Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) westlake


westlake
félisten

na, en gyorsan kiszalltam a betas bulibol.. egy c2d noti ket darab 7 oras csomagja is erroros lett.. persze ezert egy kanyi pontot sem kapok.. igy is vannak elegen, akik betat csinalnak... en szepen visszaalltam a gc-kre...

[Szerkesztve]

Play nice!

(#552) tomazin válasza westlake (#550) üzenetére


tomazin
veterán

nálam probléma nélkül frissített magától eddig,meg már most is jó..so nálam megy..

(#553) westlake válasza tomazin (#552) üzenetére


westlake
félisten

te mindig csak egy mondatot latsz meg egy hozzaszolasban? ;) egy szoval sem mondtam, hogy atallitva arra az opciora, nem mukodik a frissites.. azt mondtam, hogy nalam igy nem raktarozott csomagokat a gepen.. mindig csak annyi volt a vinyon, amennyivel dolgozott (2 darab).. vegulis pont ezert van ertelme allitgatni a szerverhez valo csatlakozasok kozotti kulombseget.. a szerver eszerint toltogeti le a megfelelo mennyisegu csomagot a gepre.. ha atallitod a mindig aktiv opciora, akkor az olyan, mintha a webes beallitasok kozott. 0.0001 orat adnal meg..

[Szerkesztve]

Play nice!

(#554) tomazin válasza westlake (#553) üzenetére


tomazin
veterán

nem :P
so nekem raktaroz is stuffokat,állandóan van legalább 5-10munka

(#555) westlake válasza tomazin (#554) üzenetére


westlake
félisten

akkor nalad mashogy mukodik.. ;)
megvan a 2300-as avarge :P

Play nice!

(#556) Thrawn


Thrawn
félisten

[kép]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#557) Thrawn


Thrawn
félisten

[kép]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#558) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Végre működick a másodick mag is:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#559) ngabor2 válasza Thrawn (#557) üzenetére


ngabor2
nagyúr

1 nap alatt mindössze 82k pontot (azaz 11,7k boinc pontot) generált a csapat? hááát, ez nem sok.

(#560) westlake válasza ngabor2 (#559) üzenetére


westlake
félisten

az erdekes lenne... ha en 3000k-t kapok egyedul, akkor nehogy mar csak 8k-t kapjon mindenki mas...azert ennyire sok noti nincs a szervizben :D

Play nice!

(#561) DeadMeat


DeadMeat
veterán

visszatertem en is :D e4300-al 3200Mhz-en... westlake reszkess visszaelozlek :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#562) westlake válasza DeadMeat (#561) üzenetére


westlake
félisten

hajra... (hahahaha) :D

Play nice!

(#563) DeadMeat válasza westlake (#562) üzenetére


DeadMeat
veterán

mi hahaha?Nagyon biztos vagy a dolgodban mi?Na varjal csak.... egyesitem seregemet a zaszlajam alatt es lezuzzuk az orcadat :DDD Visszaelozlek mint allat :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#564) ngabor2 válasza westlake (#560) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha 3000k-t kapnál... akkor napi 21M pont lenne a stat-növekedés...

(#565) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Szörnyű most 1 órával később van stat ez nem ér :(
Ti is csak HPF2-t kaptok? Tudjátok ez az laxxx szörnyű hogy csak ezt tölti le 4 óráig szenved velük.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#566) ngabor2 válasza kigyi_23 (#565) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nálam még fut egy faah, de azon kívül 2 hpf2 van, az egyik vár, a másik fut.

(#567) Thrawn válasza kigyi_23 (#565) üzenetére


Thrawn
félisten

Csak HPF már napok óta :F
Belefértem az első 20.000-be :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#568) tomazin válasza kigyi_23 (#565) üzenetére


tomazin
veterán

faah+hpf sőt tegnap gc is jött

(#569) Thrawn válasza tomazin (#568) üzenetére


Thrawn
félisten

Ne különcködjél! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#570) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Ja megjött a faah is :D Végre már örülök, hogy más is jön, persze kitudja napközben mik jönnek hiszen csak reggel meg este látom őket amit közbe kiszámol és elküld nem nagyon nézem vissza :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#571) The7up


The7up
tag

Ma csatlakoztam a projecthez és a csapathoz!

Ami még nálam fut: Seti (kissebb-nagyobb megszakításokkal, 6200 egység), QMC (2000 egység) és climaprediction (szintén 2000 egység).

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#572) tomazin válasza The7up (#571) üzenetére


tomazin
veterán

Welcome :R
Mi az a QMC?

(#573) The7up válasza tomazin (#572) üzenetére


The7up
tag

Quantum Monte Carlo

Amit eddig láttam, az az, hogy megróbálnak molekulákat hajtogatni...
[link]

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#574) paramparya


paramparya
őstag

Gondolkodom én is, hogy a munkahelyi gépemet rá lehetne állítani éjszakára...

