Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21) banánocska


banánocska
aktív tag

Sziasztok! Ha valakinek van felesleges bétakulcsa a hétvégi teszthez az kérem küldje el privátba nekem. Vagy tu bármi módot hogy szerezzek. Köszönöm

(#22) fsb1000 válasza banánocska (#21) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azt mondják a srácok kulcs nélkül is sikeres a regisztráció.
Többeknek nem sikerült, nem tudom mitől függ.
ebay-en 7 USD.

(#23) joergie


joergie
őstag

Mekkora a letöltő file, és a telepített játék? Mi van az emailben? Csak a letöltő link?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#24) fsb1000 válasza joergie (#23) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez a levél: [link]
Letöltő ablak szerint 30GB a szükséges hely. 4,8-at töltött le a kliens.
A WoWs mappa 13GB lett, de ebben benne van a updates 4,4-el.
Szóval amíg el nem indult 14GB hely kellett csak a 30GB helyett.

(#25) KaLeun válasza banánocska (#21) üzenetére


KaLeun
senior tag

Néhány portál kapott kódokat, de pillanatok alatt elkapkodták. A EU fórumon talán még lesz ilyen "találd ki milyen hajó" játék...

Cila

(#26) banánocska válasza KaLeun (#25) üzenetére


banánocska
aktív tag

Hát akkor valószínűleg most lemaradtam. Tudni mikor jön ki?

(#27) Enzolord válasza banánocska (#26) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez még csak pre béta, szóval még szerintem jó pár hónap/1 év..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28) joergie


joergie
őstag

Ha ez számít, wotnál asszem ugyanígy kezdődött az alpha, béta január 27-től, release április12. HA jól emlékszem. Nem túl jó a memóriám ilyen szempontból.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#29) Enzolord válasza joergie (#28) üzenetére


Enzolord
addikt

Remélem, hozzánk csapnak majd valami unique prém hajót, ha már segítünk tesztelni... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#30) Djuree válasza Enzolord (#29) üzenetére


Djuree
félisten

ezt én is remélem. :C
vajon ha elérek t5-ig nem kell újrakezdeni ha kijön a játék? jó lenne...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#31) Enzolord válasza Djuree (#30) üzenetére


Enzolord
addikt

Nagyon várom már, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz hasonló, és mennyiben fog eltérni a wottól..
Meg a pályákra is kíváncsi vagyok, mert ugye a hajók alá víz kell, és a víz meg ugye csak nagy viharban hepehupás szóval a térképkészítőknek nem lesz sok dolguk... :) Vagy lesznek poszt apokaliptikus városokat elöntő vízben lévő csaták... esetleg szigetek, félszigetek... Holnap kiderül..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#32) fsb1000 válasza Enzolord (#31) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én nem várok nagy hasonlóságot.
Egy jól játszható csatahajós játékot szeretnék.
Ahol dominál az egyéni taktika, és a reflexek kevésbé. Remélem lassúbb lesz a játékmenet, lesz idő átgondolni merre hogyan. A WoT sem túl gyors (mint pl. a CoD), de néha már automatán csinálok dolgokat, és fáraszt ha koncentrálni kell.
Valamennyire számítana az élethűség is, de nyilván nem lesznek azonnal elsüllyeszthetőek a hajók.

(#33) Enzolord válasza fsb1000 (#32) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is úgy tippelem, hogy nem szimulátor lesz, hanem arcade inkább.. És biztos, hogy lassabb lesz a játékmenet, főleg magas tierben, valami olyasmi, mintha csak MAUS, meg T95 lenne a csatában... De gondolom itt is lesz olyan, mint a WOTban a lőszerrekesz pukk, és egy lövés temetés.. Úgy látom, tengeralattjárók nem lesznek benne..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34) Bingisz válasza fsb1000 (#32) üzenetére


Bingisz
addikt

Egy closed alfás sráctól olvastam, hogy itt sokkal inkább szükség van a csapatmunkára. Aki egyedül megy hősködni, az nagyon hamar elhal. Viszont arra számítsatok, hogy többször is wipeolva lesz az egész, szóval lesz bőven úgy, hogy elölről kell majd kezdeni mindent.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#35) Djuree válasza Enzolord (#31) üzenetére


Djuree
félisten

ezen én is gondolkoztam hogy teszik változatossá a mapokat. egyik pályán dzsungel szigetek lesznek, másikon homokos? :D
lehetne ami kikötőben van olyan is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Nem olvastam el az EULA-t vagy mi az izét.
Ebben a béta szakaszban, már lehet nyilvánosan írni a bugokról vagy a játékról?
Nem feltétlen erre a fórumra gondolok, hanem aholk a játékbéli acc-al írunk.

(#37) Bingisz válasza fsb1000 (#36) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem. Lehet majd jelenteni bugokat ticket formában, de kb. prt.screent sem lehet majd még feltenni sehova.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#38) KaLeun


KaLeun
senior tag

Most szereztem egy működő kódot, itt: [link]. Csak egy 3 kérdéses kis kvízt kell kitölteni.

Cila

(#39) zozyk válasza KaLeun (#38) üzenetére


zozyk
addikt

Megjelent egyből a kód?
Végigcsináltam én is,de kód sehol... :(

(#40) KaLeun válasza zozyk (#39) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ha kitöltötted a kvízt akkor kéri a születési időt és az e-mail címet, ami kapásból megjött.

Cila

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.