™ ;]

0.5.6-ra ígérgettek valamit ezzel kapcsolatban.

(#9335) redzsi: Igen ám csak közben rájöttek, hogy OP és prémiumot meg nem akarnak nerfelni így inkább úgy döntöttek, hogy nem lesz többször elérhető. Nyilván ez változhat a jövöben, de jelenleg ez az álláspontjuk a Gremy-vel és a Nikolai-al kapcsolatban.

(#9341) ddt500hu


ddt500hu
veterán

5mp a vége előtt meghalt az utolsó rombolónk akinek csak el kellett volna menekülnie!! 3 perccel a vége előtt egyedül maradt de olyan pontelőnyben ami kitartott volna a végéig. És leállt harcolni 4 hajó ellenében. Ami nem lett volna gond ha tud játszani de neki muszáj volt 6km-re engednie az egyiket. A kurva anyját az ilyen tetűnek!! Végre jön a jó csata és elszarja ez a féreg!! :W :W :W

A rohadt geci fubukis köcsög!! Az összes feljelentést rátoltam!

[ Szerkesztve ]

(#9342) FoxiestFox válasza ddt500hu (#9341) üzenetére


FoxiestFox
félisten

(#9343) ddt500hu válasza FoxiestFox (#9342) üzenetére


ddt500hu
veterán

Máté elpufogtatott közhelyei nem segítenek. Amikor 30 rugót elköltök erre a szarra az nem játék.
Nem tudom, hogy itt számít-e a kreditosztásnál a győzelem, de a 106k dmg adott 540k-t, a 124k-ra meg 654k-t. Mind a kettő győzelem.
Ha itt győzünk lehet 700-750k is kaptam volna. Persze lehet, hogy nem. :(
A lényeg, hogy győztünk amíg ez a tetű el nem ba..ta.

(#9344) FoxiestFox válasza ddt500hu (#9343) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mondanám, hogy aki valódi pénzt borít ebbe az alfaállapotú cuccba, amivel ráadásul 70%-ban növények játszanak, az meg is érdemli, ám ha hobbiként tekintesz rá, gondolom megéri.. de mégis mire számítottál? ;]
Sajnos mindennapos dolgok ezek, hogy 1-2 emberen mennek el csaták... jellemzően rombolókon.. mostanában amúgy low tier több jó rombolóst látok, mint fentebb..

Más.. Tachi még mindig működik. Annyira gyorsan tölti újra a torpokat, hogy az öbölben kiirtottam mindent, ami be mert jönni.. ;]


Megint más: ti láttatok döntetlent mostanában? Én már nagyon régóta nem... :Y

[ Szerkesztve ]

(#9345) ddt500hu válasza FoxiestFox (#9344) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nyilván nem viccből borítom bele a pénzt. A növényekre számítottam csak arra nem, hogy éppen a 150k dmg-es csatámat vágja haza.

(#9346) ledgeri válasza ddt500hu (#9343) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Látod, én nem költök rá, és nekem játék, te költesz, és neked már nem... szerintem ez így nem jó....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9347) ledgeri válasza FoxiestFox (#9344) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nincs meg a replay véletlen? elkérném (vagy feltöltöd valahova, vagy email..)

(hinnyje szerkesztési időben voltam...)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9348) FoxiestFox válasza ledgeri (#9347) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nincs. De ha elmondjátok hogy kell, bekapcsolom próba jelleggel, hátha nem purcan meg tőle a játék. :D
A Kamikazés körről nagyon sajnálom, hogy nem lett replay, az epic volt..

Itt meg milyen csinos kis csapat.. ha jól írták Fb-n, egy Sumner, egy Iowa, és egy Baltimore class. DD / BB / CA

(#9349) ledgeri válasza FoxiestFox (#9348) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Játék könytár> preferences.xml

Másolás, beillesztés, hogy azért legyen egy másolat...

Jobb klikk> társítás > jegyzettömb> ok. Megnyílása után az aljának így kellene kinézni (utcsó sorok, eltolás sor nem számít csak sorrend):

<isReplayEnabled> true </isReplayEnabled>
<ReplayCameraUpdate> 30 </ReplayCameraUpdate>
</scriptsPreferences>
</root>

vagy

<isReplayEnabled> true </isReplayEnabled>
<ReplayCameraUpdate> 30 </ReplayCameraUpdate>
</scriptsPreferences>
<consoleHistory />
</root>

Ment, bezár (vagy fordítva)

Visszanézni: a játék mappájában a replay mappából a fájlokatt a játék .exe-jére rá kell húzni, ha nem megy a játék... lehet(ne) pörgetni csak nálam nem működik pach óta (page up, peage down), viszont lehet nézelődni szabadon is (katt), ha nagyon ugrálna akkor ajánlom...

Ha esetleg kívülről néznéd magad (ez aktív játék közben is működik), a fenti kattintós után: Bal CTRL+ Bal SHIFT+ backspace -billentyűkkel leválasztod a kamerát a hajóról, WASD a mozgás, egérgörgő -zoom , egérrel nézelődhetsz (picit simított), B-vel, vagy CTRL + B- vel (ez kétféle mód) meg rögzítheted újból akár sajátra, akár máséra, újboli b (+ctrl) visszavonja, újbóli ctrl+shift+backs' vissza megy sajátra.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9350) ddt500hu válasza ledgeri (#9346) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én 10-es hajókkal akarok játszani. Ez a célom. Ez prémium nélkül nem megy normál határidőn belül. Főleg, hogy hétköznap 1-2 órám van játszani. Ha már prémiumra költök költhetek a Tirpitzre is vagy doublonra.
A Yamato prémium és egyéb nélkül csak önmagában 1 év lenne nekem.
Erre nincs időm sem idegrendszerem.
Szóval én azért költök rá, hogy gyorsabban haladjak. Hogy mi a jó szerinted hát....maradjunk annyiba, hogy nem ismersz. Azt biztos tudod, hogy neked mi a jó. Tedd azt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.