Olyat viszont nem találtam a honlapon, hogy ezt-és-azt annak köszönhetjük, hogy van ez a dolog, tehát a konkrét eremények, hogy lássa az ember, hogy van értelme.
Hol találok ilyet?

(#575) tomazin válasza The7up (#573) üzenetére


tomazin
veterán

érdekes...én megmaradok a betegségek legyőzésénél...mondjuk lehet egy hiperhajtómű jobb lenne az emberiségnek,mint gyógymód...vagy nem is tudom.. :U

(#576) tomazin válasza paramparya (#574) üzenetére


tomazin
veterán

Sztem nem fogsz ilyet találni...mire gyógyszer lesz ezekből az nem 2perc.
Ha megnézed külön a kutatások honlapját,akkor ott esetleg találhatsz okos dolgokat.
Itt az össze projekt : [link]

Genome Comparsion : [link]

Fight Aids@Home : [link]
(itt főcimben van,h most tesztelik amiket számoltunk)

Human Proteome Folding : [link]

A többit nem linkelem be,de azok is ott vannak még...

(#577) paramparya válasza tomazin (#576) üzenetére


paramparya
őstag

Na jó, csatlakoztam én is, épp' számolgat a gép (StratiBass néven vagyok a csapatban) :DDD

(#578) Winner_hun válasza paramparya (#577) üzenetére


Winner_hun
félisten

Boinccal számolsz ugye?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#579) tomazin válasza paramparya (#577) üzenetére


tomazin
veterán

ha má ennyit linkelgettem :D
üdv neked is a teamben,és kitartó számolgatást :R

(#580) Thrawn


Thrawn
félisten

Üdv az 'újoncoknak'! :R
Többet nem írok mert botrányos lenne :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#581) Thrawn


Thrawn
félisten

[kép]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#582) Thrawn


Thrawn
félisten

Újdonságok a WCG honlapon:

Választhatunk két alap profil között, de sajátot is csinálhatunk: [link]
A visszaküldött csomagok állapotánál, szűrhetőek a projektek: [link]

A Help Defeat Cancer projekt lassan befejeződik, már csak az error-os és a no reply csomagokat küldik ki újra, a többi kész! [link] :R

A Human Proteome Folding - Phase 2 projekt, 18%-nál tart, a befejezés várható ideje 2008 decembere. [link]

Egy kis info az ATI videókártyák használatáról: [link]
Catalyst 6.5, 6.10, és 6.11 támogatott, a 6.12-vel gondok voltak de valószínűleg javították a 7.x driverekben. A következő kártyák használhatóak: ATI Radeon X1950, X1900, X1800, X1650, és X1600 sorozat
Folding@Home kliens letöltése: [link]
Szükséges még a DirectX 9.0c (4.09.0000.0904) vagy újabb verziója is: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#583) westlake válasza ngabor2 (#564) üzenetére


westlake
félisten

igaz, jogos.. csak 2800pont az a 3000... mas kerdes, hogy mint mar emlitettem, nekem nem 7*-es a szorzo...

Thrawn: a projektek szerinti szuren nekem szemely szerint nagyon hasznos (statisztika keszitese) ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#584) tomazin válasza Thrawn (#581) üzenetére


tomazin
veterán

BETEG VAGY!!!!
aluggyááá

(#585) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Hát ez már nem teljesen normális dolog egész éjjel fenn vagy?
Te jó ég álmatlanságban szenvedsz? Én ezt nem bírnám egész nap reggeltől estig meló majd utána egész éjjel fórumozni lol.
Aludnál inkább minthogy ide írogatod a projekteket :D
Amúgyis csak foglalod az értékes processzoridőt a boinc elől azzal, hogy ütögeted a billentyűdet.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#586) paramparya válasza Winner_hun (#578) üzenetére


paramparya
őstag

Azzal

(#587) westlake


westlake
félisten

kicsit update-eltem a statisztikat..

FightAIDS@Home 23.18 pont; 2.82 ora
Genome Comparison 21.79 pont; 0.72 ora
Help Defeat Cancer 20.53 pont; 1.17 ora
Human Proteome Folding 2 24.92 pont; 2.71 ora

pont = kiszamitott 1 oranyi munkaert kapott pont
ora = egy csomag atlag kiszamolasi ideje

aki maximalista, az csak hpf-et csinaltasson a gepeivel.. (de mondjuk ez latszik is az ertekekbol) nem is gondoljatok, mi munkam van ebben :D

[Szerkesztve]

Play nice!

