Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Kikőtő hely szokott itt akciós lenni?
Nem értem ebben miért nem tudnak olyan akciókat csinálni, mint a WOT-ban :F Az ott lévőkhöz képest az itteni akciók elég vérszegények :(

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#10602) olivera88 válasza olivera88 (#10599) üzenetére


olivera88
veterán

Na most bepótoltam az előző bakit.

Nekem jött egy több HP s Blyska, közel dupla annyi volt mint nekem, gondolta majd könnyű falat lesz a low HP s Benson, hát tévedett, úgy szétszedtem mint a blöki lábtörlőt. :DDD
Ha még tovább tartott volna a csata egy 2-3 percel akkor még jobb lett volna.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#10603) olivera88


olivera88
veterán

Na ez igazán szép kör volt. :C Fuu. Öröm menni evvel a hajóval.

Ma beragad az MM, folyton a Tears of desertet dobálja be, de nem baj, szeretem ezt a mapot.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#10604) Chabe89


Chabe89
addikt

Azért legalább rankedben limitálhatnák ezeket a szarokat. :W

(#10605) CHaooSS


CHaooSS
őstag

megint megettek a rombolók mert a kurva anyjukat nem látom 4km-ről.. ugyan az a baj ezzel is mint a wot-al, hogy rohadtul nem látsz senkit, hanem ezek a rohadt álcaértékek vannak meg spot távolság..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#10606) Máté94 válasza CHaooSS (#10605) üzenetére


Máté94
addikt

Majd a WT... ;]

(#10607) CHaooSS válasza Máté94 (#10606) üzenetére


CHaooSS
őstag

esküszöm battlestation pacific-el játszani 1000x jobb volt.. WT-vel meg az a baj, hogy a sok wotos átment oda aztán sírtak és ez lett belőle..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#10608) olivera88 válasza CHaooSS (#10605) üzenetére


olivera88
veterán

Mi az h nem látod 4 km rol őket? Olyan nincs.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#10609) FoxiestFox válasza Chabe89 (#10604) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ranked akkor továbbra is felejtős. Jó tudni. Azt hittem, hangoltak az MM-en, azért mostanában kevesebb romboló szokott lenni meccsenként.

(#10610) CHaooSS


CHaooSS
őstag

70-80% lose az elmúlt két napban.. :W

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#10611) Chabe89 válasza FoxiestFox (#10609) üzenetére


Chabe89
addikt

Annyival jobb, hogy ebben a tierben nem érződik annyira a p2w. Előző szezonban gusztustalan volt, hogy az emberek csak Atagoval, Derpitzel, Kutuzovval, Lo Yang-gal és egyéb prémium szarokkal játszottak. Agyhalottak ugyan úgy vannak, de ez már csak ilyen. Azt az egyet nem értem, hogy ezek az "agyhalottak', hogy a francba jutnak el r10+-ba. Sok Saipanos idióta te...fingjuk sincs mi az, hogy CV, de azért megveszi.

(#10612) FoxiestFox válasza Chabe89 (#10611) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Saipan amúgy nekem is kéne, pedig noob vagyok CV-vel. :D Kevés szakasz van rajta, úgyhogy még én is tudnám kezelni szerintem. Meg jó a neve!
Mondjuk mindez ahhoz sem elég, hogy egy pizza árát rászánjam, nemhogy a valódit. :)

(#10613) Chabe89 válasza FoxiestFox (#10612) üzenetére


Chabe89
addikt

Na meg ez a rendszer, hogy aki a legtöbb XP-t szerzi a vesztes csapatban az nem veszít csillagot. Haguroval toltam közel 100k sebzést, 2 kill, base reset stb, de elvesztem a csillagot, mert a Mahan behúz két bázist, de azon kívül szart se csinál és több xp-t kap, mint én. :U

(#10614) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ja hogy a bónusz-kiküldés system error volt, és vissza lett vonva a beváltás... OK, elnézést, hogy reménykedtem, és terveztem egy picit...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10615) Chabe89 válasza ledgeri (#10614) üzenetére


Chabe89
addikt

Forrás?

