Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1602) R.Zoli válasza Soak (#1593) üzenetére


R.Zoli
őstag

Kentsfieldet próbáltam...Egyébként ezeket nem nagy dolog összehozni, a vízhőmérséklet mér van nálam 0,1 pontossággal. Elég ha megnézel egy tesztet mi mennyit eszik és már 4-5 fok hibahatáron belül tudni fogod mi hány fokot fog tudni a rendszeredben mivel tudod a blokkod és a rendszer teljesítményét... A vízben ez a rohadt jó ,hogy szinte skálázni tudod a telesítményt, plusz radikkal , erősebb blokkokal stb...

A rendszerem 450 watt disszipálására képes...Ezen a 450 watton belül a vízhőmérséklet változása nem meghatározó mert míg nem léped túl ezt, a komponensek hőfokában 3-4 fokos eltérések lesznek max...

Ventik? Nézd én még nem hallottam olyan ventit ami 600 RPM-en hangtalan lett volna, főleg nem 3 darabot ebből... Pedig nagyon sokféle volt már a kezemben... Engem zavar a venti, főleg a szélzaj... Mindenképpen olyan gépet akartam amiben 1 venti sincsen márcsak a kuriózum kedvéért... :)

[Szerkesztve]

(#1606) Soak válasza R.Zoli (#1602) üzenetére


Soak
veterán

[link]

Itt van például ez (csak azért ez mert nekem is van ilyen és tisztában vagyok vele ,hogy az a 11db az tényleg annyi 1100RPM . 600RPM meg biztos van vagy 7) . Ebből veszel 3-mat meg egy hangszigetelt házat. Ebből te nem fogod kihallani mert még egy műszer is csak nehezen hallanná ki a venti hangját (600RPM a szélzaj az nulla) .Tehát ne magyarázd meg ,hogy meg ér 400k-t a hűtés mert nem hiszem el :) . Ha hobbi az más tészta. mert akkor még 1millio sem lenne sok érte ,ha az ember élvezi a bütykölést és a szépet, jót alkotást. Csak be kéne vallani ,hogy lehet ,hogy esetleg az ésszerűség határain túlmutat amit csinál.


Kentsfieldet csak 1,45V-n probáltad?mert azon a feszen elég kevés példány megy elfogadható (''húzás'' ) értéket :) . e mellé egy húzott x2900 ami magát a házat is átfűti ... szóval egyből megugrana az a 63 fok. aztán ugye a plus fesztől a PWM is elkezd fűteni...meg az NB mert kell a chipsetnek fesz.. igaz ezek nem nagy értékek, de hozzá tesznek. Ráadásul egy kis fesszel a táp is el kezd jobban dolgozni (meg ugye a x2900 sem a hálozatba termel vissza) .
Szal egy ilyen kicsit meghuzott rendszeren ami épp a szóban forog (de hülyén hangzik) megnéznék egy 2 small fft-t 2 blendet meg két atitool kockát :)

Ne értsd félre amit probálok mondani. Nagyon tetszik a lelkesedésed és ,hogy tényleg profi cuccod van és tényleg valami mást csinálsz mint az átlag . Csak nem kéne azt állitani ,hogy akár a napot is 80 fok alatt tartja

[Szerkesztve]

(#1607) R.Zoli


R.Zoli
őstag

Egyébként kiváncsi lennék ki milyen projekteket számoltat... Kár ,hogy ilyen jellegű statisztika nincsen, pedig érdekes lehetne... Bár mondjuk az is sokat elmon ,hogy a FighAids@home projekt már mióta fut és még nem lett befejezve, pedig sok gép rá van állítva speciálisan csak erre...