(#588) westlake válasza westlake (#587) üzenetére


westlake
félisten

jah, azt elfelejtettem mondani, hogy ez egy 3.81 ghz-es c2d gep, 1 giga memoriaval.. (ugye mindenki tudja, hogy a gep erejetol fugg a csomagok ''hossza'' is)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#589) Thrawn válasza tomazin (#584) üzenetére


Thrawn
félisten

Tudom.
Alszok.

westlake: (ugye mindenki tudja, hogy a gep erejetol fugg a csomagok ''hossza'' is)
ez most komoly? ;]

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#590) westlake válasza Thrawn (#589) üzenetére


westlake
félisten

pontosan azert irtam oda, mert ha nem teszem meg, akkor egybol a nyakamnak ugrotok, hogy mindenkit hulyenek nezek.. tok mindegy, mert ezzel pont ugyanazt ertem el.. ;)

Play nice!

(#591) Thrawn válasza westlake (#590) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó ez a stat csak összehasonlítási alapunk nincs amíg valaki más nem számolja ki a saját gépére is. Kár hogy a legproblémásabb csomagokra jár a legtöbb pont.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#592) westlake válasza Thrawn (#591) üzenetére


westlake
félisten

en a statot kizarolag a csomagok osszehasonlitasa miatt csinaltam.. nem azert, hogy x es y gepet osszehasonlitsam! azert ezt szogezzuk le :D annak sokkal egyszerubb modjai is vannak ;) (vegulis beigazolodott a sejtesem, miszerint nem ugyanugy pontozzak a csomagokat)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#593) Thrawn válasza westlake (#587) üzenetére


Thrawn
félisten

FightAIDS@Home: 11,26 pont 6,02 óra
Genome Comparison: 10,68 pont 1,46 óra
Help Defeat Cancer: 14,21 pont 1,64 óra -> csak 1 ilyen csomagom van!
Human Proteome Folding 2: 11,77 pont 6,2 óra

pont = kiszámított 1 óranyi munkáért kapott pont
óra = egy csomag átlag kiszámolási ideje

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#594) kigyi_23 válasza westlake (#587) üzenetére


kigyi_23
addikt

De most akkor te akapott 1 órás pontokat felszoroztad ugye 2-vel?
Gondolom én a 2 mag miatt így csináltad mert ha igen akkor én is kirakom mi van nálam.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#595) Thrawn válasza kigyi_23 (#594) üzenetére


Thrawn
félisten

Miért kéne felszorozni :F Mindegyik mag külön csomagot számol nem?
Látom kikerült a cikkem :)

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#596) kigyi_23 válasza Thrawn (#595) üzenetére


kigyi_23
addikt

De 1 óra alatt kétszer annyi készül el egy 2 magos pricival mint 1 egymagossal, mert 2 feladatot számol párhuzamosan.
Igen kiraktam :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#597) Thrawn válasza kigyi_23 (#596) üzenetére


Thrawn
félisten

Gondolom westlake-nél ezért vannak 2x pontok nálam meg 1x-ek.

Írd oda hogy kopirájros :D Már hozzá is szóltam ;)

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#598) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Ezt én nem értem ennyivel jobban számolnak az új boinc-ok?
Valahogy nekem nem ilyen pontszámok jönnek ki ha meg felszorzom akkor meg 30 fölött vagyok szóval én ezt nem értem.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#599) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Mitől lesz valami erroros? Mert a másik gépen eddig egy lett jó, a többi mind error, azokra nem is kaptam pontot, lehet le kéne venni róla a programot:F
mod: és jóformán csak azok errorosok

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#600) westlake válasza kigyi_23 (#594) üzenetére


westlake
félisten

tudtam, hogy nem fogom tudni eleg egyertelmuen megfogalmazni a dolgot.. tehat: a csomagmeretek nem azonosak.. (nem kulonbozo procikna, hanem meg azonos gepnel sem) van olyan csomag, amit 2.23 ora alatt kiszamol a proci es van olyan is, amit csak 3.02 alatt.. en ezek atlagat nem irhatom le igy, hiszen tok ertelmetlen lenne.. a kapott pontot elosztom az idovel es igy megkapom, hogy 1 oranyi melomert hany pontot kapok.. ez nem azt takarja, hogy 1 ora leforgasa alatt csak ennyi pont irodik jova, mivel dolgozik vagy 2 c2d itthon.. a csomagokat egyesevel vizsgalom.. leirtam, hogy ennek egyaltalan nem az volt a celja, hogy az itthoni gepek erejet felmerjem! 2 proci - 4 mag.. kb. minden 3 oranken leadok 4*1 csomagot, de ettol fuggetlenul en egysevel vizsgalom, hiszen kizarolag a csomagokra vagyok kivancsi.. ;)

Thrawn: latom nalad is megvan a csomagsorrend.. a hdc-t nem veszem figyelembe, mert csak egy tetel van, abbol meg ugye nem lehet atlagot szamolni..

kigyi_23: ha nme erted, akkor szoljal es tuti elmagyarazom (felhivlak) :D

[Szerkesztve]

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.