Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Thrawn válasza Steven (#1850) üzenetére


Thrawn
félisten

Érdemes. Én ennél sokkal gyengébb gépekkel is számolgatok. (1.4 Celeron 256 MB ram, ebből van nyolc ami csak GC-t számol)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1852) Thrawn


Thrawn
félisten

Szeretném megjegyezni, hogy az elmúlt pár napban 4 azaz négy helyet léptünk előre. A 19,676,006 összegyűjtött pont a 121. helyre röpített minket :R Jók vagyunk na :)

[kép]

Új tagjaik is vannak kidandris és PePe G személyében, remélem sokáig maradnak :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1853) ngabor2 válasza Steven (#1842) üzenetére


ngabor2
nagyúr

annyit hozzát tennék hogy a 32bites progik nem lesznek gyorsabbak 64 bit alatt sőt valamivel lasabbak lesznek mivel van benne egy ugynevezett fordító progi ami a 32bites alkalmazásokat futtathatová teszi 64 bit alatt ....

nem kellett volna hozzátenni, mert ez így ebben a formában nem igaz. a jelenlegi asztali procikban a 64-bites utasítások csak kiegészítésként vannak benne, egy alap 32-bites prociban. én athlon xp-ről váltottam a64-re... kb. 4x-es gyorsulást tapasztaltam több progi esetén, miközben a MHz-ek lényegesen kisebbet változtak (1400-ról 1800-ra). a rendszer ugyan az maradt, csak alaplap + proc párost cseréltem.

(#1854) BioNiCMaN válasza Thrawn (#1852) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Időközben, anélkül, hogy bármit tettem volna megszünt az ERROR, szal ismét 3 gép dolgozik. :D Csak tudnék még munkába állítani néhányat a cégnél. :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1855) Thrawn válasza BioNiCMaN (#1854) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó lett az avatarod :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1856) Steven válasza ngabor2 (#1853) üzenetére


Steven
addikt

nem akartam bele menni részletekbe és igy is túl sokat írtam róla igazából egyből cikket kellett és leírásokat kellett volnba belinkelnem amugy igazad van...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1857) Steven


Steven
addikt

:O :O :O :O Elbasztam!!! :O :O :O :O

Segítsetek elálítottam a dátumot és az 5 projetktet 100%osra írta ki és még nem volt kész egysem és nem akar frissiteni és nem csinál semmit áááá :O :O

Segítsetek!!!!

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1858) Thrawn válasza Steven (#1857) üzenetére


Thrawn
félisten

Gondolom a dátumot visszaállítottad már. Újraindítottad a BOINC-ot?

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1859) Steven válasza Thrawn (#1858) üzenetére


Steven
addikt

igen és minden 100% újra telepítemaz egészet
nemtom hátha megavítja azt csak nem rontja a statomat:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1860) Steven


Steven
addikt

újra telepítettem azt írja hogy a szerver válasza sikertelen..:F most nincs egy feladatom se :O :O Remélem majd letölt újakat:(

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1861) Thrawn válasza Steven (#1860) üzenetére


Thrawn
félisten

Hagyd! Most van statfrissítés, nálam sem tud csomagot küldeni/fogadni.

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1862) Thrawn


Thrawn
félisten

boinc 5.10.7 win32bit beta [link]
boinc 5.10.7 winx64 beta [link]
boinc 5.10.7 os x beta [link]

enjoy :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1863) Steven válasza Thrawn (#1861) üzenetére


Steven
addikt

oks akkor talán majd késöbb elkezd dolgozni azért kössz



(még mindig nem fogadott küldött amugy)

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1864) Thrawn válasza Steven (#1863) üzenetére


Thrawn
félisten

Próbáld ki most, 3 csomagot küldtem vissza éppen.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1865) Steven válasza Thrawn (#1864) üzenetére


Steven
addikt

ja mostmár müködik köszi!!:) :R

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1866) westlake válasza Thrawn (#1852) üzenetére


westlake
félisten

csak azert, mert tul jo vagyok ;]

Play nice!

(#1867) Thrawn válasza westlake (#1866) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy szóval sem említettelek ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1868) westlake válasza Thrawn (#1867) üzenetére


westlake
félisten

sokat hibaztal mar eletedben, de en mar nem rovok fel semmit :D

Play nice!

(#1869) tomazin válasza Steven (#1863) üzenetére


tomazin
veterán

Szokott olyat is dobni,hogyha ilyen letörlöd a boincot,akkor egy darabig nem fog csomagot küldeni,mert látja,h amiket elküldött azok nem lettek kiszámolva,és majd kapsz eccer,ha jó gyerek leszel(megelőzve,h valaki megölje a szervert).
Amugy meg remélem már beállítottad azt a gépet,mert nekem majdnem a legerősebb gépen olyan,mint az.

