Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Thrawn válasza westlake (#300) üzenetére


Thrawn
félisten

Megnyalhatod :P Ha olyan húzós hétvégéd lett volna mint nekem, már a monitorig sem látnál el. Tanár úr! Inkább emlékezz vissza a régi szép időkre mikor csak úgy tobzódtál a kétmagos AMD procikban :D
[kép]
bameg, így kezdeni egy új oldalt :W :D

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#302) Xpod


Xpod
addikt

A hócipőm kezd kicsit tele lenni ezzel az 5.8.9-es boinccal. Amióta fent van, asszem a mai volt a 3-dik alkalom, hogy egyszercsak abbahagyja a számolást és semmit nem csinál. grrrrrrr
Nincs újabb boinc verzió?

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#303) westlake válasza Xpod (#302) üzenetére


westlake
félisten

te aztan jo lusta vagy :D mar hogyne lenne? [link] (en 2 gepen futtatom a beta 16-os managert es semmi hibajuk..)

Play nice!

(#304) westlake válasza Thrawn (#301) üzenetére


westlake
félisten

persze-persze... magyarazkodni minidg egyszerubb.. valld be inkabb, hogy egy tudatlan nyaloka vagy (te is) ;] nem szegyen az/ez... elvegre en is le tudtam elni tobb, mint 24 evet igy :D hanem fejezed be surgosen ezt a rohadt amd-s baromsagot, akkor isten bizony kuldok neked egy x2-t.. DE PORRA ZUUUUZVA!! :P

Play nice!

(#305) Xpod válasza westlake (#303) üzenetére


Xpod
addikt

Köszi a választ. Kevésbbé fárasztó kérdezni, mint keresni. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#306) Thrawn válasza westlake (#304) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem magyarázkodásnak szántam, tényleg elb...tam, mert már elfelejtettem helyesen írni, és a beépített helyesírásellenőrző sem jelezte hibásnak. Booooocs! :P Én meg mondhatnám hogy használj ékezeteket (mert ugye a magyar nyelvben vannak ékezetek is), és az nem kifogás hogy angol nyelvű esetleg a billentyűzeted :D
Porrá zúzva? :( Inkább tartsd meg akkor.
Na off over...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#307) westlake válasza Thrawn (#306) üzenetére


westlake
félisten

naaa... el ne szontyolodjal mar.. nem tudtam, hogy ennyire sziveden viseled az s939-es procik sorsat.. :R (persze, igazad van... en konnyen lokom a hulye dumat, amikor 3 gepem van itthon..)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#308) DeadMeat válasza westlake (#307) üzenetére


DeadMeat
veterán

burzsuly :P :))

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#309) Thrawn


Thrawn
félisten

[kép]
1 nap és lenyomjuk Svédországot [link] ;]
Üdv a csapatban kofer! :)

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#310) westlake válasza Thrawn (#309) üzenetére


westlake
félisten

en ezt a ket kepet akartam megmutatni ;)
[link] + egy personal record.. 22k.. a 155 napi csomagot pont nem sikerult megdonteni ;) [link]

#308: ez azert kicsit tulzas ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#311) westlake


westlake
félisten

lekaptam vagy 100 csomagot, de egyik sem volt beta :(

Play nice!

(#312) tomazin válasza westlake (#310) üzenetére


tomazin
veterán

látom direkt visszatartottad egy napig a csomikat,h aztán jó nagy legyen a napi stat :P
így nem nehéz ;]

(#313) westlake válasza tomazin (#312) üzenetére


westlake
félisten

termesztesen ez a modszer nekem is eszembe jutott, de biztosithatlak, hogy tegnap este 6 orakkor minden kesz csomagot feltoltottem.. ;)

Play nice!

(#314) westlake


westlake
félisten

tuti, hogy egy jo ideig ez lesz az egyeni avarge csucsom..[link]
este mar nem leszek az orszagban (cebit :P :P :P :P :P ), de azert nezzetek majd meg holnap hajnal 1 utan, hogy a mai napra hany pontot kaptam.. szerintem ez is rekord lesz ;)

na pussz mindenkinek :D

mod: 9 oldalnyi pending validation es a mai (kb.) 200 csomag kozul egy sem volt beta :(

[Szerkesztve]

Play nice!

