Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) tomazin válasza SLYM (#1543) üzenetére


tomazin
veterán

Gratu!

mert ez a sok zünnyedt meg csak olt,mikor gondolom nagy volt otthon a boldogság :DDD

(#1552) westlake válasza tomazin (#1551) üzenetére


westlake
félisten

nem mondtak meg neked, hogy le kene jonnod a maktearol?? :DDD

Play nice!

(#1553) Thrawn


Thrawn
félisten

Bővült a csapat kétmilliós klubja!

ngabor2 11/25/2005 5:094:14:38:03 2,009,552 :R

Mi van itt, mindenki megkattant? :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1554) ngabor2 válasza Thrawn (#1553) üzenetére


ngabor2
nagyúr

köszi. már tegnap be akartam szúrni, mert az összpontszám az már túllépte korábban a 2M-t.

én nem kattingatok, van nélkülem is elég hülye :D nomeg linux alá baxnak csinálni ilyen kattogtatós xart, a kautoclick meg elég fapados.

(#1555) Thrawn válasza ngabor2 (#1554) üzenetére


Thrawn
félisten

Írj egy jobbat :)

Eddig én sem kattintgattam, meg most sem mert az autoclicker megcsinálja helyettem :D Ma sikerült végre beindítani, csak mindenféle betűkombinációkat írogatok be. 20 felhasználó alatt fut, amit a 2.6-ra húzott X2 75%-os terhelésnek jelez mind a két magon. Egy kicsit klikkelek és jövök vissza WCG-zni. Mondjuk most is megy 25%-on :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1556) R.Zoli


R.Zoli
őstag

Én most azt tervezem ,hogy összerakok egy második gépet is, AMD alapokon, iszonyat olcsón össze lehet most dobni egy X2-est...

(#1557) Thrawn válasza R.Zoli (#1556) üzenetére


Thrawn
félisten

Ráadáasul K10 ready-t :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1558) R.Zoli válasza Thrawn (#1557) üzenetére


R.Zoli
őstag

pontosan :D

(#1559) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Valakinek valami ötlete, hogy ez [link] mié' van? :F

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1560) Thrawn válasza BioNiCMaN (#1559) üzenetére


Thrawn
félisten

Olyan mintha nem tudna kommunikálni a szerverrel :F
Most néztem, nálam eléri.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1561) westlake válasza BioNiCMaN (#1559) üzenetére


westlake
félisten

szedd le az egesz boinc konyvtarat, aztan reinstall..

Play nice!

(#1562) pink75


pink75
aktív tag

no, meggyüttem

xxx

(#1563) westlake


westlake
félisten

eleg ebbol a barom klikkelgetesbol.. hulyeseg az egesz ;) inkabbvisszatertem a jo oreg wcg-hez.. szombat-vasarnap tuti csomag es pontrekord lesz ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1564) R.Zoli


R.Zoli
őstag

Kezd beállni az átlagom olyan 8,5K-ra :D Most már 11. vagyok a tegnapi összesített listán az egész ország tekintetében :DAhhoz képest ,hogy ez csak egy kis nyamvadt E6300 :D Node a víz ereje velem van :D

(#1565) Thrawn válasza westlake (#1563) üzenetére


Thrawn
félisten

Én is befejeztem a klikkesedést 75.000x20 klikk után.
Na jók legyetek, majd hétfőn jövök! :)

R.Zoli: Víz? Inkább vedd meg Soak Vapochill-jét :D

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1566) Kovido válasza R.Zoli (#1564) üzenetére


Kovido
tag

Én 14. vagyok a tegnapi listán :) Igaz ezt egy E6400 csinálja víz nélkül...
Egy hét alatt az 55. helyre küzdöttem fel magam a helyi team-ben :DD

