Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) ledgeri válasza ledgeri (#9349) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kimaradt: num 7 és 9 kameramagasság

(#9350) ddt500hu Értem, megértem
A Hsz-em "nem jó"-ságát másképp értetted, mint ahogy gondoltam, de nem tudom írásban közölni, hogy hogyan is értettem, így ez most így marad... :U

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9352) sith7


sith7
nagyúr

Adtam neki egy újabb esélyt :B

2 napja egy hordozó mindenáron el akart süllyeszteni, nagyon mással nem is tudtam foglalkozni :)

Ma reggeli menet /top sebzésem jelenleg ezzel a ladikkal :) /

(#9353) Chabe89 válasza sith7 (#9352) üzenetére


Chabe89
addikt

Már rég meglenne az Iowa, ha nem adtad volna el már vagy 3x. :D

(#9354) sith7 válasza Chabe89 (#9353) üzenetére


sith7
nagyúr

:B pontosan 3x adtam el :D

Azért vettem vissza - mert egyrészt nagyon tetszik az Iowa - másrészt az Amagi is elkezdett 1290 - eket lőni :o ... és akkor tudomásul vettem azt, amit eddig is tudtam, hogy nem a hajóban van a hiba :B

Most nagyobb türelemmel álltam neki, + megvan már a fejlesztett hajótest, raktam rá pár felszerelést, többek között ami a fordulékonyságot segíti, és a +20% AA range - t, aminek a működését az első kép mutatja is ;]

(#9355) redzsi


redzsi
senior tag

Enyhe alkoholmámorban könnyebben vásárolok :DD :

(A kép tegnap este készült, nem ma reggel :) )

És tényleg 13,5km a detektálási táv :)) :

Persze majd a gyakorlatban kiderül mire elég..

[ Szerkesztve ]

(#9356) olivera88 válasza redzsi (#9355) üzenetére


olivera88
veterán

:DDD Hát én ezért a Texasért egy centet se adtam volna. :(

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9357) Chabe89 válasza redzsi (#9355) üzenetére


Chabe89
addikt

Annyira, hogy ha felbukkansz ilyen távolságból a cirkálók porrá égetnek. Sosem fogom megérteni ezeket a stealth csatahajó buildeket. :N

(#9356) olivera88: A helyedben én se. ;]

(#9358) ddt500hu válasza redzsi (#9355) üzenetére


ddt500hu
veterán

Kíváncsi leszek a Texas hogy hozza a pénzt.
Én azért nem raktam eddig álcát a BB-re mert ha lő úgy is látszik messziről. Elbújni meg nem igen tudsz 27 csomóval.
Cirkálón látom értelmét.

(#9356) olivera88 Mennyivel jobb 30k lőni a Tirpitz-el? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9359) redzsi válasza Chabe89 (#9357) üzenetére


redzsi
senior tag

Nagyon bosszantó tud lenni mikor célzok és eltünik az ellen bb-je. Meglátom mennyire lehet kihasználni ezt a passzív védelmet, ha nem válik be újraosztom a skilleket.

(#9360) FoxiestFox válasza Chabe89 (#9357) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pedig tudnak működni. Raktam már fel több képet is ide azt hiszem Iowa-val, mikor a meccs utolsó negyedéig nem kaptam sebzést, de már 2-3 killnél jártam. Nem tudnak mire lőni, ha lövés után nem sokkal leesik rólad a spot.. Ráadásul az Iowa profitál abból, ha közelebb tudsz menni észrevétlen, közelebbről nagyobb eséllyel enged a játék használható lövéseket leadni.

Csinos a Texas. :D Szívesen elcserélném a Murmanskot és az Aurorát egyre.

[ Szerkesztve ]

(#9361) sith7 válasza FoxiestFox (#9360) üzenetére


sith7
nagyúr

Melyik skill - től van szó ? :F

(#9362) FoxiestFox válasza sith7 (#9361) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nálam Iowa-n a hajón is van concealment, és a kapitányon is. 12km surface det, nem rossz. Cirka-szint. :D

(#9363) sith7 válasza FoxiestFox (#9362) üzenetére


sith7
nagyúr

lol :C

(#9364) FoxiestFox válasza sith7 (#9363) üzenetére


FoxiestFox
félisten

1-2 nap es Cleveland-re is meglesz a concealmentes kapitany... aztan vagy azt, vagy az Iowa-sat at kene tenni a Mahan-be.. csak meg nem tudom, melyik legyen.