(#1608) slayer006 válasza R.Zoli (#1607) üzenetére


slayer006
addikt

FightAids@Home nekem jelenleg 8 darab van letöltve
az én gépen mindent számol

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#1609) R.Zoli válasza Soak (#1606) üzenetére


R.Zoli
őstag

Értelek,,,Nos:

1. Hobbi, mi más lenne... Egy hűtés ilyen értékben naná ,hogy az ésszersűég határán van túl :D Akkor lennék beteg ha ezt nem látnám be :D Nézd én hallom a ventit, nyílván nem attól kapok stroke-ot ,hogy olyan hangosak de én olyat akartam mindig is ami mellé leülsz fél méterre és 0 dB(A)...

2. Nekem az a tapasztalatom ,hogy 1,5V és ilyen feszek fölött nagyon nem mondható 7/24-ben stabilnak egy gép... Persze ezt most vízzel értem és nagyobb órajelek mellett Kentsfield-nél... 1,%-ön pedig nem ment többet mint 1,45-ön... Ergo valszeg a következő lépcső olyan 1,55Volt körnéyke lett volna és akkor félő is ,hogy stabilitás látja kárát...

3. hiába az X2900 és egyéb nagy hőtermelők... Azért azt kell figyelembe venni ,hogy a radik hőleadó felülete 8 négyzetméter, ebben kering 4 liter víz, ebben hatalmas potenciál van...Persze a gép súlya is komoly, abszolut mobilis ,de 2 ember kell hozzá mert a radik szimplán kitesznek 25 kilót...

Pár kép a gépről ami még egy korábbi változat:

[link]


Itt meg egy kép az egyik oldali radiról:

[kép]

De z már nagyon kezd offtopik lenni itt :d HA érdekel még bármi a dologról vagy komented van akkor priviben beszéjünk tovább :)


(#1610) R.Zoli válasza Soak (#1606) üzenetére


R.Zoli
őstag

Egyébként kikalkuláltam, a napot 82,3 C fokon tartaná :D Szóval tényleg nem 80 alatt :D
Amúgy nem értem mi ez a kicsinyesség igazán mondhattál volna nagyobb hőtermelőt :D

(#1611) slayer006 válasza R.Zoli (#1610) üzenetére


slayer006
addikt

sz.tem te ismered: [link] :(((

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#1612) R.Zoli válasza slayer006 (#1611) üzenetére


R.Zoli
őstag

Ezért is írtam, hogy vége az offolásnak :) Sorry...

[Szerkesztve]

(#1613) DeadMeat válasza Soak (#1606) üzenetére


DeadMeat
veterán

Egyebkent Zoli engedelmevel (remelem) hozzatennem,h a tft monitorja hangosabb mint a gepe.Ez halal komoly!Meg meg is kertem ra,h kapcsolja be a gepet,had hallgassam meg milyen hangos.. aszonygya megy az :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1614) westlake válasza R.Zoli (#1609) üzenetére


westlake
félisten

az utolso ehhez a temahoz kapcsolodo hazzaszolasomat azzal egeszitenem ki, hogy persze a vizhuteses rendszer alatt en a altalanos rendszereket ertem.. gondoltam, hogy nalad valami nem mindennapi van, ezert irod amit irsz.. egyertelmu volt, hogy van olyan brutalis holeado egyseg, ami ''lehut'' akarmilyen procit...

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1615) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

A topic kitakarítva, Viewsonic figyelmeztetve.

De szeretném a többiek figyelmét is felhívni, hogy mintha kicsit eltértek volna a topic címében levő témától... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1616) westlake


westlake
félisten

remelem holnap megtobb lesz ;) [link]

Play nice!