(#1567) pink75


pink75
aktív tag

hm, most nézem, emmeg miaszösze:
AMD The True Power!
mingyá kiis lépekhe

xxx

(#1568) Thrawn válasza pink75 (#1567) üzenetére


Thrawn
félisten

Ó te jó ég! Ne azzal foglakozz hanem számolj :) Még egy pár hét és megmondom át lehet-e írni valami másra.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1569) pink75 válasza Thrawn (#1568) üzenetére


pink75
aktív tag

okéoké, csak nem mindegy, milyen a hírünk a nagyvilágban ;]

xxx

(#1570) Thrawn válasza pink75 (#1569) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem tudom a nagyvilágban milyen hírünk lehet, de már egy pár csapat biztos emlegetett minket mikor lenyomtuk őket. A nagyobb ismerettség érdekében a WCG fórumának Teams részén nyithatnánk egy topikot. Ott a fórum nyelve az angol és nem tudom ki hogy áll vele. Azt mondjuk nem tudom mire használnánk mert jól elvagyunk itt, de ha van itt pár olyan ember akit érdekelne a dolog és az angollal is elboldogul akkor összehozhatjuk. Én sokszor olvasom a WCG fórumait mert nagyon segítőkész ott mindenki, ha valakinek gondja/kérdése van azt általában egy órán belül megoldják. Szerencsére ez a topik sem kivétel, bár időnként vannak határvillongások :) A BOINC vs Vista problémára is ott találtam megoldást (többet is). Eddig egyszer nyitottam ott topikot mikor egy éjszakai stat frissítés után a kb 9.000.000 pontunk helyett csak 60.000 jelent meg. Szinte azonnal jelentkeztek még egy páran hasonló problémával és megjelent egy technikus is (Knreed?) aki kijavította a hibát.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1571) BioNiCMaN válasza westlake (#1561) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Leszedtem, feltelepítettem, a helyzet változatlan. :(

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1572) pink75


pink75
aktív tag

huhh, beizzétottam egy 266MHz toplapot, csak eerre a célrahö...odapakolokneki

xxx

(#1573) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Ottoka híres lesz: [link] :D És valszeg talál jelentkezőket is. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#1574) SLYM válasza westlake (#1549) üzenetére


SLYM
veterán

az szép. így már értem miért csinálsz napi többszáz csomagot

(#1575) SLYM válasza tomazin (#1551) üzenetére


SLYM
veterán

apró örömök :U

(#1576) SLYM válasza R.Zoli (#1564) üzenetére


SLYM
veterán

azt hol lehet megnézni ezt az országosan hogy állszt?

(#1577) SLYM válasza BioNiCMaN (#1573) üzenetére


SLYM
veterán

mikó :D

(#1578) westlake válasza SLYM (#1576) üzenetére


westlake
félisten

bar ezt sokan nem szeretik, mert nem eleg hiteles [link]

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1579) DeadMeat válasza westlake (#1578) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ecsem 12, vagyok orszagosan :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1580) westlake válasza DeadMeat (#1579) üzenetére


westlake
félisten

gyurjal ra a jobb helyezesekre ;]

Play nice!

(#1581) DeadMeat válasza westlake (#1580) üzenetére


DeadMeat
veterán

Joez.Ugyis jovok meg foljebb..

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1582) westlake


westlake
félisten

waaaaaa [link] nezzetek az elso helyezett avarge-et :Y

Play nice!

(#1583) R.Zoli válasza Thrawn (#1565) üzenetére


R.Zoli
őstag

Vízzel egy venti sincs a gépemben és a proci szarrá húzva is csak 50 fokos Boinc alatt fullra leterhelve mindkét magra... Kompresszorral nem hűtöm a VGA-t , a memoriákat , a FET-eket, a vinyót a tápot stb... Most éjjel nappal mehet agép mert semmi hangja és ventik nélkül le tudok hűteni vele akár egy HD 2900XT-t tuningolva, meg egy Kentsfiledet szarrá húzva úgy hogy közben a fennt említett alkatrészek is hűtve vannak és a Raptorom meg csendesített vízhűtéses dobozban van....Egy kompresszor erre sosem lesz képes...

(#1584) Soak válasza R.Zoli (#1583) üzenetére


Soak
veterán

ventik nélkül le tudok hűteni vele akár egy HD 2900XT-t tuningolva, meg egy Kentsfiledet szarrá húzva

mondanál pár hőfokot?

a procidnál a szarrá huzás alatt a 3.3Ghz-t érted?:DDD

[Szerkesztve]

(#1585) Soak válasza westlake (#1582) üzenetére


Soak
veterán

Az nem is user hanem team :D

(#1586) westlake válasza R.Zoli (#1583) üzenetére


westlake
félisten

egy kentet te nem fogsz szarra huzni vizhutessel :U es akkor a vga-rol nem is beszeltunk.. viszont az a temat ne (itt) vitassuk meg..