(#315) DeadMeat válasza westlake (#310) üzenetére


DeadMeat
veterán

csak viccelek szenyor :DNem sajnalok en senkitol semmit,ha megdolgozik erte. :D
De most megelozhecc lesz ra cirka 1 heted :)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#316) Thrawn válasza westlake (#311) üzenetére


Thrawn
félisten

Februárban volt utoljára béta, de még biztos lesz, legyél türelemmel :)

Cebit? Céggel mész, kiállítónak, vagy csak látogatóba? Szólhattál volna ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#317) Ottoka válasza westlake (#314) üzenetére


Ottoka
őstag

Csak most indulsz? A jobbak már kint vannak. :(

Mezőhegyes

(#318) westlake válasza Ottoka (#317) üzenetére


westlake
félisten

nah, mar megint a burkolt(?) szarkazmus...enyje mar.. ;) sajnos csak ennyire futotta.. raadasul meg korbenezunk ilyen kis lepusztult varosokban is, mint pl. praga.. ;)

Thrawn: personal visitor ;) semmi extra.. lovok nehany fotot, aztan megyek aludni a hotelbe :D (kar, hogy mar egyre kevesbe erdekelnek a hardverek :( )

[Szerkesztve]

Play nice!

(#319) westlake válasza Thrawn (#316) üzenetére


westlake
félisten

miert lett volna jo, ha szolok? full kocsival gordulunk ki.. igerem, jovore szolok... remelem mar sajat kocsival mehetek ki ;)

Play nice!

(#320) tomazin


tomazin
veterán

Ti is észrevettétek,hogy irreális időket ír ki egy csomagra,vagy csak az én 2 gépemen irja ki mindenre,hogy 20óra lesz? :F

(#321) Thrawn válasza tomazin (#320) üzenetére


Thrawn
félisten

Újabban kapok olyan csomagokat FAH-ot és HPF-et amire mondjuk 10 órát ír ki, de megcsinálom 6-6.5 alatt, és erroros lesz :O
Most már csak arra kéne rájönni, hogy most a csomagokkal van a gáz, vagy ez a Vista nem is olyan jó :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#322) westlake válasza tomazin (#320) üzenetére


westlake
félisten

nalam az osszes csomagra annyi idot ir, amiennyi alatt tenyleg meg is csinaljak a gepek.. nem tudom, nalatok mi lehet..

Play nice!

(#323) westlake válasza Thrawn (#321) üzenetére


westlake
félisten

igen, a vista nem is olyan jo :U (... es ezt ugy mondom, hogy a bionc-ot nem is vettem szamitasba) en megfogadtam magamban, hogy amig tehetem, xp-t fogok hasznalni.. csak egyszer volt a gepemen vista.. utoljara...

csomaggal szerintem a legritkabb esetben van gaz.. en napi 100-at biztos megcsinalok, de meg egy sem volt error-os.. (legalabbis nem gyarilag a csomag hibajabol)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#324) Thrawn válasza westlake (#323) üzenetére


Thrawn
félisten

Semmi bajom a Vista-val, RC1 óta használom. A WCG fórumában ha elolvasod, van aki már hónapok óta Vista-val BOINC-ozik és semmi gondja nem volt. 64 bitessel sem :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#325) Thrawn válasza Thrawn (#324) üzenetére


Thrawn
félisten

Tessék: [link]
Csak a HPF lett hibás, meg egy B kezdetű de olyan csomagom most nincs szóval nem tudom melyik projekthez tartozik. Viszont nem mindegyik HPF lett hibás :F Ráadásul amit 0 időnek írt, azt végigszámoltam :O
leárt a mod idő

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#326) Thrawn


Thrawn
félisten

[kép]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#327) tomazin válasza Thrawn (#325) üzenetére


tomazin
veterán

meg egy B kezdetű
Béta ;)

(#328) Thrawn válasza tomazin (#327) üzenetére


Thrawn
félisten

Nocsak te még ébren? A B kezdetű nem béta, annak a nevében is béta van tudtommal.
Egyébként meg belerondítottál a miniblokkomba :O
#326 hogy tetszik? :)

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#329) tomazin válasza Thrawn (#328) üzenetére


tomazin
veterán

Szvsz nem.. :U

Aranyos :)

(#330) Thrawn válasza tomazin (#329) üzenetére


Thrawn
félisten

A bétáknak benne van a nevében a béta pl:
Human Proteome Folding - Phase 2 5.18 BETA_za290_00021_18 :U

Amúgy kösz :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#331) Thrawn válasza westlake (#314) üzenetére


Thrawn
félisten

Tegnap:
Összes pont: 361,626
Össz csomag: 2,297

Ma:
Összes pont: 382,850
Összes csomag: 2,439

Tehát 21224 pontot kaptál a 142 csomagra.