(#1617) R.Zoli válasza westlake (#1616) üzenetére


R.Zoli
őstag

Én elcsesztem az átlagomat...Ujraindítottam a gépet és elfelejtettem a Boinc-ot indítani így kiesett vagy 6 óra :O :W :((

(#1618) R.Zoli


R.Zoli
őstag

Egy kis összesítés:

FightAIDS@Home Project Statistics
Statistics Last Updated: 06/03/2007 00:06:03 (UTC) [4 hour(s) ago]

Totals:
Run Time (y:d:h:m:s) 47,649:355:05:41:35
Points Generated 13,425,115,547
Results Returned 40,720,122

Averages:
Run Time Per Calendar Day (y:d:h:m:s) 84:287:01:07:14
Run Time Per Result (y:d:h:m:s) 0:000:10:15:03
Points Per Hour of Run Time 32.16
Points Per Calendar Day 23,888,105.96
Points Per Result 329.69
Results Per Calendar Day 72,455.73


Genome Comparison Project Statistics
Statistics Last Updated: 06/03/2007 00:06:03 (UTC) [4 hour(s) ago]

Totals:
Run Time (y:d:h:m:s) 2,900:344:06:24:05
Points Generated 881,755,069
Results Returned 7,277,383

Averages:
Run Time Per Calendar Day (y:d:h:m:s) 14:030:00:29:50
Run Time Per Result (y:d:h:m:s) 0:000:03:29:31
Points Per Hour of Run Time 34.70
Points Per Calendar Day 4,280,364.41
Points Per Result 121.16
Results Per Calendar Day 35,327.10


Help Cure Muscular Dystrophy Project Statistics
Statistics Last Updated: 06/03/2007 00:06:03 (UTC) [4 hour(s) ago]

Totals:
Run Time (y:d:h:m:s) 7,895:351:01:13:34
Points Generated 2,011,898,590
Results Returned 5,304,999

Averages:
Run Time Per Calendar Day (y:d:h:m:s) 47:102:15:23:05
Run Time Per Result (y:d:h:m:s) 0:000:13:02:18
Points Per Hour of Run Time 29.09
Points Per Calendar Day 12,047,296.95
Points Per Result 379.25
Results Per Calendar Day 31,766.46

Yesterday:
Total Run Time (y:d:h:m:s) 31:226:16:08:53
Points Generated 7,793,945
Results Returned 21,903


Human Proteome Folding 2 Project Statistics
Statistics Last Updated: 06/03/2007 00:06:03 (UTC) [4 hour(s) ago]

Totals:
Run Time (y:d:h:m:s) 5,654:254:13:43:13
Points Generated 2,011,318,286
Results Returned 7,189,771

Averages:
Run Time Per Calendar Day (y:d:h:m:s) 16:125:05:10:21
Run Time Per Result (y:d:h:m:s) 0:000:06:53:23
Points Per Hour of Run Time 40.60
Points Per Calendar Day 5,813,058.63
Points Per Result 279.75
Results Per Calendar Day 20,779.68

Yesterday:
Total Run Time (y:d:h:m:s) 47:129:01:30:36
Points Generated 19,932,219
Results Returned 52,590


Utolsónak pedig a befejezett projektek már:

Help Defeat Cancer Project Statistics
Statistics Last Updated: 06/03/2007 00:06:03 (UTC) [4 hour(s) ago]

Totals:
Run Time (y:d:h:m:s) 2,909:260:01:00:07
Points Generated 1,012,103,710
Results Returned 5,316,385

Averages:
Run Time Per Calendar Day (y:d:h:m:s) 9:054:18:20:34
Run Time Per Result (y:d:h:m:s) 0:000:04:47:40
Points Per Hour of Run Time 39.71
Points Per Calendar Day 3,182,716.07
Points Per Result 190.37
Results Per Calendar Day 16,718.19

Human Proteome Folding Project Statistics
Statistics Last Updated: 06/03/2007 00:06:03 (UTC) [4 hour(s) ago]

Totals:
Run Time (y:d:h:m:s) 26,645:137:11:50:08
Points Generated 5,965,062,708
Results Returned 26,044,374

Averages:
Run Time Per Calendar Day (y:d:h:m:s) 39:088:08:40:38
Run Time Per Result (y:d:h:m:s) 0:000:08:57:44
Points Per Hour of Run Time 25.56
Points Per Calendar Day 8,785,070.26
Points Per Result 229.03
Results Per Calendar Day 38,356.96


[Szerkesztve]

(#1619) R.Zoli válasza R.Zoli (#1618) üzenetére


R.Zoli
őstag

Jah és ha valaki megkérdezi:
''Ok vaze de ennek most így mi értelme volt?''