(#10616) ddt500hu válasza CHaooSS (#10610) üzenetére


ddt500hu
veterán

68% win az elmúlt 1 hétben. :DDD

(#10617) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Első jó kör a Yamatóval. :)

(#10618) stefanitsr válasza ledgeri (#10614) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Nekem ez volt az első gondolatom, olyan nincs hogy egy 2,300 forintos hajót, 1 miska kreditet és hét prém napot csak úgy kapok, úgyhogy tuti system error, de nyomjunk már rá, hogy tuti rákerüljön az accra a cucc, mert ha már egyszer prémium hajót/tankot az accodra raknak akkor nem igazán lehet igazságosan elvenni (ha csomagban kaptad akkor a csomag többi része is marad), mert a vele szerzett kereset nem követhető le tisztán, a rárakott felszerelés nem vehető le tisztán és így tovább.

Ahogy megláttam a levelet, kattkattkattkatt, bevált, örül.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10619) Chabe89 válasza stefanitsr (#10618) üzenetére


Chabe89
addikt

Szintén. Ezért is mondtam tegnap, hogy nem nagyon húzzátok a dolgot.

0.5.7 Holnap után!

[ Szerkesztve ]

(#10620) stefanitsr válasza FoxiestFox (#10612) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Saipan megvan, de nem egyszerű vele. Érdemesebb inkább kihúzni valamelyik CV ágat, és lentről kezdeni a CV stílussal való ismerkedést.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10621) olivera88 válasza Chabe89 (#10611) üzenetére


olivera88
veterán

És mi zavaró van ebben?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#10622) stefanitsr válasza Chabe89 (#10597) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ezer kösz, Tirpitzre Bismarck skin, Blyskára 2.vh-s skin, + no manga... Tökély. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10623) Chabe89 válasza olivera88 (#10621) üzenetére


Chabe89
addikt

Játszottál az előző szezonban?

Atago = Javítás
Kutuzov = Füst
Derpitz = Torpedók
Lo Yang = Hydro

Soroljam még? Ez Rankedben igen is p2w kategória.

(#10624) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Szegény Atlanta...

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10625) ledgeri válasza ledgeri (#10614) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Visszavonva: működik :(((

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10626) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Tudnátok segíteni pár kérdés megválasztásában? :)
Először is, mikor kell AP-t használni?
Egyes hajó típusok miben jók? A jelölésekből tisztán levehető ugye bár hogy melyik mire jobb (mármint arra gondolok h van a WoT-nál hogy LT, med, HT, és ugyebár itt is nagyon hasonló jelölések vannak)
Az AA-két hogy lehet üzembe helyezni? Vagy alapból bevan kapcsolva? :)
Mert mentem párat, és semmi sem lőtte a repülőket tőlem :/

Press "F" to pay respects.

(#10627) mcwolf79 válasza Imilenni (#10626) üzenetére


mcwolf79
veterán

[Ha még kezdő vagya WoWS-ban érdemes ezt olvasgatni] Sok mindent lehet ebből megtudni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#10628) Chris0321 válasza Imilenni (#10626) üzenetére


Chris0321
addikt

Én így használom: Rombolók: csak HE, Cirkálók: rombolók és csatahajók ellen HE, cirkálók ellen AP, Csatahajók: csak AP, nagy ritkán ha romboló ellen kell harcolnom és nem tudom kikapni sortűzből és nincs aki segítsen akkor a második sortűz már HE.
A légvédelem mindig be van kapcsolva de van egy hatótávja amin belül működik és kis tierben nem igazán hatékony. Ha bal ctrl-re nyomsz akkor megjelenik a cursor és azzal ki tudsz jelölni elsődleges célpontot a légvédelemnek és a másodlagos tüzérségnek is.

(#10629) ooooobi


ooooobi
senior tag

Végre egy értelmes kör Murmanskal, kár hogy döntetlen lett a vége. De legalább nem kaptunk ki :D Hátrányból sikerült feljnni. Kezdöként ennek is örülök :D

stefanitsr: Ez a kétoldali szines hajólista melyik mod? Meg a kis térképen mi az a vonalas kör a kiválaszottt ellenfél hajón?

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#10630) stefanitsr válasza ooooobi (#10629) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Aslain modpack részei, a színes lista a kiírt max sebesség miatt hasznos, pontosabban saccolható vele a célpont elé tartás távolsága. Hogy pontosan mit kell az installerben beixelni ezekhez azt passzolom. Az utóbbit is, mivel valami más hozadéka lehet amit bekapcsoltam.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10631) olivera88


olivera88
veterán

North+Ciklon+ Benson = :C
Jobb lett volna ha megvárom még egész közel jön a Mogami és akkor torpedozom meg de most már hiába. Az első 5 torp elment Amagira, második túrát meg túl korán lőttem ki a Mogamira.