[kép]
Oink-Oink!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#332) Thrawn


Thrawn
félisten

E szerint a [link] szerint a Genome Comparison 92%-ban kész van :Y

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#333) tomazin válasza Thrawn (#332) üzenetére


tomazin
veterán

Hát de látod,hogy ez milyen kis kutatás...13év számolással már majdnem kész...

Ti amugy hol találjátok ezeket a mindenféle wcgs oldalakat?(tudom google szeret etc :P )

(#334) ngabor2 válasza tomazin (#333) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem mi, csak a borg :D meg még valaki, asszem slayer kereste meg az egyes projekteket. mostanában volt hír, hogy a wcg is odatette a projektekhez a linkeket.

(#335) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Nocsak nocsak sziasztok miután napok óta nem jártam erre nincs kedvem elolvasni az összes hsz-t.
Volt valami érdekes mostanában?.
Ja igen most pár napig nem kapok majd pontot :(
Megyek lanra.....

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#336) tomazin válasza kigyi_23 (#335) üzenetére


tomazin
veterán

Na az lesz a fasza..mikor cigiszünet van akkor fogod és mindenkinek a gépére felrakod a boincot,és lan vége előtt gyorsan leszedegeted ;)
Aztán majd még megnöveled a prioritását a boincnak,és majd a játék is belagol nekik,és jól agyon tudod lőni őket ;]

(#337) Thrawn válasza tomazin (#333) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezeket az oldalakat a WCG fórumaiból szedtem, mint ahogy a #326-ot is. Még google sem ell.
ngabor2: ;] a borg megtalál asszimilálni véletlenül :DDD
kigyi_23: te meg lenyomta Winner_hun-t :)

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#338) ngabor2 válasza Thrawn (#337) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és az nekem miért jó? vagy a másik oldalról: és az neki miért jó?

(#339) kigyi_23 válasza Thrawn (#337) üzenetére


kigyi_23
addikt

Kmm Winner :D
Na igen lenyomtam mint a etióp gyereket a déli szél :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#340) kigyi_23 válasza tomazin (#336) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem is rossz ötlet úgyis lesz pác C2D-s gép még :D kb 3 az enyémen kívül meg egy AMD x2 meg egy 3800-as sima AMD :D Meg pár apróság mondjuk úgy 3200+ környékén :D
Na meg hogy a többiek mivel jönnek azt még nemtom :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#341) tomazin válasza kigyi_23 (#340) üzenetére


tomazin
veterán

csak ne felejts el 4-5installt,csomagokkal megtöltött boincot vinni ;)

(#342) Thrawn


Thrawn
félisten

[kép]

westlake:
Tegnap:
Összes pont: 382,850
Összes csomag: 2,439
Ma:
Összes pont: 398,030
Összes csomag: 2,488

Tehát 15180 pontot kaptál a 49 csomagra.

ngabor2: megvan az 1.000.000 pontod :R
slayer006: neked majd csak holnap ;]
napos2600: szépen jössz felfelé :)

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#343) Thrawn


Thrawn
félisten

Gondolom mindenki kapott e-mailt WCG-től. Ezt: [link]
Aki nem, vagy kitörölte, az itt elolvashatja :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#344) Ottoka


Ottoka
őstag

Hajrá hajrá.
Jó pihenést és sok pontot a 4 napos hosszú hétvégére!
Kutykurutty

Mezőhegyes

(#345) tomazin


tomazin
veterán

Gondoltam szólok,h aktualizálni kellene pár embernek az aláírását...
65170-ről 490826-ra :U

(#346) Thrawn válasza tomazin (#345) üzenetére


Thrawn
félisten

THX! Megtörtént. :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#347) Thrawn


Thrawn
félisten

[kép]

westlake:
Tegnap:
Összes pont: 398,030
Összes csomag: 2,488
Ma:
Összes pont: 412,912
Összes csomag: 2,533

Tehát 30062 pontot kaptál a 94 csomagra.

slayer006: grat megvan az 1.000.000 pont :R

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#348) slayer006 válasza Thrawn (#347) üzenetére


slayer006
addikt

thx :R
lehet lassítani :D

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#349) DeadMeat válasza Thrawn (#347) üzenetére


DeadMeat
veterán

bmeg ez megfog elozni :D Valaki lojje ki az aramot keszin 1 par orara (hatha van szunetmentese a csavonak) :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#350) Xpod


Xpod
addikt

Bekövetkezett amitől tartottam. Ismét egy helyet visszább csúsztam. Ráadásul ha jól néztem még pár nap és ismét vesztek egy helyezést. Hiába 1 db számítógéppel nem tudok versenyezni C2D csapatok ellen. :(

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.