Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#633) Winner_hun válasza Thrawn (#629) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tisztelt őstag rangú Thrawn

Ezt írta nekem címezve:
Felhívnám figyelmét, hogy ha a hozzászólásaimat vagy azok egy részét idézné, vagy bármilyen egyéb módon felhasználni kívánná, akárcsak utalni szeretne rájuk, előtte lépjen velem kapcsolatba, hogy az ilyen tévedéseket elkerülhessük.
Őszintén szólva nem értem, hogy mi a problémája ezzel. Hogy miért? Bármi felhasználható Ön ellen vagy Ön mellett amit a fórumban ír, erre jogot adnak az alapelvek, melyet ezen a [link]en megtalál. (a hozzászóló fórumbeli hozzászólásai erejéig lemond szerzői jogáról: sem anyagi sem más jellegű követeléssel nem élhet.)
A felém idézett hozzászólása második részére reagálva:
Ha nem ismerné a remekművet (rrrRRR) ahonnan az új nevét kapta akkor nem írta volna le a benne található szereplők nevét. Mivel a Thrawn a filmben szereplő -hez hasonlóan kimondhatatlan nevű ezért bátorkodtam a továbbiakban -nek nevezni, mivel minden jogom megvan rá, az alapelvek ([link]) nem tiltják, hogy a fórumba regisztráltak CSAK saját nevükön legyenek megszólíthatóak.
Ezek tudatában megkérném arra, hogy eme felém irányuló zaklatásokkal mielőbb hagyjon fel, ellenkező esetben ''a fagyi visszanyal'' effekt állhat elő.

Megértését és együttműködését köszönöm.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.