(#9365) olivera88


olivera88
veterán

De rendes mindenki :U

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9366) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Bekapcsoltam a replayt, nem tűnik lassabbnak a játék, úgyhogy már csak várom a jó meccseket. :D

(#9367) sith7 válasza FoxiestFox (#9366) üzenetére


sith7
nagyúr

Mi is :DD

(#9368) Máté94 válasza FoxiestFox (#9366) üzenetére


Máté94
addikt

Eretnek, máglyára vele ki modokat használ. ;]

(#9369) Outblast


Outblast
tag

Milyen kapitány skilleket ajánlanátok, esetleg mit lenne érdemes változtatni a mostanin?


köszi.

(#9370) FoxiestFox válasza Máté94 (#9368) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez nem mod, nem telepítettem semmit. :)

Outblast: már a kapitányoktól agyvérzést kaptam. Szívesen!

(#9371) Outblast válasza FoxiestFox (#9370) üzenetére


Outblast
tag

remélem nem súlyos ;)
akkor keptön szkill :P

[ Szerkesztve ]

(#9372) Máté94 válasza Outblast (#9369) üzenetére


Máté94
addikt

Nürnbergen miért nincs SA? Az egyszerűen mindenre kell. :)
Vigilance helyett Superintendent, ott a legjobb hydro a hajón a játékba, így felesleges a torpedókra még perk.

Hatsu: BFT és SA az 1 pontosok közül
Last Stand hiánya elég nagy hiba, legyen szó bármilyen DD-ről. Érdemes pótolni.
Vigilance lehet jobb, mivel több a DD vs. DD harc, de ha nem vagy harcias akkor maradhat a Superintendent.

(#9373) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Megint jó az Iowa, 21 találat, 20k damage.

(#9374) Máté94 válasza FoxiestFox (#9373) üzenetére


Máté94
addikt

Aztán rájöttem... :DDD

Próbáljatok már lejjebb célozni, mint szoktatok. Hátha. :)

(#9375) FoxiestFox válasza Máté94 (#9374) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerinted nem gondoltam erre? :D Rendszeres, hogy a vizet lövöm meg, mert lejjebb már nem tudok célozni...
Most is, ilyen lövés Myoko vízvonalán, hogy 5 találat, egy sebez, és az 1350-et... kit kell leszopni WG-nél, hogy értékelhető rng-t állítsanak be nálam is?

[ Szerkesztve ]

(#9376) Máté94 válasza FoxiestFox (#9375) üzenetére


Máté94
addikt

Ha fizetsz prémiumot, 1 napig biztos jó meccseket kapsz. Utána szar, és megint jó. :DDD

(#9377) FoxiestFox válasza Máté94 (#9376) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Volt tegnap ez az egy nap prém, és 1-1 jó meccs volt a Montival és az Io-val is, de ennyi, nem vitték túlzásba.. Montit mostanában különösen nehéz leszorzózni is. :(

(#9378) olivera88 válasza FoxiestFox (#9375) üzenetére


olivera88
veterán

H tud 5 találatból 1 sebezni egy szerencsétlen cirkálón? Vasárnap 5 találattal egy Atagot kiszedtem majd 32 ezer HP röl. [link]

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9379) FoxiestFox válasza olivera88 (#9378) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én is ezt kérdezem, hogy tud?
Igen, láttunk már egyhites cirkálókat, csatahajót is egysalvoztam már, előbb is beröppent egy triplacit egy másik Iowa-ba, nem azzal van gondom, mikor adja, hanem amikor nem, akkor nagyon nem, és akkor miért nem? ;)

(#9380) ledgeri válasza Máté94 (#9368) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Két sor az mod?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9381) Chris0321


Chris0321
addikt

A Colorado-ra milyen 4-es szintű kapitányi képességet érdemes tenni, Fejlesztett tüzért vagy Túlélési szakértőt? Az első ad +20%-ot a másodlagos tüzérségnek és az AA-nak a második +400HP-t ad tierenként.

(#9382) Máté94 válasza Chris0321 (#9381) üzenetére


Máté94
addikt

Kicsit jobban ölj meg ezekkel a magyar fordításokkal... :DDD :))

Egyébként AFT.

[ Szerkesztve ]

(#9383) ddt500hu válasza Chris0321 (#9381) üzenetére


ddt500hu
veterán

Túlélési szakértő tök felesleges BB-re. A végén 97 000hp-s a Montana. +4000hp nem segít rajta.

(#9384) FoxiestFox válasza Chris0321 (#9381) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az AA-val vagy kevésbé elégedett, vagy a hp-ddal? Azt buffold, amire szükséged van.