BioNiCMaN:Grat a fejedhez!

(#1870) BioNiCMaN válasza Thrawn (#1855) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

& #1869 szalontai! Köszönöm! :B

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1871) Ottoka


Ottoka
őstag

Hétfő reggeli hajrá pontgyűjtők

Mezőhegyes

(#1872) Steven válasza tomazin (#1869) üzenetére


Steven
addikt

lehet igazad van mert kevesebb csomagot is kaptam most egyszerre:)
amugy vista miatt baszakodtam az idővel.... és sajnos a problémám nem oldodott meg ki javították sajnos azt a remek ''hibáját'' :O :O :O

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#1873) westlake


westlake
félisten

640 ;) [link]

Play nice!

(#1874) Thrawn


Thrawn
félisten

BOINC 5.10.7 Linux/x32: [link]
BOINC 5.10.7 Linux/x64: [link]
Enjoy :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1875) Viszlát


Viszlát
addikt

Csak jelezném, hogy múlt héten én is csatlakoztam a csapathoz, lehetőségtől függően 3 gépen fut a kliens :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1876) BioNiCMaN válasza BioNiCMaN (#1854) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Elhoztam az otthoni Boinc könyvtáramat a céghez, elindítottam a boinc-ot, számol, kiváncsian várom, hogy tölt-e le magának munkát... :U

[Szerkesztve]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1877) ngabor2 válasza Viszlát (#1875) üzenetére


ngabor2
nagyúr

üdv a csapatban, jó számolgatást :)

(#1878) Viszlát válasza ngabor2 (#1877) üzenetére


Viszlát
addikt

Köszi, az még nem tiszta számomra, hogy ha félbe kell szakítanom egy task-ot, akkor azt folytatja, vagy elveszik? Volt már példa, hogy folytatta, de olyan is, hogy újrakezdte...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1879) Thrawn válasza Viszlát (#1878) üzenetére


Thrawn
félisten

Normál esetben folytatnia kell. Milyen oprendszert használsz?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1880) Viszlát válasza Thrawn (#1879) üzenetére


Viszlát
addikt

XP x64 SP2 és sima 32bites a melóhelyen.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1881) Thrawn válasza Viszlát (#1880) üzenetére


Thrawn
félisten

A félbeszakadt task miatt Vista-ra gyanakodtam, viszont XP-vel folytatnia kéne :F Mikor vesznek el csomagok, újraindítás után?

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1882) tomazin válasza Viszlát (#1878) üzenetére


tomazin
veterán

Sajnos a boincnak van egy olyan tulajdonsága(vagy magának a projectnek),hogy nem ott menti el abbahagyta,hanem ahol checkpoint van.So lehet olyan,h számol már 20perc,és kinyomod a boincot/gépet akkor elölről kezdi.De sztem ez inkább olyasmi,h nem tudják elmenteni a közben kiszámolt dolgokat.De ha megvan egy ilyen checkpoint akkor onnan folytatja.Ha snooze-t nyomsz neki akkor ha jól emlékszem ott folytatja ahol abbahagyta.

Jah és üdv a teamben!Szomlj sokáig,míg a füled nem ér bokáig.. :D

BioNiCMaN:Ha azzal számolsz tovább otthon is,akkor abból gubanc lesz.So ha bevitted a céghez akkor az csak ott számoljon,otthon meg rakj fel egy másik boincot,mert:
1.ugyanazt fogja számolni mind2
2.erre csak akkor fognak rájönni,mikor már mind2 visszaküldte a dolgokat
ha ez trivi volt akkor bocsi

westlake:Bazze otthon még az egerekre is rá van telepítve a boinc? :DDD

[Szerkesztve]

(#1883) Thrawn válasza tomazin (#1882) üzenetére


Thrawn
félisten

Eeee! Rossz válasz! Be lehet álítani mikor mentsen:
Az újabb BOINC-okban: [link]
A WCG oldalán a profiloknál: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1884) tomazin válasza tomazin (#1882) üzenetére


tomazin
veterán

Na kicsit elgépeltem 1-2 dolgot és lejárt a mod idö :(

Szóval van ilyen cucc a profilban,h Write to disk at most every: ami defaultból 60sec...so nem értem miért nem ment gyakrabban,de nem teszi.Pedig 1gigát használhat a vinyóról,so oda elférne....