Nos:

Ha megnézitek az adatokat az össz futási idő 94 ezer évnél tart az egész WCG rendszeren minden projektet figyelembe véve (befejezett és befejezetlenek)...

Namost a FightAIDS@Home projekt 43 ezer éves futási idejével iszonyatosan vezet, még ha a lezárt projekteket vessszük akkor is a FightAIDS@home maga annyi futási időt tesz ki az egész rendszeren belül mint a többi másik projektetk összesen!!! Aki még így sem értené... Gépeinknek a fele ereje csak a FightAIDS@home projekten dolgozik a statisztika szerint és a projekt még így sincs a befejezési stádiumában... Elég egy pillantást vetni a Help Defeat Cancer Projektre (ami ugye már befejeződött) ,hogy 2900 év számolással lezárult a projekt , ami közel tizenötöd része csak annak mint amit a FightAIDS@home projektre eddig rá lett fordítva... De a Human proteome folding első része is majdnem a felével mint aminél most tart a FightAIDS@home projekt már befejeződött...

Namost én ebből azt szűrtem le:

Még mindig nagyon messze lehetünk a HIV elleni hatékony vakcina megtalálásában, mert ezek az adatok kb. azt mutatják ,hogy a sötétben tapogatózunk és nem tud a kör leszűkülni annyira ,hogy kisebb adathalmazzal elboldogulnánk... Ugye mindig mondogatják ,hogy mikorra lesz a HIV ellen hatásos gyógyszer és a sok találgatás alapján már mára is kellene ,hogy legyen... Egyébként ha valaki most HIV fertőzést megkapja kb. olyan szinten lesz az életminősége és a várható élettartama mint egy inzulinfüggő cukorbetegé... Kb. hasonló szintre viszik a mai gyógyszerek egy HIV fertőzött életét... Ez tudom sokaknak ,most hihetetlenül hanzik ,de így van... Gyakorlatilag kijelenthető ,hogy a mai gyógyszerkombinációk (amiket koktéloknak szoktak hívni) teljesen képesek a vírust visszaszorítani ,hogy az nem tudja kifejteni hatását...



Akkor mért is keressük a ''tökéletes'' ellenszert?

Mert sok a rezisztens vírustörzs amik feljövőben vannak és mutálódnak , egyre több gyógyszer hatástalan ellenük... Még van tartalékban gyógyszer ami bevethető ha egyik-másik már hatástalan de a számuk véges... Minél tübb embert kezelünk ezekkel a gyógyszerekkel, annál ellenállóbb vírusokat ''tenyésztünk ki''... Ez olyan mint az antibiotikumok és a baktériumok viszonya, csak amit kevesen tudnak a vírusokra soha sincs konkrét gyógyszer!!! Vagy legyőzi az immunrendszer a vírust vagy meghalunk.... Minden vírusos fertőzés amire manapság gyógyszert adnak csupán gyengíti a vírust de nem képes elpusztítani!!! Még egy egyszerű herpest/influenzát sem tud a gyógyszere kiírtani,csak az immunrendszernek segít a védekezésben....Míg ugye az antibiotikumok képesek a baktériumok elpusztítására ez az óriási különbség... Ezért is kérdéses ,hogy valaha lesz-e egyáltalán olyan szer ami elpusztítja a védtelen szervezetbe bejutott és ott szaporodó HIV vírust... Véleményem szerint a védőoltás sokkal de sokkal előbb lesz megoldott mint bármiféle gyógyszer a HIV vírussal fertőzöttek számára...

Mit tehetünk mi?