(#9385) Chris0321 válasza Máté94 (#9382) üzenetére


Chris0321
addikt

Sajnos a wg még nem adott ki hivatalos fordítást így a wows.hu-ról szedtem le egy a játékosok által készítettet, hogy értsem a küldetéseket. Mivel szinte semmit nem értek angolul nekem megfelel.

Mindenkinek köszönöm a segítséget, az AFT-t fogom adni majd a kapitánynak.

Egyébként lesz egy 0.5.5.1-es frissítés 12.-én.

[ Szerkesztve ]

(#9386) FoxiestFox válasza ledgeri (#9380) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Replayt át lehet nevezni, ahogy én akarom? Persze a kiterjesztése megtartásával.

(#9387) Chabe89 válasza ledgeri (#9380) üzenetére


Chabe89
addikt

Módosítottad a fájlt, tehát innentől modnak számít. :P

(#9388) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hehe, Yamato kidugta az első felét egy sziget mögül tőlem 9km-re, szép merőlegesen hozzám, meglőttem a vízvonalát szépen, kitaláljátok, mennyit lőttem bele?

(#9389) Chabe89 válasza FoxiestFox (#9388) üzenetére


Chabe89
addikt

1358? :DDD

(#9390) olivera88 válasza FoxiestFox (#9388) üzenetére


olivera88
veterán

1350 ;]

Szerk: Megelőztek. :DDD

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#9391) sith7 válasza FoxiestFox (#9388) üzenetére


sith7
nagyúr

0 ? lepattant ? :DDD

(#9392) FoxiestFox válasza olivera88 (#9390) üzenetére


FoxiestFox
félisten

2x1350. :D
Én orral voltam felé, első lövéssel legombolta a hp-m jó felét. Maradékát a Monti, aki jött vele.

[ Szerkesztve ]

(#9393) sith7 válasza FoxiestFox (#9392) üzenetére


sith7
nagyúr

Az már 2700 :Y

(#9394) Chabe89 válasza FoxiestFox (#9392) üzenetére


Chabe89
addikt

Foroghatsz, te ahogy akarsz, de "azellennemvéd". :DDD

(#9395) FoxiestFox válasza Chabe89 (#9394) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát ja. Amúgy letojom hogy papír, csak adná... de így, hogy papír is, nem is adja, meh.

(#9396) ledgeri válasza FoxiestFox (#9386) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Jaja! (mind kb mindent, amire nem hivatkozik semmi..)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9397) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kösz.
Ti miket vesztek a csillámaitokon? :D

(#9398) ledgeri válasza FoxiestFox (#9397) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én majd az utcsó héten, ha már biztosabb, hogy nem jön semmi meglepi, hogy megbánhassam jövőbeli múltamat, akkor a t3-as biztos, talán a t2-eseket is, meg egy esexx lottót esetleg.. meg talán egy prémium hetet ... Albany-m korábbról van így akár az összes többit is beszerezhetem (ha csak ezek lesznek, meg egy 50-es valami) (ha 1000 a max gyűjthető...)

Meg még azért is várok, hogy esetleg majd találja új Katori Gameplayt, mert csak a korból vannak, mikor még t1-es volt (torp, repülő nélkül..)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9399) FoxiestFox válasza ledgeri (#9398) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én Albany-val szemezek, többit még nem tudom.. a végső topsecretről nincs pletyka, hogy mi lehet? Vajon hajó?

(#9400) ledgeri válasza FoxiestFox (#9399) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Albany megvan. Korábbról, amikor azért osztogatták, hogy beírtad a kódbeváltós helyre a nevét...

No akkor olyan volt, hogy kb 500 méterrel volt nagyobb a spotting range, mint a shooting range, de már persze messzebbről látnak... Most már a SpR ki lett tolva, így használhatóbb... Meglepődtem, hogy mostanában a tier 1-eknek adja a citadellt, jó kapitánnyal (érts játékos (értsd én ;] )) saját tierét szépen öli, hármasokkal is elboldogul...

Csak nekem meg van a az Emden is, ami kb St.Louise / hight tier USA DD szintem ontja magából a lövedéket, így az picit jobb hangulatú, bár picit gyengébb...

Ha érdekel valami más, akkor nyilatkozom szívesen, ha valamit ki kéne próbálnom, mert kíváncsi vagy,írd! Ha kéne replay, akkor tudok szolgálni vele, ha érdekel... (fájl, nem vidi..)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.