55 % Eddig a Winratem Bensonnal.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#10632) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Egyébként csak nekem tűnik úgy,hogy nagyon megfogyatkoztak a CV-k :F

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#10633) stefanitsr válasza mcwolf79 (#10632) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Neeeem, neem, megvannak, jól vannak.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10634) Chabe89 válasza mcwolf79 (#10632) üzenetére


Chabe89
addikt

Nem kell rajta csodálkozni, AA buff óta csak a mazochisták játszanak vele.

olivera88: Nem értelek én téged. Ha ennyire tetszik a Benson mi a ráknak adtad el a Lo Yangot akkoriban?

[ Szerkesztve ]

(#10635) FoxiestFox válasza Chabe89 (#10634) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Núbiában nagyon meleg van, néha megzavarja az őslakosok fejét.

(#10636) Chabe89 válasza FoxiestFox (#10635) üzenetére


Chabe89
addikt

Szerintem ezt a mozdulatot még Núbiában is kinevették.

(#10637) stefanitsr válasza Chabe89 (#10636) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A Lo Yang nem egy benson + hydro ?

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#10638) Chabe89 válasza stefanitsr (#10637) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát ez az!

(#10639) ddt500hu válasza Chabe89 (#10638) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ilyenkor mindig megnézem longely89-ünk statját mert hát biztos klasszisokkal jobban játszik a Bensonnal mint a többi rombolójával. De nem. :N
20k átlag dmg tier8-ban. :o

(#10640) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Új sebzésrekordom. :) Azt hittem meg lesz a 300k. De két jól kigyújtott BB-t is kitorpedóztak mielőtt leéghetett volna.

Egyébként nagyon kemény csata volt. Az ilyen csatákért érdemes játszani. Főleg ha a végén nyerünk is. :D

(#10641) ricinus13 válasza ddt500hu (#10640) üzenetére


ricinus13
senior tag

Szép, ezeket érdemes mutogatni.

(#10642) Chabe89 válasza ddt500hu (#10640) üzenetére


Chabe89
addikt

Az komoly. Nekem is fel kéne már öltöztetni. Mindent kihúztam már rajta FreeXP-ből, ideje lenne meg is venni őket. :)

(#10643) Chabe89


Chabe89
addikt

0.5.7 elhalasztva!

"Update 0.5.7 has been postponed by one week to address the collective tester and general player feedback. The full reasoning behind this decision will be found on the forums, when it is ready.
The new date is set for 23 June and the update will be applied on the servers from 05:30 CEST until 07:30 CEST (UTC+2) during which the game server will be offline."

(#10644) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Köszi! Nagyon jól lehet húzni vele az átlagsebzést. Mióta kaptak defensive AA-t azóta kevesebb rush-al próbálkoznak és még kevesebb eredményes.
Szóval simán végig lehet élni vele a csatát ami instant 100k dmg ha nem túl rövid a csata. :U

(#10645) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Most élmény volt a ranked, olyanokat mentünk, hogy juj (délelőtt kell kezdeni a játszását)

Ott kezdődőtt, hogy egy firstsalvo-onto-firstspot nagato lövédem 4 citadellát adott 2-3 nap nem játék után, ez megadta a hangulatot,
utána meg jöttek olyanok, hogy az egész csapatból csak akkor halt meg valaki, amikor már csak ketten voltak az ellennél...
haladtam is rendesen, persze nem volt mind nyertes csata, de csak 2x vesztettem csillagot, hála annak aki ezt beiktatta... (és tényleg a DD-knek kedvez ez a rendszer... )

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10646) Chabe89 válasza ledgeri (#10645) üzenetére


Chabe89
addikt

Délelőtt amúgy tényleg értelmesebbek vannak (vagy csak én vagyok szerencsés). 21:00 után viszont nem szabad játszani, akkor van a legtöbb retardált.

(#10647) ledgeri válasza Chabe89 (#10646) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Sok játékos még tanulja az ABC-t napközben ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#10648) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Wows eu login szerver lehalt?

(#10649) CHaooSS


CHaooSS
őstag

más is tapasztalt olyan hibát, hogy a repair nem működik? mert ez a 2. alkalom, hogy süllyedek megnyomom a javítást elhasználja, de semmi... erre elsüllyedek -.-

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#10650) Outblast válasza Skyhunter (#10648) üzenetére


Outblast
tag

elképzelhető, az előbbi meccsem tök poén volt, kb alig lehetett bárkit eltalálni mert mindenki teleportált kb a lag miatt....
aztán úgy látom meg sem adta a meccset, legalábbis nincs benne a statba.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.