Tök jó látni,h az eddigi stagnálás helyett egyre jobban erősödik a team.Régen még voltunk vagy 5-6an,és napi 10k pont már naon jó volt.Most be napi 100-150k,aktív tag is van már bőven(igaz sose elegen),és 120. vagyunk pontilag,sőt westlake GCmániájának köszönhetően 114. csomagban(ami eddig messzemenően rosszabb volt,mint a pont).
So igyon mindenki sok sört nyáron,hadd menjen a gépén nyugodtan a boinc ;)

Hajrá pontgyűjtők! by Ottoka

(#1885) Viszlát válasza Thrawn (#1881) üzenetére


Viszlát
addikt

Igen, de ez csak itt a cégnél fordul elő, mivel shared workstation, nem tudom 24 órában futtatni és közben mások is használják a gépet. Amúgy lehet az a gond (ahogy most olvasgatom a topikot), hogy én a UD-t használom, nem a BOINC-ot, de ezt sürgősen orvosolni fogom :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1886) tomazin válasza Thrawn (#1883) üzenetére


tomazin
veterán

De neked menti is annyi időközönként,mert nekem baszik :(

Viszlát: Ha tudsz irni a cégnél(igaz kicsi a valószinüsége) a HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/windows/currentversion/run -ba akkor bárki ül a gép előtt menni fog a boinc(igaz a kis ikon ott lesz)

[Szerkesztve]

(#1887) Thrawn válasza Viszlát (#1885) üzenetére


Thrawn
félisten

UD klienssel sem kellene neki elfelejteni hol tartott, de tedd fel a BOINC-ot és kiderül. Akár a legfrissebb béta is mehet, nincs vele gond.

szalontai: igen, de Vista-val kell hozzá egy-két trükk :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1888) Viszlát válasza tomazin (#1886) üzenetére


Viszlát
addikt

Írni tudnék, de nem akarom felhívni magamra a figyelmet, nem mindegyik kolléga rendelkezik a kellő intelligenciával a helyzet kezeléséhez :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1889) tomazin válasza Thrawn (#1887) üzenetére


tomazin
veterán

Hát tudod,h nekem nincs olyanom,és nem ment...na mind1..megy a gép 0-24ben so no para :D

Viszlát:Hát ennyiért nem éri meg értetlenkedni az biztos..

(#1890) westlake válasza Thrawn (#1883) üzenetére


westlake
félisten

en ezt poenbol atallitottam 5 sec-re es egy csomo ideig nem jottem ra, hogy miert kerreg folyamatosan a vinyo, ha megy a boinc :B

Play nice!

(#1891) Ottoka válasza westlake (#1890) üzenetére


Ottoka
őstag

butus :P

Mezőhegyes

(#1892) westlake válasza Ottoka (#1891) üzenetére


westlake
félisten

tobbek kozott ezert jo pl a vista kibovitett task managere.. lehet latni mi kerregteti eppen a hdd-t ;)

Play nice!

(#1893) Ottoka


Ottoka
őstag

Hétfő esti hajrá pontgyújtők!

Oink Oink by Thrawn
Omg Omg Omg by Soak

Mezőhegyes

(#1894) westlake


westlake
félisten

erdekes.. megint 35 perc egy gc csomag... otto allitsal valamit, mert igy elobb lesz nekem 30k, mint neked 10k :P

Play nice!

(#1895) Thrawn válasza westlake (#1894) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem mondod hogy feltetted a Vista-t? Most nem keresem vissza mikor kijelentetted, hogy még vagy másfél évig nem teszed fel a gépedre ;]

ps: ugye hogy jó :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1896) westlake válasza Thrawn (#1895) üzenetére


westlake
félisten

kenytelen voltam.. 1. halo2 ; 2. 4 giga ram (mondjuk erre eleg lett volna az xp64 is).. tenyleg nem olyan rossz, amilyenre szamitottam, de azt hozzatennem, hogy teljesen kihereltem xp-sre... es tenyleg kell neki az eromu ;) pl ablakmozgatasoknal meg igy is szaggat (8800gtx).. egyebkent megszokhato.. ja, egyebkent igen, nagy kurva vagyok am es meg azt sem szabad elhinni, amit kerdezek ;)

Play nice!

(#1897) Thrawn válasza westlake (#1896) üzenetére


Thrawn
félisten

Erőmű? A gépemen tök jól elfut, 4.5-öt adott rá (a ramok nem az igaziak :( ) Ha nálad ablakmozgatásnál is szaggat, az a csodálatos nVidia drivereknek tudható be :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1898) westlake válasza Thrawn (#1897) üzenetére


westlake
félisten

sajnos van meg nehany x64-es betegseg, amit nem tudtak orvosolni..

Play nice!

(#1899) Thrawn


Thrawn
félisten

Ezennel ünnepélyesen bejelentem, hogy rekordot döntöttünk!

[kép]

Valamint elértem a legjobb eredményemet is:

[kép]

:R

Ui: kaptatok e-mailt WCG-től?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1900) Thrawn válasza tomazin (#1882) üzenetére


Thrawn
félisten

Igazad van, tényleg ment checkpoint-oknál is: [link]

BoincView néven találtam egy okos kis programot: [link] Egyelőre csak ismerkedtem vele, de tetszik :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.