Számoltatunk és számoltatunk esélyt adva sok okos tudos kollégának ,hogy találjanak mégis valami megoldást erre a halálos betegségre ami sok szerencsétlen érint napjainkban!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1620) Ottoka válasza westlake (#1589) üzenetére


Ottoka
őstag

Valszeg egy sokprocesszoros szervert használ. Vagy abból is többet.

Mezőhegyes

(#1621) SLYM válasza westlake (#1578) üzenetére


SLYM
veterán

köszi. 70. vagyok MO-on, de feljövőben :)

(#1622) slayer006 válasza R.Zoli (#1618) üzenetére


slayer006
addikt

legközelebb egy link -et lécci :R :D

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#1623) westlake válasza slayer006 (#1622) üzenetére


westlake
félisten

#1619-re is ;] :DDD

Play nice!

(#1624) tomazin válasza R.Zoli (#1618) üzenetére


tomazin
veterán

Továbbá leolvasható az,h mennyi ember használ ud-klienst....a HCMD project nagyon is megy...so az emberek vagy segíteni akarnak ennek a projectnek,vagy...hát sajnos annyira nincs reklámozva a boinc,h ha valaki csak segít,akkor letölti azt a cuccot és kész :(
Pedig nem tartom valószínűnek,h egy régóta fejlesztett szándékosan ilyen keretprogram jobban meg lehet irva,mint a szupi UD-kliens.

#1619:húúú

westlake:Ne legyél már gonosz :P benne legalább van elhivatottság.

Már megint lemaradtam valami jó kis buliról,h takarítani kellett? :O

(#1625) R.Zoli válasza westlake (#1623) üzenetére


R.Zoli
őstag

Ezt magamtól írtam :) Vagy legközelebb ilyenhez irodalmi háttérjegyzéket csatoljak ,hogy miből szedtem össze a tudásomat? Persze lehet nincs igazam mindenben és nem minden következtetésem helyes ,d én így látom :)

(#1626) ngabor2 válasza tomazin (#1624) üzenetére


ngabor2
nagyúr

azt úgy szokták mondani: ne legyél már genyó, add kölcsön a bicsajod :D

1900 boinc-pont környékére (12-13k wcg-pontnak megfelelő) beálltam, és nem hajlandó ismét 2050-2100 közé felmenni :(

holnap meg westalke fel fog jönni a 2. helyre. ez van. csakazértse gratulálok neki :P a total run time elsőbbségemet még nem tudta elvenni, ahoz még nagyon sokat kellene számolgatnia.

(#1627) westlake válasza R.Zoli (#1625) üzenetére


westlake
félisten

egyertelmu volt, hogy te irtad... csak tenyleg genyo akartam lenni :R
mod: de jo lenne elerni az 5k-t :P

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1628) R.Zoli válasza westlake (#1627) üzenetére


R.Zoli
őstag

Visszatérve a Userre aki vezeti a napi átlag pontban a listát ,igazából ha van pár darab Kentsfield-je húzva olyan 3,4 Ghz környékére ,akkor abból is összejöhet ilyen átlag... Persze nem látunk bele kinek mik a lehetőségei...

Én most azt tervezem ,hogyha lesz nagy leárazás Inteléknél Junius végén, akkor veszek egy Kentet és amint jönnek az AM2+-os lapok veszek egy Agena-t...Azért ez a proci ütni fog rendesen, persze a Kentet is megtartom, ezzel a 2 géppel össze lehet majd hozni napi 30K körüli átlagot... Gondolom itt az Floatin point teljesítmény számít inkább és abban böszme erős lesz az Agena 50%-kal verni fogja előzetes tesztek szerint a Kentet azonos órajelen és kb. ugyan olyan órajeleken fog megjelenni mint amin most a Kent van!