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1587) Ottoka válasza westlake (#1582) üzenetére


Ottoka
őstag

Biztos 1 géppel nyomja :)

Mezőhegyes

(#1588) Ottoka válasza BioNiCMaN (#1573) üzenetére


Ottoka
őstag

Király :DDD

Mezőhegyes

(#1589) westlake válasza Ottoka (#1587) üzenetére


westlake
félisten

biztos egy egesz egyetem osszes gepevel nyomja.. bar lehet meg az is keves lenne ehhez az avarge-hoz.. ha nekem 2 darab 4 magos es 11 darab c2d gep hoz durvan 5k-t, akkor igenycsak ''hot'' az a 200 darab 4 magos, es 1100 darab c2d vas ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1590) tomazin válasza BioNiCMaN (#1571) üzenetére


tomazin
veterán

Nos.Ahogy én néztem a probléma a profilod beállításaival lehet.Próbálj meg azzal valamit vacilállni,és ne halgass többet westire,mert ő valójában favágó és nem informatikus ;]

(#1591) tomazin válasza BioNiCMaN (#1573) üzenetére


tomazin
veterán

hát abból nem homesexvideo lesz hanem homosexvideo ;] :DDD

(#1592) R.Zoli válasza Soak (#1584) üzenetére


R.Zoli
őstag

Ez a proci 3,4-et megy max. 1,575 Volton...Ekkor TAT-al 61-62 fok környéke...Persze ez ugye attól is függ kinnt hány fok van, ez olyan 24 fokos szobában amiket írok...
Kentsfieldet a cucc olyan 3,6Ghz és 1,45 volt mellett olyan 65 fokon tart...
VGA-nál a gyári hűtésből levonhatsz minimum olyan 40 fokot egy HD2900XT esetén, a GPU sosem éri el tuninggal sem a 60 fokot...
Emellett a chipset is hűtve van (NB,SB), táp is vízhűtéses 560 wattos, 2 sor FET is vízzel hűtve (mivel 8 fázis van ez 2*4), nomeg 4 giga OCZ FlexXlc memoria Cl3 800-as ezek ugye gyárilag vízhűtéses memok :) Meg egy 150-es raptor szintén vízzel hűtve csendesített dobozban és pluszba még egy nagyon komoly hangelnyelő réteggel bevonva a doboz :d A Raptor még 34 fok fölött sosem járt :) Jah mellesleg 2 darab Laing D5-ös szivattyú keringeti a vizet a rendszerben 4 párhuzamos körre osztva :D Szóval ennyi :D De a vízhűtésem kb. 3-szor annyiba kerül mint a kompid :D Szóval felesleges összehasonlítani a cuccokat :) Ilyen gépből a világon sem sok van :) Ez most nem nagyképűség de így van :) Most alakítok át rajta pár cuccot, csak az anyagköltségem 100K lesz :D Szóval ez nem olcsó móka, bár ha azt veszed egy zalman féle passzív ház kb. harmadát tudja teljesítményre mint az én vizem akkor nem olyan sok az összeg érte mert egy zalman passzív ház 300K...
Persze mivel én vízhűtéses cuccokat árulok így nekem sok dolog sokkal olcsóbban megvan és ki tudok próbálni bármit ,szóval ez is nagy előny :D

(#1593) Soak válasza R.Zoli (#1592) üzenetére


Soak
veterán

Drágább. De ,ha azt nézzük ,hogy a kompi csak procit hűt akkor lehet ,hogy mégsem.Felesleges összehasonlitani mert a viz nem veheti fel a versenyt a kompival.Nyilván csendesebb , de hűtés terén felesleges hasonlitgatni

Kentsfieldet a cucc olyan 3,6Ghz és 1,45 volt mellett olyan 65 fokon tart...

Ezt te mérted, vagy csak ugy kitaláltad?Ebben a rendszerben benne volt egy huzott x2900-es is?

Egyébként amit itt leirtál annak a CPU-n és VGA-n kivül mi értelme van? 3 ventivel eléred azt a hatást amit ezzela vizzel a többi alkatrészen. Kapni már ugy is 9-11db-s ventiket. Normális házból biztos van vagy 5db ami kihallatszik

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.