(#1629) westlake válasza R.Zoli (#1628) üzenetére


westlake
félisten

en megprobaltam levezetni, hogy milyen teljesitmenynek felel meg az az avarge.. kb. 600 darab kentsfield-nek... ja, esetleg ha nem esett volna le.. nem 500k wcg pont, hanem 500k boinc pont.. az kb. 3.5m pontnak felel meg napont! azert ezt nem hozod ossze, ''par'' 3.4 gigas kent-el

Play nice!

(#1630) R.Zoli válasza westlake (#1629) üzenetére


R.Zoli
őstag

Akkor viszont valami renderfarm vagy ilyesmit állított be számoltatásra... Jobb ötletem nekem sincsen... Ergo 4 magos proci nagyon ritka még HPC szinten is... Szóval nem tudom milyen cucca lehet ,de pár napig számoltathatna igazán a nevem alatt :D

Egyébként a Device installation szám mit ír ki neki? Megnézem most már én is :)

(#1631) Soak válasza R.Zoli (#1630) üzenetére


Soak
veterán

Nem biztos ,hogy sok erős proci, inkább mégtöbb gyengébb és egy-két erősebb munka állomás

(#1632) R.Zoli válasza westlake (#1629) üzenetére


R.Zoli
őstag

Ez számomra szuperszámítógép gyanus... Lehet ,hogy benne van a top500-ba a gyerek minden évben :D De tényleg... Ha belegondolsz egy ha magonként is nézzük 2400 darab nayon erős magot feltételez... Ezzel már azért nem otthoni feladatokat lát el az ember... Számomra az az ultra nagy kérdés ,hogy engedhet meg magának bárki olyat anyagilag ,hogy ezt a gépet ilyen célra használja... Mert egy ilyen gép nem fillérek és ekkoraszámítási teljesítménynek is megvan az ára a piacon....

(#1633) Soak válasza R.Zoli (#1632) üzenetére


Soak
veterán

Inkább arra lennék kiváncsi ,hogy lehet kifizetödő egy ilyen gép (már ,ha egy gépről van szó ) ha ennyi ideje van BOINColni?Nem ez a célja az biztos, de akkor mikor látja el amit el kell látnia?

(#1634) BioNiCMaN válasza tomazin (#1590) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Jelenleg 3 gépen számolnék és csak az egyiken ERROR-ol. :F

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1635) R.Zoli válasza Soak (#1633) üzenetére


R.Zoli
őstag

Kb. ugyan arra gondolunk csak más megközelítésben :D
Ez minimum 800 millás gép... Illetve ez a számítási teljesítmény kb. ennyiből jön össze... Hát ezt azért pedig hajtani kell mással is ha nem akar becsődölni sé legalább a gép árát vissza akarja hozni... A másik lehetőség ,hogy amit mi látunk számolási teljesítmény az lehet ,hogy csak egy nap 6-7 óra számolási ideje a gépnek és ténylegesen egy szuperszámítógépről beszélünk több milliárdos értékben és amikor tényleg nem dolgoznak vele mondjuk éjjel akkorra berekják neki a BOinc klienst :)

(#1636) SLYM válasza R.Zoli (#1632) üzenetére


SLYM
veterán

Bill Gates 30 miliárd dollárt adott hasonló célokra. az 6 billió forint. Warren Buffett szintén sok milliárd dollárt adoműányozott ugyanebbe a ''cégbe''. ki tudja. lehe ő is valami milliomos, vagy milliárdos. végülis ha 1 proci 100.000 HUF lenne akkor az a 2400 db 240 milla lenne ami nem nagy pénz ilyen szintű dolgoknak szvsz

(#1637) SLYM válasza R.Zoli (#1635) üzenetére


SLYM
veterán

hát 2400 mag az sose 800 milla. ez eőbb kiszámoltam ha magonként 100.000 énne akkor is csak 240 milla lenne. de ha a mai árakat nézzük akkor közelebb állunk a magonként 20.000-hez és akkor az már nem 240 milla, nanem ''csak'' 50 milla, és megvan ez a számítási teljesítmény

[Szerkesztve]

(#1638) Soak válasza R.Zoli (#1635) üzenetére


Soak
veterán

Azért azt kétlem ,hogy egy 6-7órás számolásból ez ki jön ( ez mondjuk 2-3 csomag perc mag , akkor kell belőle elég sok ) . Az tul durva gép lenne. Szerintem itt nem egy szuperszámitogép teljesitményét látjuk, hanem mondjuk 1-2 nagyobb szerverét (meg persze sok más gépét. egy nagyobb amerikai egyetemen biztos van 500-600 gép . az má nem rossz alap , ha rencergizdulsz ) amik egésznap boincolnak, csak low prior-ban.


Érdekes dolog ilyen hülyeségről eszmét futtattni :DDD

(#1639) westlake


westlake
félisten

mar csak sottokat kell megharapnom ;]
mod: feleslegesen spekulaltok, a lenyeg az, hogy ez irtozatos teljesitmeny... (a mik kis ''gepparkjainkhoz'' kepest)
mod2: 4732. ezt egy ideig tuti nem fogom tulszarnyalni..[link]

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1640) pink75


pink75
aktív tag

nna, szupperszámittógépem a 266MHz elkészült első adaggával, 38:52:38-as köridőűvel, már fut is a másik neki

xxx

(#1641) westlake válasza pink75 (#1640) üzenetére


westlake
félisten

ugy kell helyesen irni, hogy adagjaval :P ;)

Play nice!

(#1642) pink75 válasza westlake (#1641) üzenetére


pink75
aktív tag

hájja, még van mittanúnomn, salyna, csakk muszálly dógozni asztúgy nem emegy
már 0,4 ázalékknál van a követkszö adagjával!
mégjó, hogy máésik is csinája

demost menni kel a pinzzámér, ebbédidö

[Szerkesztve]

xxx

(#1643) westlake válasza pink75 (#1642) üzenetére


westlake
félisten

egeszsegedre.. a pizzat is ;)

Play nice!

(#1644) BioNiCMaN válasza westlake (#1641) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Nem, helyesen úgy kell, hogy: adagjával. ;]

#1642 pink75! Ahogy Rover elvtárs mondta volt valamelyik topikban: ''Beszélsz vagy írsz helyesen bármilyen élő vagy holt nyelven?'' :D
(Tudom, klasszikust csak szó szerint, de nem találtam meg a hsz-t. :B )

[Szerkesztve]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1645) Soak válasza BioNiCMaN (#1644) üzenetére


Soak
veterán

avgy az milyen nyelven van? :P :D

nem ér szerkeszteni :D

[Szerkesztve]

(#1646) BioNiCMaN válasza Soak (#1645) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

De ér! :P Bi-bi-bí! :))

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1647) pink75 válasza BioNiCMaN (#1644) üzenetére


pink75
aktív tag

háhogyis ne! esszperrantoból van kösszép fogu cévisgám

xxx

(#1648) Thrawn válasza westlake (#1589) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy kis nyomozás után eldöntöm a szuperszámítógép vitát:
A gép a Binghamton University tulajdona, 2007 február jában csatlakoztak: [link] [link]

A csatlakozás a WCG híreiben is benne volt: [link]

A gép: [link] [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1649) Thrawn


Thrawn
félisten

Országok statisztikája BOINC Synergy oldalon: [link]
Magyarországon belüli helyezések és ki melyik csapatban számol: [link]

Nem semmik vagytok amúgy, elzúzok hétvégére ti meg addig offoltok, hogy radírozni kell. Szép kis banda mondhatom :D :C

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1650) pink75 válasza Thrawn (#1649) üzenetére


pink75
aktív tag

azonosítatlan afrikai ország az a 6. helyen?
eggyes slágerlistán megfent se nem vadjokk

[Szerkesztve]

xxx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.